Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Tarnowskie Góry, Zawiercie, Żarki

Drużynowe Mistrzostwa Polski w Taekwondo ZS PUT, kwiecień 2017, Zawiercie

Stuosiemnastoosobowa ekipa zawodniczek i zawodników ORIENTu walczyła w ubiegłą niedzielę 23 kwietnia 2017 r. w Zawierciu o medale Drużynowych Mistrzostw Polski w Taekwondo ZS PUT. KS ORIENT na klub gospodarzy przystało pozostawił konkurencję daleko w tyle, zdobywając łącznie 32 medale: 13 złotych, 11 srebrnych i 8 brązowych. Emocje podczas zawodów Drużynowych są wyjątkowe. Dziękujemy wszystkim za udział w zawodach i rywalizację fair play na najwyższym poziomie sportowym. Podziękowania należą się również naszym sekundantom i trenerom, którzy dołożyli wszelkich starań, aby Klub mógł osiągnąć tak wysokie wyniki.

W rozwinięciu wiadomości zamieszczamy wyniki naszych Mistrzów!

KODŻAKI (Tymon Kisiel, Piotr Grochowalski, Dawid Siwczyński) – 1 miejsce kategoria dzieci 2011 (poza rankingiem)

RYŚKI (Mateusz Go, Borys Janosz, Wojciech Gajek) – 2 miejsce dzieci 2010 tag team soft stick

PYŚKI (Olaf Molęda, Adam Grabara, Szymon Kumor) – 3 miejsce dzieci 2010 tempówki

ŚLABDZIOKI (Alan Muchin, Szymon Musiał, Igor Matyjaszczyk) – 2 miejsce dzieci 2009 tag team soft stick

INDIANIE (Mateusz Kidawa, Natan Stanisławski, Jędrzej Rudecki) – 3 miejsce dzieci 2009 tag team soft stick, 2 miejsce kategoria dzieci 2009 tempówki

GAMONIE (Weronika Zawalska, Szymon Włosek, Maja Michalik) – 1 miejsce dzieci 2008 tempówki

CZIŁAŁA (Kacper Radziejewski, Mateusz Owczarek, Eryk Perduta) – 1 miejsce młodzicy tag team soft stick +145 cm, 1 miejsce młodzicy tempówki (soft) +145 cm

BOHUN I SPÓŁKA (Bogdan Mladenovic, Oliwier Garus, Krzysztof Szymczyk) – 2 miejsce młodzicy tag team soft stick +145 cm

GODŻILLE (Karolina Szczepaniak, Weronika Włodarczyk, Klaudia Hertman) – 3 miejsce młodziczki tag team soft stick +145 cm (poza rankingiem), 2 miejsce młodziczki tempówki (soft) +145 cm

BRONTOZAURY drużyna łączona z TKD Powiat Kłobucki (Natalia Oparczyk, Maja Telęga, Oliwia Kołodziejczyk) – 2 miejsce młodziczki tag team touch contact +145 cm, 3 miejsce młodziczki tempówki (touch) +145 cm (poza rankingiem)

ŁASICE (Kacper Lasa, Kacper Kępiński, Kamil Rospodenek) – 1 miejsce młodzicy tag team soft stick -145 cm, 1 miejsce młodzicy tempówki (soft) -145 cm

PAJĘCZAKI (Konrad Browarski, Roch Bęben, Michał Margas) – 2 miejsce młodzicy tag team soft stick -145 cm

ALIGATORY (Kosma Brzeżawski, Adrian Duda, Alan Kuraj) – 3 miejsce młodzicy tag team soft stick -145 cm, 2 miejsce młodzicy tempówki (soft) -145 cm

TARANTULE (Angelika Brunchard, Maja Wytrzymała, Maja Rygalska) – 3 miejsce młodziczki tag team soft stick – 145 cm, 1 miejsce młodziczki tempówki (soft) -145 cm

KOZIOŁKI MATOŁKI (Bartosz Kozioł, Piotr Kubasik, Wiktor Krawczyk) – 2 miejsce młodzicy tag team touch contact -145 cm

NINJAGO (Emilia Kozioł, Ninia Kołodziejska, Natalia Zawalska) – 1 miejsce młodziczki tag team touch contact -145 cm, 2 miejsce młodziczki tempówki (touch) -145 cm

SĘKACZE (Julia Bajek, Maja Dziąbor, Maria Sęk) – 3 miejsce młodziczki tag team touch contact -145 cm, 3 miejsce młodziczki tempówki (touch) -145 cm

BRYGADA RR (Hubert Klim, Adrian Olczyk, Robert Jackowski) – 3 miejsce młodzicy tempówki (soft) -145 cm

PYZY (Amelia Prus, Afroditi Livieri, Aurora Bęben) – 3 miejsce młodziczki tempówki (soft) -145 cm

ATOMÓWKI (Maja Popczyk, Michelle Maier, Wiktoria Fronczyk) – 1 miejsce kadetki tag team semi contact

TYTUSY (Sebastian Duda, Tymoteusz Kopa) – 2 miejsce kadeci double match light contact -48 kg (poza rankingiem)

PSZCZÓŁKI (Maja Popczyk, Michelle Maier) – 1 miejsce kadetki double match light contact -50 kg, 1 miejsce kadetki double match light contact +50 kg

WIEWIÓRY (Kacper Stąpór, Mariusz Nowak, Kacper Kołodziejczyk) – 2 miejsce juniorzy tag team semi contact

ŹRUBKI drużyna łączona z TKD Powiat Kłobucki (Maciej Kasprzyk, Kacper Sawicki, Łukasz Polis) – 3 miejsce juniorzy tag team semi contact (poza rankigiem)

PASZTETY (Aleksandra Gątkowska, Olimpia Grela, Natalia Jastrzębska) – 1 miejsce juniorki tag team semi contact

FLIP I FLAP (Kacper Stąpór, Maciej Kasprzyk) – 3 miejsce juniorzy double match light contact -60 kg (poza rankingiem)

BODZIO TEAM (Mariusz Nowak, Kacper Kołodziejczyk) – 2 miejsce juniorzy double match light contact -72 kg, 3 miejsce juniorzy double match light contact +72 kg (poza rankigniem)

ZWIERZĄTKA (Aleksandra Gątkowska, Natalia Jastrzębska) – 3 miejsce juniorki double match light contact -57 kg (poza rankingiem)

T-34 (Wiktoria Fronczyk, Olimpia Grela) – 1 miejsce juniorki double match light contact +57 kg

DZIADKI (Maciej Kwaśniak, Artur Stefański) – 1 miejsce seniorzy double match light contact +78 kg

SITHOWIE drużyna łączona z Agatsu Będzin i KCT Kraków (Leszek Olesik, Damian Wysocki, Maciej Stupak)– 1 miejsce weterani tag team semi contact (poza rankigiem)

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2018 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa