Aktualności

SEMINARIUM SZKOLENIOWE Z WALKI SEMI-CONTACT – KRAKÓW, 08-09.01.2022

Zachecamy do udziału w seminarium szkoleniowym z walki semi-contact, któe odbędzie się 8 i 9 stycznia 2022 w Krakowie, szczegoły w rozwinięciu.

Opis szkolenia:
Szkolenie skierowane jest do wszystkich trenerów, instruktorów oraz zawodników, którzy uprawiają formułę walki semi-contact, chcą udoskonalić swój warsztat techniczny i poprawić jakość walki. Do udziału zapraszamy zawodników średniozaawansowanych i zaawansowanych.
W trakcie szkolenia odbędzie się też blok poświęcony sędziowaniu tej formuły walki. Poprowadzą go najbardziej doświadczeni sędziowie kontraktowi ZS PUT. Do udziału zachęcamy wszystkich sędziów kategorii A, B oraz C.
Prowadzący:
Piotr Bernat – główny trener LKSW Dan Świdnik, VI dan taekwon-do, I dan kickboxing. Wychowawca wielu medalistów mistrzostw Polski i turniejów międzynarodowych w taekwon-do i kickboxingu.
Bartłomiej Daniel – trener kadry klubowej LKSW Dan Świdnik, I dan taekwon-do. Były wielokrotny mistrz Polski w taekwon-do i kickboxingu specjalizujący się w formule semi-contact, były zawodnik kadry narodowej PZKB, mistrz świata juniorów w taekwon-do z 2010 roku, najbardziej utytułowany zawodnik LKSW Dan Świdnik w historii klubu.
Główne tematy seminarium:
podstawowe techniki walki semi-contact, różnice w wykonaniu w stosunku do formuł ciągłych, typowe błędy i jak ich unikać poruszanie w walce, kontrola dystansu – ćwiczenia różne formy sparingów zadaniowych, aktualne trendy światowe w rywalizacji semi-contact/pointfighting
Seminarium będzie się wiązało z wpisem do Książeczki Adepta. Warunkiem przystąpienia do egzaminu na stopnie mistrzowskie jest udział w co najmniej 3 seminariach (w tym 1 szkoleniu technicznym) od poprzedniego egzaminu.
Data: 08-09.01.2022 (sobota i niedziela)
Miejsce: Zespół Szkół nr 1 (Technikum Komunikacyjne) w Krakowie, ul. Ułanów 3
Koszt: 100 PLN za osobę (płatne do instruktora)
Zgłoszenia: do 05.01.2022 do instruktora – Limit miejsc: 80 osób.
Strój i sprzęt sportowy:
Obowiązuje biały dobok na pierwszy dzień i dowolny strój na drugi dzień oraz ochraniacze do walki sportowej.
Harmonogram:
Sobota
12:00-14:00 – blok I
15:30-17:30 – blok II
Niedziela
09:00-11:00 – blok III
11:00-12:00 – szkolenie sędziowskie
13:00-15:00 – blok IV

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis