Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Włoszczowa, Wrzosowa, Zawiercie, Żarki

Kadra instruktorska sekcji Będzin

Zbigniew Pawlak
Zbigniew Pawlak, VI Dan Taekwon-do: studiował wychowanie fizyczne na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach (specjalność nauczycielska) oraz na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (specjalność trenerska, sporty walki). Prezes i założyciel KS „Orient” w 1993 r. Prezes Związku Sportowego Polska Unia Taekwon-do. Treningi taekwon-do rozpoczął w 1983 r. Instruktorem taekwon-do został w roku 1990, instruktorem kickboxingu w 1991 r. Od 1994 r. Sędzia Główny PUT. . Do roku 1991 trener Zbigniew Pawlak był aktywnym zawodnikiem, startował w zawodach rangi ogólnopolskiej w taekwon-do i kickboxingu. Wytrenował kilkudziesięciu Mistrzów Świata, Europy i Polski. Nagrodzony przez Prezydenta Miasta Częstochowy za wybitne osiągnięcia sportowe w kategorii trener/działacz w 2014, 2015 i 2016 roku.
Klaudia Wójcik
Klaudia Wójcik– Absolwentka Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie na kierunku Bezpieczeństwo narodowe. Obecnie jest w trakcie studiów II stopnia z zakresu Kryminalistyki i Technik śledczych w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Od 2016 roku jest instruktorem taekwondo. Ponadto jest posiadaczką pierwszego stopnia mistrzowskiego, I DAN. W karierze zawodniczej jej największymi osiągnięciami było: tytuł Mistrzyni Świata (2010 r.), tytuł Mistrzyni Europy (2012 r.) Zainteresowania poza treningowe to: trening funkcjonalny, dietetyka.
Natalia Panek - akrobatyka
Natalia Panek– Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, ukończyła kierunek Fizjoterapia oraz Wychowanie Fizyczne. Od kilku lat prowadzi treningi indywidualne oraz różnego rodzaju zajęcia np. TRX, crosstraining, tabata, mobility & stretching, a także capoeira dla dzieci i dorosłych. Obecnie jej głównym zainteresowaniem jest rozwój zdolności motorycznych oraz profilaktyka przeciw urazowa w sportach walki. W czasie wolnym także aktywnie zajmuje się sportem biorąc udział w warsztatach capoeira i zawodach brazylijskiego jiu jitsu.

 

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2021 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa