Aktualności

Egzaminy na stopnie uczniowskie

W związku z rozpoczęciem nowego sezonu sportowego przedstawiamy informacje dotyczące nowych zasad egzaminów na stopnie uczniowskie.

Egzaminy odbywać będą się dwa razy do sezonu – egzamin zimowy: styczeń/luty, egzamin letni: maj/czerwiec + dodatkowy egzamin podczas letniego obozu.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami egzaminy zostaną scentralizowane, będą one odbywać się zawsze w jednej sekcji, w sobotę lub niedzielę. Zapisy na egzamin prowadzone będą przez instruktorów podczas treningów do około dwóch tygodni przed egzaminem. Po zebraniu wszystkich list uczestnicy podzieleni zostaną na mniejsze podgrupy, ze względu na wiek i posiadany stopień; każda grupa będzie miała wyznaczoną godzinę egzaminu.

Zdecydowano, że wszystkie egzaminy centralne odbywać się będą w Częstochowie, ze względu na fakt, że jest to sekcja położona pośrodku wszystkich innych grup.

Scentralizowanie egzaminów ma na celu podniesienie jakości egzaminów, poprzez zmniejszenie ilości uczestników w każdej z grup; dodatkowo będzie to możliwość nabierania doświadczeń dla zawodników poprzez kontakt z zawodnikami z innych sekcji.

Niebawem zostaną również zaktualizowane wymagania egzaminacyjne.

Powyższe zasady zostają wprowadzone od pierwszego egzaminu, który odbędzie się w nowym sezonie, tj. od stycznia/lutego 2015r.

O

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis