Aktualności

94+3 razy stawaliśmy na podium po odbiór medali podczas Taekwon-do Polish Open Cup

.

W dniach 16-17 listopada 2019 Opolu odbył się International Open Taekwon-do Championships Polish Open Cup. Organizatorem zawodów był: UKS Taekwon-do Opole, oraz Związek Sportowy Polska Unia Taekwon-do. Do zawodów zgłosiło się 670 zawodników i zawodniczek z 35 klubów z całej Polski oraz Czech, Litwy, Białorusi, Rosji, Mołdawii oraz Litwy.
Nasi reprezentanci spisali się jak zwykle doskonale, poziom sportowy zawodów był bardzo wysoki, jednakże nie przeszkodziło to Naszym zawodnikom w zdobyciu 1 miejsca w klasyfikacji generalnej klubów. Zdobyliśmy łącznie 38 złotych medali, 28 srebrnych i 28 brązowych!
Nasza zawodniczka Hana Bereda została wybrana najlepszą wśród dzieci. Nasz zawodnik Konrad Browarski zdobył tytuł najlepszego zawodnika wśród młodzików.
Nie uzyskalibyśmy takiego wyniku, bez włożonej w przygotowanie uczniów, pracy trenerskiej oraz pomoc Naszych niezawodnych sekundantów, którzy dobrą radą oraz wsparciem pomagali Naszym małym i większym adeptom.

Dziękujemy.

W rozwinięciu przedstawiamy wyniki ekipy z KS ORIENT.

Dzieci:
Tomasz Kołat- 3 miejsce
soft stick, +9lat (-2010), chłopcy, 8 kup-7 kup
Mateusz Kubasik- 2 miejsce
soft stick, 8lat (2011), chłopcy, +8 kup
Leon Zemła- 2 miejsce
soft stick, 7lat (2012), chłopcy, +9 kup
Maksymilian Koszek- 3 miejsce
soft stick, 7lat (2012), chłopcy, +9 kup
Zofia Witczak- 3 miejsce
soft stick, 7lat (2012), dziewczęta
Wiktor Gajek- 1 miejsce
soft stick, 6lat (2013), chłopcy
Adam Pałęga- 2 miejsce
soft stick, 6lat (2013), chłopcy
Nadia Ryczek- 1miejsce
soft stick, 6lat (2013), dziewczęta
Izabela Kołodziejczyk- 2 miejsce
soft stick, 6lat (2013), dziewczęta

Hana Bereda- 3 miejsce

soft stick, 6lat (2013), dziewczęta
Antonina Grochowalska- 2 miejsce
soft stick, -4lat (+2015) – konkurencja poza rankingiem
Filip Horbatiuk- 1 miejsce
soft stick, -4lat (+2015) – konkurencja poza rankingiem
Franciszek Łuć- 2 miejsce
tempówki, +9lat (-2010), chłopcy, -9 kup
Wojciech Gajek- 1 miejsce
tempówki, +9lat (-2010), chłopcy, 8 kup-7 kup
Nadia Wilk- 3 miejsce
tempówki, +9lat (-2010), dziewczęta, -8 kup
Maria Marciniak- 3 miejsce
tempówki, +9lat (-2010), dziewczęta, +7 kup
Nikodem Bereda- 2 miejsce
tempówki, 8lat (2011), chłopcy, -9 kup
Mateusz Kubasik- 1 miejsce
tempówki, 8lat (2011), chłopcy, +8 kup
Zofia Witczak- 1 miejsce
tempówki, 7lat (2012), dziewczęta
Wojciech Sikora- 2 miejsce
tempówki, 7lat (2012), chłopcy, -10 kup
Brunon Mikołajczyk- 3 miejsce
tempówki, 7lat (2012), chłopcy, -10 kup
Maksymilian Koszek- 1 miejsce
tempówki, 7lat (2012), chłopcy, +9 kup
Gabriel Mańka- 2 miejsce
tempówki, 7lat (2012), chłopcy, +9 kup
Piotr Klepka- 3 miejsce
tempówki, 7lat (2012), chłopcy, +9 kup

Wiktor Gajek- 1 miejsce

tempówki, 6lat (2013), chłopcy
Hana Bereda- 1 miejsce
tempówki, 6lat (2013), dziewczęta
Izabela Kołodziejczyk- 2 miejsce
tempówki, 6lat (2013), dziewczęta
Nina Kołat- 3 miejsce
tempówki, 6lat (2013), dziewczęta
Jakub Siwczyński- 2 miejsce
tempówki, 5lat (2014) – konkurencja poza rankingiem
Aleksander Kacprzak- 3 miejsce
tempówki, 5lat (2014) – konkurencja poza rankingiem
Antonina Grochowalska- 1 miejsce
tempówki, -4lat (+2015) – konkurencja poza rankingiem
Filip Horbatiuk- 2 miejsce
tempówki, -4lat (+2015) – konkurencja poza rankingiem
Maria Marciniak- 2 miejsce
techniki specjalne, +9lat (-2010), dziewczęta, +7 kup
Jakub Leks- 2 miejsce
techniki specjalne, +9lat (-2010), chłopcy, -9 kup
Juliusz Kopa- 1 miejsce
techniki specjalne, +9lat (-2010), chłopcy, +6 kup
Julia Muchin- 3 miejsce
techniki specjalne, 8lat (2011), dziewczęta
Hubert Milka- 1 miejsce
techniki specjalne, 8lat (2011), chłopcy, -9 kup
Nikodem Bereda- 2 miejsce
techniki specjalne, 8lat (2011), chłopcy, -9 kup
Dawid Siwczyński- 1 miejsce
techniki specjalne, 8lat (2011), chłopcy, +8 kup

Roksana Wojtowicz- 1 miejsce

techniki specjalne, 7lat (2012), dziewczęta
Wojciech Sikora- 2 miejsce
techniki specjalne, 7lat (2012), chłopcy, -10 kup
Brunon Mikołajczyk- 3 miejsce
techniki specjalne, 7lat (2012), chłopcy, -10 kup
Borys Machnikowski- 1 miejsce
techniki specjalne, 7lat (2012), chłopcy, +9 kup
Leon Zemła- 2 miejsce
techniki specjalne, 7lat (2012), chłopcy, +9 kup
Nikodem Motyl- 3 miejsce
techniki specjalne, 7lat (2012), chłopcy, +9 kup
Wiktor Gajek- 1 miejsce
techniki specjalne, 6lat (2013), chłopcy
Igor Pietrala- 3 miejsce
techniki specjalne, 6lat (2013), chłopcy
Hana Bereda- 1 miejsce
techniki specjalne, 6lat (2013), dziewczęta
Nadia Ryczek- 2 miejsce
techniki specjalne, 6lat (2013), dziewczęta
Izabela Kołodziejczyk- 3 miejsce
techniki specjalne, 6lat (2013), dziewczęta
Aleksander Kacprzak- 2 miejsce
techniki specjalne, 5lat (2014) – konkurencja poza rankingiem
Antonina Grochowalska- 1 miejsce
techniki specjalne, -4lat (+2015) – konkurencja poza rankingiem
Filip Horbatiuk- 2 miejsce
techniki specjalne, -4lat (+2015) – konkurencja poza rankingiem
Bruno Błaszczeć- 2 miejsce
semi contact, +9lat (-2010), chłopcy, -9 kup

Stanisław Kubik- 2 miejsce

semi contact, +9lat (-2010), chłopcy, +6 kup
Juliusz Kopa- 3 miejsce
semi contact, +9lat (-2010), chłopcy, +6 kup
Maria Marciniak- 3 miejsce
semi contact, +9lat (-2010), dziewczęta
Hubert Milka- 3 miejsce
semi contact, 8lat (2011), chłopcy, -9 kup

MŁODZICY
Natalia Odelska- 3 miejsce
soft stick, dziewczęta, +145cm
Antoni Kisiel- 3 miejsce
tempówki, chłopcy, -7 kup, -145cm
Marcel Jąderko- 1 miejsce
tempówki, chłopcy, -7 kup, -150cm
Oskar Kolorus- 2 miejsce
tempówki, chłopcy, -7 kup, -150cm
Konrad Browarski- 1 miejsce
tempówki, chłopcy, -7 kup, +150cm
Juliusz Gajek- 1 miejsce
tempówki, chłopcy, +6 kup, -145cm
Daria Ściślicka- 1 miejsce
tempówki, dziewczęta, -7 kup, -150cm
Julia Bajek- 2 miejsce
tempówki, dziewczęta, -7 kup, -150cm
Nadia Głąb- 3 miejsce
tempówki, dziewczęta, -7 kup, -150cm
Afroditi Livieri- 1 miejsce
tempówki, dziewczęta, -7 kup, +150cm

Weronika Zawalska- 1 miejsce

tempówki, dziewczęta, +6 kup, -145cm
Alan Muchin- 1 miejsce
techniki specjalne, chłopcy, -7 kup, -145cm
Konrad Browarski- 1 miejsce
techniki specjalne, chłopcy, -7 kup, +150cm
Daria Ściślicka- 1 miejsce
techniki specjalne, dziewczęta, -7 kup, -150cm
Natalia Odelska- 3 miejsce
techniki specjalne, dziewczęta, -7 kup, -150cm
Afroditi Livieri- 1 miejsce
techniki specjalne, dziewczęta, -7 kup, +150cm
Konrad Browarski- 2 miejsce
semi contact, chłopcy, -7 kup, +150cm
Julia Bajek- 2 miejsce
semi contact, dziewczęta, -7 kup, -150cm
Nadia Głąb- 3 miejsce
semi contact, dziewczęta, -7 kup, -150cm
Afroditi Livieri- 2 miejsce
semi contact, dziewczęta, -7 kup, +150cm
Weronika Zawalska- 1 miejsce
semi contact, dziewczęta, +6 kup, -145cm
Klaudia Siwczyńska- 3 miejsce
semi contact, dziewczęta, +6 kup, -155cm

KADECI
Emilia Kozioł- 2 miejsce
semi contact, dziewczęta, -155cm
Oliwia Kołodziejczyk- 1 miejsce
semi contact, dziewczęta, -160cm

Natalia Zawalska- 2 miejsce

semi contact, dziewczęta, -160cm
Victoria Jankowska- 3 miejsce
semi contact, dziewczęta, -160cm
Bartosz Kozioł- 1 miejsce
semi contact, chłopcy, -165cm
Natalia Zawalska- 1 miejsce
light contact, dziewczęta, -47kg
Emilia Kozioł- 1 miejsce
light contact, dziewczęta, -54kg
Bartosz Kozioł- 1 miejsce
light contact, chłopcy, -52kg
Tymoteusz Kopa- 2 miejsce
light contact, chłopcy, -64kg

JUNIORZY
Maciej Kasprzyk- 1 miejsce
techniki specjalne, mężczyźni, -175cm
Maciej Kasprzyk- 1 miejsce
semi contact, mężczyźni, -170cm
Mariusz Nowak- 3 miejsce
semi contact, mężczyźni, -175cm
Kacper Kołodziejczyk- 2 miejsce
semi contact, mężczyźni, -180cm
Michelle Maier- 3 miejsce
semi contact, kobiety, -165cm
Maciej Kasprzyk- 1 miejsce
light contact, mężczyźni, -58kg
Mariusz Nowak- 1 miejsce
light contact, mężczyźni, -64kg

Maja Popczyk- 1 miejsce

light contact, kobiety, -54kg
Michelle Maier- 1 miejsce
light contact, kobiety, -61kg

SENIORZY
Kamil Szatniewski- 3 miejsce
semi contact, mężczyźni, -180cm
Maciej Kwaśniak- 2 miejsce
semi contact, mężczyźni, -185cm
Karol Marcisz- 2 miejsce
light contact, mężczyźni, -70kg
Maciej Kwaśniak- 1 miejsce
light contact, mężczyźni, +82kg

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis