Informacje dla zawodników | KS Orient – Taekwondo, Kickboxing
Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Łazy, Myszków, Niegowa, Pajęczno, Poraj, Radomsko, Zawiercie, Żarki

Archiwum kategorii: Informacje dla zawodników

Uwaga, uwaga!

ZS Polska Unia Taekwondo zapewni nam dynamiczne rozpoczęcie sezonu! 29 i 30 września w Częstochowie odbędzie się seminarium walki sportowej z 22-krotnym Mistrzem Świata Warrenem Vicem z Anglii.

Już wkrótce pojawi się pełny komunikat, w którym podane zostaną informacje dot. ceny, programu oraz uczestników seminarium. Już teraz sugerujemy, aby zarezerwować w swoich planach ten termin, ponieważ z uwagi na szacowane duże zainteresowanie, wprowadzone zostaną wcześniejsze zapisy. Jeśli osiągnięta zostanie zakładana liczba uczestników, zapisy zostaną zamknięte

Informujemy, że obozowicze wyjeżdżają z Jastrowia w niedzielę o godzinie 12:00. Prosimy rodziców, którzy osobiście odbierają dziecko, aby stawić się w ośrodku w Jastrowiu w niedzielę do godziny 12:00.

Nasi obozowicze dotarli bezpiecznie do Jastrowia i rozpoczęli aktywne wakacje. Informujemy rodziców, że wszystkie grupy (1, 2, 3, 4) będą miały udostępniane telefony dwa razy dziennie, w godz. 8:25-8:40 oraz 19:30-19:45. Z opiekunami można kontaktować się codziennie między godziną 14:00 i 15:00.

Informujemy, że obóz w Jastrowiu zarejestrowany jest w Kuratorium Oświaty w Katowicach pod numerem 47990/SLA/2017.

Informujemy, że płatności za przejazd można dokonać wyłącznie w trakcie zbiórki.

Prosimy uczestników obozu w Jastrowiu o zapoznanie się z informacją zawartą w rozwinięciu. Przedstawiamy podział zawodników na grupy, listę niezbędnych rzeczy oraz szczegóły dotyczące dojazdu.

Nasi obozowicze szczęśliwie dotarli do Chorwacji, pierwszy dzień pobytu mają już za sobą. Pogoda piękna, słońce nie przestaje świecić :)

Informujemy, że grupa pierwsza będzie mieć do dyspozycji telefony dwa razy dziennie, rano ok. 9:10 oraz wieczorem ok. 19:20. W tych godzinach prosimy również kontaktować się z opiekunem.

Grupa druga ma telefony do dyspozycji przez cały dzień, zawodnicy nie zabierają telefonów jedynie na treningi. Kontakt z opiekunem grupy drugiej możliwy jest codziennie ok. godz. 13:00.

Korzystając z okazji, przesyłamy gorące pozdrowienia od wszystkich obozowiczów!

Prosimy wszystkich obozowiczów wyjeżdżających do Chorwacji o zapoznanie się z komunikatem w rozwinięciu wiadomości. Przedstawiamy podział na grupy oraz wykaz niezbędnych rzeczy do zabrania.

BARDZO WAŻNA INFORMACJA! NASTĘPUJE ZMIANA TERMINU WYJAZDU I PRZYJAZDU O JEDEN DZIEŃ. WYJAZD NA OBÓZ ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 19.07.2017 (a nie jak podawano wcześniej 18.07.2017). POWRÓT Z OBOZU ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 30.07.2017 (a nie jak podawano wcześniej 29.07.2017).

Zbiórka – godz. 13:30 (19.07.2017) na parkingu przy dworcu głównym PKP od strony ul. Piłsudskiego (Częstochowa).

Uczestnicy powinni zabrać euro na drogę (kwota wg uznania, na drobne wydatki podczas podróży). Walutą obowiązującą w Chorwacji są kuny. Można zabrać również euro i na miejscu wymienić je na kuny. (kwota kieszonkowego wg uznania).

Istnieje możliwość zorganizowania w Chorwacji jednej lub dwóch wycieczek jednodniowych (dla chętnych). Koszt każdej z nich mieścić będzie się w przedziale 25 a 45 euro.

Przypominamy, że plaże w Chorwacji są kamieniste, dlatego wszyscy obowiązkowo powinni zabrać ze sobą specjalne buty do wody. Można również zabrać zestaw do nurkowania, morze w Chorwacji jest bardzo przejrzyste.

Pozostałe informacje zawierające dokładną listę rzeczy do zabrania oraz kontakt do opiekunów ukażą się niebawem na stronie.

Informujemy, że piątkowy trening w Będzinie (30.06.2017) dla wszystkich grup jest odwołany.

Informujemy wszystkich obozowiczów, że nieprzekraczalny termin przekazania kart obozowych upływa w dniu 15 lipca 2017 r. Do tego czasu należy kartę przesłać pocztą (karta musi wpłynąć ostatecznie dnia 15 lipca) lub też przekazać ją osobiście w sali treningowej w Częstochowie, CH Jagiellończycy ul. Brzozowa 2/8 (przekazanie karty na sali możliwe jest wyłącznie we wtorki i czwartki, pomiędzy treningami, tj. w godzinach: 16:00-16:15, 17:15, 18:15-18:30, 20:00 oraz 21:30-21:35.

Osoby, które posiadają badania lekarskie w książeczce sportowca powinny:

  • w przypadku przesyłania karty pocztą – przesłać kopię badań, a oryginał zabrać ze sobą na zbiórkę obozową
  • w przypadku przekazywania karty osobiście na sali – przekazać jednocześnie książeczkę z badaniami

Adres do wysyłki kart pocztą: 42-207 Częstochowa, al. Pokoju 16/26.

Wszelkie wpłaty, które jeszcze nie zostały dokonane, należy przekazać na konto klubowe: 57 1750 0012 0000 0000 3536 7799.

Szczegóły dotyczące zbiórki i wyjazdu oraz lista rzeczy niezbędnych do zabrania ukażą się niebawem na stronie.

PRZYPOMINAMY, ŻE WSZYSCY WYJEŻDŻAJĄCY NA OBÓZ DO CHORWACJI MUSZĄ KONIECZNIE POSIADAĆ PASZPORT LUB DOWÓD OSOBISTY. LEGITYMACJA SZKOLNA NIE JEST WYSTARCZAJĄCYM DOKUMENTEM.

Potwierdzamy, że w dniu zawodów będzie możliwość zakupu biletów przez osoby, które wcześniej nie dokonały rezerwacji wejściówek. Koszt to 40 zł na jeden dzień, będzie możliwość płatności w złotówkach.

W imieniu sekcji Żarki przekazujemy wszystkim członkom Klubu prośbę o pomoc w leczeniu jednego z przyjaciół Orientu – dziesięcioletniego Pawełka.

Paweł zapadł na ciężką chorobę. Jego życie uratować może operacja mózgu, której podjął się profesor M. Schuhmann z Kliniki Uniwersyteckiej w Tübingen w Niemczech. Niestety operacja jest niezwykle kosztowna – potrzebne jest blisko 39tys. euro, na zebranie których jest tylko kilka tygodni.

Pawełkowi można pomóc, dokonując wpłaty na konto:
Ochotnicza Straż Pożarna w Żarkach
Ul. Ofiar Katynia 3, 42 – 310 Żarki
10 8279 1036 0400 0358 2004 0101
CEL: Podaruj życie Pawełkowi

KS Orient w żaden sposób nie pośredniczy w zbiórce funduszy, udostępniamy jedynie prośbę Rodziców Pawełka i zachęcamy wszystkich do pomocy. Dziękujemy, taekwon!

Informujemy, że w najbliższy piątek (23 czerwca) trening dla grupy 3 jest odwołany. Grupa 1 i 2 ćwiczą bez zmian.

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2017 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa