Aktualności

Sala Będzin i sala Częstochowa Jagiellończycy od 13 marca czasowo zamknięte =(

W związku z obecną sytuacją w kraju i decyzją Rządu oraz ogłoszeniem Ministra Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego o odwołaniu wszelkich zajęć zorganizowanych informujemy, że od piątku 13 marca sala Będzin i Częstochowa Jagiellończycy zostają czasowo zamknięte.

Wszystkie zajęcia które się nie odbędą zostaną odrobione w formie dodatkowych treningów weekendowych lub będą przedłużane treningi już te które są w harmonogramie. Dodatkowo planujemy zorganizowanie treningów w formie e-learningu szczegóły podamy niebawem.

Prosimy aby Osoby które nie płaciły składek członkowskich za miesiąc marzec dokonały tych płatności na konto klubu numer: 57 1750 0012 0000 0000 3536 7799

Sale treningowe w Będzinie i Częstochowie zostały utworzone z myślą o podniesieniu poziomu prowadzonych zajęć co daje wymierne efekty na zawodach, nie byłoby to możliwe w tak krótkim czasie w normalnych warunkach. Sala treningowa daje dużo większe możliwości treningowe. Brak wsparcia w tej trudnej sytuacji z państwa strony może doprowadzić do zamknięcia sali w Będzinie i Częstochowie. Pomoc z państwa strony jest nam teraz potrzebna. Na salach treningowych od dawna prowadziliśmy dodatkowe bezpłatne zajęcia nie licząc na zarobek ale kierując się dobrem naszych podopiecznych. Na co dzień to my im pomagamy, teraz to my potrzebujemy pomocy i solidarności bo jest to nasze wspólne dobro. Wyjątkowo w marcu prosimy również osoby nieobecne na treningach oraz korzystające z systemu MultiSport o wpłaty na konto klubu, lub dopłaty jeśli karty były już częściowo użyte w marcu.

Dziękujemy i liczymy na zrozumienie. <3

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis