Aktualności

Sukcesy na Mistrzostwach Polski Tang Soo Do

.

12250120_1217140588313014_7257441299681559039_n

24 – 25 października w Pionkach 28-osobowa ekipa ORIENTu wystartowała w VII Mistrzostwach Polski Tang Soo Do. Nasza drużyna wystartowała z powodzeniem, wracając z workiem medali…

Emilia Kozioł

– I miejsce, Techniki specjalne Dzieci i Młodziczki -130

– I miejsce, Touch contact dziewczęta – 130

 

Bartosz Kozioł

– II miejsce, Techniki specjalne Dzieci i Młodzicy -140

 

Szymon Włosek

– III miejsce, Techniki specjalne Dzieci i Młodzicy -130

– II miejsce, Touch contact chłopcy -130

 

Natalia Zawalska

– II miejsce, Techniki specjalne Dzieci i Młodziczki -140

-II miejsce, Touch contact dziewczęta +130

 

Weronika Zawalska

– II miejsce, Touch contact dziewczęta -130

 

Mateusz Kurek

– I miejsce, Techniki specjalne Dzieci i Młodzicy -140

Tymoteusz Kopa

– I miejsce Techniki specjalne Dzieci i Młodzicy -150

 

Maja Popczyk

– I miejsce, Techniki specjalne Dzieci i Młodziczki +140

– II miejsce, Semi contact Młodziczki +140

– I miejsce, Walki drużynowe młodziczki

 

Michelle Maier

– III miejsce, Techniki specjalne Dzieci i Młodziczki +140

– I miejsce, Semi contact Młodziczki +140

– I miejsce, Walki drużynowe młodziczki

Mariusz Nowak

– III miejsce, Techniki specjalne mężczyzn -170

– III miejsce, Light contact Kadeci -54 (nie rankingowe)

– II miejsce, Light contact Kadeci -60 (nie rankingowe)

– III miejsce, Walki drużynowe Kadeci ( nie rankingowe)

 

Natalia Jastrzębska

– I miejsce, Semi contact Kadetki -155

– III miejsce, Semi contact Kadetki -165

– II miejsce, Light contact Kadetki -50 ( nie rankingowe)

– II miejsce, Light contact Juniorki -50 ( nie rankingowe)

– I miejsce, Walki drużynowe Kadetki

 

Wiktoria Dombek

– II miejsce, Semi contact Kadetki -165

– II miejsce, Semi contact Kadetki +165

– III miejsce, Light contact Kadetki -57

– III miejsce, Light contact Kadetki +57

– I miejsce, Walki drużynowe Kadetki

 

Maja Grabara

– II miejsce, Light contact Kadetki -57

– II miejsce, Light contact Kadetki +57

– I miejsce, Walki drużynowe Kadetki

 

Julia Armatyńska

– I miejsce, Light contact Kadetki -50

– I miejsce, Light contact Juniorki -50

– III miejsce, Walki drużynowe Kadetki

 

Aleksandra Gątkowska

– III miejsce, Techniki specjalne Kobiety -160

– III miejsce, Walki drużynowe Kadetki

 

Weronika Grudzińska

– III miejsce, Walki drużynowe Kadetki

 

Kacper Stąpór

– III miejsce, Light contact Kadeci -42

– III miejsce, Walki drużynowe Kadeci ( nie rankingowe)

 

Maciej Kasprzyk

– III miejsce, Light contact Kadeci -48

– III miejsce, Walki drużynowe Kadeci ( nie rankingowe)

 

Konrad Palus

– II miejsce, Light contact Kadeci -66

 

Aleksandra Cyranowska

– II miejsce, Techniki specjalne Kobiety +160

– II miejsce, Semi contact Juniorki +170

– I miejsce, Light contact Juniorki -64

– II miejsce, Light contact Juniorki +64

– I miejsce, Walki drużynowe Juniorki+Seniorki

 

Olimpia Grela

– I miejsce, Techniki specjalne Kobiety +160

– III miejsce, Semi contact Juniorki +170

– I miejsce, Light contact Juniorki +64

– III miejsce, Light contact Seniorki +64 (nie rankingowe)

– II miejsce, Walki drużynowe Juniorki+Seniorki ( nie rankingowe)

 

Aleksandra Pastwa

– I miejsce, Walki drużynowe Juniorki+Seniorki

 

Michał Pawlik

– III miejsce. Light contact Juniorzy -72

 

Karol Marcisz

– II miejsce, Light contact Juniorzy -66 ( nie rankingowe)

 

Weronika Burdzyńska

– III miejsce, Rozbicia Kobiety 3cup+

– II miejsce, Semi contact Seniorki +170

– II miejsce, Light contact Seniorki -64

– Ii miejsce, Light contact Seniorki +64 ( nie rankingowe)

– II miejsce, Walki drużynowe Juniorki+Seniorki ( nie rankingowe)

 

Klaudia Wójcik

– II miejsce, Semi contact Seniorki – 160

– III miejsce, Semi contact Seniorki -170

– I miejsce, Light contact Seniorki -57

– I miejsce, Light contact Seniorki -64

– II miejsce, Walki drużynowe Juniorki+Seniorki ( nie rankingowe)

 

Monika Cieślik

– II miejsce, Rozbicia Kobiety 3kup+

– I miejsce, Techniki specjalne Kobiety -160

– II miejsce, Semi contact Seniorki -170

– II miejsce, Light contact Seniorki -57 ( nie rankingowe)

– I miejsce, Walki drużynowe Juniorki+Seniorki

 

Robert Konieczny

– I miejsce, Light contact Seniorzy -84 ( nie rankingowe)

 

Opiekunem grupy był trener Zbigniew Pawlak.

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom tak udanego startu.

 

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis