Aktualności

Informacja dotycząca skorzystania z Polskiego Bonu Turystycznego

INFORMACJA DO OSÓB, ZGŁASZAJĄCYCH CHĘĆ WYKORZYSTANIA POLSKIEGO BONU TURYSTYCZNEGO.

Prosimy o wypełnienie ankiety ( https://forms.gle/rWrzVuiGCi8oz9Y68 ) w której podadzą Państwo kod obsługi płatności, który jest niezbędny do zrealizowania Polskiego Bonu Turystycznego.

Ankietę należy wypełnić do godziny 20:00 dnia dzisiejszego (niedziela 25-07-2021).

Bony będą realizowane między 10:00 a 13:00 w poniedziałek (26-07-2021) dla grup 1, 2, 3, 4 i 5 oraz we wtorek (27-07-2021) dla grupy 6 i 7.

Będzie się z Państwem kontaktować osoba obsługująca bony, z numeru stacjonarnego 672663227 (PROSIMY NIE DZWONIĆ NA TEN NUMER). Kontakt jest niezbędny ponieważ będzie konieczność potwierdzenia bonu hasłem.

Jeśli ktoś nie zrealizuje bonu w podanym terminie jest zobowiązany do wykonania przelewu na brakującą kwotę, jeśli przelew był wykonany a skorzystali Państwo z bonu zrobimy zwrot.

Klub Sportowy Orient, który jest bezpośrednim organizatorem obozu nie ma możliwości realizacji bonów turystycznych, ponieważ ustawodawca tego nie przewidział. Korzystamy z uprzejmości właściciela ośrodka, który realizuje te bony za nas, w związku z tym prosimy o zdyscyplinowane podejście do wyznaczonych terminów.

Na zrealizowane bony nie wystawiamy faktury oraz nie ma możliwości dofinansowania na kwotę zapłaconą bonem z zakładów pracy.

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis