Aktualności

Kurs sędziowski – sędzia ZS PUT i międzynarodowy

Wielkimi krokami zbliżają się czerwcowe Mistrzostwa Europy organizowane w Częstochowie. Turniej rozgrywany będzie aż na 15 matach, dlatego zapotrzebowanie na sędziów jest wyjątkowe. Bardzo prosimy o pełną mobilizację w tym zakresie. Wszyscy kandydaci na sędziów będą mogli przejść szkolenie, które uprawnia do sędziowania rankingowych imprez ZS PUT, jak również sędziowania na tegorocznych Mistrzostwach Europy i innych imprezach międzynarodowych organizowanych przez Taekwondo International.

Zaznaczamy, że w kursie mogą wziąć udział osoby z różnym stażem treningowym – zarówno podczas imprez krajowych jak i międzynarodowych potrzebni są sędziowie pełniący różne funkcje, dlatego też do udziału w kursie nie jest wymagane określone doświadczenie treningowe. Sędziami mogą być także rodzice, którzy mogą objąć funkcję np. sędziego sekretarza.

W rozwinięciu wiadomości zamieszczamy szczegóły kursu sędziowskiego.

Termin: 21.05.2017 (niedziela) – Częstochowa (godz. 10:00-16:00)

Dokładne miejsce kursu podamy niebawem.

Uczestnicy: kandydaci na sędziów ZS PUT (uprawnienia do sędziowania podczas zawodów ZS PUT), kandydaci na sędziów międzynarodowych (uprawnienia do sędziowania podczas Mistrzostw Europy oraz innych turniejów Taekwondo International)

Prowadzący: Ron Sergiew VIII Dan, Zbigniew Pawlak VI Dan

Opłata: uczestnictwo w kursie jest bezpłatne

Zgłoszenia: do instruktorów, do 15.05.2017

Przy zgłoszeniu prosimy podać: imię, nazwisko, staż treningowy oraz stopień lub informację o ich braku, funkcję w klubie (zawodnik, trener, rodzic)

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis