Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Włoszczowa, Zawiercie, Żarki

Archiwum kategorii: Aktualności

W tegoroczne wakacje kolejny raz w Częstochowie umożliwiliśmy naszym zawodnikom i sympatykom aktywne spędzenie wolnego czasu.

W ramach zadania publicznego pn. „Organizacja wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży” współfinansowanego przez Urząd Miasta Częstochowy zorganizowaliśmy treningi wakacyjne oraz letnie półkolonie z taekwondo.

Zapraszamy do lektury odrobiny wakacyjnych wspomnień.

Zapraszamy do najcieplejszych wspomnień z wakacji – Leptokaria, obóz który był wspaniałą przygodą i najlepszym wypoczynkiem.

W poprzednim sezonie zostały wprowadzone klubowe zeszyty dla dzieci i młodzików. System przyznawania pieczątek za aktywność na treningach (zaangażowanie i postęp), udział w zawodach, pokazach czy seminariach bardzo się u nas sprawdził i dlatego wprowadzamy ten system na stałe. Nasi instruktorzy ulepszyli regulamin zeszytów oraz okładkę.

Szczegółowy regulamin oraz wygląd zeszytów dostępny w nowej zakładce na stronie –> kliknij

W nowym sezonie 2018/2019 nasi najmłodsi adepci zostaną objęci autorskim programem zajęć ruchowych.

Dzieci przedszkolne i wczesnoszkolne są dużym wyzwaniem dla naszych trenerów dlatego specjalnie dla nich stworzyliśmy Smyki Orientu. Podczas treningów dzieci dobrze się bawią jednocześnie nabywają nowe umiejętności sportowe, doskonalą rozwój motoryczny, uczą się samodyscypliny, rozwijają zdolności społeczne oraz w bezpiecznych warunkach mogą wyładować nadmiar energii.

Gdy Smyk stawia sobie cele, dąży do jego realizacji uczy się najważniejszych zasad aby w przyszłości sięgnąć po wyżyny swoich możliwości. Na drodze ku szczytom będą stały porażki…nieodłączny fragment życiowej drogi. Istotą osiągania jest walka z samym sobą, walka z porażkami, idąc dalej do przodu jesteśmy silniejsi, dalej niezniszczalni. Uczymy jak tworzyć cel pomagamy go osiągnąć, uczymy walki z porażką, ponieważ taekwondo to nie tylko sport… to sztuka, która jest głębią samą w sobie!

Poznajcie ją razem z nami!

Zapraszamy na zajęcia

Nowy sezon treningowy zbliża się wielki krokami. We wszystkich sekcjach mamy już potwierdzone dni i godziny treningów, informacje na ten temat zamieszczamy w rozwinięciu wiadomości. Do dodatkowo zamieszczamy informacje od kiedy zaczynamy treningi w każdej sekcji.

Do zobaczenia na treningu, taekwon!

W niedzielę 2 września na zakończenie wakacji i rozpoczęcie nowego sezonu wystawimy stoisko naszego klubu w Galerii Jurajskiej w Częstochowie, podczas Giełdy Zajęć Pozalekcyjnych. Będziemy tam od 11 do 19 a o godzinie 14:45 odbędzie się pokaz z udziałem naszych zawodników i zawodniczek.

Jeśli ktoś się jeszcze nie zapisał a ma chęć wystąpić na pokazie podczas niedzielnej giełdy, prosimy o wiadomość sms (505 074 423) lub mailowo (klubsportowyorient@gmail.com).

Zbiórka o godz. 14:15 w galerii na 1 piętrze obok windy, prosimy zabrać: dobok (osoby które posiadają), pas, koszulka klubowa i spodnie długie sportowe ( osoby, które nie posiadają doboku), rękawice i szczęki.

Do zobaczenia :)

22 i 23 września 2018 roku w Krakowie ZS PUT zorganizuje coroczne seminarium szkoleniowe z zakresu walki sportowej. Prowadzącym będzie instruktor z najwyższej światowej półki – Gordon Fearn 6. dan z Wielkiej Brytanii. Jest on 10-krotnym Mistrzem Świata, byłym kapitanem, a obecnie asystentem trenera kadry Anglii.

Wszystkie niezbędne informacje można znaleźć w komunikacie.

Ok godziny 14 wyjechaliśmy z Thessalonik.

Drodzy rodzice, dzieci będą Was informować o planowanym przyjeździe do Częstochowy, odpowiednio wcześniej.
Do zobaczenia jutro 😊

Zapraszamy na treningi do nowo otwartej sekcji we Włoszczowie. W rozwinięciu podajemy dni i godziny treningów.

Do zobaczenia startujemy 4 września. Dwa pierwsze treningi są próbne i darmowe.

Drodzy rodzice.

W rozwinięciu wiadomości podajemy godziny w jakich dzieci będą się kontaktować z rodzicami oraz godziny w jakich prosimy dzwonić do kadry, w razie potrzeby.

Pozdrawiamy :)

W trosce o bezpieczeństwo naszych podopiecznych obóz w Grecji został zarejestrowany w Kuratorium Oświaty pod numerem 37785/SLA/2018-L

Już jest podsumowanie obozu w Mielnie. Natłok obowiązków, zgrupowanie i Mistrzostwa Świata opóźniły nam trochę publikację, ale już jest zapraszamy do wspomnień z Mielna. W rozwinięciu wiadomości wspomnienie obozowych przygód naszych klubowiczów.  

Już są zdjęcia z Mielna, zapraszamy do galerii.

W dniach 25-29.06.2018 na Sali KS Orient w Częstochowie odbyły się półkolonie prawdziwego ninja. Nasi podopieczni aktywnie spędzali 5 dni pod okiem naszej instruktorki Moniki Cieślik. Co dziennie odbywały się zajęcia sportowe, treningi połączone dobrą zabawą i elementami taekwon-do. Każdego dnia zaplanowane było inne wyjście.

17- osobowa ekipa Klubu Sportowego Orient reprezentowała Polskę podczas Mistrzostw Świata w Birmingham w dniach 21-22.07.2018. Zawody odbyły się na bardzo wysokim poziomie sportowym. Walki rozgrywane były na 30 matach przez ponad 2000 zawodników w ciągu dwóch dni. Ilość mat i zawodników w jednym miejscu robiła wrażenie. Nasi zawodnicy dali z siebie wszystko, walczyli do końca co przyniosło wiele medali a dokładniej wróciliśmy z 7 złotymi, 13 srebrnymi i 2 brązowymi medalami 😍😍😍
W rozwinięciu wyniki naszych zawodników.
Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2018 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa