Sukcesy

Mistrzostwa Polski Północnej „Gladius Cup”, październik 2015, Ostróda

Mistrzostwa Polski Północnej „Gladius Cup”,  które odbyły się  17 października w Ostródzie, okazały się dla naszych reprezentantów pełne sukcesów. Łącznie KS Orient zdobył 24 medale, w tym: 11 złotych, 5 srebrnych i 8 brązowych medali, co dało nam III miejsce w generalnej klasyfikacji medalowej zawodów.

Z KS Orient wystartowało 18 zawodników i zawodniczek z Częstochowy, Łaz i Zawiercia: Kozioł Emilia, Kozioł Bartosz, Kołodziejczyk Oliwia, Maier Michelle, Popczyk Maja, Blejczak Filip, Armatyńska Julia, Nowak Mariusz, Kołodziejczyk Kacper, Kasprzyk Maciej, Gątkowska Aleksandra, Dombek Wiktoria, Grabara Maja, Grela Olimpia, Pawlik Michał, Marcisz Karol, Wójcik Klaudia, Cieślik Monika.
 

Opiekunem ekipy była instruktorka Monika Cieślik.

Poniżej nasze wyniki:

Kozioł Emilia

– I miejsce, Walki soft-stick dzieci dziewczęta 2006/2007

– I miejsce, Techniki szybkościowe dzieci dziewczęta 2006/2007

– I miejsce, Techniki specjalne dzieci dziewczęta 2006/2007
 
Kozioł Bartosz

– I miejsce, Techniki szybkościowe dzieci chłopcy 2006

Kołodziejczyk Oliwia

– III miejsce, Walki semi-contact młodziczki -140cm, -150cm

Maier Michelle

– I miejsce, Walki semi-contact młodziczki +150cm
– II miejsce, Techniki specjalne młodziczki
– I miejsce, Techniki szybkościowe młodziczki

Popczyk Maja  
– I miejsce, Techniki specjalne młodziczki
– III miejsce, Walki semi-contact młodziczki +150cm

Blejczak Filip

Bez medalu, Filip stoczył bardzo wyrównaną walkę, niestety nie udało mu się dojść do strefy medalowej.

Armatyńska Julia

– II miejsce, Walki light-contact kadetki -43kg

Nowak Mariusz  

– I miejsce, Walki semi-contact kadeci -150cm, -160cm
– II miejsce, Walki light-contact kadeci -48kg
 
Kołodziejczyk Kacper  

– I miejsce, Walki semi-contact kadeci +170cm

Kasprzyk Maciej

– III miejsce, Walki semi-contact kadeci -150cm, -160cm

Gątkowska Aleksandra

Bez medalu, Ola stoczyła kilka walk, niestety nie udało się dojść do strefy medalowej.

Dombek Wiktoria

– III miejsce, Walki light-contact kadetki -50kg, -57kg, +57kg

Grabara Maja

– II miejsce, Walki light-contact kadetki -50kg, -57kg, +57kg

Grela Olimpia  

– II miejsce, Walki semi-contact juniorki/seniorki
– III miejsce, Walki light-contact juniorki -64kg, +64kg

Pawlik Michał  

– I miejsce, Walki semi-contact juniorzy -185cm

Marcisz Karol

Karol stoczył kilka bardzo zaciętych walk, niestety nie tym razem nie udało mu się stanąć na podium.

Wójcik Klaudia

– I miejsce, Walki light-contact seniorki -57kg
– III miejsce, Walki semi-contact juniorki/seniorki

Cieślik Monika  

– III miejsce, Walki light-contact seniorki -57kg

W zawodach udział wzięło 180 zawodników i zawodniczek z 16 klubów z całej Polski. Panowała miła i przyjazna atmosfera pomimo sportowej rywalizacji podczas rozgrywanych walk na planszach. Wysoki poziom sportowy zawodów pozwolił zapomnieć o niektórych niesłusznych werdyktach sędziów.

Podczas oficjalnego rozpoczęcia zawodów hymn Polski zagrał na klarnecie Marsel Castalano jeden z młodych i utalentowanych zawodników z Klubu Sportowego EGIDA, który zaczarował całą publiczność swoim występem.

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis