Aktualności

XIX Letni Obóz Sportowo-Rekreacyjny – Pogorzelica

!!! WAKACJE NAD MORZEM !!!
XIX LETNI OBÓZ SPORTOWO-REKREACYJNY
TURNUS DLA DZIECI, MŁODZIEZY I DOROSŁYCH

Zgłoszenia i zaliczka: zgłoszenia do instruktorów i wpłata zaliczki w wysokości 250zł do 20 czerwca 2011. (po tym terminie nie gwarantujemy wolnych miejsc)
UWAGA!!! W przypadku rezygnacji zaliczka nie podlega zwrotowi!!!

Wpłata pozostałej kwoty w nieprzekraczalnym terminie do 20.07.2011r u instruktorów lub na konto klubu
37 1020 1664 0000 3502 0168 6278

Dane do przelewu:
Klub Sportowy „ORIENT”
42-207 Częstochowa
al. Pokoju 16/26

Dojazd: autokarem (Częstochowa-Pogorzelica, Pogorzelica-Częstochowa)

W bieżącym roku zdecydowaliśmy się na rezerwację autokaru, ponieważ poziom usług świadczonych obecnie przez PKP INTERCITY nie zapewnia podróżującym należytego bezpieczeństwa oraz komfortu, o czym przekonaliśmy się przy okazji ubiegłorocznego dojazdu do Kołobrzegu. Dlatego też wybraliśmy rozwiązanie nieco droższe, jednak dające gwarancję bezpieczeństwa i odpowiedniego poziomu wygody podczas dojazdu.

Podróżować będziemy autokarem marki VanHool z firmy „Daniel Tourist” z Sosnowca. Oto adres strony internetowej firmy: www.danieltourist.com.pl .

W cenę obozu (1150zł) nie jest wliczony dojazd. CENA PRZEJAZDU TO 160 ZŁ.Cena obejmuje przejazd w dwie strony: Będzin-Częstochowa-Pogorzelica oraz Pogorzelica-Częstochowa-Będzin.
(Wpłat dokonywać można, podobnie jak w przypadku wpłat za obóz, bezpośrednio do instruktorów bądź też na konto klubu, przy czym wpłaty na konto muszą być zrealizowane do 3 dni przed wyjazdem, natomiast wpłat bezpośrednich można dokonywać do dnia wyjazdu włącznie ze zbiórką.

Oto numer konta klubu:

37 1020 1664 0000 3502 0168 6278

Dane do przelewu:
Klub Sportowy „ORIENT”
42-207 Częstochowa
al. Pokoju 16/26

Główna zbiórka odbędzie się w Częstochowie. Na zbiórce tej obecny będzie prezes klubu Zbigniew Pawlak, u którego będzie można dokonać zaległych wpłat, zwrotu zaległych dokumentów oraz uzupełnienia wszelkich innych formalnych zaległości związanych z wyjazdem na obóz.
Zbiórka ta odbędzie się o godzinie 24:00 (w nocy z 31. lipca na 1. sierpnia) na parkingu przy Mc Donald’s przy trasie szybkiego ruchu w stronę Warszawy (po stronie TESCO).

Zorganizowana zostanie także dodatkowa zbiórka w Będzinie. Tam jednak mają możliwość wsiąść tylko i wyłącznie te osoby, które uregulowały wszelkie formalności wcześniej. Na zbiórce tej nie będzie możliwości dokonywania wpłat itd. Zbiórka odbędzie się o godzinie 23:00 na parkingu przy Urzędzie Miasta Będzina ul. 11-go listopada.

Czas podróżny przewidywany jest na ok. 10 godzin w zależności od warunków drogowych, zatem przyjazd do ośrodka w Pogorzelicy planowany jest 1. sierpnia ok. 10:00.

Wyjazd z Pogorzelicy odbędzie się 14. sierpnia ok. godz. 19:00-20:00, w związku z czym przyjazd do Częstochowy/Będzina planowany jest ok godz. 7:00-8:00 rano 15. sierpnia.
ZAZNACZAMY JEDNAKŻE, IŻ SĄ TO INFORMACJE WSTĘPNE I MOGĄ ONE ULEC ZMIANIE W ZALEŻNOŚCI OD WIELU CZYNNIKÓW, TAKICH JAK WARUNKI PANUJĄCE NA DROGACH ITD. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE BĘDĄ PODAWANE NA BIEŻĄCO, TELEFONICZNIE PRZEZ UCZESTNIKÓW OBOZU, NA OK. 2 GODZINY PRZED FAKTYCZNĄ GODZINĄ PRZYJAZDU KAŻDY UCZESTNIK POINFORMUJE RODZICA/OPIEKUNA O GODZINIE PRZYJAZDU.

Przypominamy również, iż każdy rodzic/opiekun zobowiązany jest odebrać dziecko osobiście. Jeśli dziecko będzie odbierane przez inną osoba, wówczas, osoba odbierająca ma obowiązek posiadać stosowne oświadczenie od prawnych opiekunów dziecka, zawierające zgodę na odebranie dziecka przez daną osobę. W przeciwnym razie rodzic będzie musiał odebrać dziecko osobiście.

Prosimy wszystkich uczestników o zabieranie bagażu do ok. 20 kg. Prosimy o zabranie wszystkich niezbędnych rzeczy, jednakże prosimy także o kontrolowanie ilości bagażu tak, by wszystkie bagaże zdołały pomieścić się w lukach.

INFORMACJA DLA OSÓB NIEDOJEŻDŻAJĄCYCH AUTOKAREM Z KLUBEM SPORTOWYM ORIENT ( KS EGIDA OLSZTYNEK, RONIN WARSZAWA, GLADIUS OSTRÓDA ):

Zawodnicy wyżej wymienionych klubów winni stawić się do ośrodka w Pogorzelicy 1. sierpnia ok. godz. 10:00 rano, ponieważ w tych godzinach rozpocznie się kwaterowanie uczestników obozu.

KADRA OBOZOWA- OPIEKUNOWE

Zbigniew Pawlak, KS ORIENT- kierownik obozu
Magdalena Makowska, KS ORIENT- opiekun grupy dzieci najmłodszych
Marta Brylińska, KS ORIENT- opiekun grupy dzieci starszych
Bartosz Zabłotny, KS EGIDA OLSZTYNEK- opiekun grupy młodzieży (grupa młodsza)
Damian Wysocki, FIGHT CLUB BĘDZIN- opiekun grupy młodzieży (grupa starsza)
Łukasz Wabnic i Dariusz Pleśniak, KS START CZĘSTOCHOWA- opiekunowie grupy z Klubu Sportowego „Start”

Szczegółowy podział poszczególnych osób (z uwzględnieniem wieku) ukaże się niebawem na stronie.

Przed wyjazdem ukażą się także numery telefonów do poszczególnych instruktorów oraz godziny, w jakich będzie można kontaktować się z instruktorami telefonicznie. Godziny zostaną wyznaczone z tego względu, iż opiekunowie prowadzą wiele zajęć (np. treningi, zajęcia w terenie, zajęcia świetlicowe itd.) podczas których nie posiadają telefonów komórkowych.
Uczulamy również, by w celu przekazania jakichkolwiek uwag, bądź też w przypadku jakichkolwiek niejasności, kontaktować się telefonicznie z instruktorami, nie z dziećmi.

UCZESTNICY, KTÓRZY ZNAJDĄ SIĘ W GRUPIE DZIECI MŁODSZYCH I DZIECI STARSZYCH BĘDĄ MIELI MOŻLIWOŚĆ KORZYSTANIA Z WŁASNYCH TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH TYLKO W POKOJACH, W KTÓRYCH BĘDĄ ZAKWATEROWANI. BRAK MOŻLIWOŚCI ZABIERANIA TELEFONÓW NA PLAŻĘ, WYJŚCIA DO MIASTA ITD. WYNIKA Z FAKTU OSTROŻNOŚCI, BY DZIECI NIE GUBIŁY TELEFONÓW. DZIECI BĘDĄ UŻYWAĆ TELEFONÓW W POKOJACH W CZASIE WOLNYM, POMIĘDZY TRENINGAMI I INNYMI ZAJĘCIAMI ZORGANIZOWANYMI.Organizator: Zbigniew Pawlak, KS „Orient”

Termin: 01.08.2011 – 14.08.2011 (14 dni)

Miejsce: Pogorzelica k. Niechorza – miejscowość o charakterze turystyczno-wczasowym, położona nad Bałtykiem w województwie zachodniopomorskim. O atrakcyjności Pogorzelicy stanowi jej specyficzny mikroklimat, piaszczysta plaża oraz bogata oferta punktów gastronomicznych, kulturalnych i rozrywkowych. Dzięki sosnowym lasom i piaszczystej glebie Pogorzelica ma wszelkie zalety uzdrowiskowe.

Ośrodek: MANTA, położony wśród wysokich drzew sosnowego lasu, teren ośrodka jest rozległy, ogrodzony i oświetlony. Zakwaterowanie w pokojach kilkuosobowych z balkonem, pełnym węzłem sanitarnym (toaleta, prysznic, umywalka) oraz opcjonalnie TV lub w domkach 3-pokojowych (pokoje kilkuosobowe – każdy z osobnym wejściem) w domku pełen węzeł sanitarny (toaleta, prysznic, umywalka)
Zdjęcia zobaczyć można na www.ksorient.pl (Galeria klubu -> XVIII Letni Obóz Sportowo-Rekreacyjny, Pogorzelica 08.2010) lub na www.owrmanta.pl

Koszt: 1150 zł
Cena obejmuje:
– zakwaterowanie w domkach lub pokojach z pełnym węzłem sanitarnym
– wyżywienie: 3 smaczne posiłki dziennie, podwieczorek, prowiant na drogę
– ubezpieczenie NNW
– opiekę wykwalifikowanej kadry instruktorskiej
– opiekę medyczną oraz opiekę ratownika (OWR Manta posiada własnego ratownika, pilęgniarkę, lekarz do dyspozycji ośrodka na telefon)
– treningi taekwondo, kick boxing, boks, ju jitsu, techniki interwencyjne, muay thai
– pamiątka obozowa dla wszytskich uczestników
– imprezy obozowe: chrzest, karaoke, dyskoteki, kino DVD, ognisko z pieczeniem kiełbasek, zajęcia na ścianie wspinaczkowej pod okiem wykwalifikowanej kadry
* za dodatkową opłatą możliwośc zdawania egzaminu na stopnie uczniowskie taekwondo i kick-boxing


Karty zgłoszenia: (do pobrania ze strony – link poniżej) należy wypełnić zgodnie z opisem i oddać instruktorom do 20 czerwca 2011r.


Uczestnicy: Zapraszamy wszystkich chętnych, w obozie mogą brać udział nie tylko członkowie klubu, ale także osoby niezrzeszone w KS „Orient”. Uczestnicy obozu będą podzieleni na grupy wiekowe odpowiednie ilościowo do liczby opiekunów i uczestników. Treningi odbywać się będą z podziałem ćwiczących ze względu na wiek i poziom zaawansowania.
Najmłodszy rocznik 2004. Dodatkowo dla najmłodszych przewidywane są wycieczki po okolicy: ruiny kościoła w Trzęsaczu, latarnia morska w Niechorzu, przejażdżka kolejką wąskotorową oraz konkursy takie jak Mam Talent, Karaoke, konkursy sportowe itp. Przewidujemy drobne nagrody dla uczestników konkursów.


W obozie udział wezmą członkowie następujących klubów:

– KS ORIENT
– FIGHT CLUB BĘDZIN
– GLADIUS OSTRÓDA
– RONIN WARSZAWA
– EGIDA OLSZTYNEK
– KEIKO JASTRZĘBIE
– KS START CZĘSTOCHOWA
– FIGHT CLUB SNAKE


Na obóz należy zabrać:

– legitymację szkolną/dowód osobisty;
– kartę chipową;
– minimum 3 komplety stroju treningowego (sportowego) włącznie z lekkim obuwiem sportowym ( w tym przynajmniej jedno do mocnego pobrudzenia )
– leki przyjmowane na stałe, oraz leki na chorobę lokomocyjną w razie konieczności; ewentualne leki wypisane przez lekarza na receptę w trakcie obozu, wykupowane są na koszt uczestników obozu;
– kurtkę przeciwdeszczową;
– krem z filtrem do opalania;
– nakrycie głowy;
– klapki pod prysznic.

Wskazane jest, by wśród najmłodszych uczestników obozu, rzeczy były oznaczone (podpisane) tak, by nie myliły się dzieciom (szczególnie koszulki, spodnie klubowe itd.)

Prosimy, by kontrolować ciężar bagażu do ok. 20 kg.


OBÓZ BĘDZIE ZAREJESTROWANY W MINISTERSTWIE EDUKACJI I KURATORIUM OŚWIATY W KATOWICACH.

!!! Klub wystawia stosowne dokumenty potrzebne do ubiegania się o dofinansowanie obozu w zakładach pracy. !!!

Dodatkowych informacji udziela ZBIGNIEW PAWLAK 505 074 423

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis