Aktualności

2017

Święta, święta i po świętach =) W ubiegłą środę 27 grudnia ponad 40 naszych zawodników i zawodniczek uczestniczyło w całonocnej imprezie pod tytułem Orientalna Gwiazdka. W rozwinięciu pełna relacja.  

Informujemy, iż od 2 do 12 stycznia instruktorzy przyjmują zapisy na egzamin, który odbędzie się 20 lub 21.01.2018 w Częstochowie. TUTAJ znajdują się zaktualizowane wymagania egzaminacyjne, zapraszamy zawodników do zapoznania się z nimi.

Serdecznie zapraszamy wszystkich instruktorów, asystentów oraz posiadaczy stopni mistrzowskich lub wysokich stopni uczniowskich na Międzynarodowy Kurs Instruktorski, który odbędzie się 10-11.02.2018r w Świdniku. Udział w kursie zadeklarowały już osoby z Wielkiej Brytanii, Ukrainy i Szwecji. Impreza jest otwarta niezależnie od przynależności klubowej i organizacyjnej. Kurs poprowadzi: Mistrz Don Dalton z Irlandii – stopień mistrzowski VIII

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w seminarium szkoleniowym, które odbędzie się 14 stycznia 2018r w Pabianicach. Seminarium poprowadzi prezydent ITF Union – mistrz Don Dalton VIII dan z Irlandii. Szczegółowe informacje – kliknij tutaj.

Radosnych, zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w realizacji planów, osiągnięcia sukcesów i postępów w tym co się kocha robić życzymy w nadchodzącym 2018 roku.

Dnia 29.11.2017r. nasza zawodniczka z sekcji w Radomsku, Wiktoria Fronczyk w ramach realizacji zajęć z cyklu „Dobry przykład idzie z góry” poprowadziła, w Publicznej Szkole Podstawowej im. Józefa Wybickiego w Strzałkowie, zajęcia praktyczne z taekwon-do. Jako pierwsza ze starszych uczniów ww. szkoły podzieliła się z kolegami z młodszych klas swoim talentem opowiadając dzieciom o swojej

Informujemy, iż od stycznia 2018r. zawodnicy w sekcji Rokitno przychodzą godzinę wcześniej na trening. Grupa dzieci młodsze (4-8lat): wtorki i piątki na godz.: 15:00 Grupa dzieci starsze i młodzież (od 9 lat): wtorki i piątki na godz.: 16:00

  Serdecznie zapraszamy do udziału w półkoloniach organizowanych przez Klub Sportowy ORIENT. TERMIN: 05-09.02.2018r. Półkolonie odbywać będą się w godzinach: 8:00-16:00 w sali treningowej KS ORIENT, Jagiellończycy, Częstochowa oraz na świeżym powietrzu.   Więcej informacji w rozwinięciu wiadomości.

W ubiegłą sobotę 03.12.2017r w Mysłowicach odbyła się Otwarta Śląska Liga w kickboxingu. Nasz Klub reprezentowało 23 zawodników i zawodniczek z Częstochowy, Będzina, Łaz i Zawiercia. Był to kolejny bardzo udany występ Klubu Sportowego Orient w zawodach organizowanych przez Polski Związek Kickboxingu. Wszyscy zawodnicy spisali się doskonale, wypracowali 1 miejsce w klasyfikacji generalnej klubów zdobywając:

Rozwijamy skrzydła! Uruchamiamy nową sekcję klubu – w Kroczycach! Na treningi zapraszamy dzieci od 4 roku życia, młodzież i dorosłych. Pierwszy trening odbędzie się 19 grudnia o godzinie 18:30 w Gimnazjum ul. Sienkiewicza 7. Szczegóły dotyczące zajęć w nowej sekcji znajdują się tutaj. Więcej informacji udziela instruktor Karol Marcisz, tel. 509 848 127  

Zapraszamy do zapoznania się z naszą super ofertą obozu zimowego. W rozwinięciu szczegóły.

Cały KS ORIENT przesyła pozytywną energię oraz życzy szybkiego powrotu do zdrowia naszym zawodnikom Krystianowi z sekcji Częstochowa oraz Oli z sekcji Będzin :) Do zobaczenia niebawem na treningach, taekwon!

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis