Aktualności

Podsumowanie V Pucharu „Orientu” Dla Dzieci i Młodzików

Przedstawiamy protokół końcowy V Pucharu „Orientu”, który odbył się 17. czerwca 2012r. w Częstochowie…

W zawodach udział wzięło 130 zawodników i zawodniczek z Klubu Sportowego “Orient” .

Sędziowało 11 licencjonowanych sędziów Związku Sportowego – Polska Unia Taekwon-do .

Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwał Zbigniew Pawlak.

Sekretarzem zawodów była Marta Brylińska.

Wszystkie dzieci otrzymały drobne upominki oraz dyplomy, zwycięzcy dodatkowo medale.

Sędziowie, sekundanci i pomocnicy: Monika Cieślik, Monika Stąpór, Przemysław Stąpór, Magdalena Makowska, Tomasz Czerwik, Witold Ragan, Weronika Burdzyńska, Klaudia Wójcik, Karolina Ragan, Dawid Fossa, Michał Szajkowski, Grzegorz Cyranowski, Krzysztof Tomaszewski, Paweł Jaworski, Marcin Szafrański, Agnieszka Horbatiuk, Piotr Czyż, Katarzyna Banasik, Anna Bąbik, Mateusz Grzyb, Jacek Puszek, Marcin Ciszek, Daniel Bubel, Mateusz Tatar, Marta Brylińska, Zbigniew Pawlak.

Poniżej przedstawiamy wyniki:

Konkurencje dzieci:

· Tor przeszkód dzieci rocznik 2008, 2007
1. Alan Kuraj (Będzin)
2. Kinga Urlich (Będzin)
3. Kacper Lasa (Będzin)

· Walki soft-stick rocznik 2008, 2007
1. Kacper Lasa (Będzin)
2. Jan Magdziarz (Częstochowa)
3. Natalia Stępień (Blachownia)

· Techniki szybkościowe dzieci rocznik 2008,2007
1. Kinga Urlich (Będzin)
2. Natalia Stępień (Blachownia)
3. Alan Kuraj (Będzin)

· Techniki szybkościowe dzieci rocznik 2006
1. Wiktoria Karolska (Łazy)
2. Cyprian Stąpór (Będzin)
3. Wiktor Jędrychowski (Częstochowa)

· Walki soft-stick dzieci rocznik 2006
1. Cyprian Stąpór (Będzin)
2. Dawid Wacławczyk (Łazy)
3. Wiktoria Karolska (Łazy)

· Techniki specjalne dzieci rocznik 2006
1. Jakub Dziembowski (Częstochowa)
2. Maciej Pietruszka (Pajęczno)
3. Mateusz Dylikowski (Częstochowa)

· Techniki szybkościowe dzieci rocznik 2005
1. Oliwier Noga (Działoszyn)
2. Martyna Szot (Blachownia)
3. Mateusz Urbański (Częstochowa)

· Walki soft-stick dzieci rocznik 2005
1. Oliwia Kołodziejczyk (Częstochowa)
2. Oliwier Noga (Działoszyn)
3. Mateusz Piwko (Częstochowa Północ)

· Techniki specjalne dzieci rocznik 2005
1. Maksym Kliszewski (Częstochowa)
2. Oliwia Kołodziejczyk (Częstochowa)
3. Wiktoria Tadko (Blachownia)

· Techniki szybkościowe dzieci rocznik 2004
1. Stanisław Golis (Częstochowa)
2. Kamil Dudek (Częstochowa Północ)
3. Kamil Byba (Częstochowa Północ)

· Walki soft-stick dzieci rocznik 2004
1. Dominik Malec (Będzin)
2. Kamil Byba (Częstochowa Północ)
3. Wojciech Myśliński (Będzin)

· Techniki specjalne dzieci rocznik 2004
1. Dominik Malec (Będzin)
2. Nikodem Gawroński (Częstochowa)
3. Tymoteusz Kopa (Łazy)

· Techniki szybkościowe dzieci rocznik 2003
1. Mieszko Matysiak (Częstochowa)
2. Maciej Wojtala (Radomsko)
3. Filip Skurski (Łazy)

· Walki soft-stick dzieci rocznik 2003
1. Aleksander Kocyba (Łazy)
2. Filip Skurski (Łazy)
3. Filip Lubomski (Zawiercie)

· Techniki specjalne dzieci rocznik 2003
1. Mieszko Matysiak (Częstochowa)
2. Maciej Wojtala (Radomsko)
3. Filip Lubomski (Zawiercie)

Konkurencje młodzików:

· Techniki szybkościowe młodziczek
1. Natalia Jastrzębska (Będzin)
2. Julia Armatyńska (Łazy)
3. Wiktoria Dombek (Zawiercie)

· Walki semi-contact młodziczek grupa niższa
1. Julia Armatyńska (Łazy)
2. Aleksandra Gątkowska (Częstochowa)
3. Dominika Bednarek (Częstochowa)

· Walki semi-contact młodziczek grupa wyższa
1. Wiktoria Dombek (Zawiercie)
2. Wiktoria Fronczyk (Pajęczno)
3. Natalia Jastrzębska (Będzin)

· Techniki specjalne młodziczek grupa niższa
1. Julia Armatyńska (Łazy)
2. Dominika Bednarek (Częstochowa)
3. Aleksandra Gątkowska (Częstochowa)

· Techniki specjalne młodziczek grupa wyższa
1. Wiktoria Dombek (Zawiercie)
2. Wiktoria Fronczyk (Pajęczno)
3. Maja Grabara (Zawiercie)

· Techniki szybkościowe młodzicy -140cm
1. Kacper Stąpór (Będzin)
2. Maciej Kasprzyk (Blachownia)
3. Mariusz Nowak (Łazy)

· Walki semi-contact młodzicy -140cm
1. Maciej Kasprzyk (Blachownia)
2. Mariusz Nowak (Łazy)
3. Michał Suliga (Częstochowa)

· Techniki specjalne młodzicy -140cm
1. Igor Czerwiński (Łazy)
2. Mariusz Nowak (Łazy)
3. Michał Suliga (Częstochowa)

· Techniki szybkościowe młodzicy -150cm
1. Kacper Kołodziejczyk (Częstochowa)
2. Mateusz Staniszewski (Będzin)
3. Konrad Tadko (Blachownia)

· Walki semi-contact młodzicy -150cm
1. Mateusz Staniszewski (Będzin)
2. Jakub Ejchorst (Będzin)
3. Artur Zawadzki (Pajęczno)

· Techniki specjalne młodzicy -150cm
1. Mateusz Staniszewski (Będzin)
2. Kacper Kołodziejczyk (Częstochowa)
3. Jakub Ejchorst (Będzin)

· Techniki szybkościowe młodzicy +150cm
1. Damian Sorek (Będzin)
2. Kasper Cieślar (Bedzin)
3. Bartosz Rogacz (Częstochowa)

· Walki semi-contact młodzicy +150cm
1. Kasper Cieślar (Będzin)
2. Damian Sorek (Będzin)
3. Marcel Suliga (Częstochowa)

· Techniki specjalne młodzicy +150cm
1. Marcel Suliga (Częstochowa)
2. Bartosz Rogacz (Częstochowa)
3. Damian Sorek (Będzin)

Konkurencje kadetów:

· Walki semi-contact kadetek
1. Aleksandra Cyranowska (Bedzin)
2. Agata Stanik (Pajęczno)
3. Olimpia Grela (Zawiercie)

· Walki light-contact kadetek grupa niższa
1. Dominika Tkaczyńska (Pajeczno)
2. Weronika Kaczmarek (Częstochowa)
3. Julita Zawadzka (Pajęczno)

· Walki light-contact kadetek grupa wyższa
1. Olimpia Grela (Zawiercie)
2. Aleksandra Cyranowska (Będzin)
3. Jesika Grabara (Będzin)

· Walki semi-contact kadetów grupa niższa
1. Maciej Szafrański (Myszków)
2. Tadeusz Podolak (Blachownia)
3. Jędrzej Krzak (Pajęczno)

· Walki semi-contact kadetów grupa wyższa
1. Michał Pawlik (Zawiercie)
2. Łukasz Skwara (Myszków)
3. Oskar Dębski (Częstochowa)

· Walki light-contact kadetów grupa niższa
1. Maciej Szafrański (Myszków)
2. Tadeusz Podolak (Blachownia)
3. Jędrzej Krzak (Pajęczno)

· Walki light-contact kadetów grupa wyższa
1. Michał Pawlik (Zawiercie)
2. Mateusz Sadek (Pajęczno)
3. Oskar Dębski (Częstochowa)


Protokół sporządziła – Marta Brylińska

Protokół zatwierdził – Zbigniew Pawlak

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis