Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Włoszczowa, Zawiercie, Żarki

Kadra instruktorska sekcji Będzin

Zbigniew Pawlak
Zbigniew Pawlak, VI Dan Taekwon-do: studiował wychowanie fizyczne na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach (specjalność nauczycielska) oraz na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (specjalność trenerska, sporty walki). Prezes i założyciel KS „Orient” w 1993 r. Prezes Związku Sportowego Polska Unia Taekwon-do. Treningi taekwon-do rozpoczął w 1983 r. Instruktorem taekwon-do został w roku 1990, instruktorem kickboxingu w 1991 r. Od 1994 r. Sędzia Główny PUT. . Do roku 1991 trener Zbigniew Pawlak był aktywnym zawodnikiem, startował w zawodach rangi ogólnopolskiej w taekwon-do i kickboxingu. Wytrenował kilkudziesięciu Mistrzów Świata, Europy i Polski. Nagrodzony przez Prezydenta Miasta Częstochowy za wybitne osiągnięcia sportowe w kategorii trener/działacz w 2014, 2015 i 2016 roku.
Agnieszka Horbatiuk
Agnieszka Horbatiuk mgr Zarządzania, dowodzenia w sytuacjach kryzysowych. Instruktor taekwondo, boksu, narciarstwa zjazdowego, kulturystyki Posiadaczka uprawnień sędziego taekwondo PUT oraz boksu szczebel okręgowy. Z KS „Orient” związania od 2004 r. Prowadzi treningi w Łazach, Będzinie.

Najwyższe osiągnięcia indywidualne : Złota medalistka Mistrzostw Świata w Taekwondo (Telford, Anglia 2010 ), 7-krotna Mistrzyni Polski w Taekwondo semi i light contact (2007-2014) Multimedalistka Mistrzostw Polski w kickboxingu( pointfighting, light contact, full contact), tang soo do (2005-2016)

Osiągnięcia wychowanków: Instruktorka Agnieszka Horbatiuk wytrenowała wielu Mistrzów Polski w Taekwondo, Kickboxingu, Tang soo do oraz medalistów Mistrzostw Europy, Świata w Taekwondo, Kickboxingu.

Natalia Panek
Natalia Panek– Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, ukończyła kierunek Fizjoterapia oraz Wychowanie Fizyczne. Od kilku lat prowadzi treningi indywidualne oraz różnego rodzaju zajęcia np. TRX, crosstraining, tabata, mobility & stretching, a także capoeira dla dzieci i dorosłych. Obecnie jej głównym zainteresowaniem jest rozwój zdolności motorycznych oraz profilaktyka przeciw urazowa w sportach walki. W czasie wolnym także aktywnie zajmuje się sportem biorąc udział w warsztatach capoeira i zawodach brazylijskiego jiu jitsu.
Dominika Łakomy - joga
Dominika Łakomy– instruktor jogi, fitness w swojej pracy kieruje się pasją, miłością i zaangażowaniem. Buduje siebie, wierząc w rozwój i kochając życie i wszystko to co oferuje. Zarówno porażki i przeciwności losu. Ogromne szczęście daje mi podróżowanie, doświadczanie, poznawanie i nauka. ROZWÓJ. Co za tym idzie dzielenie się z innymi.

Inspirowanie, motywowanie… Czasem wręcz paradoksalne i zaskakujące, ale takie właśnie jest życie. Wiem, że mam je tylko jedno i każda sekunda jest na wagę złota. Nie będzie mi dana poprawka. W związku z tym robię wszystko by nie żałować mijających lat. I dobrze mi z tym. Pewnego dnia doszłam do wniosku, że bycie w ciągłym ruchu i ciągły kontakt z ludźmi jest czymś co mnie uszczęśliwia… W związku z tym jestem tu dla was trenerem personalnym, instruktorem fitness i jogi. W zeszłym roku spędziłam 4 miesiące na greckiej wyspie Kos w ramach programu Grecos Active by Ewa Chodakowska, a przede mną w planach są i inne podróże z których czerpię inspiracje. Na co dzień pomagam ludziom schudnąć, osiągnąć nasz wspólny cel – wymarzoną sylwetkę, a także polepszyć czy odbudować zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne poprzez odpowiednie treningi i dietę.

Moja praca jest moją pasją. Sądzę, że życie jest po to aby spełniać marzenia w związku z tym praca trenera to w moim przypadku strzał w dziesiątkę. Moją pasją są sport, podróże i rozwój osobisty w związku z tym spróbuję wam to przekazać i zmotywować do wspólnej aktywności za pośrednictwem wspaniałej jogi, treningowi obwodowemu, treningowi fit ball.

Łukasz Bronikowski - boks
Łukasz Bronikowski– instruktor boksu Były zawodnik boksu amatorskiego, taekwondo.
Klaudia Wójcik
Klaudia Wójcik– Absolwentka Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie na kierunku Bezpieczeństwo narodowe. Obecnie jest w trakcie studiów II stopnia z zakresu Kryminalistyki i Technik śledczych w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Od 2016 roku jest instruktorem taekwondo. Ponadto jest posiadaczką pierwszego stopnia mistrzowskiego, I DAN. W karierze zawodniczej jej największymi osiągnięciami było: tytuł Mistrzyni Świata (2010 r.), tytuł Mistrzyni Europy (2012 r.) Zainteresowania poza treningowe to: trening funkcjonalny, dietetyka.
Weronika Burdzyńska
Weronika Burdzyńska– multimedalistka Mistrzostw Polski, Europy, Świata w Taekwondo.
Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2018 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa