Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Włoszczowa, Wrzosowa, Zawiercie, Żarki

Archiwum kategorii: Aktualności

Prosimy uczestników obozu w Jastrowiu o zapoznanie się z informacją zawartą w rozwinięciu. Przedstawiamy szczegóły dotyczące dojazdu, podział zawodników na grupy oraz listę niezbędnych rzeczy.

Obóz zarejestrowany będzie w Ministerstwie Edukacji i Kuratorium Oświaty i Wychowania w Katowicach.

Numer zgłoszenia obozu w Kuratorium Oświaty i Wychowania: 30512/SLA/L-2019

Klub wystawia stosowne dokumenty potrzebne do ubiegania się o dofinansowanie obozu w zakładach pracy.

Dodatkowe informacje: Zbigniew Pawlak mail: zbyszekksorient@wp.pl lub tel. 505-074-423 (do 15 lipca prosimy wysyłać tylko SMS) 

W rozwinięciu przedstawiamy treningi wakacyjne dla każdej sekcji. Wakacje zaczynamy od 24 czerwca.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi zmianami.

Serdecznie zapraszamy do udziału w półkoloniach organizowanych przez Klub Sportowy ORIENT.

Dostępne są dwa turnusy dla Częstochowy: 24-28.06.2019 r. i 26-30.08.2019 r.

oraz dwa turnusy na Będzin: 24-28.06.2019 r. i 19-23.08.2019 r.

Półkolonie odbywać będą się w godzinach: 8:00-16:00 w sali treningowej KS ORIENT w Będzinie i  Częstochowie oraz na świeżym powietrzu.

W rozwinięciu szczegóły.

Uwaga egzamin w Będzinie.

Zmiany :
Gr.9 – Dzieci starsze zdający na 7.1, 7.2, 7.3, 6 cup o godz. 17.00,
Gr.10.- godzine później, kadet junior senior godz 18.00

Za utrudnienia przepraszamy.

W rozwinięciu wiadomości zamieszczamy szczegółowy podział na grupy podczas zbliżającego się egzaminu. Prosimy o dokładne sprawdzenie, do której grupy należy dany zawodnik. Pod uwagę w kolejności wzięte zostały: grupa wiekowa oraz stopień, na jaki zawodnik zdaje egzamin. Przypominamy, że zawodnik, który stawi się na egzamin spóźniony lub nie na swoją grupę, nie ma możliwości wzięcia udziału w egzaminie. Od tej zasady nie będzie żadnych wyjątków.

Egzamin odbywa się:
– SOBOTA – 08.06.2019 roku na sali w Będzinie (ul. Piastowska 29, teren Zajezdni Tramwajowej) dla sekcji: Będzin, Łazy, Zawiercie, Rokitno, Kroczyce, Myszków i Żarki.

– NIEDZIELA – 09.06.2019 roku na sali w Częstochowie (ul. Brzozowa 2/8, C. H. Jagiellończycy, okrąglak 2 piętro) dla sekcji: Częstochowa Jagiellończycy, Częstochowa Północ, Blachownia, Radomsko, Wrzosowa, Włoszczowa.

W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z instruktorami.

Od września orzeczenia lekarskie nie będą warunkiem startu w zawodach.

Zarząd ZS PUT podjął decyzję o zniesieniu wymogu posiadania orzeczenia lekarskiego o zdolności do uprawiania sportu jako warunku udziału w zawodach rankingowych PUT.
Zarząd otrzymał opinię prawną, z której jasno wynika, że takie badania nie są konieczne.
Oznacza to, że jedyną formalnością będzie podpisanie oświadczenia o stanie zdrowia i zgoda rodzica na udział nieletniego w zawodach sportowych. 
W najbliższej przyszłości stosowne zapisy zostaną wprowadzone do Regulaminu sportowego.

Kadeci, juniorzy i seniorzy już nie będzie wymówki, że nie macie badań :)

Informujemy, że podczas obozu w Jastrowiu będziemy zakwaterowani w domkach lub hotelu na terenie ośrodka – – > pokoje w tym samym standardzie. Nie tak jak było podane w ulotce: zakwaterowanie w domkach campingowych.

Za zmiany przepraszamy.

W dniu 18 maja wystąpimy na dwóch pokazach. Pierwszy o godz. 11:15  podczas Festynu Rodzinnego „Rodzina to My”, przy  Żłobku  Miejskim  „Reksio”,  ul.  Sportowa 34a.  Drugi o godz. 12:15 podczas Festynu Rodzinnego, który odbędzie się na terenie Miejskiego Przedszkola nr 6 przy ul. Sosnowej 22/28.

Prosimy aby dzieci miały ze sobą dobok/strój klubowy, rękawice i szczęki oraz buty sportowe, ewentualnie bluzkę z długim rękawem pod dobok/koszulkę.

W przypadku złej pogody jutro do godz. 10:00 w zakładce Informacje dla zawodników,  zamieścimy informacje o ewentualnym odwołaniu pokazów.

Pokaz poprowadzi instruktorka Anna Bąbik.

Uwaga Kochani zawodnicy przystępujący do egzaminu na stopnie uczniowskie taekwon-do.

Przypominamy, że na egzaminie obowiązkiem każdego zawodnika jest posiadanie książeczki adepta oraz klubowego zeszytu (tylko dzieci i młodzicy). Przypominamy również, że instruktorzy przyjmują zgłoszenia do 31 maja 2019 r.

W rozwinięciu wiadomości podajemy terminy egzaminów wewnętrznych dla każdej sekcji.

Przypominamy o zbliżającym się egzaminie na stopnie uczniowskie w taekwon-do i kickboxingu.

Egzaminy odbędą się:

– 08.06.2019 roku na sali w Będzinie (ul. Piastowska 29, teren Zajezdni Tramwajowej) dla sekcji: Będzin, Łazy, Zawiercie, Rokitno, Kroczyce, Myszków i Żarki.

– 09.06.2019 roku na sali w Częstochowie (ul. Brzozowa 2/8, C. H. Jagiellończycy, okrąglak 2 piętro) dla sekcji: Częstochowa Jagiellończycy, Częstochowa Północ, Blachownia, Radomsko, Wrzosowa, Włoszczowa.

Podział godzinowy zostanie podany po zamknięciu listy zgłoszeń.

Zgłoszenia instruktorzy przyjmują do 31 maja lub według ustaleń.

Zachęcamy do udziału w trzech ostatnich imprezach z taekwon-do.

Dojazd na wszystkie turnieje we własnym zakresie.

W rozwinięciu komunikaty i oświadczenia.

W dniach 13-14 kwietnia 2019 w Częstochowie odbyły się XXVI Mistrzostwa Polski ZS PUT w Taekwon-do pod honorowym patronatem Prezydenta Częstochowy – Pana Krzysztofa Matyjaszczyka. Organizatorem zawodów był Klub Sportowy Orient oraz Związek Sportowy Polska Unia Taekwon-do. Do zawodów zgłosiło się 660 zawodników i zawodniczek z 33 klubów z całej Polski oraz Czech, Mołdawii oraz Litwy.
W klasyfikacji generalnej nasz klub zajął 1 miejsce zdobywając 43 złote medale, 35 srebrnych i 36 brązowych. Podczas zawodów wyłonieni zostali najlepsi zawodnicy, wśród nich znaleźli się również zawodnicy KS Orient. Tytuł najlepszego zawodnika zdobyli:
Wiktor Gajek 2/1/0 – kategoria dzieci, chłopiec
Nadia Głąb 2/1/0 – kategoria młodzik, dziewczynka
Michelle Maier 2/0/1 – kategoria junior, kobieta:

W rozwinięciu wyniki.

W rozwinięciu wiadomości przedstawiamy grafik treningów  w okresie Świąt Wielkanocnych oraz w czasie przerwy majowej.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z nimi.

W ubiegły weekend tj. 30-31.03.2019r nasza 8 osobowa ekipa pod kierownictwem Zbigniewa Pawlaka udała się na Mistrzostwa Polski Juniorów, Seniorów i Wetaranów w Kickboxingu organizowanym przez Polski Związek Kickboxingu. Zawody miały miejsce na hali sportowej w Włoszakowicach, gdzie nasi reprezentanci krzyżowali rękawice w kategoriach pointfighitingu i light contactu.

Dzięki determinacji, woli walki i zdobytym medalom przez naszych zawodników udało się zająć naszemu klubowi w klasyfikacjach generalnych:
II miejsce w kategorii pointfighiting
III miejsce w kategorii light contact

Naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

TAEKWON!!

Wyniki w rozwinięciu.

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2019 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa