Aktualności

XXIII Obóz Sportowo-Rekreacyjny KS ORIENT

Uwaga, uwaga! Mamy już pierwsze informacje dotyczące letniego obozu sportowo-rekreacyjnego KS ORIENT. Dwudziesta trzecia edycja naszego wyjazdu odbędzie się od 8 do 21 lipca w Wałczu (http://www.walcz.pl/). Szczegóły poniżej.

Data: 8-21 lipca 2015 (14 dni)

Miejsce, ośrodek: Wałcz (www.walcz.pl), budynek Gimnazjum nr 2 na czas wakacji przekształcony w ośrodek kolonijno-wypoczynkowy

Ośrodek jest wyremontowany, czysty, estetyczny. Położony 100 m od jeziora i 200 m od kąpieliska miejskiego ze zjeżdżalnią.

Klasy zaadaptowane na pokoje kilkuosobowe, standardowe nieskładane łóżka, szafki i inne niezbędne wyposażenie; w budynku dostępnych jest kilkanaście pryszniców.

Do dyspozycji obozowiczów- hala sportowa, salka gimnastyczna, świetlice, boiska.

Cena: 1190zł bez kosztów dojazdu

Zaliczka: 300zł do 31 maja 2015

Kadra:

Grupy dziecięce– wykwalifikowana kadra trenerska i pedagogiczna prowadząca zajęcia sportowe, treningi taekwondo, zajęcia plastyczne, techniczne, gry i zabawy

Grupy młodzieży/dorosłych- wykwalifikowana kadra trenerska prowadząca dwa główne bloki tematyczne, tj. boks prowadzony przez jednego z najlepszych trenerów w Polsce, pana Marcina Gruchałę oraz semi contact prowadzony przez pana Bartosza Zabłotnego, trenera kadry UFR, wielokrotnego medalistę Mistrzostw Polski. Dodatkowe zajęcia poprowadzi trener Zbigniew Pawlak, VI Dan taekwondo.

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA. Kolejne informacje będziemy przedstawiać na bieżąco.

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis