Letni obóz sportowo-rekreacyjny, Drvenik, Chorwacja | KS Orient – Taekwondo, Kickboxing
Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Łazy, Myszków, Niegowa, Pajęczno, Poraj, Radomsko, Zawiercie, Żarki

Letni obóz sportowo-rekreacyjny, Drvenik, Chorwacja

Informacja z Chorwacji – godziny udostępnienia telefonów – link.

Informacje organizacyjne dot. podziału na grupy oraz listy rzeczy niezbędnych do zabrania znajdują się tutaj: INFORMACJA ORGANIZACYJNA

BARDZO WAŻNA INFORMACJA! NASTĘPUJE ZMIANA TERMINU WYJAZDU I PRZYJAZDU O JEDEN DZIEŃ. WYJAZD NA OBÓZ ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 19.07.2017 (a nie jak podawano wcześniej 18.07.2017). POWRÓT Z OBOZU ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 30.07.2017 (a nie jak podawano wcześniej 29.07.2017).

Zbiórka – godz. 13:30 (19.07.2017) na parkingu przy dworcu głównym PKP od strony ul. Piłsudskiego (Częstochowa).

Uczestnicy powinni zabrać euro na drogę (kwota wg uznania, na drobne wydatki podczas podróży). Walutą obowiązującą w Chorwacji są kuny. Można zabrać również euro i na miejscu wymienić je na kuny. (kwota kieszonkowego wg uznania).

Istnieje możliwość zorganizowania w Chorwacji jednej lub dwóch wycieczek jednodniowych (dla chętnych). Koszt każdej z nich mieścić będzie się w przedziale 25 a 45 euro.

Przypominamy, że plaże w Chorwacji są kamieniste, dlatego wszyscy obowiązkowo powinni zabrać ze sobą specjalne buty do wody. Można również zabrać zestaw do nurkowania, morze w Chorwacji jest bardzo przejrzyste.

Pozostałe informacje zawierające dokładną listę rzeczy do zabrania oraz kontakt do opiekunów ukażą się niebawem na stronie.


Informujemy wszystkich obozowiczów, że nieprzekraczalny termin przekazania kart obozowych upływa w dniu 15 lipca 2017 r. Do tego czasu należy kartę przesłać pocztą (karta musi wpłynąć ostatecznie dnia 15 lipca) lub też przekazać ją osobiście w sali treningowej w Częstochowie, CH Jagiellończycy ul. Brzozowa 2/8 (przekazanie karty na sali możliwe jest wyłącznie we wtorki i czwartki, pomiędzy treningami, tj. w godzinach: 16:00-16:15, 17:15, 18:15-18:30, 20:00 oraz 21:30-21:35.

Osoby, które posiadają badania lekarskie w książeczce sportowca powinny:

  • w przypadku przesyłania karty pocztą – przesłać kopię badań, a oryginał zabrać ze sobą na zbiórkę obozową
  • w przypadku przekazywania karty osobiście na sali – przekazać jednocześnie książeczkę z badaniami

Adres do wysyłki kart pocztą: 42-207 Częstochowa, al. Pokoju 16/26.

Wszelkie wpłaty, które jeszcze nie zostały dokonane, należy przekazać na konto klubowe: 57 1750 0012 0000 0000 3536 7799.

Szczegóły dotyczące zbiórki i wyjazdu oraz lista rzeczy niezbędnych do zabrania ukażą się niebawem na stronie.

PRZYPOMINAMY, ŻE WSZYSCY WYJEŻDŻAJĄCY NA OBÓZ DO CHORWACJI MUSZĄ KONIECZNIE POSIADAĆ PASZPORT LUB DOWÓD OSOBISTY. LEGITYMACJA SZKOLNA NIE JEST WYSTARCZAJĄCYM DOKUMENTEM.


Drvenik – nieduża miejscowość turystyczna zlokalizowana na Makarskiej Riwierze – najładniejszej części wybrzeża Chorwacji, 30 km od miasteczka Makarska i 90 km od Splitu. Głównym atutem Drvenika są dwie przepiękne zatoki z plażami wysypanymi małymi kamyczkami z łagodnym zejściem do wody. Miejscowość jest bardzo zielona, kwiaty i cytrusy rosną na każdym rogu. Na terenie miejscowości znajdują się bary, restauracje i sklepiki. Okolice stanowią lasy ze ścieżkami rekreacyjnymi oraz góry.

Data: 19.07-30.07.2017

Organizator: Klub Sportowy „Orient”, Zbigniew Pawlak

Zakwaterowanie: Pensjonat Herceg, Donja Vala 155, Drvenik, Chorwacja

Pokoje są 2, 3, 4 i 5-osobowe z łazienkami i z widokiem na morze. Ośrodek znajduje się ok. 150 m od plaży.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie w stołówce pensjonatu.

Przejazd: Klimatyzowany autokar, z miejsca zbiórki bezpośrednio do pensjonatu. Wyjazd z Częstochowy 19.07, zbiórka o 13:30, przyjazd do Częstochowy 30.07 około południa.

Morze i kąpiele: Obie plaże są usypane z małych kamyczków, z łagodnym zejściem do morza, nie ma jeżowców i ostrych skał. W Chorwacji nie ma kąpielisk strzeżonych przez ratowników. Kąpiel będzie się odbywała pod nadzorem wychowawców z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa.

Wysyłając dziecko na obóz, wyrażają Państwo zgodę na kąpanie się dziecka w morzu oraz basenie gdzie kąpielisko dozorowane jest jedynie przez wychowawców.

Do kąpieli zalecamy używanie obuwia ochronnego.

Opieka medyczna i ubezpieczenie: Organizator wykupi każdemu uczestnikowi obozu ubezpieczenie KL. Mimo to zaleca się wyrobienie w NFZ Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego. Najbliższe ambulatorium znajduje się w Makarskiej, a szpital w Splicie.

Wysyłając dziecko na obóz wyrażają Państwo zgodę na transport dziecka ambulansem lub w przypadku braku takiej konieczności na transport prywatnym samochodem osobowym do miejsca świadczenia pomocy medycznej pod opieką wychowawcy lub kierownika obozu.

Cena: 1950 zł

Zadatek: 400 zł, płatny do 30 kwietnia 2017 lub do wyczerpania miejsc; zapłata: 1550 zł, płatna do 16 czerwca 2017.

Płatności gotówką lub przelewem na konto KS ORIENT: 57 1750 0012 0000 0000 3536 7799.

W tytule przelewu wpisujemy: imiona i nazwiska uczestników oraz dopisek „Chorwacja”. Aby otrzymać fakturę należy przesłać dane po dokonaniu płatności na adres zbyszekksorient@wp.pl

W przypadku rezygnacji zadatek i pozostałe wpłaty nie podlegają zwrotowi.

Cena zawiera:

  • przejazd autokarem w dwie strony
  • zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych,
  • wyżywienie (3 posiłki dziennie),
  • treningi (2 razy dziennie), lub inne zajęcia sportowo- rekreacyjne,
  • codzienne korzystanie z kąpieliska lub basenu,
  • bogaty program oparty na aktywnym wypoczynku,
  • opiekę wychowawców i instruktorów,
  • ubezpieczenie od kosztów leczenia za granicą (KL).

Karty obozowe: należy pobrać ją ze strony internetowej (www.ksorient.pl), wydrukować, wypełnić i podpisać na każdej stronie oraz dostarczyć instruktorowi do 16 czerwca 2017. Osoby niepełnoletnie dodatkowo zgoda lekarza lub ważne badania w książeczce sportowca ważne do ostatniego dnia obozu.

UCZESTNIK MUSI ZABRAĆ DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT!

Uczestnicy:  rocznik 2007 i starsi.

OBÓZ BĘDZIE ZAREJESTROWANY W MINISTERSTWIE EDUKACJI I KURATORIUM OŚWIATY.

!!! Klub wystawia dokumenty potrzebne do ubiegania się o dofinansowanie obozu w zakładach pracy. !!

Kontakt tel.: 505 074 423

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2017 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa