Aktualności

XXIV Obóz Sportowo-Rekreacyjny – SZCZEGÓŁY AKTUALIZACJA 31.07.!!!

Prosimy wszystkich tegorocznych obozowiczów o zapoznanie się z komunikatem dot. zbliżającego się XXIV OBOZU SPORTOWO-REKREACYJNEGO KS ORIENT. Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

Data: 1-14 sierpnia (14 dni)

Dojazd: szczegóły poniżej

Wyjazd: 1 sierpnia godz. 6:00 (rano)

Cena: 180 zł (w dwie strony), *120 zł (w jedną stronę, tylko osoby, które zgłaszały wcześniej przejazd jednostronny)

Płatność: w dniu wyjazdu, na zbiórce lub na konto (do 3 dni przed wyjazdem)

Zbiórka: parking przy dworcu PKP w Częstochowie (od strony ul. Piłsudskiego, z tyłu dworca)

Przyjazd do ośrodka: 01.08.2016 ok. godz. 14:00

Powrót: 14 sierpnia godziny wieczorne przejazd trwa ok. 8-10 godz., o dokładnej godzinie powrotu uczestnicy obozu informować będą telefonicznie

Ośrodek: Ośrodek Wczasowy „Leśna Chata” w Jastrowie (130 km od Poznania). Ośrodek położony jest w sosnowym lesie, nad samym jeziorem; ośrodek jest ogrodzony, oświetlony, monitorowany, w nocy strzeżony przez stróża. Ośrodek wielokrotnie nagradzany i wyróżniany przez różne instytucje z branży turystycznej. Więcej informacji o ośrodku na stronie: www.superobozy.pl

Na terenie ośrodka znajdują się: sale bankietowo-konferencyjne, restauracja, boisko do piłki plażowej na plaży, grill z tarasem i sklepikiem (z TV i video), boisko wielofunkcyjne ze sztucznej trawy, sale wykładowe, sauna, zewnętrzna siłownia na plaży, Orlik, boisko trawiaste do ćwiczeń gimnastycznych.

W pobliżu ośrodka znajdują się: ścieżki rowerowe, stadnina koni, rezerwaty przyrody: „Kozie Głowy” i „Diabli Skok”.

PODZIAŁ NA GRUPY:

Grupa 1
opiekun Monika Cieślik tel. 535 082 841
rocznik 2009, 2008

Grupa 2
opiekun Piotr Zając 511 906 198
rocznik 2007, 2006
plus z roczników młodszych Marsel Castalano, Wiktor Augustowski, Wiktor Stańczak

Grupa 3
opiekun Bartosz Zabłotny tel. 501 809 553
rocznik 2005
plus z młodszych roczników Kacper Lasa, Piotr Kubasik, Emilia Kozioł, Bartosz Kozioł, Natalia Zawalska, Maja Staniszewska

Grupa 4
opiekun Artur Kula tel. 799 858 137
rocznik 2004, 2003, 2002 plus z młodszych roczników Nikolas Pawlik, Oliwier Łągiewka

Grupa 5
opiekun Dariusz Pleśniak tel. 888 892 940
zawodnicy KS Start plus roczniki 2001, 2000, 1998 Niepełnoletni

Grupa 6
opiekun Zbigniew Pawlak tel. 505 074 423
osoby pełnoletnie

KIEROWNIK OBOZU: Zbigniew Pawlak, tel. 505 074 423

Cena: 1350 zł (cena nie obejmuje kosztów dojazdu,

Brakujące wpłaty prosimy uzupełniać wyłącznie na konto klubowe (żadne wpłaty za obóz, z wyjątkiem wpłat za dojazd, nie będą przyjmowane na zbiórce). W przypadku rezygnacji zaliczka i pozostałe wpłaty nie podlegają zwrotowi.

Cena obejmuje:

 • Superzabawę, miłą atmosferę, ciekawe treningi z doświadczonymi instruktorami Taekwondo, Kickboxing, K1.
 • Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i ratowniczej.
 • Zakwaterowanie w domkach campingowych kilkuosobowych z pełnym węzłem sanitarnym.
 • Wyżywienie- 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja, podwieczorek. Obóz rozpoczynamy od obiadu w dniu przyjazdu, a kończymy na śniadaniu w ostatnim dniu.
 • Pamiątkę obozową.
 • Dyskoteki, gry, zabawy, konkursy, plenerowe kino, grill.
 • Sale treningowe: parkietowa, z lustrami i z matą.
 • Sprzęt wodny: kajaki.
 • Plażę strzeżoną.
 • Ubezpieczenie NNW.

Za dodatkową opłatą:

 • egzaminy taekwondo i kickboxing,
 • jazdy konne,
 • możliwość zorganizowania jednodniowych wycieczek po okolicy.

Karta obozowa: prosimy o dosyłanie kart obozowych pocztą na adres klubu, nie ma możliwości zwrotu kart obozowych na zbiórce, bezpośrednio przed wyjazdem

Brak karty obozowej lub niewypełnienie jej w całości (np. brak zgody lekarza) uniemożliwia uczestnictwo w obozie. Wypełniona karta obozowa jest obowiązkowa dla WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW OBOZU.

Na karcie należy mieć pisemną zgodę lekarza na udział w obozie (lekarz ogólny). Osoby, które posiadają badania od lekarza sportowego w książeczce sportowca (aktualne do ostatniego dnia obozu, badanie ważne są 6 miesięcy) muszą dostarczyć książeczkę WRAZ Z KARTĄ OBOZOWĄ. Na karcie nie muszą tym samym mieć zgody lekarza ogólnego, natomiast pozostałe rubryki karty obozowej muszą być wypełnione.

Osoby powyżej 23. roku życia nie muszą posiadać zgody lekarza na udział w obozie. Karta obozowa jest jednak konieczna.

Posiłki: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja, podwieczorek)

Obóz rozpoczynamy obiadem w pierwszym dniu, a kończymy śniadaniem w dniu ostatnim.

Uczestnicy: w obozie mogą brać udział nie tylko członkowie klubu, ale także osoby niezrzeszone w KS „Orient”. Uczestnicy obozu będą podzieleni na grupy wiekowe odpowiednie ilościowo do liczby opiekunów i uczestników. Treningi odbywać się będą z podziałem ćwiczących ze względu na wiek i/lub poziom zaawansowania. W obozie zapowiedziały swój udział kluby: KS Orient, KEIKO Jastrzębie, KSW Start, Małpka Zawiercie, EGIDA Olsztynek, i inne.

Informacja dodatkowa:

WSZYSTKIE DZIECI Z GRUP 1-3 ORAZ WYBRANE (MŁODSZE) OSOBY Z GRUPY 4 ZABIERAJĄCE ZE SOBĄ TELEFONY KOMÓRKOWE ZOBOWIĄZANE BĘDĄ ODDAĆ TELEFONY DO DEPOZYTU U SWOJEGO OPIEKUNA. TELEFONY BĘDĄ WYDAWANE OK. 1-2 RAZY DZIENNIE, W WYZNACZONYCH GODZINACH (W ZALEŻNOŚCI OD PLANU DNIA), KTÓRE PODAMY, BĘDĄC NA OBOZIE. W TYCH GODZINACH DZIECI BĘDĄ MOGŁY KONTAKTOWAĆ SIĘ Z RODZICAMI. DZIECI BĘDĄ MOGŁY KORZYSTAĆ Z TELEFONÓW TYLKO W SWOICH POKOJACH. W PRZYPADKACH WYJĄTKOWYCH, NP. CHOROBA DZIECKA, TELEFON BĘDZIE WYDANY DO DYSPOZYCJI, TAK ABY DZIECKO MIAŁO STAŁY KONTAKT Z RODZICAMI. PROSIMY, ABY DO KAŻDEGO TELEFONU DOŁĄCZONA BYŁA ŁADOWARKA!

DZIECI, KTÓRE ZOSTANĄ PRZYPISANE DO GRUP 1-3 ORAZ WYBRANE OSOBY (NAJMŁODSZE) Z GRUPY 4 NIE ZABIERAJĄ NA OBÓZ ŻADNYCH SPRZĘTÓW ELEKTRONICZNYCH POZA TELEFONEM Z ŁADOWARKĄ. PROSIMY NIE PAKOWAĆ DZIECIOM TABLETÓW, GIER ELEKTRONICZNYCH I INNYCH TEGO RODZAJU URZĄDZEŃ. NIE CHCEMY, ABY NA OBOZIE DZIECI SPĘDZAŁY BIERNIE CZAS, KORZYSTAJĄC Z GIER KOMPUTEROWYCH.

Zasady takie mają na celu uniknięcie gubienia telefonów komórkowych lub biernego spędzania czasu wolnego przy telefonie. Chcemy także, by w sytuacjach trudnych czy spornych, dzieci w pierwszej kolejności kontaktowały się z opiekunami. To instruktorzy sprawują bezpośrednią opiekę nad dziećmi, i mają obowiązek rozwiązywania bieżących problemów, dlatego też chcemy, by w pierwszej kolejności dzieci zawsze zgłaszały się do instruktorów.

Bardzo prosimy również rodziców o to, by we wszelkich ważnych sprawach oraz ze wszystkimi pytaniami kontaktować się z opiekunami. Chcemy uniknąć nieporozumień i niewyjaśnionych sytuacji. Opiekunowie, po przyjeździe na miejsce, również wyznaczą godziny, w jakich będą dostępni pod telefonami. Prosimy o kontaktowanie się z instruktorami właśnie w tych godzinach, ponieważ w ciągu dnia opiekunowie mają treningi i wiele wyjść z dziećmi, podczas których nie są w stanie korzystać z telefonów. W przypadku, gdy nie uda się skontaktować z instruktorem telefonicznie, prosimy o pozostawienie wiadomości sms – instruktorzy oddzwonią w pierwszym możliwym momencie.

Na obóz należy zabrać:

– legitymację szkolną/dowód osobisty;

– kartę chipową;

– minimum 3 komplety stroju treningowego (sportowego) – ( w tym przynajmniej jedno do mocnego pobrudzenia );

– minimum 2 pary lekkiego sportowego obuwia treningowego;

– leki przyjmowane na stałe, ewentualne leki wypisane przez lekarza na receptę w trakcie obozu, wykupowane są na koszt uczestników obozu;

– osoby cierpiące na chorobę lokomocyjną prosimy zaopatrzyć w odpowiednie lekarstwa;

– kurtkę przeciwdeszczową;

– strój kąpielowy;

– nakrycie głowy (najlepiej 2 sztuki);

– krem z filtrem do opalania;

– środek przeciwko komarom i kleszczom;

– klapki pod prysznic;

– 2-3 ręczniki;

– pozostałe rzeczy osobiste (na cieplejsze i chłodniejsze dni);

– dobok oraz strój klubowy (obowiązkowo każda osoba musi posiadać strój klubowy, a osoby które posiadają dobok- dobok -> kwestia egzaminów i pamiątkowego zdjęcia grupowego)

– rękawice, szczękę (osoby, które posiadają);

– ochraniacze do walk (obowiązkowo wszystkie osoby urodzone w roku 1999 i starsi; osoby młodsze, jeśli posiadają ochraniacze, wskazane jest, by je zabrały – ochraniacze piszczeli, stóp, krocza, kask);

Prosimy, by wśród najmłodszych uczestników obozu, rzeczy były oznaczone (podpisane) tak, by nie myliły się dzieciom (szczególnie koszulki, spodnie klubowe itp.)

Prosimy także, by wszystkie dzieci młodsze (grupa 1,2) obowiązkowo posiadały listę swoich rzeczy- ilość koszulek, spodni, ręczników, itp. Listę prosimy spakować do koperty wraz z kieszonkowym dla dzieci.

Prosimy, by kontrolować ciężar bagażu do ok. 20 kg.

Kieszonkowe: bardzo prosimy, aby dając dzieciom kieszonkowe, rozmienić pieniądze na takie kwoty, jakie mają być wydawane dzieciom dziennie (np. po 10 zł). Pieniądze prosimy spakować do koperty podpisanej imieniem i nazwiskiem dziecka. Do koperty można również włożyć dokumenty (legitymację, kartę chipową) oraz listę zabieranych rzeczy. Kopertę najlepiej przekazać opiekunowi już na miejscu zbiórki.

OBÓZ ZAREJESTROWANY BĘDZIE W MINISTERSTWIE EDUKACJI I KURATORIUM OŚWIATY I WYCHOWANIA W KATOWICACH.

!!! Klub wystawia stosowne dokumenty potrzebne do ubiegania się o dofinansowanie obozu w zakładach pracy. !!!

Dodatkowe informacje: ZBIGNIEW PAWLAK 505 074 423.

*** Informacje dotyczące zwrotu kart obozowych oraz uzupełnienie wpłat nie dotyczą klubów Egida i Gladius – uczestnicy z tych klubów załatwiają formalności wg oddzielnych ustaleń.***

Wpłat dokonywać można na konto klubu:

Klub Sportowy ORIENT

Aleja Pokoju 16/26
42-207 Częstochowa

NUMER KONTA: 37 1020 1664 0000 3502 0168 6278

Karty wysyłać można pocztą, listem poleconym na adres klubu:

Klub Sportowy ORIENT

Aleja Pokoju 16/26
42-207 Częstochowa

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis