Aktualności

WYNIKI – Mistrzostwa Polski Seniorów pointfighting, light contact oraz Puchar Polski kadetów młodszych w pointfighting.

Prezentujemy wyniki z Mistrzostw Polski Seniorów pointfighting, light contact oraz Pucharu Polski kadetów młodszych w pointfighting.


1.Nowak Mariusz -2 miejsce pointfighting kadetów młodszych

Mariusz popisał się dobrym przygotowaniem technicznym w najbardziej obstawionej kategorii wagowej kadetów; dotarł do finału i ponownie skrzyżował rękawice z Krzysztofem Biś, aktualnym Mistrzem Polski pointfighting. Walka była zacięta, jednakże Biś po raz kolejny zdobył najwyższe trofeum.

2. Julia Armatyńska -3 miejsce pointfighting kadetów młodszych.

Julia była o krok od finału. Przegrała 1 punktem o wejście do najlepszej dwójki. Walka była bardzo wyrównana, co pokazuje dobry poziom zawodniczki.

3. Michał Dziechciarz – bez medalu

Pech chciał, ze Michał trafił w pierwszej walce na zwycięzcę kategorii -37kg, pomimo ogromnych starań Michał uległ, ale walka przyniosła młodemu zawodnikowi dużo doświadczenia.

4. Błażej Szkulik- 3 miejsce pointfighting seniorów – 89 kg

Błażej nieznacznie przegrał walkę o wejście do finału.
Kontuzja wyeliminowała zawodnika z rozgrywek w light contact.

5. Agnieszka Horbatiuk- 2 miejsce pointfighting seniorek -60 kg

Przegrana w finale z Mistrzynią Europy pointfighting.
Konkurencja light contact, 1 walka z zawodniczką z Piaseczna toczyła sie wedle założeń jednakże sędziowie przeczuleni byli o mocny kontakt, przegrana przez 3 ostrzeżenia za full contact.

6. Artur Kula- bez medalu

Losowanie w pointfighting nie odbyło po myśli Artura, pierwszą walkę stoczył z Mistrzem Polski pointfighting, niestety Szcześniewski był górą.
Artur popisał się niesamowita taktyka w walce z czołowym zawodnikiem, kadrowiczem PZKB w light contact, walka przez dwie rundy toczyła siĘ pod dyktando Artura, jednakże 3. runda przyniosła zwycięstwo Wiśniewskiemu. Jak sam później przyznał nie docenił naszego zawodnika.

Warto dodać, iż w walkach seniorów, mieliśmy możliwość śledzenia punktacji sędziowskiej na monitorach, także zawodnicy mogli na bieżąco kontrlować przebieg swojej walki.

GRATULUJEMY NASZYM ZAWODNIKOM :)

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis