Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Włoszczowa, Zawiercie, Żarki

XXII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski ZS PUT, marzec 2015, Wieliczka

Poniżej prezentujemy sukcesy naszych zawodników podczas XXII Międzynarodowych Mistrzostw Polski ZS PUT, które odbyły się w Wieliczce, 14-15 marca 2015. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

W zawodach udział wzięło 556 zawodników i zawodniczek z 22 polskich klubów oraz dwóch klubów zagranicznych : Armenii i Azerbejdżanu.

Organizatorem zawodów było Krakowskie Centrum Taekwon-do, a współorganizatorami ZS PUT i Gmina Wieliczka. Całość odbyła się w obiekcie „Solne Miasto”, które po raz kolejny sprawdziło się jako gospodarz międzynarodowej imprezy taekwon-do.

DZIECI

 

Techniki specjalne dzieci rocznik 2008  9cup i wyżej

Szymon Włosek – miejsce 2

Maja Michalik – miejsce 3

 

Techniki szybkościowe dzieci rocznik 2008 9 cup i wyżej

Weronika Zawalska – miejsce 2

 

Techniki specjalne dzieci chłopcy rocznik 2007 8 cup i wyżej

Bartłomiej Gołda – miejsce 3

 

Walki soft-stick dzieci chłopcy rocznik 2007 8 cup i wyżej

Kacper Lasa – miejsce 1

 

Techniki specjalne dzieci dziewczęta 2006

Emilia Kozioł – miejsce 3

 

Techniki szybkościowe dzieci dziewczęta rocznik 2006

Emilia Kozioł – miejsce 2

 

Techniki specjalne dzieci chłopcy rocznik 2006 8-7 cup

Błażej Suszek – miejsce 3

 

Techniki specjalne dzieci chłopcy rocznik 2006 6 cup i wyżej

Marcel Pęciak – miejsce 1

Maciej Pietruszka –  miejsce 2

 

Techniki szybkościowe dzieci chłopcy rocznik 2006 6 cup i wyżej

Bartosz Kozioł – miejsce 1

Maciej Pietruszka – miejsce 2

Marcel Woźniczka – miejsce 3

 

MŁODZICY

 

Walki semi-contact  młodziczki -150cm

Michelle Maier -miejsce 2

 

Techniki specjalne młodzicy -145cm 6 cup i wyżej

Nikodem Gawroński – miejsce 3

 

Techniki szybkościowe młodzicy -145cm 6 cup i wyżej

Wojciech Myśliński – miejsce 2

Kacper Knysak – miejsce 3

 

Techniki specjalne młodzicy -155cm

Mieszko Matysiak –  miejsce 2

 

Techniki szybkościowe młodzicy -155cm

Kacper Bator – miejsce 1

Mieszko Matysiak – miejsce 2

 

KADECI

 

Walki semi-contact kadetek -155cm

Natalia Jastrzębska – miejsce 1

 

Walki semi-contact kadetek -165cm

Wiktoria Dombek – miejsce 1

Maja Grabara – miejsce 2

 

Walki semi-contact kadetek +165cm

Wiktoria Fronczyk – miejsce 3

 

Walki semi-contact kadeci -150cm

Maciej Kasprzyk – miejsce 3

 

Walki light-contact kadetki -43kg

Julia Armatyńska – miejsce 3

 

Walki light-contact kadetek -50kg

Wiktoria Dombek – miejsce 1

Natalia Jastrzębska – miejsce 2

 

Walki light-contact kadetek +57kg

Wiktoria Fronczyk – miejsce 3

 

JUNIORZY

Walki semi-contact juniorek -170cm

Aleksandra Cyranowska – miejsce 2

 

Light-contact juniorek +64kg

Aleksandra Cyranowska – miejsce 3

 

Walki light-contact juniorów -66kg

Michał Pawlik – miejsce 3

 

SENIORZY

Walki semi-contact seniorek -160cm

Monika Cieślik – miejsce 2

Klaudia Wójcik – miejsce 3

 

Walki semi-contact seniorek +170cm

Weronika Burdzyńska – miejsce 1

 

Walki semi-contact seniorów -185cm

Maciej Kwaśniak – miejsce 1

Artur Stefański – miejsce 2

Artur Kula – miejsce 3

Walki light-contact seniorek -64kg

Weronika Burdzyńska – miejsce 2

 

Walki light-contact seniorek +64kg

Weronika Burdzyńska – miejsce 1

 

Walki light-contact seniorów -84kg

Maciej Kwaśniak – miejsce 2

 

Walki light-contact seniorów+84kg

Artur Stefański – miejsce 2

Artur Kula – miejsce 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2018 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa