Aktualności

Rozpoczęliśmy nowy sezon sportowy

Z przyjemnością informujemy, że sezon 2015/2016 został oficjalnie rozpoczęty. Wczoraj, w piękną słoneczną sobotę, spędziliśmy wspólnie czas, otwierając tym samym kolejny sportowy dział w historii naszego klubu.

DSC_5151

Rozpoczęcie sezonu zorganizowaliśmy w formie rodzinnego festynu, w którym udział wzięło ponad dwudziestu członków naszego klubu – zawodników i ich rodziców oraz instruktorów. Pierwsze dwie godziny spędziliśmy na spływie kajakowym rzeką Wartą z miejscowości Łęg do Zakrzówka. Po wysiłku fizycznym przyszedł czas na ognisko w Jankowicach. Czas spędzony na świeżym powietrzu umilił nam rodzinny mecz w zbijaka, gry i zabawy sportowo-rekreacyjne oraz turniej kalamburów.

 

Dodatkowo, dzieci uczestniczące w pikniku otrzymały paczki pełne słodyczy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w imprezie oraz zaangażowanie w jej organizację. Mamy nadzieję, że noworozpoczęty sezon okaże się dla wszystkich pomyślny i pełen sukcesów.

Całość naszej imprezy współfinansowana była ze środków Urzędu Miasta Częstochowy w ramach projektu „Aktywny wypoczynek i sport najlepszą używką” realizowany przez Wydział Promocji Zatrudnienia i Spraw Społecznych.

Organizatorem imprezy byli instruktorzy Klubu: Magdalena Makowska i Zbigniew Pawlak.

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis