Aktualności

ORIENT najlepszy na Mistrzostwach Polski!

.

WP_20160313_18_45_47_Pro

W ubiegły weekend ponad 60 naszych reprezentantów uczestniczyło w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Taekwondo, które zorganizowano w Wieliczce. W zawodach udział wzięło 487 zawodników i zawodniczek z 23 ekip (w tym 4 ekip zagranicznych: Austria, Ukraina, Armenia, Czechy).

ORIENT zdeklasował przeciwników, w generalnej klasyfikacji medalowej okazaliśmy się bezkonkurencyjni!

Gratulujemy wszystkim zawodnikom. Jednocześnie, dziękujemy wszystkim rodzicom, sekundantom, sędziom, trenerom.

KONKURENCJE DZIECI

Techniki szybkościowe dziewczynki rocznik 2008

  1. Weronika Zawalska (KS Orient Częstochowa )
  2. Tatiana Rduch (Keiko Jastrzębie Zdrój )
  3. Maja Zbieska (Keiko Jastrzębie Zdrój )

Techniki specjalne dziewczynki rocznik 2008

  1. Maja Michalik (KS Orient Częstochowa )
  2. Maja Zbieska (Keiko Jastrzębie Zdrój )
  3. Dane zastrzeżone (UKS Hwa Rang)

Walki soft-stick chłopcy rocznik 2007 +8cup

  1. Jan Jaworski (LKSW Dan Świdnik)
  2. Piotr Woźniak (LKSW Dan Świdnik)
  3. Kacper Lasa (KS Orient)

Techniki specjalne chłopcy rocznik 2007 +8cup

  1. Jan Jaworski (LKSW Dan Świdnik)
  2. Kacper Lasa (KS Orient Częstochowa )
  3. Hubert Jasinowski (Gryf Świdnica)

Techniki specjalne chłopcy rocznik 2008 +9cup

  1. Patryk Lanfranco (Keiko Jastrzębie Zdrój)
  2. Dane zastrzeżone (UKS Hwa Rang)
  3. Szymon Włosek (KS Orient Częstochowa )

Techniki szybkościowe chłopcy rocznik 2008 +9cup

  1. Patryk Lanfranco (Keiko Jastrzębie Zdrój)
  2. Marsel Castalano (Egida Olsztynek)
  3. Szymon Włosek (KS Orient Częstochowa)

Walki soft stick chłopcy rocznik 2009

  1. Mateusz Obolewicz (Azja Pabianice)
  2. Wiktor Stańczak (Egida Olsztynek)
  3. Jędrzej Rudecki (KS Orient Częstochowa )

Techniki specjalne chłopcy rocznik 2009

  1. Wiktor Stańczak (Egida Olsztynek)
  2. Alex Sekmistrz (Keiko Jastrzębie Zdrój)
  3. Maksymilian Tatarczyk (KS Orient)

Techniki specjalne chłopcy rocznik 2008 -10cup

  1. Kacper Kret (KCT Kraków)
  2. Michał Całus (KS Orient Częstochowa)
  3. Maksymilian Pacyna (KS Mistral Wojkowice )

KONKURENCJE MŁODZIKÓW

Techniki szybkościowe młodziczek -140cm

  1. Natalia Zawalska (KS Orient Częstochowa)
  2. Alicja Kapek (Keiko Jastrzębie Zdrój)
  3. Wiktoria Rutkowska (Tang Soo Do Pionki)

Techniki specjalne młodziczek -140cm

  1. Natalia Zawalska (KS Orient Częstochowa)
  2. Wiktoria Rutkowska (Tang Soo Do Pionki)
  3. Alicja Kapek (Keiko Jastrzębie Zdrój)

Techniki specjalne młodziczek -150cm

  1. Dane zastrzeżone (UKS Hwa Rang )
  2. Alicja Wisznowska (Tang Soo Do Pionki)
  3. Wiktoria Wolska (KS Orient Częstochowa)

Techniki szybkościowe młodziczek -150cm

  1. Julia Kupczak (KS Mistral Wojkowice )
  2. Julia Matyś (LKSW Dan Świdnik)
  3. Wiktoria Wolska (KS Orient Częstochowa)

Techniki szybkościowe młodziczek +150cm

  1. Oliwia Kołodziejczyk (KS Orient Częstochowa)
  2. Klara Sebestova (Czechy)
  3. Oliwia Szwankowska (Gladius Ostróda)

Techniki szybkościowe młodzików -140cm

  1. Mateusz Sikora (KS Orient Częstochowa)
  2. Mikolaj Gunia (Małpka Zawiercie)
  3. Mikołaj Chrząszcz (KCT Kraków)

Techniki specjalne młodzików -155cm

  1. Filip Suder (KCT Kraków)
  2. Dane zastrzeżone (UKS Hwa Rang) poza rankingiem
  3. Tymoteusz Kopa (KS Orient Częstochowa ) poza rankingiem

Walki semi contact młodzików -155cm

  1. Dominik Kiełbowicz (KCT Kraków)
  2. Tymoteusz Kopa (KS Orient Częstochowa)
  3. Dane zastrzeżone (UKS Hwa Rang)

Technkiki specjalne młodzików +155cm

  1. Jakub Płachta (Tang Soo Do Pionki)
  2. Kamil Dudek (KS Orient Częstochowa ) poza rankingiem
  3. Vojtech Brudny (Czechy) poza rankingiem

Techniki szybkościowe młodzików +155cm

  1. Kamil Dudek (KS Orient Częstochowa)
  2. Jakub Płachta (Tang soo Do Pionki ) poza rankingiem
  3. Mikołaj Młodkowski (Egida Olsztynek) poza rankingiem

Walki semi contact młodzików +155cm

  1. Jakub Plachta (Tang Soo Do Pionki)
  2. Petr Kafonek (Czechy)
  3. Kamil Dudek (KS Orient Częstochowa)

KONKUREENCJE KADETÓW

Układy tradycyjne kadetów +2 cup

  1. Jakub Tvardek (Czechy)
  2. Beata Kurtisova (Czechy)
  3. Maciej Kasprzyk (KS Orient Częstochowa)

Walki semi contact kadetek -155cm

  1. Michelle Maier (KS Orient Częstochowa)
  2. Izabela Kurtisova (Czechy)
  3. Lucie Mullerova (Czechy)

Walki semi contact kadetek +165cm

  1. Dane zastrzeżone (KST)
  2. Wiktoria Fronczyk (KS Orient Częstochowa)
  3. Marketa Chlustova (Czechy)

Walki semi contact kadetów +170cm

  1. Kacper Kołodziejczyk (KS Orient Częstochowa)
  2. Jakub Dziliński (Gladius Ostróda)
  3. Marcin Dolecki (Gladius Ostróda)

Walki light contact kadetek -50kg

  1. Julia Armatyńska (KS Orient Częstochowa)
  2. Michelle Maier (KS Orient Częstochowa)
  3. Dane zastrzeżone (Hwa Rang)

Walki light contact kadetek -57kg

  1. Dane zastrzeżone (KST)
  2. Emilia Szalak (LKSW Dan Świdnik)
  3. Aleksandra Gatkowska (KS Orient Częstochowa)

Walki light contact +57kg

  1. Wiktoria Fronczyk (KS Orient Częstochowa)
  2. Małgorzata Rubinowska (KCT Kraków)
  3. Dane zastrzeżone (TKD Koszalin)

Walki light-contact kadetów -42kg

  1. Maciej Kasprzyk (KS Orient Częstochowa)
  2. Michał Oleks (Keiko Jastrzębie Zdrój)
  3. Kacper Trzos (Tang Soo Do Pionki)

Walki light contact kadetów -48kg

  1. Mariusz Nowak (KS Orient Częstochowa)
  2. Jakub Grzywacz (Tang soo Do Pionki)
  3. Radovan Krasula (Czechy)

Walki light contact kadetów -66kg

  1. Konrad Palus (KS Orient Częstochowa)
  2. Szymoń Mamoń (KCT Kraków) poza rankingiem

Walki light-contact kadetów +66kg

  1. Marcin Dolecki (Gladius Ostróda)
  2. Kacper Kołodziejczyk (KS Orient Częstochowa)
  3. Dane zastrzeżone (KST)

KONKURENCJE JUNIORÓW

Techniki specjalne juniorek

  1. Olimpia Grela (KS Orient Częstochowa )

Techniki specjalne juniorów -175cm

  1. Kamil Szatniewski (KS Orient Częstochowa)

Walki semi contact juniorek -160cm

  1. Małgorzata Ciesielska (LKSW Dan Świdnik)
  2. Aleksandra Grzywacz (Tang Soo Do Pionki)
  3. Natalia Jastrzębska (KS Orient Częstochowa )

Walki semi contact juniorek +170cm

  1. Olimpia Grela (KS Orient Częstochowa)
  2. Nicola Chabińska (KS Mistral Wojkowice )
  3. Alicja Kubina (Gryf Świdnica)

Walki semi contact juniorek -50kg

  1. Aleksandra Grzywacz (Tang Soo Do Pionki)
  2. Weronika Grudzińska (KS Orient Częstochowa) poza rankingiem
  3. Natalia Jastrzębska (KS Orient Częstochowa) poza rankingiem

Walki light contact juniorek -64kg

  1. Aleksandra Cyranowska (KS Orient Częstochowa)
  2. Aleksandra Pastwa (KS Orient Częstochowa) poza rankingiem
  3. Hanna Scheiber (Austria) poza rankingiem

Walki light contact juniorek +64kg

  1. Olimpia Grela (KS Orient Częstochowa)
  2. Nicola Chabińska (KS Mistral Wojkowice)
  3. Ines Petrosyan (CSiR Agatsu Będzin)

Walki light contact juniorów -72kg

  1. Michał Pawlik (KS Orient Częstochowa)
  2. Mikołaj Chyba (KCT Kraków)
  3. Adrian Laskowski (TSD Ronin Stanisławów)

KONKURENCJE SENIORÓW

Walki semi contact seniorek +170cm

  1. Karolina Czech (KCT Kraków)
  2. Olimpia Grela (KS Orient Częstochowa) poza rankingiem

Walki semi contact seniorów -185cm

  1. Artur Kula (KS Orient Częstochowa)
  2. Artur Stefański (KS Orient Częstochowa)
  3. Mateusz Lędźwa (KS Mistral Wojkowice )

Walki light contact seniorek -57kg

  1. Karolina Nowak (KCT Kraków)
  2. Dobrochna Dolicka (KCT Kraków)
  3. Klaudia Wójcik (KS Orient Częstochowa)

Walki light contact seniorów -60kg

  1. Arkadiusz Osienienko (Gryf Świdnica)
  2. Marcin Gupta (LKSW Dan Świdnik) poza rankingiem
  3. Mateusz Tatar (KS Orient Częstochowa) poza rankingiem

Walki light contact seniorów -66kg

  1. Adam Zięba (KCT Kraków)
  2. Karol Marcisz (KS Orient Częstochowa)
  3. Dane zastrzezone (UKS Hwa Rang)

Walki light contact seniorów -84kg

  1. Artur Stefański (KS Orient Częstochowa)
  2. Oleksandr Tarasenko (Ukraina)
  3. Mateusz Kopciński (KCT Kraków)

Walki light contact seniorów +84kg

  1. Artur Kula (KS Orient Częstochowa)
  2. Manuel Abraham (Austria)
  3. Dane zastrzeżone (UKS Hwa Rang)

 

GENERALNA KLASYFIKACJA MEDALOWA ZAWODÓW

  1. KS Orient Częstochowa 23/8/11
  2. LKSW Dan Świdnik 20/15/11
  3. KCT Kraków 20/12/8
  4. UKS Hwa Rang 11/6/11
  5. KST 11/3/3
  6. Keiko Jastrzębie Zdrój 7/10/9
  7. Tang Soo Do Pionki 7/10/3
  8. Czechy 6/6/8
  9. Egida Olsztynek 5/3/0
  10. Azja Pabianice 4/5/11
  11. Gryf Świdnica 4/3/5
  12. KS Mistral Wojkowice 3/10/9
  13. Gladius Ostróda 2/3/4
  14. ITR Iława 2/2/0
  15. Ukraina 1/2/0
  16. Austria 1/1/2
  17. TSD Ronin Stanisławów 1/0/1
  18. Szczeciniecki Klub TKD 0/2/1
  19. Małpka Zawiercie 0/1/1
  20. Kreli Gostyń/niezrzeszony 0/1/0
  21. TKD Koszalin 0/0/3
  22. CSiR Agatsu Będzin 0/0/1
  23. Armenia/ Karate Bierutów 0/0/0

KLASYFIKACJA MEDALOWA DZIECI

  1. KCT Kraków 8/4/2
  2. LKSW Dan Świdnik 6/5/2
  3. Keiko Jastrzębie Zdrój 5/4/5
  4. Egida Olsztynek 5/2/0
  5. KS Orient Częstochowa 2/2/5
  6. KS Mistral Wojkowice 1/6/5
  7. Gryf Świdnica/UKS Hwa Rang 1/2/2
  8. Azja Pabianice 1/0/3

KLASYFIKACJA MEDALOWA MŁODZIKÓW

  1. LKSW Dan Świdnik 7/3/5
  2. KCT Kraków 5/3/2
  3. KS Orient Częstochowa 5/1/3
  4. UKS Hwa Rang 4/2/2
  5. Azja Pabianice 2/3/5
  6. Czechy/Tang So Do Pionki 2/2/2
  7. ITR Ilawa 2/2/0
  8. KS Mistral Wojkowice 2/1/1
  9. Gladius Ostróda 1/2/2
  10. Keiko Jastrzębie Zdrój 0/4/3
  11. Małpka Zawiercie 0/1/1
  12. Gryf Świdnica/Ukraina 0/1/0

KLASYFIKACJA MEDALOWA KADETÓW

  1. KS Orient Częstochowa 7/3/2
  2. KST 3/1/2
  3. LKSW Dan Świdnik 2/3/2
  4. Tang Soo Do Pionki 2/2/1
  5. KCT Kraków 2/1/1
  6. Czechy 1/2/4
  7. UKS Hwa Rang 1/2/2
  8. Gladius Ostróda 1/1/1
  9. Keiko Jastrzębie Zdrój 1/1/0
  10. Gryf Świdnica 1/0/1
  11. Ukraina/TSD Ronin Stanisławów 1/0/0
  12. KS Mistral Wojkowice/Kreli Gostyń 0/1/0
  13. Azja Pabianice/TKD Koszalin 0/0/1

KLASYFIKACJA MEDALOWA JUNIORÓW

  1. KS Orient Częstochowa 6/0/0
  2. LKSW Dan Świdnik 4/3/1
  3. KST 4/2/1
  4. Tang Soo Do Pionki 3/3/0
  5. UKS Hwa Rang 3/0/2
  6. Keiko Jastrzębie Zdrój 1/1/0
  7. Czechy 1/0/2
  8. KCT Kraków 0/2/1
  9. KS Mistral Wojkowice/Azja Pabianice 0/2/1
  10. Szczeciniecki Klub TKD 0/1/0
  11. TKD Bałtyk 0/0/2
  12. TSD Ronin Stanisławów/Austria/CSiR Agatsu Będzin/Gladius Ostróda 0/0/1

KLASYFIKACJA MEDALOWA SENIORÓW

  1. KCT Kraków 5/2/2
  2. KST 4/0/0
  3. KS Orient Częstochowa 3/2/1
  4. Czechy 2/2/0
  5. UKS Hwa Rang 2/0/3
  6. Gryf Świdnica 2/0/1
  7. Austria 1/1/1
  8. Azja Pabianice 1/0/1
  9. Szczeciniecki Klub TKD 0/1/1
  10. Tang Soo Do Pionki 0/3/0
  11. Niezrzeszony/Ukraina 0/1/0
  12. KS Mistral 0/0/2
  13. Keiko Jastrzębie Zdrój 0/0/1

KLASYFIKACJA MEDALOWA UKŁADÓW TRADYCYJNYCH FORMALNYCH

  1. LKSW Dan Świdnik 6/4/3
  2. Czechy 3/2/3
  3. KST 3/2/1
  4. Egida Olsztynek 2/1/0
  5. Azja Pabianice 1/2/5
  6. KCT Kraków 0/1/1
  7. ITR Iława/ UKS Hwa Rang 0/1/0
  8. KS Orient Częstochowa 0/0/1

KLASYFIKACJA MEDALOWA TECHNIK SPECJALNYCH

  1. KCT Kraków 6/1/1
  2. KS Orient Częstochowa 4/2/3
  3. UKS Hwa Rang 3/1/2
  4. Keiko Jastrzębie Zdrój 2/5/1
  5. Tang Soo Do Pionki 2/2/0
  6. Gryf Świdnica 2/1/2
  7. Egida Olsztynek/Azja Pabianice/ITR Iława/Austria 1/0/0
  8. KS Mistral 0/2/3
  9. Gladius Ostróda 0/1/0
  10. Małpka Zawiercie 0/0/1

KLASYFIKACJA MEDALOWA WALK SEMI CONTACT

  1. LKSW Dan Świdnik 6/3/6
  2. KS Orient Częstochowa/KCT Kraków 4/3/2
  3. UKS Hwa Rang 4/2/2
  4. Tang Soo Do Pionki 3/3/1
  5. KST 3/1/1
  6. Keiko Jastrzębie Zdrój 2/1/0
  7. Czechy 1/3/2
  8. Gladius Ostróda 1/2/3
  9. Azja Pabianice 1/1/3
  10. ITR Iława 1/0/0
  11. KS Mistral Wojkowice 0/2/1
  12. Gryf Świdnica 0/1/3
  13. Ukraina / Kreli Gostyń 0/1/0
  14. Austria 0/0/1

KLASYFIKACJA MEDALOWA WALK LIGHT CONTACT

  1. KS Orient Częstochowa 10/3/2
  2. KST 5/0/1
  3. KCT Kraków 3/3/1
  4. UKS Hwa Rang 3/1/5
  5. Tang Soo Do Pionki 2/5/1
  6. LKSW Dan Świdnik 1/3/0
  7. Ukraina 1/1/0
  8. Czechy 1/0/3
  9. TSD Ronin Stanisławów 1/0/1
  10. Gryf Świdnica/Gladius Ostróda 1/0/0
  11. Keiko Jastrzębie Zdrój/ Szczeciniecki Klub TKD 0/2/1
  12. KS Mistral Wojkowice 0/1/2
  13. Austria/Azja Pabianice 0/1/1
  14. Niezrzeszony 0/1/0
  15. TKD Koszalin 0/0/3
  16. CSiR Agatsu Będzin 0/0/1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis