Informacje dla zawodników | KS Orient – Taekwondo, Kickboxing
Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Łazy, Myszków, Niegowa, Pajęczno, Poraj, Radomsko, Zawiercie, Żarki

Archiwum kategorii: Informacje dla zawodników

Potwierdzamy, że w dniu zawodów będzie możliwość zakupu biletów przez osoby, które wcześniej nie dokonały rezerwacji wejściówek. Koszt to 40 zł na jeden dzień, będzie możliwość płatności w złotówkach.

W imieniu sekcji Żarki przekazujemy wszystkim członkom Klubu prośbę o pomoc w leczeniu jednego z przyjaciół Orientu – dziesięcioletniego Pawełka.

Paweł zapadł na ciężką chorobę. Jego życie uratować może operacja mózgu, której podjął się profesor M. Schuhmann z Kliniki Uniwersyteckiej w Tübingen w Niemczech. Niestety operacja jest niezwykle kosztowna – potrzebne jest blisko 39tys. euro, na zebranie których jest tylko kilka tygodni.

Pawełkowi można pomóc, dokonując wpłaty na konto:
Ochotnicza Straż Pożarna w Żarkach
Ul. Ofiar Katynia 3, 42 – 310 Żarki
10 8279 1036 0400 0358 2004 0101
CEL: Podaruj życie Pawełkowi

KS Orient w żaden sposób nie pośredniczy w zbiórce funduszy, udostępniamy jedynie prośbę Rodziców Pawełka i zachęcamy wszystkich do pomocy. Dziękujemy, taekwon!

Informujemy, że w najbliższy piątek (23 czerwca) trening dla grupy 3 jest odwołany. Grupa 1 i 2 ćwiczą bez zmian.

Informujemy, że zamówione wejściówki dla widzów Mistrzostw Europy będą do odbioru dla młodzików, kadetów, juniorów i seniorów w piątek podczas rejestracji, a dla dzieci w sobotę rano na zbiórce przed rozpoczęciem zawodów.

Informujemy, że w sekcjach Zawiercie i Będzin w ostatnim tygodniu czerwca następuje zmiana harmonogramu. Szczegóły poniżej.
 
Będzin – wtorek i piątek, grupa 1 i 2 godz. 18:30, grupa 3 godz. 19:30
 
Zawiercie – wtorek i czwartek, grupa 1 i 2 godz. 16:45, grupa 3 godz. 17:45
 
Podkreślamy, że zmiana dotyczy wyłącznie ostatniego tygodnia czerwca.

W rozwinięciu wiadomości zamieszczamy szczegółowy podział na grupy podczas zbliżającego się egzaminu. Prosimy o dokładne sprawdzenie, do której grupy należy dany zawodnik. Prosimy zwrócić uwagę, że pod uwagę wzięte zostały: roczniki oraz stopień, na jaki zawodnik zdaje egzamin, a nie jaki już posiada. Przypominamy, że zawodnik, który stawi się na egzamin spóźniony lub nie na swoją grupę, nie ma możliwości wzięcia udziału w egzaminie. Od tej zasady nie będzie żadnych wyjątków. Egzamin odbywa się w sali treningowej KS ORIENT w Częstochowie (CH Jagiellończycy, ul. Brzozowa 2/8, Okrąglak, II piętro). W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z instruktorami.

Przypominamy wszystkim startującym w Mistrzostwach Europy, że w piątek 23 czerwca, w Hotelu Arche w Częstochowie (ul. Oleńki 20) odbędzie się rejestracja zawodników. Rejestracja obowiązkowa jest dla grup wiekowych: młodzik, kadet, junior, senior. Rejestracja nie dotyczy tylko kategorii wiekowej dzieci. Zbiórka w hotelu o godzinie 14:00.

Jednocześnie, przypominamy, że dzieci i młodzicy startują w zawodach tylko w sobotę, natomiast pozostałe kategorie wiekowe zarówno w sobotę jak i niedzielę.

ZBIÓRKA W SOBOTĘ W HALI SPORTOWEJ O GODZINIE 8:15

ZBIÓRKA W NIEDZIELĘ W HALI SPORTOWEJ O GODZINIE 8:45

Uwaga zawodnicy!

Polska Unia Taekwondo opracowała dodatkowy dokument – informacje uzupełniające do regulaminu Mistrzostw Europy. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem.

dodatkowe-informacje-na-ME

Zapraszamy dzieci z roczników 2012-2005 (ze wszystkich sekcji) do uczestnictwa w WIECZORZE SZALONYCH GIER I ZABAW ORAZ NOCY FILMOWEJ Z ORIENTEM, który odbędzie się na zakończenie sezonu treningowego 2016/2017 na sali KS ORIENT, C.H. Jagiellończycy, Częstochowa.

Termin: 30 czerwca 2017 (piątek) godz. 19:00

Koszt: 10,00 zł

Podczas nocy filmowej zostaną wyświetlone dwie bajki dla dzieci tych małych i dużych. Przed rozpoczęciem seansów filmowych zostaną zorganizowane szalone gry i zabawy oraz superkonkurs z nagrodami.

Warunki uczestnictwa:

– podpisana zgoda rodziców i oddana do 23 czerwca 2017 r.

– opłacona składka 10,00 zł

Prosimy, aby uczestnicy zabrali ze sobą :

– śpiwór i poduszkę (jasiek), ewentualnie karimatę,

– szczoteczkę, oraz pastę do zębów

– strój do ćwiczeń ( może być dres lub inny luźny strój)

– wygodne ubranie/pidżamę na zmianę do spania.

– Dzieci mogą również zabrać ze sobą drobne przysmaki oraz napoje.

Organizator gwarantuje świetną zabawę, pyszną pizzę i popcorn, wodę mineralną oraz superseanse filmowe!

Zabawa kończy się w sobotę 1 lipca 2017 r o godz. 9:00 – prosimy o punktualny odbiór dzieci.

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 23 CZERWCA 2017 r.

W rozwinięciu wiadomości zamieszczamy informację o harmonogramie treningowym w poszczególnych sekcjach na czerwiec 2017. Prosimy zawodników o uważne zapoznanie się z komunikatem.

Informujemy, że udało się uzyskać zniżkę na bilety dla widzów Mistrzostw Europy.

Bilety są w cenie:

30 zł / jeden dzień / jedna osoba

40 zł / dwa dni / jedna osoba

Wejściówki nie dotyczą dzieci do 6. roku życia.

Rodziców prosimy o rezerwację wejściówek u instruktorów, rezerwacja równoznaczna jest z dokonaniem wpłaty. Instruktorzy proszeni są o przekazanie list zbiorczych na adres mailowy zbyszekksorient@wp.pl. Termin ostateczny to 9 czerwca.

Zapraszamy Rodziców naszych zawodników z sekcji Częstochowa Północ i Blachownia do udziału w treningu dla dzieci i rodziców.

Każdy zawodnik ćwiczy z jednym opiekunem.

Rodzice proszeni są o zabranie strojów sportowych – ćwiczmy na boso.

Trening odbędzie się w dniu 06 czerwca godz. 18.00  w Szkole Podstawowej nr 1 w Blachowni.

Informujemy, że został wydłużony termin zgłoszeń na Mistrzostwa Europy. Zgłaszać można się do 13 czerwca. Jednocześnie, informujemy, że startowe wynosi:

1 konkurencja – 125 PLN

2 konkurencje – 210 PLN

3 konkurencje – 250 PLN

4 konkurencje i więcej – 275 PLN

tag team – 40 PLN od osoby

Celem ułatwienia startu w zawodach Klub dofinansowuje startowe na Mistrzostwa Europy w kwocie od 80 do 120 zł – szczegółowe zasady poniżej.

1. Startowe dla zawodników, którzys startowali w Drużynowych Mistrzostwach Polski w kwietniu 2017 r. oraz jednej innej imprezie ZS Polskiej Unii Taekwondo lub Polskiego Związku Kickboxingu w tym sezonie (roku szkolnym) wynosi 150 zł – za wszystkie konkurencje.

2. Startowe dla zawodników, którzy startowali przynajmniej jednej raz w tym sezonie (roku szkolnym) w dowolnej imprezie ZS Polskiej Unii Taekwondo lub Polskiego Związku Kickboxingu wynosi 170 zł – za wszystkie konkurencje.

Dofinansowanie dotyczy tylko startowego za minimum 3 konkurencje. Startowe za 1 lub 2 konkurencje nie jest dofinansowywane – opłaty wg komunikatu.

3. Startowe dla zawodników, którzy nie brali udziału w żadnej impreze ZS Polskiej Unii Taekwondo lub Polskiego Związku Kickboxingu nie jest dofinansowywane – opłaty wg powyższego komunikatu.

4. Powyższe informacje nie dotyczą konkurencji tag team – za tę konkurencję dopłacić należy kwotę 40 złotych od osoby na zawodach. Również bezpośrednio na zawodach należy dobrać się w drużynę z dowolnymi osobami (również z innych klubów i państw). Konkurencja tag team nie jest organizowana w grupie wiekowej dzieci.

5.  Zawodnicy zakwalifikowani do kadry ZS PUT zwolnieni będą ze wszystkich opłat startowych.

Przypominamy, że warunkiem niezbędnym do przystąpienia do egzaminu centralnego KS ORIENT jest wcześniejsze zaliczenie egzaminu próbnego (podczas treningu, u instruktora). Nieobecność podczas egzaminu próbnego traktowana jest jako niezaliczenie egzaminu próbnego i uniemożliwia przystąpienie do egzaminu centralnego. Prosimy zatem o dokładne sprawdzenie terminów oraz o wsparcie zawodników w przygotowaniach (szczególnie w zakresie teoretycznym). Podane terminy są wiążące i jedyne dla danych grup, nie ma możliwości poprawek.

BĘDZIN: 

Grupa 1: 6 czerwca (wtorek, w godzinach treningu)

Grupa 2: 6 czerwca (wtorek, w godzinach treningu)

Grupa 3: tylko młodsi zawodnicy 6 czerwca (wtorek) – egzamin razem z grupą 2 (w godzinach treningu grupy 2), starsi zawodnicy mają normalny trening wg stałych godzin

BLACHOWNIA: 31 maja (środa) – wg stałego harmonogramu treningowego

CZĘSTOCHOWA JAGIELLOŃCZYCY:

Egzaminy w godzinach stałego harmonogramu treningowego.

KROKODYLE – 8 czerwca (czwartek)

JAGUARY – 8 czerwca (czwartek)

NIEDŹWIEDZIE – 6 czerwca (wtorek)

REKINY – 6 czerwca (wtorek)

LWY – 7 czerwca (środa)

TYGRYSY – 7 czerwca (środa)

SMOKI – 7 czerwca (środa)

CZĘSTOCHOWA PÓŁNOC: 31 maja (środa) – wg stałego harmonogramu treningowego

ŁAZY: informacja podana zostanie niebawem

MYSZKÓW: 30 maja (wtorek) i 1 czerwca (czwartek) – godziny wg stałego harmonogramu treningowego

PAJĘCZNO: 6 czerwca (wtorek) – godziny egzaminów wg stałego harmonogramu treningowego

RADOMSKO: 5 czerwca (poniedziałek) – godziny egzaminów wg stałego harmonogramu treningowego

ZAWIERCIE:

Grupa 1: 8 czerwca (czwartek), godz. 15:45

Grupa 2 i 3: 8 czerwca (czwartek), godz. 16:45

ŻARKI: 30 maja (wtorek) i 1 czerwca (czwartek) – godziny wg stałego harmonogramu treningowego

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2017 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa