Aktualności

Informacje organizacyjne – obóz w Chorwacji AKTUALIZACJA 19.07.

Prosimy wszystkich obozowiczów wyjeżdżających do Chorwacji o zapoznanie się z komunikatem w rozwinięciu wiadomości. Przedstawiamy podział na grupy oraz wykaz niezbędnych rzeczy do zabrania.

PODZIAŁ NA GRUPY:

GRUPA MŁODSZA – opiekun Monika Cieślik, tel. 535 082 841 (w wyznaczonych godzinach)

Dzieci ur. w latach: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004 oraz z rocznika 2003 Sebastian Duda

GRUPA STARSZA – opiekun Karol Marcisz, tel. 509 848 127

Osoby ur. w latach: 2003, 2002, 2001, 2000

OSOBY PEŁNOLETNIE – koordynator Zbigniew Pawlak

KIEROWNIK OBOZU: Zbigniew Pawlak, tel. 505 074 423

Informacja dodatkowa:

WSZYSTKIE DZIECI Z GRUPY MŁODSZEJ ZABIERAJĄCE ZE SOBĄ TELEFONY KOMÓRKOWE ZOBOWIĄZANE BĘDĄ ODDAĆ TELEFONY DO DEPOZYTU U SWOJEGO OPIEKUNA. TELEFONY BĘDĄ WYDAWANE OK. 1-2 RAZY DZIENNIE, W WYZNACZONYCH GODZINACH (W ZALEŻNOŚCI OD PLANU DNIA), KTÓRE PODAMY, BĘDĄC NA OBOZIE. W TYCH GODZINACH DZIECI BĘDĄ MOGŁY KONTAKTOWAĆ SIĘ Z RODZICAMI. DZIECI BĘDĄ MOGŁY KORZYSTAĆ Z TELEFONÓW TYLKO W SWOICH POKOJACH. W PRZYPADKACH WYJĄTKOWYCH, NP. CHOROBA DZIECKA, TELEFON BĘDZIE WYDANY DO DYSPOZYCJI, TAK ABY DZIECKO MIAŁO STAŁY KONTAKT Z RODZICAMI. PROSIMY, ABY DO KAŻDEGO TELEFONU DOŁĄCZONA BYŁA ŁADOWARKA!

DZIECI, KTÓRE ZOSTANĄ PRZYPISANE DO GRUPY MŁODSZEJ NIE ZABIERAJĄ NA OBÓZ ŻADNYCH SPRZĘTÓW ELEKTRONICZNYCH POZA TELEFONEM Z ŁADOWARKĄ. PROSIMY NIE PAKOWAĆ DZIECIOM TABLETÓW, GIER ELEKTRONICZNYCH I INNYCH TEGO RODZAJU URZĄDZEŃ. NIE CHCEMY, ABY NA OBOZIE DZIECI SPĘDZAŁY BIERNIE CZAS, KORZYSTAJĄC Z GIER KOMPUTEROWYCH.

Zasady takie mają na celu uniknięcie gubienia telefonów komórkowych lub biernego spędzania czasu wolnego przy telefonie. Chcemy także, by w sytuacjach trudnych czy spornych, dzieci w pierwszej kolejności kontaktowały się z opiekunami. To instruktorzy sprawują bezpośrednią opiekę nad dziećmi, i mają obowiązek rozwiązywania bieżących problemów, dlatego też chcemy, by w pierwszej kolejności dzieci zawsze zgłaszały się do instruktorów.

Bardzo prosimy również rodziców o to, by we wszelkich ważnych sprawach oraz ze wszystkimi pytaniami kontaktować się w pierwszej kolejności z opiekunami, którzy sprawują bezpośrednią opiekę nad dziećmi i mogą udzielać wszelkich wyjaśnień. Godziny, w których opiekunowie będą dostępni pod telefonami, podane zostaną na stronie.

Na obóz należy zabrać:

– dowód osobisty lub paszport (dodatkowo legitymację szkolną);

– Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (jeśli jest posiadana);

– minimum 3 komplety stroju treningowego (sportowego) – (w tym przynajmniej jedno do mocnego pobrudzenia);

– minimum 2 pary lekkiego sportowego obuwia treningowego;

– obuwie do wody;

– leki przyjmowane na stałe, ewentualne leki wypisane przez lekarza na receptę w trakcie obozu, wykupowane są na koszt uczestników obozu;

– osoby cierpiące na chorobę lokomocyjną prosimy zaopatrzyć w odpowiednie lekarstwa;

– kurtkę przeciwdeszczową;

– strój kąpielowy (najlepiej 2 sztuki);

– nakrycie głowy (najlepiej 2 sztuki);

– krem z filtrem do opalania;

– klapki pod prysznic;

– 2-3 ręczniki;

– pozostałe rzeczy osobiste (na cieplejsze i chłodniejsze dni);

– dobok oraz strój klubowy (obowiązkowo każda osoba musi posiadać strój klubowy, a osoby które posiadają dobok- dobok -> kwestia egzaminów i pamiątkowego zdjęcia grupowego)

– rękawice, szczękę (osoby, które posiadają).

Prosimy, by wśród najmłodszych uczestników obozu, rzeczy były oznaczone (podpisane) tak, by nie myliły się dzieciom (szczególnie koszulki, spodnie klubowe itp.)

Prosimy także, by wszystkie dzieci młodsze obowiązkowo posiadały listę swoich rzeczy – ilość koszulek, spodni, ręczników, itp. Listę prosimy spakować do koperty wraz z kieszonkowym dla dzieci.

Prosimy, by kontrolować ciężar bagażu do ok. 20 kg.

Obóz zarejestrowany jest w Kuratorium Oświaty i Wychowania pod numerem: 43067/SLA/2017.

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis