Aktualności

Mistrzostwa Europy – informacje dodatkowe

Uwaga, ważne informacje dotyczące startu w Mistrzostwach Europy!

Celem ułatwienia startu w zawodach Klub dofinansowuje startowe na Mistrzostwa Europy w kwocie od 80 do 120 zł – szczegółowe zasady poniżej.

1. Startowe dla zawodników, którzys startowali w Drużynowych Mistrzostwach Polski w kwietniu 2017 r. oraz jednej innej imprezie ZS Polskiej Unii Taekwondo lub Polskiego Związku Kickboxingu w tym sezonie (roku szkolnym) wynosi 150 zł – za wszystkie konkurencje.

2. Startowe dla zawodników, którzy startowali przynajmniej jednej raz w tym sezonie (roku szkolnym) w dowolnej imprezie ZS Polskiej Unii Taekwondo lub Polskiego Związku Kickboxingu wynosi 170 zł – za wszystkie konkurencje.

Dofinansowanie dotyczy tylko startowego za minimum 3 konkurencje. Startowe za 1 lub 2 konkurencje nie jest dofinansowywane – opłaty wg komunikatu.

3. Startowe dla zawodników, którzy nie brali udziału w żadnej impreze ZS Polskiej Unii Taekwondo lub Polskiego Związku Kickboxingu nie jest dofinansowywane – opłaty wg komunikatu.

4. Powyższe informacje nie dotyczą konkurencji tag team – za tę konkurencję dopłacić należy kwotę 10 Euro od osoby na zawodach. Również bezpośrednio na zawodach należy dobrać się w drużynę z dowolnymi osobami (również z innych klubów i państw). Konkurencja tag team nie jest organizowana w grupie wiekowej dzieci.

5. Dodatkowo, niebawem wyłoniona zostanie kadra ZS PUT w grupach: kadet, junior, senior – po 2 dziewczęta i po 4 chłopców. Kryterium powołania pozostaje niezmienne: decyduje suma punktów przeliczona z medali z 3 ostatnich indywidualnych imprez rankingowych (MMP Wieliczka, POC Opole, MMP Kraków). Zawodnicy zakwalifikowani do kadry ZS PUT zwolnieni będą ze wszystkich opłat startowych.

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis