Aktualności

Wakacyjne wspomnienia – obóz w Grecji

Zapraszamy do najcieplejszych wspomnień z wakacji – Leptokaria, obóz który był wspaniałą przygodą i najlepszym wypoczynkiem.

 

W dniach 16 – 27.08.2018 odbył się Obóz Sportowy w słonecznej Leptokarii.

Podczas obozu odbywały się 2 treningi dziennie, grupa pierwsza jak i grupa druga szlifowała swoje umiejętności pod kątem walk semi contact oraz układów tradycyjnych.

Oczywiście nie zabrakło też treningów w ciepłym morzu Egejskim, i podczas wschodu słońca obozowicze mogli podziwiać nie tylko piękną panoramę Leptokarii, ale również aktywnie spędzać czas uczestnicząc w treningu.

Każdego dnia obozowicze korzystali z kąpieliska i z promieni słonecznych. Nie zabrakło również zabaw i konkursów jakimi były dyskoteki, Taniec z Łajzami, pływanie na byle czym, chrzest obozowy, a także konkursu dla kadry Trener Wszechmogący. Każdy z uczestników oraz zwycięzcy otrzymywali bananowe nagrody.

Obozowicze podczas obozu mogli również skorzystać z wycieczek fakultatywnych jakimi był rejs statkiem na Złotą Wyspę Skiathos, a także Meteory w miejscowości Kalambaka, zobaczyli również Górę Olimp oraz piękne miasto Thessaloniki. Dla chętnych odbyła się też przejażdżka bananem, który dryfował wśród fal Morza Egiejskiego.

Każdy z obozowiczów na pewno będzie wspominał ten czas jako wspaniały wypoczynek połączony z treningami, a wszelakie wycieczki i atrakcje pozostaną na długo w sercach naszych podopiecznych.

Opaleni, szczęśliwi, zintegrowani – zostali odebrani przez swoich opiekunów w Częstochowie i każdy cały i zdrowy dotarł do domu.

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis