Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Włoszczowa, Wrzosowa, Zawiercie, Żarki

Kadra instruktorska sekcji Będzin

Zbigniew Pawlak
Zbigniew Pawlak, VI Dan Taekwon-do: studiował wychowanie fizyczne na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach (specjalność nauczycielska) oraz na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (specjalność trenerska, sporty walki). Prezes i założyciel KS „Orient” w 1993 r. Prezes Związku Sportowego Polska Unia Taekwon-do. Treningi taekwon-do rozpoczął w 1983 r. Instruktorem taekwon-do został w roku 1990, instruktorem kickboxingu w 1991 r. Od 1994 r. Sędzia Główny PUT. . Do roku 1991 trener Zbigniew Pawlak był aktywnym zawodnikiem, startował w zawodach rangi ogólnopolskiej w taekwon-do i kickboxingu. Wytrenował kilkudziesięciu Mistrzów Świata, Europy i Polski. Nagrodzony przez Prezydenta Miasta Częstochowy za wybitne osiągnięcia sportowe w kategorii trener/działacz w 2014, 2015 i 2016 roku.
Agnieszka Horbatiuk
Agnieszka Horbatiuk mgr Zarządzania, dowodzenia w sytuacjach kryzysowych. Instruktor taekwondo, boksu, narciarstwa zjazdowego, kulturystyki Posiadaczka uprawnień sędziego taekwondo PUT oraz boksu szczebel okręgowy. Z KS „Orient” związania od 2004 r. Prowadzi treningi w Łazach, Będzinie.

Najwyższe osiągnięcia indywidualne : Złota medalistka Mistrzostw Świata w Taekwondo (Telford, Anglia 2010 ), 7-krotna Mistrzyni Polski w Taekwondo semi i light contact (2007-2014) Multimedalistka Mistrzostw Polski w kickboxingu( pointfighting, light contact, full contact), tang soo do (2005-2016)

Osiągnięcia wychowanków: Instruktorka Agnieszka Horbatiuk wytrenowała wielu Mistrzów Polski w Taekwondo, Kickboxingu, Tang soo do oraz medalistów Mistrzostw Europy, Świata w Taekwondo, Kickboxingu.

Klaudia Wójcik
Klaudia Wójcik– Absolwentka Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie na kierunku Bezpieczeństwo narodowe. Obecnie jest w trakcie studiów II stopnia z zakresu Kryminalistyki i Technik śledczych w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Od 2016 roku jest instruktorem taekwondo. Ponadto jest posiadaczką pierwszego stopnia mistrzowskiego, I DAN. W karierze zawodniczej jej największymi osiągnięciami było: tytuł Mistrzyni Świata (2010 r.), tytuł Mistrzyni Europy (2012 r.) Zainteresowania poza treningowe to: trening funkcjonalny, dietetyka.
Natalia Panek - akrobatyka
Natalia Panek– Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, ukończyła kierunek Fizjoterapia oraz Wychowanie Fizyczne. Od kilku lat prowadzi treningi indywidualne oraz różnego rodzaju zajęcia np. TRX, crosstraining, tabata, mobility & stretching, a także capoeira dla dzieci i dorosłych. Obecnie jej głównym zainteresowaniem jest rozwój zdolności motorycznych oraz profilaktyka przeciw urazowa w sportach walki. W czasie wolnym także aktywnie zajmuje się sportem biorąc udział w warsztatach capoeira i zawodach brazylijskiego jiu jitsu.
Lidia Kościelny - fitness

Lidia Kościelny
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, kierunek zarządzanie sportem.
Na tej właśnie uczelni ukończyła również kurs instruktora fitness oraz zajęć ruchowych.
Od dziecka sport jest częścią jej życia. Zaczęło się już w podstawówce. Trenował siatkówkę, uprawiała lekką atletykę m.in. Biegi na krótkie dystanse oraz rzut oszczepem. Aktualnie prowadzi zajęcia mentalne t.j. Deepwork, wzmacnianie, cardio oraz streching. Stara się pasją zarażać innych, gdyż endorfiny po dobrym treningu dodają mocy i chęci do życia!

Łukasz Bronikowski - boks
Łukasz Bronikowski– instruktor boksu Były zawodnik boksu amatorskiego, taekwondo.
Weronika Burdzyńska
Weronika Burdzyńska– multimedalistka Mistrzostw Polski, Europy, Świata w Taekwondo.
Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2019 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa