Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Włoszczowa, Wrzosowa, Zawiercie, Żarki

Podsumowanie 27. Mistrzostw Polski Taekwon-do ZS PUT

Za nami kolejne Mistrzostwa Polski. W dniach 22-23 października 2021 roku w Częstochowie odbyły się 27. Mistrzostwa Polski w Taekwon-do. Do zawodów zgłosiło się 510 zawodników i zawodniczek z 23 klubów z całej Polski.

W klasyfikacji generalnej zawodów zajęliśmy I miejsce, zdobywając 26 złotych, 27 srebrnych i 29 brązowych medali. W poszczególnych kategoriach wiekowych zajęliśmy odpowiednio:

Kategoria dzieci – 1 miejsce

Kategoria młodzicy – 1 miejsce

Kategoria kadeci – 12 miejsce

Kategoria juniorzy – 6 miejsce

Kategoria seniorzy – 1 miejsce

 

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! =)

 

W rozwinięciu wiadomości wyniki naszych zawodników.

 

 

Kategoria dzieci:

soft stick, +9lat (-2012), chłopcy, -9 kup

2m. – Jakub Płoszaj

soft stick, +9lat (-2012), dziewczęta, +8 kup

1m. – Roksana Wojtowicz

soft stick, 8lat (2013), chłopcy, -9 kup

2m. – Daniel Mazurek

3m. – Natan Godecki

soft stick, 8lat (2013), chłopcy, +8 kup

1m. – Wojciech Trejbusza

2m. – Igor Pietrala

soft stick, 8lat (2013), dziewczęta

1m. – Nina Kołat

soft stick, 7lat (2014), dziewczęta

1m. – Gabriela Kamińska

3m. – Ewa Zatoń

soft stick, 6lat (2015), chłopcy

2m. – Szymon Grabara

soft stick, 6lat (2015), dziewczęta

1m. – Antonina Grochowalska

tempówki, +9lat (-2012), chłopcy, -9 kup

1m. – Wiktor Mrazik

2m. – Szymon Chabło

3m. – Jan Piedo

tempówki, +9lat (-2012), chłopcy, +8 kup

1m. – Piotr Klepka

2m. – Konrad Mojek

3m. – Maksymilian Koszek

tempówki, +9lat (-2012), dziewczęta, -9 kup

2m. – Nadia Kołodziejska

tempówki, +9lat (-2012), dziewczęta, +8 kup

1m. – Roksana Wojtowicz

2m. – Amelia Ciszewska

3m. – Maria Kaźmierczak

tempówki, 8lat (2013), chłopcy, -9 kup

1m. – Marcel Bujak

tempówki, 8lat (2013), chłopcy, +8 kup

2m. – Wiktor Gajek

3m. – Wojciech Trejbusza

tempówki, 8lat (2013), dziewczęta

1m. – Izabela Kołodziejczyk

tempówki, 7lat (2014), chłopcy, -10 kup

2m. – Kacper Szecówka

tempówki, 7lat (2014), chłopcy, +9 kup

1m. – Jakub Siwczyński

3m. – Aleksander Kacprzak

tempówki, 6lat (2015), chłopcy

1m. – Szymon Grabara

tempówki, 6lat (2015), dziewczęta

2m. – Antonina Grochowalska

techniki specjalne, +9lat (-2012), chłopcy, -9 kup

2m. – Szymon Chabło

techniki specjalne, +9lat (-2012), chłopcy, +8 kup

2m. – Borys Machnikowski

3m. – Maksymilian Koszek

techniki specjalne, 8lat (2013), chłopcy, +8 kup

2m. – Wiktor Gajek

3m. – Jan Kowalczyk

techniki specjalne, 7lat (2014), chłopcy, -10 kup

3m. – Kacper Szecówka

techniki specjalne, 7lat (2014), chłopcy, +9 kup

2m. – Aleksander Kacprzak

techniki specjalne, 6lat (2015), chłopcy

2m. – Szymon Grabara

semi-contact, +9lat (-2012), chłopcy, -9 kup

2m. – Wojciech Sikora

3m. – Jan Piedo

semi-contact, +9lat (-2012), chłopcy, +8 kup

3m. – Dominik Łuczak (KS „Orient”)

semi-contact, +9lat (-2012), dziewczęta, +8 kup

2m. – Amelia Ciszewska (KS „Orient”)

semi-contact, -8lat (+2013), chłopcy, +8 kup

1m. – Wiktor Gajek

2m. – Jan Kowalczyk

semi-contact, -8lat (+2013), dziewczęta

3m. – Izabela Kołodziejczyk

 

Kategoria młodzik:

tempówki, -7 kup, chłopcy, -145cm

3m. – Michał Kuś

tempówki, -7 kup, chłopcy, -155cm

1m. – Filip Wojtkiewicz

tempówki, -7 kup, chłopcy, +155cm

3m. – Bartosz Baldowski

tempówki, -7 kup, dziewczęta, -140cm

2m. – Julia Cyranowska

tempówki, -7 kup, dziewczęta, -150cm

2m. – Lena Wcisło

tempówki, -7 kup, dziewczęta, +150cm

1m. – Agata Ślęzak

2m. – Olga Żelezik

tempówki, +6 kup, chłopcy, -145cm

2m. – Adam Grabara

3m. – Jakub Leks

tempówki, +6 kup, chłopcy, -155cm

1m. – Alan Muchin

tempówki, +6 kup, dziewczęta, -155cm

3m. – Liliana Błaszczyk

tempówki, +6 kup, dziewczęta, +155cm

2m. – Maria Marciniak

3m. – Oliwia Piwek

techniki specjalne, -7 kup, chłopcy, -140cm

2m. – Tymoteusz Operacz

techniki specjalne, -7 kup, chłopcy, -145cm

2m. – Bartosz Jaworski

3m. – Michał Kuś

techniki specjalne, -7 kup, chłopcy, +155cm

3m. – Bartosz Baldowski

techniki specjalne, -7 kup, dziewczęta, -140cm

3m. – Julia Cyranowska

techniki specjalne, -7 kup, dziewczęta, -150cm

1m. – Lena Wcisło

techniki specjalne, +6 kup, chłopcy, -145cm

1m. – Jakub Leks

techniki specjalne, +6 kup, chłopcy, -155cm

3m. – Alan Muchin

techniki specjalne, +6 kup, chłopcy, +155cm

2m. – Julian Blacha

techniki specjalne, +6 kup, dziewczęta, +155cm

1m. – Maria Marciniak

semi – contact, -7 kup, chłopcy, -145cm

3m. – Bartosz Jaworski

semi – contact, -7 kup, chłopcy, +155cm

2m. – Bartosz Baldowski

semi – contact, -7 kup, dziewczęta, -140cm

3m. – Julia Cyranowska

semi – contact, -7 kup, dziewczęta, -150cm

3m. – Lena Wcisło

semi – contact, +6 kup, chłopcy, -145cm

3m. – Franciszek Łuć

semi – contact, +6 kup, chłopcy, -155cm

1m. – Alan Muchin

semi – contact, +6 kup, chłopcy, +155cm

3m. – Julian Blacha

 

Kategoria kadet:

light contact, chłopcy, -52kg

3m. – Juliusz Gajek

light contact, chłopcy, +64kg

3m. – Maksymilian Cupiał

 

Kategoria junior:

semi contact, kobiety, -165cm

3m. – Maria Sęk

light contact, kobiety, -54kg

1m. – Maria Sęk

 

Kategoria senior:

ukł. formalne trad., mężczyźni, kolorowe pasy

3m. – Adam Abboud

semi contact, mężczyźni, -180cm

1m. – Kamil Szatniewski

semi contact, mężczyźni, -185cm

1m. – Artur Stefanski

3m. – Maciej Kwaśniak

light contact, mężczyźni, -70kg

3m. – Karol  Marcisz

light contact, mężczyźni, -76kg

1m. – Kamil Szatniewski

light contact, mężczyźni, -82kg

2m. – Artur Stefanski

light contact, mężczyźni, +82kg

1m. – Maciej Kwaśniak

light contact, kobiety, -54kg

1m. – Magdalena Matyja

 

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! =)

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2021 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa