Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Włoszczowa, Wrzosowa, Zawiercie, Żarki

Archiwum kategorii: Aktualności

Zachęcamy do udziału w jednej z największych imprez sportowych w tym sezonie. International Open Taekwon-Do Championships Polish Open Cup odbędzie się 16-17 listopada w Opolu.

Zmiana miejsca zawodów: Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, ul. Wrocławska 158

Poniżej zamieszczamy komunikat zawodów oraz oświadczenia dla zawodników:

Komunikat.

Oświadczenie dla opiekunów osób niepełnoletnich.

Oświadczenie dla osób pełnoletnich.

Oferta obiadowa.

W dniu 27 października 2019 w Świdnicy odbyły się Mistrzostwa Polski Południowej ZS PUT w Taekwon-do. Organizatorem zawodów był: UKS Taekwon-do Gryf, oraz Związek Sportowy Polska Unia Taekwon-do. Do zawodów zgłosiło się 246 zawodników i zawodniczek z 10 klubów z całej Polski. Nasz klub reprezentowało 67 zawodników i zawodniczek z sekcji Częstochowa Jagiellończycy, Częstochowa Północ, Będzin, Zawiercie i Łazy.

Nie było łatwo stanąć na podium ale pomimo dużej konkurencji byliśmy 29 razy na pierwszym miejscu, 26 na drugim i 22 na trzecim. Taki wynik pozwolił nam odebrać puchar za I miejsce w  Generalnej Klasyfikacji Medalowej Zawodów.

Wszystkim gratulujemy.

W rozwinięciu wiadomości wyniki naszych zawodników.

19 października 2019 roku w 12- osobowym składzie Reprezentaci KS Orient wzięli udział w Otwartym Pucharze Polski Kadetów Młodszych, Starszych i Juniorów w Pointfighting pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu.

W rozwinięciu wiadomości wyniki naszych zawodników:

Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników KS Orient na straszny halloweenowy bal przebierańców. Zaproszenie kierujemy do zawodników ze wszystkich sekcji naszego klubu oraz osób spoza klubu (roczniki 2007- 2014).

Miejsce: Sala Będzin ul. Piastowska 29

Termin:  od 9 listopada 2019 (sobota) godz. 18:00 do 10 listopada 2019 (niedziela) godz. 8:00 (prosimy o punktualny odbiór dzieci) – nie ma możliwości zapisania się na część imprezy, przyjmujemy tylko zgłoszenia na całą imprezę.

Koszt: 25,00 zł

Szczegóły w rozwinięciu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników KS Orient na straszny halloweenowy bal przebierańców. Zaproszenie kierujemy do zawodników ze wszystkich sekcji naszego klubu oraz osób spoza klubu (roczniki 2007- 2014).

Miejsce: sala KS ORIENT, C.H. Jagiellończycy, Częstochowa, ul. Brzozowa 2/8.

Termin:  od 2 listopada 2019 (sobota) godz. 18:00 do 3 listopada 2019 (niedziela) godz. 8:00 (prosimy o punktualny odbiór dzieci) – nie ma możliwości zapisania się na część imprezy, przyjmujemy tylko zgłoszenia na całą imprezę.

Koszt: 25,00 zł

Szczegóły w rozwinięciu

W dniu 12 października 2019 w Ostródzie odbyły się Mistrzostwa Polski Północnej ZS PUT w Taekwon-do. Nasi zawodnicy i zawodniczki wywalczyli łącznie 41 medali w tym 17 złotych, 14 srebrnych oraz 10 brązowych. Zawody odbyły się na bardzo wysokim poziomie sportowym.

Gratulujemy wszystkim medalistom i tym, którzy wrócili z nowym doświadczeniem.

Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie “Gladius” z Ostródy oraz Związek Sportowy Polska Unia Taekwondo. Do zawodów zgłosiło się 168 zawodników i zawodniczek z 12 klubów z całej Polski. Zawody sędziowało 23 sędziów. Sędzią Głównym Zawodów był Karol Siwek. Protokół zatwierdził Sędzia Główny ZS PUT – Zbigniew Pawlak.

W rozwinięciu wyniki naszych zawodników.

Zachęcamy do udziału w Mistrzostwach Polski Południowej, które odbędą się 27 października w Świdnicy.

W rozwinięciu wiadomości zamieszczamy pełny komunikat zawodów. Turniej dla zawodników urodzonych w latach 2013 – 2001.

Instruktorzy zgłoszenia przyjmują do 22 października, zgłoszenia są wiążące.

Klub organizuje dojazd na zawody – liczba miejsc na dojazd ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Stowarzyszenie „Gladius” oraz Związek Sportowy Polska Unia Taekwon-do zapraszają na turniej Mistrzostwa Polski Północnej w Taekwon-do ZS PUT – GLADIUS CUP 2019.

Cykliczny turniej zorganizowany zostanie tradycyjnie w Ostródzie, 12 października 2019.

Instruktorzy zgłoszenia przyjmują do 6 października (lub według wewnętrznych ustaleń w sekcji). Prosimy o mobilizację i zachęcamy do udziału w turnieju.

Klub będzie organizować dojazd jeśli zbierze się odpowiednia liczba uczestników.

Szczegółowe informacje dla naszych zawodników zamieszczamy w rozwinięciu wiadomości.

Zapraszamy do udziału w Moravia Open 2019, które odbędzie się 27-29 września 2019 Ostrava, Czechy.

Instruktorzy zgłoszenia przyjmują do 24 września 2019 r. Zgłoszenia są wiążące, dojazd we własnym zakresie. Rejestracja: przed rozpoczęciem zawodów:
piątek 27.9.2019 godz. 19:00 – 22:00 rejestracja kategorii juniorów młodszych, juniorów starszych, seniorów – startują w sobotę
sobota 28.9.2019 godz. 20:00 – 22:00 rejestracja kategorii młodszych (mini, dzieci, młodzik młodszy, młodzik starszy) – startują w niedzielę.

W rozwinięciu przedstawiamy komunikat po polsku i link do oryginalnego komunikatu w języku angielskim. Prosimy o uważne zapoznanie się z nim. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: klubsportowyorient@gmail.com

Wszyscy startujący muszą posiadać dowód osobisty lub paszport.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w seminarium z walki sportowej, które 14 i 15 września w Krakowie poprowadzi Kamil Šamal 2. dan trener najlepszego obecnie klubu taekwon-do ITF w Czechach – Škola Taekwon-Do ITF Karviná.

Zapisy u instruktorów do 10 września.

Pełny komunikat seminarium.

Poniżej informujemy o kilku zmianach treningów w różnych sekcjach.

Częstochowa Jagiellończycy – od 10 września treningi boksu i kickboxingu/k1 zaczynamy 15 min później, we wtorki i czwartki:
18:30 – Boks
20:00 – Kickboxing/K1

Wrzosowa – sekcja zawieszona, zapraszamy na treningi do Częstochowy na salę w Jagiellończykach –> grafik

Będzin sala – od października rusza grupa Taekwondo tradycyjnego w każdą sobotę o:
10:00 – Taekwon-do tradycyjne

Blachownia treningi 15 min później. Zaczynamy od 17:00 w poniedziałki i środy.

Za utrudnienia przepraszamy.

Mamy już potwierdzone treningi we wszystkich sekcjach :)

Zapraszamy do zapoznania się z naszym grafikiem –> http://www.ksorient.pl/sekcje-treningi/

Prowadzimy treningi w Będzinie, Blachowni, Częstochowie, Kroczycach, Łazach, Myszkowie, Radomsku, Rokitnie, we Włoszczowie, Zawierciu oraz w Żarkach.

Znajdź sekcję blisko siebie i dołącz do nas we wrześniu.

 Kochani rodzice, dzieci będą dostawać telefony dwa razy dziennie. Przed lunchem około  godz. 12:15 oraz po kolacji około godz. 18:40.

Kontakt z kadrą w godz. 13:30 – 14:00 lub za pomocą SMS.

Informujemy również, że ze względu na zbyt małą liczbę chętnych nie uda nam się zorganizować wycieczek takich jak: Ateny, Saloniki, Meteory, Delty i Wieczór Grecki.

W środę  jedziemy na Skiatos natomiast w sobotę do Waterland (tylko chętni).

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków naszego klubu na oficjalne sportowe rozpoczęcie sezonu 2019/2020, które zaplanowaliśmy na niedzielę 1 września 2019.

Planujemy, aby rozpoczęcie sezonu miało charakter sportowo-rekreacyjny: spływ kajakowy połączony z zabawami rekreacyjnymi oraz ogniskiem i grillem dla chętnych. 

Liczba miejsc ograniczona, zgłoszenia tylko drogą mailową. Wszystkie zgłoszenia są wiążące.

W rozwinięciu szczegóły.

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2019 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa