Częstochowa | KS Orient – Taekwondo, Kickboxing
Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Łazy, Myszków, Niegowa, Pajęczno, Poraj, Radomsko, Zawiercie, Żarki

Archiwum kategorii: Częstochowa

W piątek, 14.04.2017, treningi dodatkowe (układy formalne i trening techniczny) są odwołane. Treningi dla grup: Niedźwiedzie i Rekiny odbywają się w tym dniu bez zmian.

Ze względu na święto przypadające na dzień 15 kwietnia trening akrobatyki w tym dniu jest odwołany. Kolejny trening odbędzie się 22 kwietnia (sobota), standardowo o godz. 11:00.

Uwaga!

Z uwagi na święto przypadające na 17 kwietnia, wszystkie treningi w tym dniu są odwołane.

Przypominamy, że trening akrobatyki w sobotę 18 lutego jest odwołany z przyczyn organizacyjnych. Trening w kolejną sobotę, 25 lutego również jest odwołany z powodu egzaminu na stopnie uczniowskie. Kolejny trening odbędzie się 4 marca o 11:00.

Przypominamy, że jednym z warunków dopuszczenia zawodnika do egzaminu na stopnie uczniowskie jest wcześniejsze zaliczenie egzaminu próbnego przeprowadzonego przez instruktora podczas jednego z treningów.

Przypominamy, że nieobecność podczas wyznaczonego egzaminu próbnego traktowana jest jako niezaliczenie egzaminu próbnego. Niezaliczenie egzaminu próbnego uniemożliwa udział w centralnym egzaminie na stopnie uczniowskie. Prosimy więc wszystkich zawodników o poważne potraktowanie egzaminu próbnego i dokładne przygotowanie się do niego.

Poniżej podajemy terminy egzaminów próbnych w poszczególnych grupach.

Jeśli w danej grupie znajdują się zawodnicy, którzy nie podchodzą do centralnego egzaminu na stopnie uczniowskie, w dniu, w którym zorganizowany będzie egzamin próbny, dla zawodników tych odbywa się normalny trening.

Krokodyle: 20.02.2017 (poniedziałek) godz. 17:00-17:45

Jaguary: 20.02.2017 (poniedziałek) godz. 17:45-18:45

Niedźwiedzie: 17.02.2017 (piątek) godz. 16:00-17:00

Rekiny: 17.02.2017 (piątek) godz. 17:00-18:00

Lwy – termin zostanie potwierdzony niebawem

Tygrysy – termin zostanie potwierdzony niebawem

Smoki – termin zostanie potwierdzony niebawem

Wilki – termin zostanie potwierdzony niebawem

Przypominamy wszystkim zawodnikom i ich odważnym rodzicom o wspólnych treningach.

Niedźwiadki i Lwy wraz z rodzicami zapraszamy w piątek na 16:00.

Rekiny i Tygryski wraz z rodzicami zapraszamy w piątek na 17:00.

Krokodylki wraz z rodzicami trenują w poniedziałek o 17:00.

Jaguary ćwiczą z rodzicami w poniedziałek o 18:15.

Zapraszamy!! Nie może zabraknąć żadnej Odważnej Rodziny!

Zapraszamy wszystkich zawodników do udziału w wycieczce do aquaparku w Krakowie. Przypominamy, że tradycyjnie, liczy się kolejność zgłoszeń, a ilość miejsc jest ograniczona.

Data: 27.01.2017 (piątek)

Godziny: 10:00 – 13:00

Wyjazd, przyjazd: 08:00 zbiórka na parkingu Intermarche (ul. Jagiellońska), ok. 16:00/17:00 powrót na parking Intermarche (ul. Jagiellońska) – o dokładnej godzinie powrotu zawodnicy informować będą telefonicznie

Zapisy: do instruktorów, do najbliższego czwartki (26.01.2017), konieczna jest zgoda rodziców, druk do pobrania na stronie

Co należy zabrać:

– strój kąpielowy

– klapki

– ręcznik

– dodatkową parę skarpet

– lekki suchy prowiant, napój (najlepiej wodę)

– ciepłe ubranie wierzchnie, nieprzemakalne buty, czapkę zimową (obowiązkowo!)

– suszarkę do włosów (opcjonalnie, szczególnie dla dziewczynek)

– plecak/torbę (rzeczy powinny być spakowane w plecak lub torbę, podpisaną imieniem i nazwiskiem zawodnika

W ramach akcji “Ferie w mieście”, którą realizujemy wspólnie z Urzędem Miasta Częstochowy, zapraszamy do wspólnej zabawy w “Magicznej Krainie”. Atrakcja zorganizowana jest dodatkowo, dla tych dzieci, które nie biorą udziału w półkoloniach.

Data: 20.01.2017 r. (piątek)

Godziny:  11:00 – 13:00 (zawodnicy przebywają pod opieką trenerów KS ORIENT”, następne w godz. 13:00 – 14:00 mogą zostać w “Magicznej Krainie” w ramach wykupionego biletu, ale pod opieką rodziców

Opłata: wejście do „Magicznej Krainy” jest darmowe; zapisy są wiążące; osoby, które zapiszą się na listę uczestników, a następnie zrezygnują z wyjścia zobowiązane są pokryć całość kosztów biletu;  pozostałe koszty poniesione na terenie centrum zabaw (napoje itp. )zawodnicy pokrywają we własnym zakresie

Wymagania:

–  pisemna zgoda rodziców (do pobrania)

Prosimy o dokładne wypełnienie zgody i zwrócenie szczególnej uwagi na oświadczenie dot. odbioru dziecka przez osobę inną niż prawny opiekun.  Wyjście z centrum zabaw jest momentem przekazania przez instruktora opieki nad dzieckiem, instruktor może przekazać opiekę WYŁĄCZNIE PRAWNEMU OPIEKUNOWI LUB OSOBIE DO TEGO UPOWAŻNIONEJ NA PIŚMIE. Przypominamy, że takie upoważnienie dotyczy również odbioru dziecka przez babcię, dziadka, ciocię, wujka i innych członków rodziny, nie będących prawnymi opiekunami. Dziecko nie posiadające upoważnienia będzie musiało zostać odebrane przez prawnego opiekuna.

Co należy zabrać: koszulkę klubową!, ubrania na zmianę, picie, ewentualnie lekki prowiant; prosimy nie zakładać dzieciom biżuterii oraz nie dawać rzeczy wartościowych, w szczególności telefonów komórkowych, instruktorzy nie odpowiadają za rzeczy zgubione przez dzieci

Zgłoszenia: do czwartku, 19 stycznia, do instruktorów podczas treningów.

Przypominamy zawodnikom o wpłatach za licencję Polskiej Unii Taekwondo oraz polisę NNW. Do tej pory składki zbieraliśmy na przełomie kwietnia i maja, począwszy od tego roku, dla wprowadzenia większego porządku, składki za polisę i licencję zbierane będą zawsze z początkiem roku. Termin wpłat to 31.01.2017 r.

Poniżej szczegóły.

  • Zawodnicy, którzy zapisali się do klubu w obecnym sezonie/roku szkolnym- 2016/2017 (to jest od września 2016 do chwili obecnej) mają te składki opłacone w ramach wpisowego, w związku z tym wpłaty te ich nie dotyczą.
  • Zawodnicy, którzy zapisali się do klubu wcześniej niż we wrześniu 2016 mają obowiązek uregulować obie składki, ponieważ w ramach wpisowego polisa NNW i licencja PUT uregulowane były na rok ubiegły/wcześniejszy.

KOSZT LICENCJI: 30 zł

KOSZT UBEZPIECZENIA: 25 zł

Informacje na temat ubezpieczenia NNW:

Ubezpieczenie obejmuje: treningi, obozy, zawody, egzaminy, seminaria, pokazy oraz drogę na i z wyżej wymienionych.

Ubezpieczenie zawarte zostało w firmie CONCORDIA.

Przypominamy wszystkim uczestnikom o zbliżających się półkoloniach o najważniejszych kwestiach organizacyjnych.

TERMIN: 16-20.01.2017

Półkolonie odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00. Prosimy, aby dzieci stawiły się w sali treningowej KS ORIENT w CH JAGIELLOŃCZYCY na 5 minut przed rozpoczęciem zajęć, tj. o godz. 7:55. Zajęcia kończą się punktualnie o 16:00, dlatego prosimy o odbiór dzieci w godz. 16:00-16:05.

Każdorazowo, dzieci powinny mieć ze sobą:

– strój treningowy (dobok lub strój klubowy- koszulka z krótkim rękawem i długie spodnie dresowe, pas – jeśli posiadają, rękawice – jeśli posiadają)

– ubranie do pobrudzenia ( inne niż to w, którym dziecko jest przyprowadzone na zajęcia)

– wodę niegazowaną do picia – obowiązkowo + napój – dodatkowo

– odpowiednie obuwie nieprzemakalne

– nakrycie głowy i ciepły ubiór na wyjścia

– mały plecak, do którego będą mogły zabrać najpotrzebniejsze rzeczy podczas wycieczek

– jeśli dziecko ma ze sobą pieniądze na drobne wydatki, prosimy, aby pakować je do portfelika

– dwa bilety ulgowe MPK (codziennie) + legitymację szkolną

Dzieci mają zagwarantowane II śniadanie oraz obiad każdego dnia, prosimy nie szykować dodatkowych kanapek.

Prosimy, aby wszystkie rzeczy dzieci były podpisane: inicjałami lub pełnym imieniem i nazwiskiem dziecka; oraz aby były spakowane w podpisany plecak lub torbę.

Wszyscy uczestnicy zobowiązani są także do dostarczenia wypełnionych i podpisanych kart półkolonijnych – na pierwszych zajęciach.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z instruktorami: Zbigniewem Pawlakiem, tel. 505 074 423, lub Magdaleną Makowską, tel. 519 106 036

Osobą bezpośrednio prowadzącą zajęcia będzie instruktorka Monika Cieślik, tel. 535 082 841

Półkolonie organizowane są przez Klub Sportowy ORIENT przy współudziale Urzędu Miasta Częstochowy.

Serdecznie zapraszamy Rodziców naszych zawodników do wzięcia udziału w specjalnie zorganizowanych treningach dla dzieci i rodziców. Trening ma być przede wszystkim dobrą zabawą, ale też dzięki niemu rodzice będą mogli zobaczyć, jak ciężko nasi zawodnicy trenują!

Wskazane, by każdy zawodnik był z jednym rodzicem ćwiczącym.

Rodzice proszeni są o zabranie strojów sportowych – ćwiczmy na boso.

 

Treningi dla poszczególnych grup odbędą się wg następującego grafiku:

 

KROKODYLE: 30.01. (poniedziałek) godz. 17:00 – 18:00

JAGUARY: 30.01. (poniedziałek) godz. 18:15 – 19:15

NIEDŹWIEDZIE i LWY: 27.01. (piątek) godz. 16:00 – 17:00

REKINY i TYGRYSY: 27.01. (piątek) godz. 17:15 – 18:15

 

Czekamy na wszystkich odważnych Rodziców, Taekwon!

 

 

 

Informujemy, że treningi podczas ferii zimowych odbywać będą się według harmonogramu zamieszczonego w rozwinięciu wiadomości.

Serdecznie zapraszamy do udziału w półkoloniach organizowanych przez Klub Sportowy ORIENT.

TERMIN: 16-20.01.2017r.

Półkolonie odbywać będą się w godzinach: 8:00-16:00 w sali treningowej KS ORIENT, Jagiellończycy, Częstochowa oraz na świeżym powietrzu. ( półkolonie wydłużone o 2 godziny każdego dnia, 10 godzin tygodniowo, w stosunku do lat wcześniejszych, w celu lepszej organizacji zajęć i zwiększenia atrakcyjności oferty)

Cena: 350zł / turnus

Atrakcje:

– treningi sportowe ogólnorozwojowe
– zabawy rozwijające dziecięcą wyobraźnię
– treningi taekwondo
– wyjścia na lodowisko/ do Magicznej Krainy/ do kina/ na kręgle/warsztaty kulinarne/ inne
– spacery
– zajęcia artystyczne
– warsztaty na temat bezpieczeństwa podczas ferii
– turnieje i konkursy sportowe
– warsztaty promujące zasadę fair play

Uczestnicy: dzieci od wieku 5 lat i starsi (roczniki 2011 i starsi), w półkoloniach udział mogą brać wszyscy, nie tylko członkowie klubu

Wymagania: zgoda rodziców, karta półkolonijna- dokumenty dostępne będą do pobrania na stronie internetowej klubu

Wyżywienie: w cenę wliczone są posiłki: drugie śniadanie oraz obiad + napój / codziennie

TERMIN ZGŁOSZEŃ: 13.01.2017 r.

 Półkolonie zarejestrowane będą w Kuratorium Oświaty i Wychowania oraz Ministerstwie Edukacji.

Uwaga, zmianie ulega numer klubowego konta!

Począwszy od 21.12.2016 r. obowiązuje poniższy numer do wszelkich wpłat dokonywanych na klubowe konto:

57 1750 0012 0000 0000 3536 7799.

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2017 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa