Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Łazy, Myszków, Pajęczno, Radomsko, Szczekociny, Tarnowskie Góry, Zawiercie, Żarki

Archiwum kategorii: Częstochowa

Wystartowały dwie nowe grupy: samoobrona dla seniorów i akrobatyka. Nadal można dołączyć, zapraszamy wszystkich chętnych. Seniorzy trenują w środy o godz. 11:00,  pasjonatów gimnastyki zapraszamy w soboty na godz. 10:30.

Do zobaczenia na treningach w CH Jagiellończycy!

Informujemy o dwóch zmianach obowiązujących w tym tygodniu w grafiku sekcji Jagiellończycy.

Grupa Mrówki – poniedziałek (25.09.) i czwartek (28.09.), tre ning łączony z grupą Orły (godz. 16:30)

Grupa Taekwondo Tradycyjne – piątek (29.09) trening odwołany

Przypominamy, że na nasze treningi taekwondo mogą dołączyć już 2-latkowie.

Grupa dzielnych Mrówek – dla dzieci z roczników 2015 i 2014 trenuje w poniedziałki i czwartki o 15:45.

Zapraszamy wszystkich małych wojowników!

Wznawiamy treningi akrobatyki!

Już od pierwszej soboty października, tj. 7.10.2017 zapraszamy na treningi do dwóch grup.

godz. 9:30 – 10:30 – grupa średniozaawansowana i zaawansowana (zawodnicy, którzy trenowali akrobatykę  w ubiegłym sezonie)

godz. 10:30 – 11:30 – grupa początkująca (zawodnicy klubu oraz osoby spoza klubu, które nie uczestniczyły w akrobatyce  w ubiegłym sezonie)

Przypominamy wszystkim naszym zawodnikom o możliwości uczestnictwa w dodatkowych nieodpłatnych treningach taekwondo tradycyjnego, które odbywają się w piątki.
 
Zajęcia te stanowią doskonałe uzupełnienie treningów podstawowych, rozszerzając plan treningowy o ćwiczenia układów formalnych oraz doskonalenie techniki taekwondo.
 
Do treningów dołączyć mogą zawodnicy trenujący w podstawowym harmonogramie w grupach średniozaawansowanych oraz zaawansowanych.
 
Począwszy od najbliższego piątku (15.09.2017) zapraszamy naszych zawodników do dwóch grup:
 
godz. 17:00-18:00 – grupa początkująca (zawodnicy od rocznika 2010 i starsi, którzy nie uczestniczyli w piątkowych treningach w ubiegłym sezonie)
 
godz. 18:00-19:30 – grupa zaawansowana (zawodnicy od rocznika 2010 i starsi, którzy uczestniczyli w piątkowych treningach w ubiegłym sezonie)

Zapraszamy na treningi!

W tym sezonie prowadzimy grupy:

  • taekwondo dla maluchów (2-3 lata),
  • taekwondo dla dzieci, młodzieży i dorosłych,
  • boks,
  • kickboxing/K1,
  • samoobrona dla kobiet,
  • samoobrona dla seniorów.

Pierwszy trening jest próbny, zapraszamy!

W  razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt tel. 505 074 423.

Dziękujemy naszym zawodnikom za superpokaz taekwondo i kickboxingu, który zaprezentowali w CH Jagiellończycy w ubiegłą sobotę 2 września.
 
Wystąpili: trener Monika Cieślik, trener Mateusz Grzyb oraz zawodnicy: Kacper Kołodziejczyk, Aleksandra Gątkowska, Maciej Kasprzyk, Oliwia Kołodziejczyk, Artur Hap, Kacper Bartocha.
 
Pokazy poprowadził trener Zbigniew Pawlak, VI Dan.
 
Dziękujemy również naszym fanom, tak licznie zebranym podczas występu.
 
Zapraszamy na treningi!

Zapraszamy wszystkie Panie do nowej grupy treningowej – samoobrona dla kobiet.

Podczas treningów uczestniczki poznają podstawowe elementy z zakresu obrony w sytuacjach zagrożenia, pracować będą nad swoją sprawnością fizyczną, zwinnością i kondycją. Treningi nie tylko służyć będą nauce technik samoobrony, ale także utrzymaniu dobrej formy i przede wszystkim zwiększeniu pewności siebie i poczucia bezpieczeństwa.

Treningi rozpoczynamy 20 października. Zajęcia odbywać będą się w każdy piątek w godzinach: 18:30-19:30 w naszej sali treningowej w CH Jagiellończycy.

PIERWSZE DWA TRENINGI (20 i 27 października) SĄ DARMOWE.

Zapraszamy!

Tego jeszcze nie było!

Otwieramy nową, innowacyjną grupę – samoobrona dla seniorów.

Zapraszamy wszystkich seniorów, którzy chcą utrzymać dobrą formę poprzez aktywność fizyczną, a przy okazji nauczyć się podstaw samoobrony.

W ramach zajęć seniorzy będą ćwiczyć nie tylko elementy samoobrony, ale także wykonywać ćwiczenia gimnastyczne i rozciągające. Poziom trudności zostanie dostosowany indywidualnie do możliwości każdego uczestnika.

Treningi rozpoczynamy 4 października. Zajęcia odbywać będą się w każdą środę w godzinach: 11:00-12:00 w naszej sali treningowej w CH Jagiellończycy w Częstochowie.

Pierwszy trening jest próbny, każdy może przyjść i spróbować swoich sił.

Przypominamy, że od najbliższego poniedziałku (28.09) rozpoczyna się III turnus półkolonii. Prosimy o zapoznanie się z informacjami organizacyjnymi.

Półkolonie odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00. Prosimy, aby dzieci stawiły się w sali treningowej KS ORIENT w CH JAGIELLOŃCZYCY na 5 minut przed rozpoczęciem zajęć, tj. o godz. 7:55. Zajęcia kończą się punktualnie o 16:00, dlatego prosimy o odbiór dzieci w godz. 16:00-16:05.

Każdorazowo, dzieci powinny mieć ze sobą:

– strój treningowy (dobok lub strój klubowy- koszulka z krótkim rękawem i długie spodnie dresowe, pas – jeśli posiadają, rękawice – jeśli posiadają)

– ubranie do pobrudzenia (inne niż to w, którym dziecko jest przyprowadzone na zajęcia) lub fartuszek do zajęć plastycznych

– wodę niegazowaną do picia – obowiązkowo + napój – dodatkowo

– obuwie odpowiednie do pogody

– nakrycie głowy

– mały plecak, do którego będą mogły zabrać najpotrzebniejsze rzeczy podczas wycieczek

– jeśli dziecko ma ze sobą pieniądze na drobne wydatki, prosimy, aby pakować je do portfelika

– dwa bilety ulgowe MPK (codziennie) + legitymację szkolną

Dzieci mają zagwarantowane drugie śniadanie oraz obiad każdego dnia, prosimy nie szykować dodatkowych kanapek.

Prosimy, aby wszystkie rzeczy dzieci były podpisane: inicjałami lub pełnym imieniem i nazwiskiem dziecka; oraz aby były spakowane w podpisany plecak lub torbę.

Wszyscy uczestnicy, którzy jeszcze tego nie zrobili zobowiązani są do dostarczenia wypełnionych i podpisanych kart półkolonijnych – na pierwszych zajęciach oraz do dokonania płatności pozostałej kwoty.

Osobą bezpośrednio prowadzącą zajęcia będzie instruktorka Monika Cieślik, tel. 535 082 841

Półkolonie organizowane są przez Klub Sportowy ORIENT przy współudziale Urzędu Miasta Częstochowy.

Rozpoczynamy nowy sezon treningowy! Prosimy wszystkich zawodników o uważne zapoznanie się z grafikiem, ponieważ zachodzi w nim wiele zmian.

Wielu zawodników zmieni swoją grupę treningową, a tym samym dni i godziny treningów. Zmiany te są konieczne i wynikają wyłącznie z dobra naszych zawodników – część zawodników przejdzie do grup starszych, część z grup początkujących do grup średniozaawansowanych, a z grup średniozaawansowanych do grup zaawansowanych, natomiast niektórzy pozostaną w grupach z poprzedniego sezonu.

W rozwinięciu wiadomości zamieszczamy dokładne objaśnienia do grafiku, na którym również znajdują się wszelkie niezbędne informacje.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt z instruktorami pod numerami  tel. 505 074 423 lub 519 106 036.

GRAFIK 2017-2018

Zapraszamy na nasze najbliższe pokazy! W ostatni weekend wakacji wystąpimy z pokazami taekwondo i kickboxingu. 2 września zapraszamy do Centrum Handlowego Jagiellończycy ok. godz. 12:00.

Prosimy zawodników o zabranie stroju treningowego, obuwia sportowego oraz posiadanego sprzętu sportowego.

Zawodnicy z grupy kickboxingu powinni potwierdzić swój udział u trenera Mateusza Grzyba.

Na dobry początek długiego weekendu, w piątek, 11.08., nasze dzieciaki kolejny raz bawiły się w „Magicznej Krainie”.

Przez trzy godziny nasi ninja mogli trenować kopnięcia z wyskoków i salta na wielkich dmuchańcach oraz zjeżdżać na krętych zjeżdżalniach. Dla prawdziwych żołnierzy była też możliwość treningu kamuflażu – wtapianie się w otoczenie kulek wypełniających suche baseny :)

Dziękujemy Urzędowi Miasta Częstochowy za wsparcie naszej wycieczki

Informujemy, że od najbliższego wtorkowego treningu (tj. 8 sierpnia) obie grupy dziecięce trenować będą razem o godz. 17:15. Zmian ta obowiązywać będzie przez cały sierpień.

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2017 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa