Aktualności

Wyjazd na Mistrzostwa Świata, Coventry, Anglia

Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące wyjazdu na Mistrzostwa Świata do Coventry w Anglii. Prosimy wszystkich uczestników o zapoznanie się z informacjami.

Odjazdy:

Podajemy godziny odjazdów i miejsca zbiórek dla osób jadących autokarem.

Częstochowa godz. 9:50 – parking przy markecie SIMPLY, ul. Focha.

Opole godz. 11:30 – stacja BP przy obwodnicy.

Wrocław godz. 12:30 – stacja Orlen przy skrzyżowaniu dróg A4 oraz drogi nr 5.

Legnica godz. 13:15 – stacja Orlen przy skrzyżowaniu dróg A4 oraz drogi nr 3.

Powrót:

Nastąpi ok. godz. 12:00 do Częstochowy. Oczywiście jest możliwość wysiadania po drodze, w miejscach zbiórek. W drodze powrotnej w poniedziałek zatrzymamy się na 8-godzinny postój w Brugii (Belgia). Jest to jedno z najpiękniejszych miast tej części Europy, dlatego dla całej grupy zorganizowane zostanie 2-godzinne oprowadzanie. Osobom pow. 15 roku życia polecamy obejrzenie filmu „Najpierw Strzelaj Potem Zwiedzaj”.

Ubezpieczenie:

Każdy wyjeżdżający musi posiadać 1 z dwóch dokumentów:
– Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (wydawana nieodpłatnie w oddziałach NFZ) lub
– polisa ubezpieczenia Kosztów Leczenie za granicą (wydawana w cenie ok. 40-60 zł przez wszystkie firmy ubezpieczeniowe). Polisa dla zawodnika musi uwzględniać wyczynowe uprawianie taekwon-do).
Zawodnikom z kadry PUT ubezpieczenie KL opłaca Polska Unia Taekwondo.

Dokumenty:

Do przekraczania granic UE uprawniają paszport lub dowód osobisty. Warto jest sobie zrobić kserokopię lub skan takiego dokumentu i trzymać go w innym miejscu niż dokument. W sytuacjach zagubienia lub kradzieży umożliwi to powrót do Polski. Osoby niepełnoletnie muszą bezwzględnie zabrać oświadczenie obu rodziców wyrażające zgodę na udział w wyjeździe do Anglii i zawodach.

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis