Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Włoszczowa, Wrzosowa, Zawiercie, Żarki

Archiwum kategorii: Aktualności

W rozwinięciu wiadomości zamieszczamy szczegółowy podział na grupy podczas zbliżającego się egzaminu. Prosimy o dokładne sprawdzenie, do której grupy należy dany zawodnik. Prosimy zwrócić uwagę, że pod uwagę wzięte zostały: grupa wiekowa oraz stopień, na jaki zawodnik zdaje egzamin. Przypominamy, że zawodnik, który stawi się na egzamin spóźniony lub nie na swoją grupę, nie ma możliwości wzięcia udziału w egzaminie. Od tej zasady nie będzie żadnych wyjątków.

Egzamin odbywa się:
Sobota 19.01.2019 rok – Będzin – teren zajezdni tramwajowej Będzin ul. Piastowska 29, dla grup trenujących w sekcjach Będzin, Łazy, Rokitno, Kroczyce, Zawiercie.

Niedziela 20.01.2019 rok – Częstochowa – sala treningowa CH Jagiellończycy, ul. Brzozowa 2/8, Okrąglak, II piętro, dla grup ćwiczących w sekcjach Częstochowa Jagiellończycy, Częstochowa Północ, Włoszczowa, Żarki, Myszków, Radomsko, Blachownia.

W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z instruktorami.

14 zawodników i zawodniczek sekcji z Zawiercia wystąpiło podczas 27. finału WOŚP w Zawierciu. Pokaz przygotował i poprowadził instruktor Karol Marcisz.
Nasi adepci wystąpili dwa razy, jako pierwsza wystąpiła grupa Smyków, która zaprezentowała podstawowe kopnięcia na tarcze oraz walki soft-stick, Smyki pokazały również siłę swoich ciosów łamiąc „deski styropianu” kolejna grupa dzieci starszych i młodzików zaprezentowała kopnięcia z wysoku, walki touch-contact oraz rozbicia desek :) Pokaz wzbudził wielki podziw oraz zainteresowanie wśród widzów tych dużych i małych.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w pokazie.
Dziękujemy Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 5 w Zawierciu za możliwość wystąpienia podczas 27. Finału WOŚP.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zimowych półkoloniach organizowanych przez Klub Sportowy ORIENT.

Termin: 18-22.02.2019r.

Półkolonie odbywają się od poniedziałku do piątku w godz.: 8:00-16:00 w sali treningowej KS ORIENT, Jagiellończycy, Częstochowa oraz na świeżym powietrzu.

Uczestnicy: dzieci w wieku od 5 do 11 lat, w półkoloniach udział mogą brać wszyscy, nie tylko członkowie klubu

Liczba miejsc ograniczona. W rozwinięciu szczegóły.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników KS ORIENT na Szalony Karnawał.  Zaproszenie kierujemy do zawodników ze wszystkich sekcji naszego klubu (dzieci od 5 do 11 lat).

Liczba miejsc ograniczona, wiążąca – decyduje kolejność zgłoszeń przez formularz.

Miejsce: sala KS ORIENT, C.H. Jagiellończycy, Częstochowa, ul. Brzozowa 2/8.

Data:  od 12 stycznia 2019 (sobota) godz. 19:00 do 13 stycznia 2019 (niedziela) godz. 8:00 (prosimy o punktualny odbiór dzieci) – nie ma możliwości zapisania się na część imprezy, przyjmujemy tylko zgłoszenia na całą imprezę

Koszt: 20,00 zł

Termin zgłoszeń: do 12 stycznia do godz. 13:00 lub do wyczerpania miejsc.

W rozwinięciu szczegóły.

Uwaga Kochani zawodnicy przystępujący do egzaminu na stopnie uczniowskie taekwon-do.

Przypominamy, że na egzaminie obowiązkiem każdego zawodnika jest posiadanie książeczki adepta oraz klubowego zeszytu (tylko dzieci i młodzicy). Przypominamy również, że instruktorzy przyjmują zgłoszenia od 2 do 12 stycznia 2019 r.

W rozwinięciu wiadomości podajemy terminy egzaminów wewnętrznych dla każdej sekcji.

Przypominamy o zbliżającym się egzaminie na stopnie uczniowskie w taekwon-do i kickboxingu.

Egzamin na stopnie taekwon-do odbędzie się:

– 19.01.2019 roku na sali w Będzinie (ul. Piastowska 29, teren Zajezdni Tramwajowej) dla sekcji: Będzin, Łazy, Zawiercie, Rokitno i Kroczyce.

– 20.01.2019 roku na sali w Częstochowie (ul. Brzozowa 2/8, C. H. Jagiellończycy, okrąglak 2 piętro) dla sekcji: Częstochowa Jagiellończycy, Częstochowa Północ, Blachownia, Radomsko, Myszków, Wrzosowa, Włoszczowa i Żarki

Egzamin na stopnie kickboxingu odbędzie się 19.01.2019 roku na sali w Będzinie (ul. Piastowska 29, teren Zajezdni Tramwajowej).

Podział godzinowy zostanie podany po zamknięciu listy zgłoszeń.

Zgłoszenia instruktorzy przyjmują od 2 do 12 stycznia.

W rozwinięciu wiadomości przedstawiamy grafik dla poszczególnych sekcji w okresie świąt.

Prosimy o uważne zapoznanie się z informacją.

8 grudnia 2018 w Czeladzi odbyła się Otwarta Śląska Liga Kickboxingu w ramach 15-lecia istnienia Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU.
Wystawiliśmy 19 zawodników i zawodniczek, którzy wrócili z 30 medalami. W generalnej klasyfikacji klubów zajęliśmy 2 miejsce zaraz za gospodarzem, zdobywając 16 złotych, 9 srebrnych oraz 5 brązowych medali.
Tytuł Najlepszej Kadetki trafił do Natalii Zawalskiej oraz tytuł Najlepszego Juniora trafił do Mariusza Nowaka wraz z nimi pamiątkowy puchar.
Gratulujemy wszystkich zdobytych medali, dla niektórych zawodników to był debiut startu w kickboxingu.
W rozwinięciu szczegółowe wyniki.

2 grudnia 2018r. w Ostródzie odbyły się Mistrzostwa Polski Północnej w Taekwon-do ZS PUT. 20 osobowa ekipa wywalczyła pierwsze miejsce w generalnej klasyfikacji medalowej, zdobywając 25 złotych, 18 srebrnych i 10 brązowych medali. Nasi zawodnicy wywalczyli również tytuł najlepszego zawodnika i zawodniczki zawodów: Bartłomiej Gardas i Victoria Jankowska. W zawodach wzięło udział 100 zawodników i zawodniczek oraz 18 sędziów z 5 klubów z całej
Polski.  Podczas zawodów została podsumowana akcja: „Walczymy mając ją w sercu – Polska Niepodległa” to hasło będzie z nami przez kolejne lata.

W rozwinięciu wyniki naszych zawodników.

Serdecznie zapraszamy na obóz zimowy w Kluszkowcach.

W rozwinięciu szczegóły obozu. Liczba miejsc ograniczona. 

18 listopada 2018 w Opolu odbył się Taekwon-do Polish Open Cup. Do zawodów zgłosiło się 570 zawodników i zawodniczek oraz 74  sędziów z 31 klubów z całej Polski oraz Białorusi, Czech, Rosji, Mołdawii, Irlandii oraz Korei Południowej. Poziom sportowy zawodów był bardzo wysoki, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni z  sukcesów naszych podopiecznych. Klub Sportowy ORIENT wystawił na zawody 109 zawodników (dzieci: 56, młodzik: 37, kadet: 10, junior: 6) oraz zgłosił 17 sędziów. KS Orient zajął 1 miejsce w klubowej klasyfikacji generalnej, zdobywając 32 złote, 22 srebrne i 22 brązowe medale. Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwał Sędzia Główny ZS PUT – Zbigniew Pawlak.

Dziękujemy za pomoc w zawodach rodzicom sędziom i wszystkim którzy przyczynili się do prawidłowego przebiegu zawodów.

W rozwinięciu prezentujemy medalistów Pucharu Polski w Opolu

 

Zapraszamy na OTWARTĄ ŚLĄSKA LIGĘ KICKBOXINGU, która odbędzie się 8 grudnia w Czeladzi.
Termin zgłoszeń do 30.11.2018 roku u instruktorów. Poniżej dostępny komunikat zawodów oraz zgody do pobrania.

Komunikat zawodów 

Zgoda dla osób niepełnoletnich

Zgoda dla osób pełnoletnich

Kolejne zawody tuż, tuż bo już 2 grudnia.

Mistrzostwa Polski Północnej Taekwondo ZS PUT odbędą się w Ostródzie, termin zgłoszeń do 28 listopada.

Zachęcamy wszystkich do udziału w zawodach, klub będzie organizować dojazd busem lub autokarem.

Komunikat zawodów.

Zgoda dla osób niepełnoletnich.

Zgoda dla osób pełnoletnich.

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2019 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa