Aktualności

Egzaminy wewnętrzne

Zbliża się egzamin na stopnie uczniowskie. Przypominamy, że zgodnie z nowym wymogiem, aby zawodnik mógł przystąpić do centralnego egzaminu klubowego (31 stycznia) musi uprzednio zaliczyć egzamin wewnętrzny u swojego instruktora (egzamin w ramach treningu, sprawdzający poziom umiejętności i możliwość przystąpienia do egzaminu głównego).

Poniżej szczegóły dot. egzaminów wewnętrznych w sekcjach: Będzin, Zawiercie, Częstochowa Jagiellończycy, Radomsko, Pajęczno.

Będzin: 26 stycznia (wtorek, egzamin przeniesiony z piątku 22 stycznia) – dotyczy dwóch pierwszych grup

Zawiercie: 21 stycznia (czwartek) – dotyczy dwóch pierwszych grup

Częstochowa Jagiellończycy (Lwy, Tygrysy, Smoki) – 20 stycznia (środa)

Egzaminy odbędą się w ramach standardowych treningów. Niezaliczenie egzaminu wewnętrznego skutkować będzie niedopuszczeniem zawodnika do egzaminu centralnego.

Częstochowa Jagiellończycy (Krokodyle, Jaguary, Pumy), Radomsko, Pajęczno:

W tych grupach egzamin wewnętrzny przeprowadzany będzie indywidualnie z zawodnikami podczas treningów styczniowych. W różnej kolejności zawodnicy będą podczas zajęć zaliczać poszczególne zagadnienia praktyczne i teoretyczne. Osoba, która zaliczy egzamin wewnętrzny otrzyma do zeszytu charakterystyczną pieczątkę potwierdzającą ten fakt. Niezaliczenie egzaminu do końca stycznia skutkować będzie niedopuszczeniem zawodnika do egzaminu centralnego.

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis