Aktualności

Relacja po obozie w Rewalu

GRUPA 1

Grupa pierwsza na obozie sportowo-rekreacyjnym w Rewalu stanowiła 15 chłopców w wieku od 6 do 9 lat

Każdego dnia dzieciaki miały trening taekwon-do, trening układów oraz dodatkowe zajęcia sportowo-rekreacyjne, wychodziliśmy na spacery, udało się nawet dwa razy być nad morzem,  niestety pogoda nie rozpieszczała ale mimo wszystko dzieciaki miały radość chociaż z tych krótkich chwil. Organizowaliśmy zajęcia plastyczne oraz gry planszowe gdzie mogliśmy spędzić wspólnie czas gdy nie było słonecznie.
 
Na obozie odbył się turniej warcabo-boksu w którym wzięliśmy udział, w turnieju chodziło o to żeby poruszać się jak pionki w warcabach a podczas bicia odbywał się krótki sparing, rozgrywkę wygraliśmy z dziewczynkami z  grupy drugiej.
Sześciu chłopaków wzięło również udział w teleturnieju Familiada niestety tu przegaliśmy z grupą drugą ale zabawa była przednia.
Grupa pierwsza 3 razy bawiła się rewelacyjnie na dyskotece zorganizowanej na obozie, słuchaliśmy bajek na dobranoc oraz wzięliśmy udział w pokazie magii który zadziwił na swoim występem.
 
Każdy chłopiec posiadał arkusz ocen gdzie otrzymywał oceny w skali od 1-6. Każdego dnia mógł dostać oceny: za utrzymanie czystości w pokoju, za zachowanie się na treningach z trenerem Maćkiem, za trrening ze swoim opiekunem, za zachowanie się do innych dzieci, za toaletę poranną i wieczornym, za zachowanie się na stołówce, za samopoczucie oraz mógł zdobyć dodatkową pieczątkę za inne aktywności. Motywowało to dzieci do dbania o porządek i do szacunku do siebie
 
Dzięki temu w konkursie czystości byliśmy egzekwo z innym pokojem na czwartym miejscu.
Dzięki organizatorowi obozu, panu Zbigniewowi Pawlakowi, mogliśmy postrzelać z łuku bloczkowego i prostego, procy oraz wiatrówki co sprawiło nam bardzo dużo frajdy. Dodatkową atrakcją jaka odbyła się na obozie było bubblle football, strzelanie z łuków do siebie oraz laserowy paintball.
 
Mogliśmy również udać się na wielką wystawę klocków lego z czego skorzystało kilka osób, do oceanarium oraz na wesołe miasteczko.
 
Myślę że spędziliśmy wspólnie cudownie czas i każdy wrócił zadowolony do domu.
 
Jakby atrakcji nie brakowało dodatkowo chłopcy wzięli udział w drugim turnieju wakacyjnym taekwon-do. Obóz zakończyliśmy wspólnym grillem.
 
Opiekunka Grupy pierwszej trenerka Monika Cieślik
 
 
GRUPA 2

Grupa druga była grupą żeńską.Zawodniczki trenowały 2 razy dziennie. W godzinach porannych treningi były prowadzone pod kątem przygotowania motorycznego, natomiast wieczorne pod kątem walk semi contact.  Grupa 2 spędzała również aktywnie czas na plaży, rozgrywała mecze piłkarskie, a także brała udział w wizycie w oceanarium. Mieli możliwość strzelania z wiatrówki,procy,łuku. Nie zabrakło dodatkowych atrakcji w postaci teleturniejów familiada ,szachoboks, dyskotek oraz wieczornych seansów  filmowych. Odbył się również pokaz iluzji który dostarczył pozytywnych emocji u młodszych jak i u starszych.

Podczas obozu odbył się turniej TAEKWODNO który dostarczył wiele emocji. Cały obóz mógł rywalizować w konkurencjach soft stick, semi contact oraz light contact.

Zwieńczeniem obozu było zrobienie pamiątkowych fotografii, a także przystąpienie do egzaminu na stopnie uczniowskie, który po wielkim wysiłku przebiegł dla każdego pozytywnie.

Było to wspaniałe 10 dni obozu w Rewalu, dopisała nam pogoda. Wszyscy do domu wrócili cali, zdrowi i zadowoleni.

Matyja Magdalena

 

GRUPA 3

Kolejny obóz pełen nowych wyzwań i niezapomnianych chwil za nami. Przez ten czas mieliśmy okazję nie tylko dobrze się bawić, ale przede wszystkim doświadczać, co w tych latach życia jest szczególnie ważne.
Priorytetem było aktywne spędzanie czasu, a więc nie obyło się bez wakacyjnego turnieju Taekwondo, familiady, szachoboksu i wielu innych atrakcji, gdzie uczestnicy grupy trzeciej licznie stawali na podium. Szczególną popularnością cieszył się znany już wszystkim laser tag oraz dwie nowości - archery tag i bubble football. Dodatkową atrakcją był również pokaz magii i iluzji, który wywołał duże poruszenie wśród uczestników.
Chociaż pogoda nie zawsze z nami współpracowała to każdą słoneczną chwilę wykorzystywaliśmy na plażowanie. Był również czas na spróbowanie swoich sił w strzelaniu z łuku, procy i wiatrówki. Chociaż zabawy nie brakowało to również wiele czasu poświeciliśmy na doszkalanie swoich umiejętności pod bacznym okiem trenera Macieja Kasprzyka. Oprócz tego dla chętnych obozowiczów zorganizowane były zajęcia układów formalnych, gdzie mogli oni doskonalić swoją technikę. Nie zapominajmy również o obozowych tradycjach czyli chrzcie
oraz ognisku, które zawsze dają nam chwile pełne śmiechu i wspomnień. W ostatni dzień odbył się również egzamin, gdzie przypieczętowane zostały kolejne stopnie naszych adeptów. Grupa trzecia zakończyła go pozytywnymi wynikami. Na zakończenie oprócz wcześniej wspomnianego ogniska, odbyła się pożegnalna dyskoteka, powoli rozdzielając nasze drogi, które miejmy nadzieję zejdą się ponownie w kolejnym roku.
Życzymy naszym obozowiczom wytrwałości i wielu sukcesów w nadchodzącym sezonie.
 
Grupa III, wychowawca Natalia Jastrzębska

 

GRUPA 4

 

Grupa czwarta była grupą składającą się z samych chłopców. Zawodnicy trenowali 2 razy dziennie. W godzinach porannych treningi były prowadzone pod kątem formuły kick-light, natomiast wieczorne pod kątem walk semi contact.  Grupa 4 spędzała również aktywnie czas na plaży, rozgrywała mecze w bazy, a także brała udział w wystawie lego. Mieli możliwość strzelania z wiatrówki,procy,łuku. Nie zabrakło dodatkowych atrakcji w postaci teleturniejów familiada ,szachoboks, dyskotek oraz wieczornych seansów  filmowych. Odbył się również pokaz iluzji który dostarczył pozytywnych emocji u młodszych jak i u starszych.
Ponad to główna atrakcja obozowa była rozgrywka lasertag, archery, oraz buble football.
 
Podczas obozu odbył się turniej TAEKWODNO który dostarczył wiele emocji. Cały obóz mógł rywalizować w konkurencjach soft stick, semi contact oraz light contact.
 
Zwieńczeniem obozu było zrobienie pamiątkowych fotografii, a także przystąpienie do egzaminu na stopnie uczniowskie, który po wielkim wysiłku przebiegł dla każdego pozytywnie.
Na sam koniec odbył się wspólny grill, na którym wręczono nagrody na wszystkie konkursy i teleturnieje.
 
Było to wspaniałe 10 dni obozu w Rewalu, dopisała nam pogoda. Wszyscy do domu wrócili cali, zdrowi i zadowoleni.
 
Opiekun Karol Marcisz
 
 
GRUPA 5
 
Grupa V była grupą męską. Zawodnicy trenowali minimum dwa razy dziennie. W godzinach porannych treningi były prowadzone pod kątem przygotowania motorycznego i wytrzymałościowego natomiast wieczorne pod kątem walk w formułach light contact i pointfighting część zawodników korzystała również z treningu układów tradycyjnych w taekwondo oraz samoobrony. Grupa również w ramach rekreacji chodziła na spacery wzdłuż morza, rozgrywała mecze piłkarskie oraz brali udział w wystawie klocków LEGO. Mieli możliwość strzelania z wiatrówki procy oraz dwóch łuków, tradycyjnego i bloczkowego. Nie zabrakło również dodatkowych atrakcji w postaci teleturniejów familiady i szachoboksu oraz dyskotek i seansów filmowych. Odwiedził nas również iluzjonista który dostarczył dzieciom dużo pozytywnych emocji. Podczas obozu odbył się turniej taekwondo który również dostarczył wiele emocji. Cały obóz mógł rywalizować w konkurencjach soft kick semi contact i light contact. Zwieńczeniem obozu było zrobienie pamiątkowych fotografii a także przystąpienie do egzaminów które po wielkim wysiłku przebiegły dla każdego pozytywnie. Było to dziesięć wyczerpujacych dni obozu w Rewalu dostarczających masę emocji. Dopisała nam również pogoda a wszyscy cali, zdrowi i zadowoleni wrócili do domów
 
GRUPA 6
 
W dniach 08 - 18.07.2022 roku w nadmorskiej miejscowości Rewal odbyła się kolejna edycja obozu sportowego organizowanego przez Klub Sportowy Orient. Jak zawsze w obozie uczestniczyły Kluby Sportowe KS Egida oraz Gladius Ostróda.
Grupa 6 w 20 osobowym składzie samych dziewcząt, aktywnie uczestniczyła w planie obozowym.
Dziewczęta brały regularnie udział w treningach sportowych, a tych wcale nie było mało 2 treningi dziennie oraz dodatkowy trening układów tradycyjnych. Podczas zajęć zawodnicy poszerzali swoją wiedzę pod zakresem walki sportowej semi contact, light contact oraz elementów samoobrony.
Po za treningami nie zabrakło atrakcji. Grupa brała udział w dyskotekach obozowych, strzelała z łuków, procy oraz wiatrówki snajperskiej. Wielką frajdę sprawiły im teleturnieje Szachoboksu oraz Familiady. Nie zabrakło też pokazów iluzjonisty, a także odbył się laserowy paintball oraz zabawy w dmuchanych kulach.
Niestety nie skorzystaliśmy z kąpania w morzu ponieważ była wystawiona ciągle czerwona flaga, jednak to nie spowodowało, że nie spacerowaliśmy po plaży i nie pomoczyliśmy nóg. Spacer po plaży podczas zachodu słońca wywołał niemałe emocje. Po za spacerem po plaży, regularnie chodziliśmy po miejscowości Rewal, zwiedzając wszystkie zakątki miasteczka upamiętniając to fotografiami, które zostały zamieszczone na obozowym fb.
Podsumowaniem obozu był turniej Taekwon-do oraz egzaminy na stopnie uczniowskiego, gdzie zawodniczki musiały wykazać się swoimi umiejętnościami. Wszystko to zakończone smacznym grilem, a także pożegnalną dyskoteką.
10 dni minęło bardzo szybko, a obozowicze cali, zdrowi i uśmiechnięci wrócili do swoich domów.

Do zobaczenia za rok.

Bartosz Zabłotny

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis