Aktualności

Sukcesy na Gladius Cup 2017

.

Mistrzostwa Polski Północnej w Taekwon-do ZS PUT już za nami.

W ubiegłą sobotę 14 października w Ostródzie odbyły się kolejne Mistrzostwa Polski Północnej „Gladius Cup 2017”. W zawodach wzięło udział 152 zawodników oraz zawodniczek z 13 klubów. Turniej odbył się na bardzo wysokim poziomie sportowym.

Nasz Klub zajął pierwsze miejsce w generalnej klasyfikacji medalowej zdobywając 19 złotych, 16 srebrnych oraz 9 brązowych medali, to wszystko dzięki 18 osobowej ekipie.

Wszystkim bardzo dziękujemy za udany wyjazd i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

TAEKWON!

Poniżej wyniki z Mistrzostw w poszczególnych kategoriach:

DZIECI:

 

Weronika Zawalska:

– I miejsce techniki szybkościowe +9 lat (-2008) dziewczęta

– I miejsce techniki specjalne +9 lat (-2008) dziewczęta

– I miejsce touch contact 7-8lat (2008-2009) dziewczęta

– II miejsce soft stick +9 lat (-2008) dziewczęta

MŁODZICY:

Bartosz Kozioł:

– I miejsce techniki szybkościowe chłopcy -145cm

– I miejsce techniki specjalne chłopcy -150cm

– I miejsce touch contact chłopcy -145cm

Emilia Kozioł:

– I miejsce techniki szybkościowe dziewczęta -140cm

– I miejsce techniki specjalne dziewczęta -140cm

– I miejsce touch contact dziewczęta -140cm

Julia Bajek:

– II miejsce techniki szybkościowe dziewczęta -140cm

– III miejsce techniki specjalne dziewczęta -140cm

– II miejsce touch contact dziewczęta -140cm

Natalia Zawalska:

– I miejsce techniki szybkościowe dziewczęta -150cm

– I miejsce techniki specjalne dziewczęta -150cm

– II miejsce touch contact dziewczęta -150cm

Oliwia Kołodziejczyk:

– I miejsce techniki szybkościowe dziewczęta +150cm

– II miejsce techniki specjalne dziewczęta +150cm

– I miejsce touch contact dziewczęta +150cm

KADECI

Bartłomiej Gardas:

– III miejsce układy formalne

– II miejsce semi contact chłopcy -170cm

– I miejsce light contact chłopcy -60kg

Michelle Maier:

– I miejsce semi contact dziewczęta -165cm

– I miejsce light contact dziewczęta -57kg

Maja Popczyk:

– II miejsce semi contact dziewczęta +165cm

– II miejsce light contact dziewczęta -57kg

– I miejsce Grand Champion kobiet

JUNIORZY

Maciej Kasprzyk:

– II miejsce układy formalne

– II miejsce semi contact mężczyźni -175cm

Kacper Kołodziejczyk:

– III miejsce semi contact mężczyźni -185cm

– I miejsce light contact mężczyźni -72kg

Aleksandra Gątkowska:

– II miejsce semi contact kobiety -160cm

– III miejsce semi contact kobiety -160cm seniorki

– II miejsce Grand Champion kobiet

Natalia Jastrzębska:

– III miejsce semi contact kobiety -160cm

– III miejsce light contact kobiety -55kg

– I miejsce semi contact kobiety -160cm seniorki

– III miejsce Grand Champion kobiet

Julia Armatyńska:

– II miejsce semi contact kobiety +160cm

– II miejsce light contact kobiety -55kg

Mariusz Nowak:

– III miejsce light contact mężczyźni -60kg

SEIORZY:

Kamil Jarza:

– III miejsce semi contact mężczyźni -185cm

– II miejsce light contact mężczyźni -84kg

Karol Marcisz:

– II miejsce light contact mężczyźni -66kg

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis