Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Włoszczowa, Wrzosowa, Zawiercie, Żarki

Archiwum kategorii: Aktualności

Zapraszamy do udziały w 26 edycji Mistrzostw Polski w Taekwon-do ZS PUT. Zawody odbędą się 13-14.-04.2019 w Częstochowie.

Rejestracja obowiązkowa dla młodzików, kadetów, juniorów i seniorów odbędzie się 12 kwietnia o godz. 19:00 na Hali Sportowej Częstochowa ul. Żużlowa 4.

Instruktorzy przyjmują zgłoszenia do 5 kwietnia 2019 r. – zgłoszenie obejmuje oddanie oświadczenia dostępnego poniżej oraz opłacenie startowego.

W rozwinięciu więcej informacji.

W weekend 2 – 3. 03.2019 w Płocku nasza sześcioosobowa ekipa pod kierownictwem trenera Zbigniewa Pawlaka uczestniczyła w Mistrzostwach Polski light contact junior i senior w Kickboxingu. W pierwszym dniu przeszli rejestrację i ważenie, a w drugim stoczyli pojedynki. W wydarzeniu tym brało udział około 170 zawodników z całej Polski. Nasi zawodnicy nie mieli więc łatwego zadania, aby wywalczyć miejsca na podium. Jednakże stanęli na wysokości zadania. Sukcesy naszych zawodników w rozwinięciu.

Aktualizacja informacji.

Tutaj <–  zamieszczamy wykaz drużyn. Prosimy aby wszyscy zawodnicy kategorii dzieci i młodzik zapamiętali nazwę drużyny, w której startują. Nazwą drużyny dla zawodników z kategorii kadet, junior i senior będą nazwiska osób będących w składzie.

W rozwinięciu wiadomości przedstawiamy godziny stawienia się zawodników, pomocników oraz sędziów oraz informacje organizacyjne.

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Kierownik ekipy: Agnieszka Horbatiuk 515-412-451

Dnia 16.02.2019 podczas Pucharu Polski Północnej Taekwon-do w Olsztynku w którym wzięło udział około 200 zawodników, nasz klub reprezentowała 15 osobowa ekipa. Po całym ciężkim dniu zmagań w konkurencjach tempówek, soft stick, touch contact, semi contact oraz light contact naszym zawodnikom udało się wywalczyć 11 – złotych medali, 9 – srebrnych medali oraz 7  – brązowych medali.
Wyniki naszych zawodników pozwoliły zdobyć naszemu klubowi 3 miejsce w klasyfikacji generalnej. Co do takiej liczby zawodników jest bardzo dobrym osiągnięciem.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i dziękujemy oraz życzymy dalszych sukcesów, co już będą mieli okazję osiągnąć na najbliższych zawodach drużynowych w Zawierciu.
TAEKWON
W rozwinięciu wiadomości poszczególne wyniki naszych zawodników.

 

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem Drużynowych Mistrzostw Polski w Taekwon-do.

Turniej odbędzie się 10 marca 2019 r., zachęcamy wszystkich do udziału. Instruktorzy przyjmują zgłoszenia do 2 marca 2019 r.

Komunikat.

Oświadczenie dla opiekunów osób niepełnoletnich.

Oświadczenie dla osób pełnoletnich.

Już jutro zaczynamy półkolonie w Będzinie i Częstochowie!

W rozwinięciu najważniejsze informacje.

Prosimy o zapoznanie się z nimi.

 

Nasi obozowicze odliczyli się wczoraj w Kluszkowcach i rozpoczęli aktywne ferie zimowe. Informujemy rodziców, że dzieci będą miały udostępniane telefony dwa razy dziennie, w godz. 12:40-12:55 oraz 18:00-18:15.

Z opiekunami można kontaktować się codziennie. Jeśli nie odbiorą telefonu, zawsze oddzwonią :)

W niedzielę 3 lutego 2019r. 11 adeptów taekwon-do z Klubu Sportowego Orient otrzymało pierwsze i drugie stopnie mistrzowskie. Po 11 godzinach egzaminu wszyscy usłyszeli pozytywne wyniki. Kolejne stopnie mistrzowskie otrzymali II dan: Katarzyna Banasik i Piotr Zając, swoje pierwsze czarne pasy I dan zdobyli: Michelle Maier, Aleksandra Gątkowska, Maciej Kasprzyk, Kacper Kołodziejczyk, Mariusz Nowak, Wojciech Zając, Paweł Jaworski, Jacek Ganczarek oraz Karol Marcisz. Wszyscy musieli zaliczyć cześć praktyczną: pokazali układy wymagane na dany stopień, walki jedno-, dwu- i trzy-krokowe, samoobronę, walki z kilkoma przeciwnikami, rozbicia desek technikami nożnymi oraz ręcznymi; oraz część teoretyczną z wiedzy o taekwon-do i jej historii.

Wszystkim serdecznie gratulujemy 

W rozwinięciu wiadomości zamieszczamy ważne informacje organizacyjne przygotowane przez opiekunów obozu zimowego.

Spotykamy się w Gościńcu Pienińskim w niedzielę

10.02.2019 r. w godz.12:00 – 12:30

(PENSJONAT GOŚCINIEC PIENIŃSKI, Ul. Karpacka 1, 34-440 Kluszkowce) ,

wyjazd i odbiór dzieci 17.02.2019 od 9:00 – 10:00.

W rozwinięciu wiadomości przedstawiamy harmonogram treningów podczas ferii zimowych dla wszystkich sekcji od 11.02 – 23.02.2019

Prosimy o uważne zapoznanie się z grafikiem.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zimowych półkoloniach organizowanych przez Klub Sportowy ORIENT.
 
Termin: 18-22.02.2019r.
 
Półkolonie odbywają się od poniedziałku do piątku w godz.: 8:00-16:00 w sali treningowej KS ORIENT w Będzinie, ul. Piastowska 29, Teren Zajezdni Tramwajowej oraz na świeżym powietrzu.
Uczestnicy: dzieci w wieku od 5 do 11 lat, w półkoloniach udział mogą brać wszyscy, nie tylko członkowie klubu.
Liczba miejsc ograniczona. Więcej szczegółów –> ULOTKA

W dniach 19 i 20 stycznia odbył się egzamin na stopnie uczniowskie taekwon-do ZS PUT. Prawie 300 zawodników i zawodniczek z dwunastu sekcji naszego klubu otrzymało promocje na kolejne stopnie taekwon-do. Podczas egzaminu musieli się wykazać zarówno z wiedzy teoretycznej jak i praktycznej, pokazali walki semi i light contact oraz prawidłowe wykonanie technik podczas rozbicia desek. Najmłodsi adepci mieli po 4 lata i bardzo dobrze poradzili sobie z wymaganymi technikami.
Wszystkim, którzy zdali egzamin serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych pozytywnie zaliczonych egzaminów oraz sukcesów na zbliżających się zawodach

W weekend 26-27 stycznia w Pabianicach odbyła się kolejna edycja międzynarodowego kursu instruktorskiego (IIC) ITF Union, organizowanego przez Pabianicki Klub Sztuk Walki AZJA przy współpracy Związku Sportowego Polska Unia Taekwon-do.  Ponad 70 uczestników z 13 klubów z całej Polski oraz goście z Anglii w ciągu prawie 12 godzin zajęć praktycznych i teoretycznych poznawało różne aspekty TKD.  Klub Sportowy Orient reprezentowało 5 osób: Monika Cieślik, Katarzyna Banasik, Michelle Maier, Mariusz Nowak oraz Paweł Jaworski. Były ćwiczenia siłowe, rozciągające, zadaniówki sparingowe w sprzęcie, tarcze, układy formalne, utwardzanie powierzchni (przyjmowanie ciosów i kopnięć na mięśnie), samoobrona oraz walki krokowe.

Od organizatorów każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom oraz koszulkę.

13 stycznia w Będzinie odbył się kurs sędziowski Związku Sportowego Polska Unia Taekwon-do. Kurs poprowadził Sędzia Główny ZS PUT Zbigniew Pawlak. W kursie podstawowym wzięło udział 11 osób, w kursie doszkalającym 3 osoby. Kurs składał się z trzech części zajęcia teoretyczne – podczas których został omówiony regulamin sportowy ZS PUT; część praktyczna – podczas której kandydaci sędziowali układy tradycyjne oraz walki w formule  semi i light contact; część 3 – egzamin pisemny w formie testu.

Gratulujemy wszystkim, którzy zdali egzamin na sędziego ZS PUT.

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2019 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa