Aktualności

2014

KS ORIENT wita Nowy Rok! Zawodnicy dwóch sekcji naszego klubu, Radomska i Pajęczna, na sportowo przywiali Nowy Rok. W rytm muzyki i kolorowych światełek trenowali kondycję i techniki taekwondo. Z najlepszymi noworocznymi życzeniami pozdrawiamy naszych zawodników. Do zobaczenia w Nowym Roku! Taekwon!

Miło nam podzielić się z Państwem kartkami świątecznymi, które Rodzina- mama z dziećmi, wspierana przez nas w ramach akcji Szlachetna Paczka, przygotowała specjalnie dla naszego Klubu, w ramach podziękowania za udzieloną pomoc. Tym miłym akcentem kończymy udział w tegorocznej akcji i mamy nadzieję na jeszcze lepszą organizację w roku przyszłym. Wesołych Świąt!

Informujemy, że ze względu na zmniejszoną frekwencję zawodników podczas treningów świąteczno-noworocznych, trening w Pajęcznie w dniu 30 grudnia (wtorek) odbędzie się w godzinach 18:30-20:00 dla wszystkich grup jednocześnie.

Z radością podzielimy się z Wami treścią maila, jaki dostaliśmy od wolontariuszy Szlachetnej Paczki. „Drogi Darczyńco, Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze! Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy

Zachęcamy do lektury artykułu o sukcesach naszych zawodników reprezentujących sekcje Myszków i Żarki podczas tegorocznego Taekwondo Polish Open Cup 22-23 listopada.

Szanowni Państwo, przypominamy o tym, iż począwszy od stycznia 2015r. zmianie ulega wysokość składek miesięcznych dla wszystkich zawodników KS „Orient”. Szczegółowe informacje uzyskać można u instruktorów poszczególnych sekcji podczas treningów.

Klubowicze! Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie Mikołaja, syna naszej instruktorki Ani Bąbik, w jego pierwszym konkursie plastycznym. Praca Mikołaja została wybrana do finału. Rysunek jest podpisany, żeby zagłosować należy wejść w galerię prac, wyświetlić pracę Mikołaja i ją polubić. Im więcej lików, tym więcej szans na wygraną. Aby zagłosować, kliknij tutaj. Chcąc zagłosować,

Na trening w Zawierciu zawitał św. Mikołaj we własnej osobie. Wszyscy zawodnicy, ponieważ cały rok systematycznie trenowali, otrzymali słodkie drobiazgi :) Najodważniejsi zaprezentowali się artystycznie przed św. Mikołajem :)

Na trening w Będzinie zawitał św. Mikołaj we własnej osobie. Wszyscy zawodnicy, ponieważ cały rok systematycznie trenowali, otrzymali słodkie drobiazgi :) Najodważniejsi zaprezentowali się artystycznie przed św. Mikołajem :)

Na trening w sekcji Częstochowa Raków zawitał św. Mikołaj we własnej osobie. Wszyscy zawodnicy, ponieważ cały rok systematycznie trenowali, otrzymali słodkie drobiazgi :) Najodważniejsi zaprezentowali się artystycznie przed św. Mikołajem :)

Poniżej przedstawiamy szczegółowy grafik treningów w okresie świąteczn0-noworocznym z podziałem na poszczególne sekcje. Wszystkie pozostałe treningi, poza wymienionymi, odbywają się bez zmian.   BĘDZIN 23.12.2014 (wtorek) – trening na godzinę: 18:30 – dzieci młodsze i dzieci starsze, 19:30 – młodzież i dorośli 26.12.2014 (piątek) – trening odwołany 30.12.2014 (wtorek) – trening na godzinę: 18:30 – dzieci

Kochani, nasza akcja dobiegła końca. Wczoraj przekazaliśmy wszystkie zebrane dary do magazynu „Szlachetnej Paczki” w Pajęcznie. W weekend prezenty zostaną przekazane do naszej rodziny, mamy szczerą nadzieję, że choć w niewielkim stopniu nasze zaangażowanie przyczyni się do uśmiechu tym, którym pomagaliśmy. Dzięki Państwa zaangażowaniu udało nam się zebrać wszystkie rzeczy z listy! Skompletowaliśmy 21 pudeł

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis