Aktualności

Podsumowanie Polish Open Cup

.

12301730_1223165181043888_8189215575100865294_n

W listopadzie tradycyjnie już odbyła się jedna z dwóch najważniejszych imprez sportowych w sezonie – Puchar Polski, Polish Open Cup. Zawody zorganizowano w Opolu, w weekend 21-22 listopada. ORIENT reprezentowało ponad 70 zawodników: dzieci, młodzików, kadetów, juniorów i seniorów.

Na zawody zgłoszono 546 zawodników i zawodniczek z 23 ekip w tym 5 ekip zagranicznych: Mołdawia, Ukraina, Czechy, Szkocja, Austria. Nad całością czuwał Sędzia Główny ZS PUT – Zbigniew Pawlak. Sędzią Głównym zawodów był Karol Siwek. Sekretarzem zawodów – Marta Brylińska. Zawody sędziowało 38 licencjonowanych sędziów ZS PUT.

W rozwinięciu wiadomości znajdują się wyniki naszych zawodników.

Techniki specjalne dzieci rocznik 2008 -9 cup

  1. Dane zastrzeżone (Opole)
  2. Patryk Żmuda (Orient Częstochowa)
  3. Maja Zbieska (Keiko Jastrzębie Zdrój)

Techniki specjalne dzieci rocznik 2008 8 cup i wyżej

  1. Kacper Tuczapski (Tiger Dzierżoniów)
  2. Patryk Lafranco (Keiko Jastrzębie Zdrój)
  3. Maja Michalik (Orient Częstochowa)

Walki soft-stick dzieci rocznik 2008 8 cup i wyżej

  1. Marsel Castalano (Egida Olsztynek)
  2. Patryk Lafranco (Keiko Jastrzębie Zdrój)
  3. Szymon Włosek (Orient Częstochowa)

Walki soft-stick dzieci chłopcy rocznik 2007 8 cup i wyżej

  1. Jan Jaworski (Dan Świdnik)
  2. Kacper Lasa (Orient Częstochowa)
  3. Daniel Szostakiewicz (Dan Świdnik)

Techniki specjalne dzieci dziewczynki rocznik 2006

  1. Dane zastrzeżone (Opole)
  2. Emilia Kozioł (Orient Częstochowa)
  3. Marcelina Grzella (Enso Krapkowice)

Walki soft-stick dzieci dziewczęta rocznik 2006

  1. Sara Stec (Dan Świdnik)
  2. Emilia Kozioł (Orient Częstochowa)
  3. Maja Kuleta (Tiger Dzierżoniów)

Techniki szybkościowe dzieci dziewczynki rocznik 2006

  1. Julia Sikora (Małpka Zawiercie)
  2. Emilia Kozioł (Orient Częstochowa)
  3. Kalina Sobieszak (Tiger Dzierżoniów)

Walki soft-stick dzieci chłopcy rocznik 2006 – 9 cup

  1. Paweł Szychalski (Orient Częstochowa)
  2. Sergiusz Jaworski (Mistral Wojkowice)
  3. Kacper Masłoń (Mistral Wojkowice)

Techniki szybkościowe dzieci chłopcy rocznik 2006 -9 cup

  1. Paweł Szychalski (Orient Częstochowa)
  2. Joachim Maciejczyk (Kreli Gostyń)
  3. Dane zastrzeżone (Opole)

Techniki szybkościowe dzieci chłopcy rocznik 2006 8-7 cup

  1. Kacper Organiściak (Keiko Jastrzębie Zdrój)
  2. Kacper Kępiński (Orient Częstochowa)
  3. Wiktor Grabski (KCT Kraków)

Walki soft-stick dzieci chłopcy rocznik 2006 6 cup i wyżej

  1. Mikołaj Gunia (Małpka Zawiercie)
  2. Kacper Śmiałkowski (Azja Pabianice)
  3. Marcel Pęciak ( Orient Częstochowa)

Techniki szybkościowe dzieci chłopcy rocznik 2006 6 cup i wyżej

  1. Bartosz Kozioł (Orient Częstochowa)
  2. Jan Ostrzołek (Keiko Jastrzębie Zdrój)
  3. Mikołaj Gunia (Małpka Zawiercie)

Techniki specjalne młodziczki -140 cm

  1. Wiktoria Wolska (Orient Częstochowa)
  2. Wiktoria Rutkowska (Tang Soo Do Pionki)
  3. Oliwia Frączyk (Dan Świdnik)

Techniki szybkościowe młodziczki -150 cm

  1. Lena Maniak (Tiger Dzierżoniów)
  2. Oliwia Kołodziejczyk (Orient Częstochowa)
  3. Magdalena Kalużna (Tiger Dzierżoniów)

Walki soft-stick młodziczki +150 cm

  1. Michelle Maier (Orient Częstochowa)
  2. Tereza Tobolova (TKD Karvina)
  3. Malwina Jarosiewicz (Kreli Gostyń)

Techniki specjalne młodziczki +150 cm

  1. Karolina Malinowska (Gryf Świdnica)
  2. Maja Popczyk (Orient Częstochowa)
  3. Natalia Biała (Tiger Dzierżoniów)

Techniki szybkościowe młodziczki +150 cm

  1. Michelle Maier (Orient Częstochowa)
  2. Wiktoria Miller (Tang Soo Do Pionki)
  3. Dane zastrzeżone (Opole)

Techniki specjalne młodzicy -140 cm

  1. Dane zastrzeżone (Opole)
  2. Oskar Namysło (Tiger Dzierżoniów)
  3. Mateusz Sikora (Orient Częstochowa)

Techniki specjalne młodzicy -155 cm

  1. Mateusz Kucharz (KCT )
  2. Dane zastrzeżone (Opole)
  3. Kamil Dudek (Orient Częstochowa)

Semi-contact kadetek -155 cm

  1. Dane zastrzeżone (Opole)
  2. Natalia Jastrzębska (Orient Częstochowa)
  3. Aleksandra Twardowska (Tiger Dzierżoniów)

Semi contact kadetek -165 cm

  1. Wiktoria Dombek (Orient Częstochowa)
  2. Zuzanna Wesołowska (Dan Świdnik)
  3. Emilia Szalak (Dan Świdnik)

Semi contact kadetek +165 cm

  1. Wiktoria Fronczyk (Orient Częstochowa)
  2. Nikola Chabińska (Mistral Wojkowice)
  3. Dane zastrzeżone (Opole)

Semi contact kadetów +170 cm

  1. Dane zastrzeżone (Opole)
  2. Kacper Obrębski ( Jeziorak Iława)
  3. Kacper Kołodziejczyk (Orient Częstochowa)

Light contact kadetki -50 kg

  1. Natalia Jastrzębska (Orient Częstochowa)
  2. Barbora Sevestova ( TKD Karvina)
  3. Vendula Bouckova ( TKD Karvina)

Light contact kadetek -57 kg

  1. Emilia Szalak (Dan Świdnik)
  2. Katarzyna Grochowina (Mistral Wojkowice)
  3. Maja Grabara (Orient Częstochowa)

Light contact kadetki +57 kg

  1. Dane zastrzeżone (Opole)
  2. Wiktoria Fronczyk (Orient Częstochowa)
  3. Maria Kazimierczak (Kreli Gostyń)

Light contact kadeci -42 kg

  1. Maksym Krynoviaz (Ukraina)
  2. Maciej Kasprzyk (Orient Częstochowa)
  3. Kacper Oleszczak (Egida Olsztynek)

Light contact kadeci -48 kg

  1. Jakub Grzywacz (Tang Soo Do Pionki)
  2. Jakub Szkopiak (Orient Częstochowa)
  3. Ondrej Papsik (TKD Karvina)

Techniki specjalne juniorów -175 cm

  1. Kamil Szatniewski (Orient Częstochowa)

Semi contact juniorki +170 cm

  1. Olimpia Grela (Orient Częstochowa)
  2. Alicja Kubina (Gryf Świdnica) poza rankingiem

Semi contact juniorzy -175 cm

  1. Adam Zięba (KCT Kraków)
  2. Tadeusz Podolak (Orient Częstochowa)
  3. Paweł Zdun (Dan Świdnik)

Light contact juniorki -64 kg

  1. Aleksandra Cyranowska (Orient Częstochowa)
  2. Marta Spilarewicz (Enso Krapkowice)
  3. Klaudia Argalska (Egida Olsztynek)

Light contact juniorki +64 kg

  1. Olimpia Grela (Orient Częstochowa)
  2. Adrianna Skowrytko (Dan Świdnik)
  3. Kinga Koczapska (KCT Kraków)

Light contact juniorzy -66 kg

  1. Paweł Zdun (Świdnik )
  2. Adam Zięba (KCT Kraków)
  3. Kamil Szatniewski (Orient Częstochowa)

Light contact juniorzy -72 kg

  1. Patryk Orzechowski (Tiger Dzierżoniów)
  2. Michał Pawlik (Orient Częstochowa)
  3. Alan Cabanek (Bałtyk Koszalin)

Semi contact weterani (poza rankingiem)

  1. Dane zastrzeżone (KST)
  2. Daniel Dąbrowski (Orient)
  3. Tadeusz Wesołowski (Dan)

Semi contact seniorki -160 cm

  1. Martyna Ciaskowska (Gryf Świdnica)
  2. Agnieszka Woźniak (Tang Soo Do Pionki)
  3. Monika Cieślik (Orient Częstochowa)

Semi contact seniorki -170 cm

  1. Dane zastrzeżone (KST)
  2. Karolina Nowak (KCT Kraków)
  3. Agnieszka Horbatiuk (Orient Częstochowa)

Semi contact seniorzy -185 cm

  1. Artur Kula (Orient Częstochowa)
  2. Dane zastrzeżone (Opole)
  3. Oleksander Romanienko (Ukraina)

Light contact seniorki -64 kg

  1. Dane zastrzeżone (KST)
  2. Martyna Ciaskowska (Gryf Świdnica)
  3. Weronika Burdzyńska (Orient Częstochowa)

Light conatct seniorzy -60 kg

  1. Marcin Gupta (Dan Świdnik)
  2. Arkadiusz Osienienko (Gryf Świdnica)
  3. Mateusz Tatar (Orient Częstochowa) poza rankingiem)

Light contact seniorzy -84 kg

  1. Jakub Kret (Dan Świdnik)
  2. Maciej Kwaśniak (Orient Częstochowa)
  3. Marcin Mastalerz ( KCT Kraków)

Light contact seniorzy +84 kg

  1. Dane zastrzeżone (KST)
  2. Artur Kula (Orient Częstochowa)
  3. Manuel Abraham (Austria)

Opiekunem grupy była instruktorka Magdalena Makowska.

Olimpia Grela uzyskała tytuł najlepszej juniorki zawodów, zdobywając tym samym pamiątkową koszulkę dla liderki tej kategorii wiekowej.

Podczas zawodów wręczyliśmy także pamiątkowe statuetki i koszulki dla naszych najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych w sezonie sportowym 2014/2015.

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis