Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Włoszczowa, Wrzosowa, Zawiercie, Żarki

Kadra instruktorska sekcji Częstochowa Jagiellończycy

Zbigniew Pawlak - Taekwon-do, trening personalny
sekcje_zbyszekZbigniew Pawlak, VI Dan Taekwon-do: studiował wychowanie fizyczne na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach (specjalność nauczycielska) oraz na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (specjalność trenerska, sporty walki). Prezes i założyciel KS „Orient” w 1993 r. Prezes Związku Sportowego Polska Unia Taekwon-do. Treningi taekwon-do rozpoczął w 1983 r. Instruktorem taekwon-do został w roku 1990, instruktorem kickboxingu w 1991 r. Od 1994 r. Sędzia Główny PUT. . Do roku 1991 trener Zbigniew Pawlak był aktywnym zawodnikiem, startował w zawodach rangi ogólnopolskiej w taekwon-do i kickboxingu. Wytrenował kilkudziesięciu Mistrzów Świata, Europy i Polski. Nagrodzony przez Prezydenta Miasta Częstochowy za wybitne osiągnięcia sportowe w kategorii trener/działacz w 2014, 2015 i 2016 roku.
Marek Sosiński
Marek Sosiński, I Dan Taekwon-do: treningi taekwon-do rozpoczął w 1986 r. Wcześniej przez kilka lat trenował boks. Startował w zawodach taekwon-do w późnych latach 80-tych. Z KS „Orient” związany od początku jego istnienia. Marek Sosiński specjalizuje się w układach formalnych.
Monika Cieślik - Taekwon-do
Monika Cieślik, III Dan Taekwon-do: 

Wykształcenie: Technik Hotelarstwa (Technikum im Stefana Żeromskiego w Częstochowie).
Z „Orientem” związana jest od 2003 roku. Od 2008 roku posiada licencję sędziego taekwon-do PUT, w 2012 r. ukończyła kurs sędziego międzynarodowego taekwondo klasy „B”. W maju 2017 r. uczestniczyła w kursie sędziów międzynarodowych i ZS PUT, po którym otrzymała klasę „A”. W kwietniu 2014 r. ukończyła kurs instruktora taekwon-do. Jest posiadaczką stopnia mistrzowskiego II Dan (od 02.2018 r.).  Ukończyła kurs wychowawcy kolonijnego (w 2016 r.).
Aktywnie wspiera klub, pomagając w zawodach i pokazach, jest opiekunem na półkoloniach oraz obozach zimowych i letnich. Prowadzi treningi sekcji w Radomsku, od sezonu 2017/2018 otrzymała do poprowadzenia sekcję Częstochowa Północ. Prowadzi treningi taekwon-do  w sekcji Częstochowa Jagiellończycy.
Klaudia Wójcik - Taekwon-do
Klaudia Wójcik, I Dan Taekwon-do: Absolwentka Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie na kierunku Bezpieczeństwo narodowe. Obecnie jest w trakcie studiów II stopnia z zakresu Kryminalistyki i Technik śledczych w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Od 2016 roku jest instruktorem taekwon-do. Ponadto jest posiadaczką pierwszego stopnia mistrzowskiego, I DAN. W karierze zawodniczej jej największymi osiągnięciami było: tytuł Mistrzyni Świata (2010 r.), tytuł Mistrzyni Europy (2012 r.) Zainteresowania pozatreningowe to: trening funkcjonalny, dietetyka.
Jakub Demuth - Kickboxing, Boks
DEMUTH Jakub, III Dan Taekwon-do:

Treningi Taekwondo rozpoczął w 1994r w nowo otwartej sekcji TKKF Orient. W latach 1995-1999 wielokrotny Mistrz Polski i złoty medalista Pucharów Polski w Taekwondo. Medale zdobywał zarówno w walkach jak i konkurencjach technicznych oraz układach w grupach kadetów i juniorów. Zdobywca tytułu Mistrza Europy w Taekwondo w konkurencji walk ciągłych juniorów w 1998r w niemieckim Eschwege. Rok później zdobył stopień mistrzowski I Dan. Obecnie III Dan.

Od 2004r instruktor Taekwondo. Po wyjeździe na studia do Warszawy założył w 2004r Klub Sportowy Ronin Warszawa, którego prezesem i instruktorem był do roku 2012. W tym czasie wychował kilkoro medalistów Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Więcej o klubie Ronin tutaj www.ronin.waw.pl

Od ponad 10 lat sędzia planszowy Polskiej Unii Taekwondo.

Prywatnie fan snowboardu, motocykli i nurkowania (posiada stopień nurkowy AOWD PADI)

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2021 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa