Aktualności

ORIENT bezkonkurencyjny podczas Taekwondo Polish Open Cup!

.

15218169_1362062153856388_764995536_n

W weekend ponad osiemdziesięcioosobowa reprezentacja naszego klubu zmagała się z konkurencjami technicznymi i walkami podczas Taekwondo Polish Open Cup, który tradycyjnie zorganizowano w Opolu. Konkurencja była ogromna, w zawodach udział wzięło 524 zawodniczek i zawodników z 21 klubów polskich i 4 ekip zagranicznych. ORIENT okazał się bezkonkurencyjny, zajmując pierwsze miejsce w generalnej medalowej klasyfikacji klubów. Nasi zawodnicy zdobyli 59 medali: 26 złotych, 14 srebrnych i 19 brązowych. Gratulujemy wszystkim zawodnikom, również tym, którzy wrócili bez medali, ale mieli odwagę wziąć udział w turnieju, podjąć wyzwanie i dać z siebie wszystko!

Dodatkowo, podczas ceremonii oficjalnego otwarcia zawodów, tradycyjnie wręczono legitymacje świeżo upieczonym instruktorom oraz certyfikaty potwierdzające otrzymanie stopni mistrzowskich. Wśród reprezentantów ORIENTU legitymacje instruktorskie odebrali: instruktor Mateusz Grzyb, instruktor Wojciech Zając i instruktor Mateusz Tatar. Certyfikat z egzaminu na pierwszy stopień mistrzowski otrzymał Michał Pawlik.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami zawodów oraz do galerii zdjęć z turnieju.

KONKURENCJE DZIECI

Układy formalne otwarte (poza rankingiem)

  1. Vladyslav Boiko (Ukraina)
  2. Iaroslav Hordiichuk (Ukraina)
  3. Alexei Zamlinschi (Mołdawia)

Układy formalne tradycyjne dzieci rocznik 2010 i młodsze

  1. Dominik Bar (SW Prime Wieliczka)
  2. Filip Żaczek (LKSW Dan Świdnik) poza rankingiem
  3. Igor Głowienka (LKSW Dan Świdnik) poza rankingiem

Układy formalne tradycyjne dzieci rocznik 2009

  1. Alexiei Zamlinschi (Mołdawia)
  2. Wiktor Augustowski (Egida Olsztynek)
  3. Mateusz Obolewicz (Azja Pabianice)

Układy formalne tradycyjne dzieci rocznik 2008

  1. Marsel Castalano (Egida Olsztynek)
  2. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  3. Maciej Dobrowolski (Gryf Świdnica)

Układy formalne tradycyjne dzieci rocznik 2007 i starsze

  1. Julia Śmiałkowska (Azja Pabianice)
  2. Vladyslav Boiko (Ukraina)
  3. Denis Sevcic (Czechy)

Techniki specjalne dzieci rocznik 2012 (poza rankingiem)

  1. Michalina Kupian (Orient Częstochowa)
  2. Natasza Szczotka (Mistral Wojkowice)
  3. Szymon Kańtoch (Orient Częstochowa)

Techniki szybkościowe rocznik 2012 (poza rankingiem)

  1. Natasza Szczotka (Mistral Wojkowice)
  2. Szymon Kańtoch (Orient Częstochowa)
  3. Michalina Kupian (Orient Częstochowa)

Walki soft-stick dzieci rocznik 2012 (poza rankingiem)

  1. Natasza Szczotka (Mistral Wojkowice)
  2. Szymon Kańtoch (Orient Częstochowa)
  3. Michalina Kupian (Orient Częstochowa)

Techniki specjalne dziewczynki rocznik 2011 (poza rankingiem)

  1. Julia Zbieska (Keiko Jastrzębie Zdrój)
  2. Sonia Walkowicz (Mistral Wojkowice)
  3. Zuzanna Zapora (Mistral Wojkowice)

Techniki szybkościowe dziewczynki rocznik 2011 (poza rankingiem)

  1. Julia Zbieska (Keiko Jastrzębie Zdroj)
  2. Emilia Włosek (Orient Częstochowa)
  3. Zuzanna Zapora (Mistral Wojkowice)

Walki soft-stick dziewczynki rocznik 2011 (poza rankingiem)

  1. Julia Zbieska (Keiko Jastrzębie Zdrój)
  2. Zuzanna Zapora (Mistral Wojkowice)
  3. Emilia Włosek (Orient Częstochowa)

Techniki specjalne chłopcy rocznik 2011 (poza rankingiem)

  1. Marcel Węgrzynowicz (Mistral Wojkowice)
  2. Hubert Jamniak (Małpka Zawiercie)
  3. Dawid Siwczyński (Orient Częstochowa)

Techniki szybkościowe chłopcy rocznik 2011 (poza rankingiem)

  1. Sebastian Tomczyk (Mistral Wojkowice)
  2. Marcel Węgrzynowicz (Mistral Wojkowice)
  3. Dawid Siwczyński (Orient Częstochowa)

Walki soft-stick chłopcy rocznik 2011 (poza rankingiem)

  1. Marcel Węgrzynowicz (Mistral Wojkowice)
  2. Hubert Jamniak (Małpka Zawiercie)
  3. Miłosz Dejko (LKSW Dan Świdnik)

Techniki specjalne dzieci rocznik 2010 -10 cup

  1. Filip Żaczek (LKSW Dan Świdnik)
  2. Maciej Piątek (Keiko Jastrzębie Zdrój)
  3. Igor Głowienka (LKSW Dan Świdnik)

Techniki szybkościowe dzieci rocznik 2010 -10 cup

  1. Maciej Piątek (Keiko Jastrzębie Zdrój)
  2. Maksymilian Raczek (Keiko Jastrzębie Zdrój)
  3. Borys Świergała (Mistral Wojkowice)

Walki soft-stick dzieci rocznik 2010 -10 cup

  1. Igor Głowienka (LKSW Dan Świdnik)
  2. Filip Żaczek (LKSW Dan Świdnik)
  3. Maciej Piątek (Keiko Jastrzębie Zdrój)

Techniki specjalne dzieci rocznik 2010 +9 cup

  1. Dominik Bar (Prime Wieliczka)
  2. Juliusz Kopa (Orient Częstochowa)
  3. Julia Karolczyk (Orient Częstochowa)

Techniki szybkościowe dzieci rocznik 2010 +9 cup

  1. Stanisław Kubik (Orient Częstochowa)
  2. Dominik Bar (Prime Wieliczka)
  3. Juliusz Kopa (Orient Częstochowa)

Walki soft-stick dzieci rocznik 2010 +9 cup

  1. Juliusz Kopa (Orient Częstochowa)
  2. Dominik Bar (Prime Wieliczka)
  3. Szymon Kumor (Orient Częstochowa)

Techniki specjalne dziewczynek rocznik 2009

  1. Stefania Kotowicz (KCT Kraków)
  2. Aleksandra Dodaniak (Mistral Wojkowice)
  3. Natalia Morawiec (Mistral Wojkowice)

Techniki szybkościowe dziewczynki rocznik 2009

  1. Lena Bizoń (Keiko Jastrzębie Zdrój)
  2. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  3. Lena Zieja (Mistral Wojkowice)

Walki soft-stick dziewczynki rocznik 2009

  1. Stefania Kotowicz (KCT Kraków)
  2. Lena Bizoń (Keiko Jastrzębie Zdrój)
  3. Natalia Morawiec (Mistral Wojkowice)

Techniki szybkościowe chłopcy rocznik 2009 -10 cup

  1. Dawid Dudek (Małpka Zawiercie)
  2. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  3. Alex Seksmistrz (Keiko Jastrzębie Zdrój)

Techniki specjalne chłopcy rocznik 2009 -10 cup

  1. Alan Skręt (Mistral Wojkowice)
  2. Alex Seksmistrz (Keiko Jastrzębie Zdrój)
  3. Patryk Satrnawski (Mistral Wojkowice)

Walki soft-stick chłopcy rocznik 2009 -10 cup

  1. Alan Skręt (Mistral Wojkowice)
  2. Patryk Starnowski (Mistral Wojkowice)
  3. Alex Seksmistrz (Keiko Jastrzębie Zdrój)

Techniki specjalne chłopcy rocznik 20096 +9 cup

  1. Wojciech Połys (Orient Częstochowa)
  2. Alexei Zamlinschi (Mołdawia)
  3. Mateusz Obolewicz (Azja Pabianice)

Techniki Szybkościowe chłopcy rocznik 2009 +9 cup

  1. Wiktor Augustowski (Egida Olsztynek)
  2. Alexei Zamlinschi (Mołdawia)
  3. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)

Walki soft-stick chłopcy rocznik 2009 +9 cup

  1. Mateusz Obolewicz (Azja Pabianice)
  2. Wiktor Augustowski (Egida Olsztynek)
  3. Alexei Zamlinschi (Mołdawia)

Techniki specjalne dziewczynki rocznik 2008

  1. Maja Michalik (Orient Częstochowa)
  2. Klaudia Siwczyńska (Orient Częstochowa)
  3. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)

Techniki szybkościowe dziewczynki rocznik 2008

  1. Weronika Zawalska (Orient Częstochowa)
  2. Tatiana Rduch (Keiko Jastrzębie Zdrój)
  3. Maja Zbieska (Keiko Jastrzębie Zdrój)

Walki soft-stick dziewczynki rocznik 2008

  1. Maja Zbieska (Keiko Jastrzębie Zdrój)
  2. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  3. Klaudia Siwczyńska (Orient Częstochowa)

Techniki specjalne chłopcy rocznik 2008 -10 cup

  1. Filip Konieczko(Mistral Wojkowice)
  2. Bartłomiej Biegun (Mistral Wojkowice)
  3. Dominik Trajer (Mistral Wojkowice)

Techniki szybkościowe chłopcy rocznik 2008 -10 cup

  1. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  2. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  3. Dominik Trajer (Mistral Wojkowice)

Walki soft-stick chłopcy rocznik 2008 -10 cup

  1. Jakub Szpala (Małpka Zawiercie)
  2. Damian Grabda (Mistral Wojkowice)
  3. Bartłomiej Biegun (Mistral Wojkowice)

Techniki specjalne chłopcy rocznik 2008 +9 cup

  1. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  2. Patryk Lanfranco (Keiko Jastrzębie Zdrój)
  3. Szymon Włosek (Orient Częstochowa)

Techniki szybkościowe chłopcy rocznik 2008 +9 cup

  1. Patryk Lanfranco (Keiko Jastrzębie Zdrój)
  2. Marsel Castalano (Egida Olsztynek)
  3. Bartosz Suliga (Orient Częstochowa)

Walki soft-stick chłopcy rocznik 2008 +9 cup

  1. Kacper Głowienka (LKSW Dan Świdnik)
  2. Szymon Włosek (Orient Częstochowa)
  3. Krystian Kowalski (Azja Pabianice)

Techniki specjalne dziewczynki rocznik 2007

  1. Oliwia Krzystała (Keiko Jastrzębie Zdrój)
  2. Emilia Kaluża (Keiko Jastrzębie Zdrój)
  3. Weronika Czubacka (Gryf Świdnica)

Techniki szybkościowe dziewczynki rocznik 2007

  1. Zofia Urbaniec (Prime Wieliczka)
  2. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  3. Kamila Rychły (Keiko Jastrzębie Zdrój)

Walki soft-stick dziewczynki rocznik 2007

  1. Weronika Borkowska (Gryf Świdnica)
  2. Oliwia Krzystała (Keiko Jastrzębie Zdrój)
  3. Weronika Czubacka (Gryf Świdnica)

Techniki specjalne chłopcy rocznik 2007 -9 cup

  1. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  2. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  3. Mikołaj Nanko (Mistral Wojkowice)

Techniki szybkościowe chłopcy rocznik 2007 -9 cup

  1. Kamil Rospondek (Orient Częstochowa)
  2. Kosma Brzeżawski (Orient Częstochowa)
  3. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)

Walki soft-stick chłopcy rocznik 2007 -9 cup

  1. Przemysław Szajdek (Gladius Ostróda)
  2. Nikodem Dejko (LKSW Dan Świdnik)
  3. Jakub Łyszkowski (Azja Pabianice)

Techniki szybkościowe chłopcy rocznik 2007 +8 cup

  1. Bartosz Sadowski (LKSW Dan Świdnik)
  2. Wojciech Bar (Prime Wieliczka)
  3. Vladyslav Boiko (Ukraina)

Techniki specjalne chłopcy rocznik 2007 +8 cup

  1. Kacper Lasa (Orient Częstochowa)
  2. Vladislav Boiko (Ukraina)
  3. Daniel Szostakiewicz (LKSW Dan Świdnik)

Walki soft-stick chłopcy rocznik 2007 +8 cup

  1. Hubert Jasinowski (Gryf Świdnica)
  2. Iaroslav Hordichiuk (Ukraina)
  3. Daniel Szostakiewicz (LKSW Dan Świdnik)

KONKURENCJE MŁODZIKÓW

Układy formalne otwarte (poza rankingiem)

  1. Dan Cebotari (Mołdawia)
  2. Wiktoria Rutkowska (TSD Pionki)
  3. Cristian Marin (Mołdawia)

Układy formalne tradycyjne -8 cup

  1. Franciszek Tatarczak (LKSW Dan Świdnik)
  2. Filip Szydło (Azja Pabianice)
  3. Sara Stec (LKSW Dan Świdnik)

Układy formalne tradycyjne 7 cup

  1. Paweł Wilczopolski (LKSW Dan Świdnik)
  2. Natalia Oleszek (LKSW Dan Świdnik)
  3. Zuzanna Guz (LKSW Dan Świdnik)

Układy formalne tradycyjne 6-5 cup

  1. Tomasz Gumienniak (LKSW Dan Świdnik)
  2. Nicolae Boghean (Mołdawia)
  3. Lucie Krasulova (Chechy)

Układy formalne tradycyjne +4 cup

  1. Cristian Marin (Mołdawia)
  2. Emanual Dunas (Mołdawia)
  3. Klara Sebstowa (Czechy)

Walki soft stick młodziczek (poza rankingiem)

  1. Julia Bus (Azja Pabianice)
  2. Julia Bubel (Orient Częstochowa)
  3. Aleksandra Świeboda (Mistral Wojkowice)

Walki soft stick młodzików (poza rankingiem)

  1. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  2. Tymek Forys (Małpka Zawiercie)
  3. Alan Konderak (Mistral Wojkowice)

Techniki specjalne młodziczki -140 cm

  1. Emilia Kozioł (Orient Częstochowa)
  2. Julia Sikora (Małpka Zawiercie)
  3. Dominika Niemiec (Prime Wieliczka)

Techniki szybkościowe młodziczki -140 cm

  1. Emilia Kozioł (Orient Częstochowa)
  2. Julia Sikora (Małpka Zawiercie)
  3. Zuzanna Guz (LKSW Dan Świdnik)

Walki touch contact młodziczki -140 cm

  1. Emilia Kozioł (Orient Częstochowa)
  2. Julia Sikora (Małpka Zawiercie)
  3. Sara Steć (LKSW Dan Świdnik)

Techniki specjalne młodziczki -150 cm

  1. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  2. Alicja Wiszniowska (TSD Pionki)
  3. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)

Techniki szybkościowe młodziczki -150 cm

  1. Natalia Zawalska (Orient Częstochowa)
  2. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  3. Jessica Żabolicka (Azja Pabianice)

Walki touch contact młodziczki -150 cm

  1. Oliwia Frączyk (LKSW Dan Świdnik)
  2. Jessica Żabolicka (Azja Pabianice)
  3. Wiktoria Rutkowska (TSD Pionki)

Techniki specjalne młodziczki +150 cm

  1. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  2. Oliwia Kołodziejczyk (Orient Częstochowa)
  3. Adrianna Noskowicz (Orient Częstochowa)

Techniki szybkościowe młodziczki +150 cm

  1. Oliwia Kołodziejczyk (Orient Częstochowa)
  2. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  3. Yana Baranowska (Ukraina)

Walki touch contact młodziczki +150 cm

  1. Oliwia Szwankowska (Gladius Ostróda)
  2. Klara Sebestova (Czechy)
  3. Oliwia Kołodziejczyk (Orient Częstochowa)

Techniki specjalne młodzicy -135 cm

  1. Nikolas Pawlik (Małpka Zawiercie)
  2. Cristian Marin (Mołdawia)
  3. Kacper Kępiński (Orient Częstochowa)

Techniki szybkościowe młodzicy -135 cm

  1. Nikolas Pawlik (Małpka Zawiercie)
  2. Cristian Marin (Mołdawia) poza rankingiem
  3. Kacper Kępiński (Orient Czestochowa) poza rankingiem

Walki touch contact młodzicy -135 cm

  1. Nikolas Pawlik (Małpka Zawiercie)
  2. Cristian Marin (Mołdawia) poza rankingiem
  3. Wiktor Grabski (Prime Wieliczka) poza rankingiem

Techniki specjalne młodzików -140 cm

  1. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  2. Dawid Szczęsny (Gryf Świdnica)
  3. Kacper Szewczyk (Gryf Świdnica)

Techniki szybkościowe młodzicy -140 cm

  1. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  2. Mikołaj Chrząszcz (KCT Kraków)
  3. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)

Walki touch contact młodzicy -140 cm

  1. Daniel Labudek (Czechy)
  2. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  3. Jakub Trześniak (LKSW Dan Świdnik)

Techniki specjalne młodzicy -145 cm -7 cup

  1. Mateusz Sikora (Orient Częstochowa)
  2. Jan Zaporowski (Mistral Wojkowice)
  3. Jakub Wleklik (Kreli Kyosa Gostyń)

Techniki szybkościowe młodzicy -145 cm-7 cup

  1. Mateusz Sikora (Orient Częstochowa)
  2. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  3. Bartłomiej Truś (Mistral Wojkowice)

Techniki szybkościowe młodzicy -145 cm +6 cup

  1. Yaroslav Morozov (Ukraina)
  2. Bartosz Kozioł (Orient Częstochowa)
  3. Nicolae Boghean (Mołdawia)

Techniki specjalne młodzicy -145 cm +6 cup

  1. Oliwier Łągiewka (Małpka Zawiercie)
  2. Nocolae Boghean (Mołdawia)
  3. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)

Walki touch contact młodzicy -145 cm

  1. Yaroslav Morozov (Ukraina)
  2. Kasper Śmiałkowski (Azja Pabianice)
  3. Paweł Wilczopolski (LKSW Dan Świdnik)

Techniki specjalne młodzicy -150 cm

  1. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  2. Alex Nani (Mołdawia)
  3. Natan Ceglarek (Keiko Jastrzębie Zdrój)

Techniki szybkościowe młodzików -150 cm

  1. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  2. Kacper Niegowski (Mistral Wojkowice)
  3. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)

Walki touch contact młodzicy -150 cm

  1. Oliwier Baranowski (Azja Pabianice)
  2. Karol Woźniak (Azja Pabianice)
  3. Alex Nani (Mołdawia)

Techniki specjalne młodzicy -155 cm

  1. Florin Dunas (Ukraina)
  2. Tymoteusz Rduch (Keiko Jastrzębie Zdrój)
  3. Michał Podborski (Prime Wieliczka)

Techniki szybkościowe młodzicy -155 cm

  1. Tymoteusz Rduch (Keiko Jastrzębie Zdrój)
  2. Dan Cebotari (Mołdawia)
  3. Tymoteusz Kopa (Orient Częstochowa)

Walki touch contact młodzicy -155 cm

  1. Dan Cebotari (Mołdawia)
  2. Michał Podborski (Prime Wieliczka)
  3. Tymoteusz Kopa (Orient Częstochowa)

Techniki specjalne młodzik +155 cm

  1. Jakub Płachta (TSD Pionki)
  2. Kamil Dudek (Orient Częstochowa)
  3. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)

Techniki szybkościowe młodzik +155 cm

  1. Grigorii Hordiichuk (Ukraina)
  2. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  3. Marcel Czop (Mistral Wojkowice)

Walki touch contact młodzicy +155 cm

  1. Jakub Płacta (TSD Pionki)
  2. Bartosz Bukowski (Azja Pabianice)
  3. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)

KADECI

Układy formalne otwarte (poza rankingiem)

  1. Patryk Banaszek (TSD Pionki)
  2. Daniel Cur (LKSW Dan Świdnik)
  3. Sofiya Novikova (Rosja)

Układy formalne tradycyjne -7 cup poza rankingiem

  1. Szymon Czubacki (Gryf Świdnica)
  2. Maja Woźniak (LKSW Dan Świdnik)
  3. Barbara Ratajczak (Kreli Kyosa Gostyń)

Układy formalne tradycyjne 6-3 cup

  1. Kacper Lekan (LKSW Dan Świdnik)
  2. Jakub Wieczerzak (LKSW Dan Świdnik)
  3. Albert Podstawka (LKSW Dan Świdnik)

Układy formalne tradycyjne +2 cup

  1. Dimitru Botnaru (Mołdawia)
  2. Malwina Jaroszewicz (Kreli Kyosa Gostyń)
  3. Maciej Kasprzyk (Orient Częstochowa)

Techniki specjalne dziewczęta

  1. Karolina Malinowska (Gryf Świdnica)

Techniki specjalne chłopcy -165 cm

  1. Mateusz Kucharz (Prime Wieliczka)

Techniki specjalne chłopcy +165 cm

  1. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)

Walki semi contact kadetki -155 cm

  1. Zoiya Zvegestova (Ukraina)
  2. Maja Woźniak (LKSW Dan Świdnik)
  3. Oliwia Pańczak (TSD Pionki)

Walki semi contact kadetki -165 cm

  1. Michelle Maier (Orient Częstochowa)
  2. Vendula Bouckova (Czechy)
  3. Emilia Szalak (LKSW Dan Świdnik)

Walki semi contact +165 cm

  1. Zuzanna Wesołowska (LKSW Dan Świdnik)
  2. Maja Popczyk (Orient Częstochowa)
  3. Julia Armatyńska (Orient Częstochowa)

Walki semi contact kadeci -160 cm

  1. Kacper Oleszczak (Egida Olsztynek)
  2. Eduard Gherman (Mołdawia)
  3. Michał Oleks (Keiko Jastrzębie Zdroj)

Walki semi contact kadeci -170 cm

  1. Patryk Banaszek (TSD Pionki)
  2. Jakub Grzywacz (TSD Pionki)
  3. Albert Podstawka (LKSW Dan Świdnik)

Walki semi contact kadeci +170 cm

  1. Kacper Kołodziejczyk (Orient Częstochowa)
  2. Jakub Wieczerzak (LKSW Dan Świdnik)
  3. Jakub Dziliński (Gladius Ostróda)

Walki light contact kadetki -43 kg

  1. Zoiya Zvegenstova (Ukraina)
  2. Sofiya Novikova (Rosja)
  3. Oliwia Pańczak (TSD Pionki) poza rankingiem

Walki light contact kadetki -50 kg

  1. Michelle Maier (Orient Częstochowa)
  2. Maja Popczyk (Orient Częstochowa)
  3. Aleksandra Kucharz (Prime Wieliczka)

Walki light contact kadetki -57 kg

  1. Emilia szalak (LKSW Dan Świdnik)
  2. Julia Armatyńska (Orient Częstochowa)
  3. Alicja Zgoda (Mistral Wojkowice)

Walki light contact kadetek +57 kg

  1. Wiktoria Fronczyk (Orient Częstochowa)
  2. Natalia Jęczek (Mistral Wojkowice)
  3. Karolina Malinowska (Gryf Świdnica)

Walki light contact kadetów -42 kg

  1. Eduard Gherman (Mołdawia)
  2. Michał Oleks (Keiko Jastrzębie Zdrój)
  3. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)

Walki light contact kadetów -48 kg

  1. Jakub Grzywacz (TSD Pionki)
  2. Mateusz Kucharz (Prime Wieliczka)
  3. Adrian Copta (Mołdawia)

Walki light contact kadetów -54 kg

  1. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  2. Jakub Wieczerzak (LKSW Dan Świdnik)
  3. Albert Podstawka (LKSW Dan Świdnik)

Walki light contact kadetów -60 kg

  1. Mariusz Nowak (Orient Częstochowa)
  2. Hubert Marcisz (Małpka Zawiercie)
  3. Mateusz Konieczny (Prime Wieliczka)

Walki light contact kadetów -66 kg

  1. Stefasn Oprea (Mołdawia)
  2. Konrad Palus (Mistral Wojkowice ) poza rankingiem
  3. Kacper Pietrak (Mistral Wojkowice)

Walki light contact kadetów +66 kg

  1. Kacper Kołodziejczyk (Orient Częstochowa)
  2. Sebastian Girek (Małpka Zawiercie)
  3. Szymon Mamoń (Prime Wieliczka)

JUNIORZY

Układy formalne otwarte (poza rankingiem)

  1. Paweł Zdun (LKSW Dan Świdnik)
  2. Aleksandra Grzywacz (TSD Pionki)
  3. Cristi Olaru (Mołdawia)

Układy tradycyjne -3 cup

  1. Valentin Cosula (Mołdawia)
  2. Dariusz Pazdan (KCT Kraków) poza rankingiem
  3. Szymon Wawrzyniak (Drache ) poza rankingiem

Układy tradycyjne +2 cup

  1. Adam Tyran (Azja Pabianice)
  2. Cristi Olaru (Mołdawia)
  3. Arkadiusz Grzegorowski (Drache)

Techniki specjalne kobiety

  1. Olimpia Grela (Orient Częstochowa)

Techniki specjalne mężczyźni

  1. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)

Walki semi conatct juniorek -160 cm

  1. Natalia Jastrzębska (Orient Częstochowa)
  2. Arina Serbulova (Rosja)
  3. Weronika Grudzińska (Orient Częstochowa)

Walki semi conatct juniorek -170 cm

  1. Adrianna Skowrytko (LKSW Dan Świdnik)
  2. Paulina Skwira (Keiko Jastrzębie Zdrój)
  3. Maja Grabara (Orient Częstochowa)

Walki semi contact juniorek -170 cm

  1. Aleksandra Cyranowska (Orient Częstochowa)
  2. Olimpia Grela (Orient Częstochowa)
  3. Nicol Chabińska (Mistral Wojkowice)

Walki semi contact juniorów -165 cm

  1. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  2. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  3. Cristi Olaru (Mołdawia)

Walki semi contact juniorów -175 cm

  1. Paweł Zdun (LKSW Dan Świdnik)
  2. Adrian Kołakowski (Gladius Ostróda)
  3. Mateusz Buda (LKSW Dan Świdnik)

Walki semi conatct juniorów -185 cm

  1. Krzesimir Kasza (Gladius Ostróda)
  2. Bartosz Trzeciak (Gladius Ostróda)
  3. Kamil Szatniewski (Orient Częstochowa)

Walki semi contact juniorów +185 cm

  1. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  2. Daniel Marciszkiewicz (LKSW Dan Świdnik) poza rankingiem

Walki light conatct juniorek -50 kg

  1. Paulina Skwira (Keiko Jastrzębie Zdrój)
  2. Anna Serbulova (Rosja )
  3. Natalia Jastrzębska (Orient Częstochowa)

Walki light contact juniorek -64 kg

  1. Aleksandra Cyranowska (Orient Częstochowa)
  2. Emilia Rubinowska (Prime Wieliczka)
  3. Aleksandra Pastwa (Orient Częstochowa) poza rankingiem

Walki light conatct juniorek +64 kg

  1. Olimpia Grela (Orient Częstochowa)
  2. Adrianna Skowrytko (LKSW Dan Świdnik)
  3. Maja Grabara (Orient Częstochowa)

Walki light contact juniorów -54 kg

  1. Valentin Cosula (Mołdawia)
  2. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  3. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)

Walki light contact juniorzy -60 kg

  1. Patryk Jagodziński (Azja Pabianice)
  2. Florian Markiewicz (KCT Kraków)
  3. Mateusz Buda (LKSW Dan Świdnik)

Walki light contact juniorów -66 kg

  1. Paweł Zdun (LKSW Dan Świdnik)
  2. Łukasz Damian (Szczecinek)
  3. Tomasz Dobrowolski (Keiko Jastrzębie Zdrój)

Walki light contact juniorów -72 kg

  1. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  2. Krzesimir Kasza (Gladius Ostróda)
  3. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)

Walki light contact juniorów -78 kg

  1. Łukasz Kujawa (Szczecinek)
  2. Konrad Wójcik (Keiko Jastrzębie Zdrój)
  3. Mikołaj Chyba (Prime Wieliczka)

Walki light contact juniorów +78 kg

  1. Jakub Hłek (Koszalin)
  2. Daniel Polansky (Mistral Wojkowice) poza rankingiem

SENIORZY

Układy formalne otwarte (poza rankingiem)

  1. Daniel Grecu (Mołdawia)
  2. Grzegorz Sokołowski (Azja Pabianice)
  3. Oleksander Tarasenko (Ukraina)

Układy formalne tradycyjne 6-3 cup – poza rankingiem

  1. Aleksander Muszyński (Azja Pabianice)
  2. Angelika Kamińska (Enso Krapkowice)
  3. Linda Sevcikova (Czechy)

Układy formalne tradycyjne +2 cup

  1. Grzegorz Sokołowski (Azja Pabianice)
  2. Paul Manning (Irlandia)
  3. Oleksandr Tarasenko (Ukraina)

Układy drużynowe – poza rankingiem

  1. Mołdawia 1
  2. KCT Kraków
  3. Azja Pabianice

Techniki specjalne kobiety – poza rankingiem

  1. Ecaterina Rusu (Mołdawia)

Techniki specjalne mężczyźni

  1. Oleksandr Tarasenko (Ukraina)

Walki semi contact weteranów – poza rankingiem

  1. Maciej Stupak (KCT Kraków)
  2. Bartosz Bar (Prime Wieliczka)
  3. Dmitriy Sukhomilnov (Rosja )

Walki semi contact seniorek -170 cm

  1. Cristina Buza (Mołdawia)
  2. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  3. Maja Grabara (Orient Częstochowa)

Walki semi contact seniorek +170 cm

  1. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  2. Olimpia Grela (Orient Częstochowa) poza rankingiem
  3. Aleksandra Cyranowska (Orient Częstochowa) poza rankingiem

Walki semi contact seniorów -175 cm

  1. Paweł Zdun (LKSW Dan Świdnik)
  2. Mateusz Tatar (Orient Częstochowa)
  3. Marcin Gupta (LKSW Dan Świdnik)

Walki semi contact seniorów -180 cm

  1. Oleksandr Tarasenko (Ukraina)
  2. Paul Manning (Irlandia)
  3. Radosław Gruszka (Keiko Jastrzębie Zdrój)

Walki semi contact seniorów -185 cm

  1. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  2. Adam Chlebek (Czechy)
  3. Szymon Grabowski (TSD Pionki)

Walki light contact seniorki -64 kg

  1. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  2. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  3. Dorota Werner (Keiko Jastrzębie Zdrój)

Walki light contact seniorki +64 kg

  1. Maja Grabara (Orient Częstochowa)
  2. Olimpia Grela (Orient Częstochowa)
  3. Cristina Buza (Mołdawia)

Walki light contact seniorów -60 kg

  1. Andrzej Szewczyk (Szczecinek)
  2. Mateusz Tatar (Orient Częstochowa)
  3. Arkadiusz Osienienko (Gryf Świdnica)

Walki light contact seniorzy -66 kg

  1. Adam Zięba (KCT Kraków)
  2. Marcin Gupta (LKSW Dan Świdnik)
  3. Paweł Zdun (LKSW Dan Świdnik)

Walki light contact seniorów -72 kg

  1. Daniel Grecu (Mołdawia)
  2. Michał Gąsiorczyk (Prime Wieliczka)
  3. Łukasz Kosiorek (Keiko Jastrzębie Zdrój)

Walki light contact seniorów -78 kg

  1. Mateusz Durczok (Prime Wieliczka)
  2. Radosław Gruszka (Keiko Jastrzębie Zdrój)
  3. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)

Walki light contact seniorów -84 kg

  1. Oleksandr Tarasenko (Ukraina)
  2. Mateusz Kopciński (KCT Kraków)
  3. Grzegorz Sokołowski (Azja Pabianice)

Walki light contact seniorów +84 kg

  1. Oleksandr Tarasenko (Ukraina)
  2. Dane zastrzeżone (Taekwondo Opole)
  3. Mateusz Kopciński (KCT Kraków)

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis