Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Tarnowskie Góry, Zawiercie, Żarki

Archiwum kategorii: Aktualności

Wybieramy najlepszą zawodniczkę, najlepszego zawodnika i najlepszego sędziego za rok 2017. Głosowanie trwa do 18 marca (niedziela) do 12:00, a okolicznościowe statuetki zostaną wręczone laureatom w trakcie drugiego dnia Mistrzostw Polski w Ostródzie.

Ankieta dostępna TUTAJ.

UWAGA:

w rozwinięciu wiadomości podajemy informacje o dojeździe oraz dokładne godziny stawienia się zawodników na Mistrzostwach Polski w Ostródzie 16-18.03.2018r.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z nimi.

Kierownikiem ekipy jest Renata Maier-Hoppe tel.  609 654 004
Drugim opiekunem jest Karol Marcisz, tel. 509 848 127

Prosimy o punktualność, spóźnienie skutkuje niedopuszczeniem zawodnika do startu.

Informujemy, że w zakładce – Książeczka Adepta jest wykaz wpisów jakie będą wymagane na dany stopień uczniowski, mistrzowski oraz na instruktora i sędziego.

Mamy w swojej ofercie nowość: poliestrowe koszulki dla rodziców, aby mogli się wyróżnić w tłumie podczas zawodów. Ułatwi to np. odnalezienie rodzica przez dziecko ;-)

Koszulki dostępne na zamówienia u instruktorów.

Dostępne rozmiary damskie (S, M, L) i męskie (M, L, XL).

Koszt: 50,00 zł.

Zapraszamy do zakupu :-)

NOWOŚĆ!!

Taekwon-do dziecko z rodzicem to treningi przeznaczone dla dzieci od 2 do 4 roku życia, które nie są jeszcze gotowe na pozostanie bez opieki na sali.

Startujemy od 08.03.2018.

Treningi odbywają się w czwartki o godz. 15:30.

Zapraszamy serdecznie.

W dniach 24-25.02.2018r odbyły się VIII Mistrzostwa Polski w Tang Soo Do. Zawody w Wołominie zebrały 341 zawodników z 29 klubów z całej Polski i Białorusi. Podczas Mistrzostw rozgrywały się konkurencje techniczne, walki touch – contact, semi- contact. light – contact i light – kick. Opiekę nad naszymi zawodnikami sprawowali: Klaudia Wójcik, Karol Marcisz i Jakub Demut.

Jako klub w ogólnej klasyfikacji medalowej zajęliśmy drugie miejsce. Zdobywając 14 złotych medali, 14 srebrnych i 15 brązowych.

W rozwinieciu wyniki naszych zawodników.

Poniżej przedstawiamy komunikat zbliżających się Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Ostródzie oraz ofertę obiadową, prosimy o zapoznanie się z nimi.
Prosimy o zgłaszanie zawodników w nieprzekraczalnym terminie
do 09 marca 2018r.
Na zgodzie proszę zaznaczyć: ewentualny sprzęt do wypożyczenia, nocleg i dojazd oraz wyżywienie (śniadanie jeśli będzie nocleg i obiad) dla zawodnika.

KOMUNIKAT

OFERTA OBIADOWA

W dniu 18.02.2018 na sali KS Orient w Częstochowie odbyły się sparingi dla kadetów, juniorów i seniorów. W sparingach wzięli udział zawodnicy z sekcji taekwon-do w Będzinie, Częstochowie, Łazach i Myszkowie oraz sekcja kick-boxingu z Częstochowy. Spotkanie miało na celu sprawdzenie form zawodników oraz miało charakter szkoleniowy przed Mistrzostwami Polski.

Dziękujemy wszystkim obecnym za udział!

Podczas międzynarodowego kursu instruktorskiego ITF Union w dniach 11-12.02.2018 nasza instruktorka Monika Cieślik przystąpiła do egzaminu na II stopień mistrzowski, który zakończył się wynikiem pozytywnym.

W dniu 17.02.2018r. w Olsztynku odbyła sie III edycja Otwartego Pucharu Polski Północnej Taekwon-do ZSPUT. Organizatorem imprezy było stowarzyszenie Klub Sportowy Egida oraz Związek Sportowy Polska Unia Taekwon-do. W zawodach udział wzięło 168 zawodników i zawodniczek z 14 klubów z całej Polski. Klub Sportowy ORIENT reprezentowało 21 adeptów sekcji z Częstochowy (Jagiellończycy i Północ), Łaz i Zawiercia pod opieką trenera Zbigniewa Pawlaka i instruktorki Moniki Cieślik oraz dwoje sędziów Michał Pawlik i Maja Grabara.

W dniach 10-11.2.2018 w Świdniku odbył się międzynarodowy kurs instruktorski ITF Union, zorganizowany przez Lubelski Klub Sportów Walki Dan we współpracy ze Związkiem Sportowym Polska Unia Taekwon-do.

W rozwinięciu więcej informacji.

Tradycyjnie, podczas ferii zimowych w Częstochowie odbyły się półkolonie z KS ORIENT, które zorganizowaliśmy pod hasłem “Ferie prawdziwego Ninja”. Od 05 do 09 lutego pod okiem instruktorki Moniki Cieślik, dzieci miały okazję aktywnie i ciekawie spędzić czas ferii zimowych.

W pierwszym tygodniu ferii zimowych (od  28.01 – 04.02.2018) odbyła się kolejna edycja obozu zimowego Klubu Sportowego „Orient”.

W tym roku odwiedziliśmy Kluszkowce i Pensjonat Pieniński. W obozie uczestniczyło 11 zawodników i zawodniczek z sekcji w Będzinie, Częstochowie i Łazach. Obóz prowadziły instruktorki Monika Cieślik i Klaudia Wójcik. Kierownikiem obozu był Zbigniew Pawlak.

UWAGA JUŻ JUTRO ZACZYNAMY PÓŁKOLONIE!

W rozwinięciu najważniejsze informacje.

Prosimy o zapoznanie się z nimi.

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2018 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa