Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Włoszczowa, Wrzosowa, Zawiercie, Żarki

Obozy sportowe

Organizujemy coroczne letnie i zimowe obozy sportowo-rekreacyjne, w których uczestniczyć mogą wszyscy, zarówno nasi zawodnicy, jak i osoby niezrzeszone w klubie.

W duchu sportowej atmosfery podczas wyjazdów obozowicze uczestniczą codziennie w treningach sportowych: taekwondo, kickboxingu oraz ogólnorozwojowych. Poza zajęciami sportowymi instruktorzy organizują masę zajęć dodatkowych: plastycznych, technicznych, wycieczki po okolicy, dyskoteki, gry, zabawy, konkursy, ogniska, grill, kino plenerowe i wiele innych.

Uczestnicy obozów podzieleni są na grupy wiekowe, w treningach uczestniczą według podziału wiekowego i stopnia zaawansowania.

Latem zwiedzamy miejscowości nadmorskie i mazurskie. W tym roku, po raz pierwszy, zorganizowaliśmy dla starszych dzieci, młodzieży i dorosłych dodatkowy wyjazd do Chorwacji.

Zimą natomiast korzystamy z uroków gór, organizując dodatkowo w ramach obozu kursy narciarstwa.

Do tej pory zorganizowaliśmy 25 edycji letnich obozów sportowo-rekreacyjnych oraz 6 obozów zimowych.

W najbliższe ferie zimowe planujemy organizację kolejnej edycji zimowego obozu. Natomiast począwszy od kolejnych wakacji kończących rok szkolny 2017/2018 organizujemy dwa letnie obozy: dla  dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie Polski oraz za granicą – w Grecji.

FERIE 2019

WAKACJE 2019

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2019 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa