Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Włoszczowa, Wrzosowa, Zawiercie, Żarki

Archiwum kategorii: Informacje dla zawodników

W rozwinięciu wiadomości zamieszczamy szczegółowy podział na grupy podczas zbliżającego się egzaminu. Prosimy o dokładne sprawdzenie, do której grupy należy dany zawodnik. Prosimy zwrócić uwagę, że pod uwagę wzięte zostały: grupa wiekowa oraz stopień, na jaki zawodnik zdaje egzamin. Przypominamy, że zawodnik, który stawi się na egzamin spóźniony lub nie na swoją grupę, nie ma możliwości wzięcia udziału w egzaminie. Od tej zasady nie będzie żadnych wyjątków.

Egzamin odbywa się:
Sobota 19.01.2019 rok – Będzin – teren zajezdni tramwajowej Będzin ul. Piastowska 29, dla grup trenujących w sekcjach Będzin, Łazy, Rokitno, Kroczyce, Zawiercie.

Niedziela 20.01.2019 rok – Częstochowa – sala treningowa CH Jagiellończycy, ul. Brzozowa 2/8, Okrąglak, II piętro, dla grup ćwiczących w sekcjach Częstochowa Jagiellończycy, Częstochowa Północ, Włoszczowa, Żarki, Myszków, Radomsko, Blachownia.

W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z instruktorami.

Przypominamy o zbliżającym się egzaminie na stopnie uczniowskie w taekwon-do i kickboxingu.

Egzamin na stopnie taekwon-do odbędzie się:

– 19.01.2019 roku na sali w Będzinie (ul. Piastowska 29, teren Zajezdni Tramwajowej) dla sekcji: Będzin, Łazy, Zawiercie, Rokitno i Kroczyce.

– 20.01.2019 roku na sali w Częstochowie (ul. Brzozowa 2/8, C. H. Jagiellończycy, okrąglak 2 piętro) dla sekcji: Częstochowa Jagiellończycy, Częstochowa Północ, Blachownia, Radomsko, Myszków, Wrzosowa, Włoszczowa i Żarki

Egzamin na stopnie kickboxingu odbędzie się 19.01.2019 roku na sali w Będzinie (ul. Piastowska 29, teren Zajezdni Tramwajowej).

Podział godzinowy zostanie podany po zamknięciu listy zgłoszeń.

Zgłoszenia instruktorzy przyjmują od 2 do 12 stycznia.

W rozwinięciu wiadomości przedstawiamy grafik dla poszczególnych sekcji w okresie świąt.

Prosimy o uważne zapoznanie się z informacją.

Uwaga, wszyscy zawodnicy, którzy jadą na Otwartą Śląską Ligę Kickboxingu widzimy się w sobotę o 7:00 w Czeladzi na Hali Sportowej MOSiR ul. Sportowa 2.

Kierownikiem ekipy będzie: Monika Cieślik i Jakub Demuth.

Nie zapomnijcie wszelkich ochraniaczy, długie proste spodnie, koszulka z krótkim rękawem, pas. Osoby startujące w kick-light dodatkowo zabierają krótkie spodenki.

Sprzęt wg regulaminu PZKB.

Wszystkie osoby jadące na Mistrzostwa Polski Północnej Gladius Cup, 2 grudnia 2018, proszone są o zapoznanie się z poniższą informacją.

Wyjazd w nocy z soboty na niedzielę godz. 24:00
Zbiórka o godz. ➡️ 23:50 ⬅️ Dworzec Główny PKP w Częstochowie, ul. Piłsudskiego – prosimy o punktualność.

Koszt dojazdu 130,00 zł  (65,00 zł dla osób regularnie jeżdżących na zawody w sezonie 2018/2019)

Zapraszamy na OTWARTĄ ŚLĄSKA LIGĘ KICKBOXINGU, która odbędzie się 8 grudnia w Czeladzi.
Termin zgłoszeń do 30.11.2018 roku u instruktorów. Poniżej dostępny komunikat zawodów oraz zgody do pobrania.

Komunikat zawodów 

Zgoda dla osób niepełnoletnich

Zgoda dla osób pełnoletnich

Przedstawiamy poniżej informacje dotyczące dojazdu na zawodny w Opolu 18.11.2018 (Stegu Arena, Opole ul. Oleska 70). Prosimy o uważne zapoznanie się z nimi oraz punktualność.

Wyjazd z Częstochowy: 
godz. 4:30 – przystanek autobusowy obok parkingu Jagiellończycy w kierunku Katowic.

Wyjazd z Siewierza:
godz. 5:00 – Stacja Orlen

Osoba odpowiedzialną za przejazd będzie instruktor: Piotr Zając – kierownik ekipy tel. 511 906 198

Koszt dojazdu 70,00 zł w dwie strony, płatne wcześniej u instruktorów.

W rozwinięciu wiadomości przypominamy godziny stawienia się zawodników, sędziów oraz sekundantów dojeżdżających samodzielnie.

W związku z ustanowieniem 12 listopada jednorazowo świętem państwowym, treningi w tym dniu w sekcjach: Będzin, Blachownia, Częstochowa (nietoperze i sokoły), Łazy, Radomsko, Włoszczowa są odwołane.

Treningi w Częstochowie (Jagiellończycy) odbywają się tylko dla grup średnio zaawansowanych (przygotowanie dla zawodników jadących na Polish Open Cup) wg poniższego grafiku:

  • – 10:00 – Lwy i Tygrysy,
  • – 11:00 – Smoki,
  • – 12:00 – Wilki.

Uwaga!  Pełna mobilizacja.

Został tylko tydzień zapisów na Puchar Polski w Taekwondo.
Turniej odbędzie się 18 listopada w Opolu.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 listopada.

Komunikat zawodów

Oświadczenie dla osób pełnoletnich

Oświadczenie dla osób niepełnoletnich

Oferta dań obiadowych

Uwaga w rozwinięciu wiadomości przedstawiamy grafik treningów od 31 października do 3 listopada w poszczególnych sekcjach.

W rozwinięciu wiadomości przedstawiamy podział kategorii na tegorocznym klubowym turnieju.

Przypominamy turniej połączony jest z festynem rodzinnym. Korzystanie ze wszystkich atrakcji jest bezpłatna zapraszamy zawodników z rodzinami, sympatyków klubu oraz mieszkańców Częstochowy.

 

W rozwinięciu wiadomości zamieszczamy informacje organizacyjne dotyczące zbliżającego się Pucharu Orientu. Wszystkich startujących prosimy o zapoznanie się z nimi.

Zapraszamy wszystkich zawodników kategorii dzieci i młodzik (roczniki 2006 i młodsi) na kolejną edycję Pucharu Orientu.
Turniej przeznaczony jest dla wszystkich dzieci i młodzików, nie ważne czy zacząłeś przygodę z Taekwon-do kilka lat temu czy we wrześniu tego roku, przyjdź i sprawdź się na najlepszym klubowym turnieju.

Zachęcamy wszystkie dzieci, młodzików i kadetów (zawodnicy od 6 do 15 lat) do wzięcia udziału w Mistrzostwach Polski Południowej w Taekwon-do ZS PUT, które odbędą się 13 października w  Świdnicy.

W rozwinięciu wiadomości szczegóły.

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2019 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa