Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Łazy, Myszków, Pajęczno, Radomsko, Szczekociny, Tarnowskie Góry, Zawiercie, Żarki

Obozy sportowo-rekreacyjne

Organizujemy coroczne letnie i zimowe obozy sportowo-rekreacyjne, w których uczestniczyć mogą wszyscy, zarówno nasi zawodnicy, jak i osoby niezrzeszone w klubie.

W duchu sportowej atmosfery podczas wyjazdów obozowicze uczestniczą codziennie w treningach sportowych: taekwondo, kickboxingu oraz ogólnorozwojowych. Poza zajęciami sportowymi instruktorzy organizują masę zajęć dodatkowych: plastycznych, technicznych, wycieczki po okolicy, dyskoteki, gry, zabawy, konkursy, ogniska, grill, kino plenerowe i wiele innych.

Uczestnicy obozów podzieleni są na grupy wiekowe, w treningach uczestniczą według podziału wiekowego i stopnia zaawansowania.

Latem zwiedzamy miejscowości nadmorskie i mazurskie. W tym roku, po raz pierwszy, zorganizowaliśmy dla starszych dzieci, młodzieży i dorosłych dodatkowy wyjazd do Chorwacji.

Zimą natomiast korzystamy z uroków gór, organizując dodatkowo w ramach obozu kursy narciarstwa.

Do tej pory zorganizowaliśmy 25 edycji letnich obozów sportowo-rekreacyjnych oraz 6 obozów zimowych.

W najbliższe ferie zimowe planujemy organizację kolejnej edycji zimowego obozu. Natomiast począwszy od kolejnych wakacji kończących rok szkolny 2017/2018 planujemy organizację trzech letnich obozów: dla najmłodszych uczestników wraz z rodzicami, dla nieco starszych dzieci i młodzieży na terenie Polski oraz dla młodzieży i dorosłych za granicą.

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2017 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa