Aktualności

Relacja z pokazów

W ostatnim czasie nasi zawodnicy uczestniczyli w kilku pokazach.

Reprezentanci grup dziecięcych sekcji Częstochowa (Raków) występowali: w sobotę 18. maja w Szkole Podstawowej nr 53 podczas festynu dla uczniów tej szkoły, następnie 1. czerwca w Centrum Zabaw dla dzieci „Magiczna Kraina”, gdzie zorganizowany był festyn z okazji Dnia Dziecka dla wszystkich dzieci z naszego miasta. 7. czerwca natomiast wystąpiliśmy w Szkole Podstawowej nr 49.

Częstochowska sekcja przygotowała również starszych reprezentantów do występu podczas festynu zorganizowanego przez Gimnazjum nr 18. Pokaz ten odbył się 7. czerwca.

W tym samym dniu, 7. czerwca, grupa trenująca w Radomsku wystąpiła podczas festynu zorganizowanego przez Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 4 w Radomsku.

Podczas wszystkich pokazów zawodnicy prezentowali podstawowe kopnięcia oraz uderzenia, różne formuły walk, rozbicia desek i pustaków, a także elementy typowo pokazowe, takie jak wytrącenia czy rozbicia balonów.

Nasze występy spotkały się z bardzo pozytywnym przyjęciem, za co serdecznie dziękujemy organizatorom festynów i publiczności.

Kolejny pokaz naszych reprezentantów- 5. lipca podczas dni Pajęczna (wystąpią zawodnicy z sekcji Pajęczno).

Do wszystkich występów zawodników przygotowali instruktorzy: Magdalena Makowska i Zbigniew Pawlak.

Standardowo zdjęcia z pokazów dostępne są na naszym profilu na facebooku.

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis