Aktualności

Częstochowski Dzień Sportu

Już 17. listopada Częstochowski Dzień Sportu w Hali Sportowej w Częstochowa!

Hala Sportowa Częstochowa, Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie w listopadzie zrealizują wspólny projekt p…od nazwą „Częstochowski Dzień Sportu”. Będzie to pierwsze takie wydarzenie sportowe w naszym mieście.

 

1461470_754752451218499_915650055_n

Jak podają organizatorzy:
Częstochowski Dzień Sportu będzie składał się z dwóch części; pierwsza to Turnieje z dyscyplin sportowych: piłka nożna, piłka siatkowa, koszykówka i piłka ręczna, które realizowane będą przez SSC w ramach projektu „Profilaktyka Poprzez Sport”. Druga część złożona będzie z pokazowych treningów (również na parkingu przy Hali), możliwości wystawienia własnego stoiska w celu promocji i reklamy przez każdy klub sportowy w Częstochowie. Ponad to prowadzone będą panele tematyczne, gdzie zgłoszone wcześniej kluby będą mogły poprowadzić w sali konferencyjnej wykład lub pogadankę na temat swojej działalności.

KLUB SPORTOWY „ORIENT” RÓWNIEŻ WEŹMIE UDZIAŁ W DNIU SPORTU.
Na 12:30 zapraszamy wszystkich na uroczyste otwarcie imprezy. W godzinach 13:00-13:30 prowadzić będziemy trening pokazowy z udziałem naszych zawodników. Na 14:30 zapraszamy natomiast na prezentację dotyczącą naszego klubu. Przez cały dzień natomiast dostępne będzie klubowe stoisko z materiałami promocyjnymi.
Do zobaczenia na hali!
Taekwon!

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis