Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Włoszczowa, Wrzosowa, Zawiercie, Żarki

93 powody do radości

Kraków podbity, wracamy z 93 medalami. Zdobyliśmy 36 złotych, 33 srebrne i 24 brązowe medale.

Gratulacje dla wszystkich zawodników.

 

W rozwinięciu wyniki.

Dzieci:

Jakub Siwczyński :
1 miejsce – Dzieci +2014, techniki szybkościowe, chłopcy
1 miejsce – Dzieci +2014, soft-stick, chłopcy

Szymon Grabara:
2 miejsce – Dzieci +2014, techniki szybkościowe, chłopcy
2 miejsce – Dzieci +2014, soft-stick, chłopcy

Nikola Puchała:
2 miejsce – Dzieci +2014, techniki szybkościowe, dziewczęta
2 miejsce – Dzieci 2014, soft-stick, dziewczęta

Joanna Moryń:
3 miejsce – Dzieci +2014, techniki szybkościowe, dziewczęta
1 miejsce – Dzieci 2014, soft-stick, dziewczęta

Antonina Grochowalska:
3 miejsce – Dzieci 2014, soft-stick, dziewczęta

Hana Bereda:
2 miejsce – Dzieci 2013, układy formalne
2 miejsce – Dzieci 2013, techniki specjalne

Izabela Kołodziejczyk:
1 miejsce – Dzieci 2013, techniki szybkościowe
2 miejsce – Dzieci 2013, soft-stick

January Grela:
2 miejsce – Dzieci 2013, techniki szybkościowe
1 miejsce – Dzieci 2013, techniki specjalne
1 miejsce – Dzieci 2013, soft-stick

Mieszko Krzyżyk:
3 miejsce – Dzieci 2013, techniki specjalne

Bruno Sokołów-Grabowski:
3 miejsce – Dzieci 2013, soft-stick

Olgierd Kostańczyk:
2 miejsce – Dzieci 2012, układy formalne, chłopcy
2 miejsce – Dzieci 2012, semi-contact, chłopcy

Maksymilian Koszek:
1 miejsce – Dzieci 2012, techniki szybkościowe, chłopcy
1 miejsce – Dzieci 2012, techniki specjalne, chłopcy
1 miejsce – Dzieci 2012, semi-contact, chłopcy

Borys Machnikowski:
2 miejsce – Dzieci 2012, techniki szybkościowe, chłopcy
3 miejsce – Dzieci 2012, techniki specjalne, chłopcy
3 miejsce – Dzieci 2012, semi-contact, chłopcy

Brunon Mikołajczyk:
3 miejsce – Dzieci 2012, techniki szybkościowe, chłopcy
3 miejsce – Dzieci 2012, soft-stick, chłopcy

Magdalena Ignasiak:
2 miejsce – Dzieci 2012, techniki szybkościowe, dziewczęta

Amelia Ciszewska:
1 miejsce – Dzieci 2012, techniki specjalne, dziewczęta
1 miejsce – Dzieci 2012, semi-contact, dziewczęta

Roksana Wojtowicz:
2 miejsce – Dzieci 2012, techniki specjalne, dziewczęta
3 miejsce – Dzieci 2012, semi-contact, dziewczęta

Aleksandra Sojda:
2 miejsce – Dzieci 2012, semi-contact, dziewczęta

Dawid Siwczyński:
1 miejsce – Dzieci 2011, układy formalne, chłopcy +8 kup
1 miejsce – Dzieci 2011, techniki szybkościowe, chłopcy +8 kup
1 miejsce – Dzieci 2011, techniki specjalne, chłopcy +8 kup
3 miejsce – Dzieci 2011, semi-contact, chłopcy

Piotr Grochowalski:
3 miejsce – Dzieci 2011, układy formalne, chłopcy +8 kup
3 miejsce + Dzieci 2011, techniki szybkościowe, chłopcy +8 kup

Nikodem Bereda:
2 miejsce – Dzieci 2011, techniki szybkościowe, chłopcy +8 kup
2 miejsce – Dzieci 2011, techniki specjalne, chłopcy +8 kup
1 miejsce – Dzieci 2011, semi-contact, chłopcy

Agata Ślęzak:
1 miejsce – Dzieci 2011, techniki szybkościowe, dziewczęta
1 miejsce – Dzieci 2011, techniki specjalne, dziewczęta
2 miejsce – Dzieci 2011, semi-contact, dziewczęta

Julia Muchin:
2 miejsce – Dzieci 2011, techniki szybkościowe, dziewczęta
1 miejsce – Dzieci 2011, semi-contact, dziewczęta

Marcin Bąkowski:
3 miejsce – Dzieci 2011, techniki specjalne, chłopcy +8 kup

Nicole Iwińska:
2 miejsce – Dzieci 2011, techniki specjalne, dziewczęta

Julia Cyranowska:
3 miejsce – Dzieci 2011, semi-contact, dziewczęta

 

Młodzicy

Klaudia Siwczyńska:
1 miejsce – Młodzicy, układy formalne, dziewczęta +6 kup
3 miejsce – Młodzicy, techniki szybkościowe, dziewczęta +155 cm
1 miejsce – Młodzicy, techniki specjalne, dziewczęta +155 cm
1 miejsce – Młodzicy, semi-contact, dziewczęta +155 cm

Franciszek Łuć:
1 miejsce – Młodzicy, techniki szybkościowe, chłopcy −145 cm

Alan Muchin:
2 miejsce – Młodzicy, techniki szybkościowe, chłopcy −150 cm
3 miejsce – Młodzicy, techniki specjalne, chłopcy −150 cm
1 miejsce – Młodzicy, semi-contact, chłopcy −150 cm

Igor Czernicki:
1 miejsce – Młodzicy, techniki szybkościowe, chłopcy +155 cm
1 miejsce – Młodzicy, techniki specjalne, chłopcy +155 cm
1 miejsce – Młodzicy, semi-contact, chłopcy +155 cm

Wojciech Połys:
2 miejsce – Młodzicy, techniki szybkościowe, chłopcy +155 cm

Liliana Błaszczyk:
1 miejsce – Młodzicy, techniki szybkościowe, dziewczęta −145 cm
1 miejsce – Młodzicy, semi-contact, dziewczęta −145 cm

Daria Ściślicka:
1 miejsce – Młodzicy, techniki szybkościowe, dziewczęta −155 cm
1 miejsce – Młodzicy, techniki specjalne, dziewczęta −155 cm
2 miejsce – Młodzicy, semi-contact, dziewczęta −155 cm

Weronika Zawalska:
2 miejsce – Młodzicy, techniki szybkościowe, dziewczęta −155 cm
1 miejsce – Młodzicy, semi-contact, dziewczęta −155 cm

Jakub Leks:
3 miejsce – Młodzicy, techniki specjalne, chłopcy −145 cm
3 miejsce – Młodzicy, semi-contact, chłopcy −145 cm

Juliusz Kopa:
2 miejsce – Młodzicy, techniki specjalne, chłopcy −150 cm
3 miejsce – Młodzicy, semi-contact, chłopcy −150 cm

Agnieszka Konopa:
3 miejsce – Młodzicy, techniki specjalne, dziewczęta −155 cm

Adam Grabara:
2 miejsce – Młodzicy, semi-contact, chłopcy −145 cm

Kamil Labocha:
2 miejsce – Młodzicy, semi-contact, chłopcy −155 cm

Tymoteusz Ziaja:
2 miejsce – Młodzicy, semi-contact, chłopcy +155 cm

Oliwia Kozłowska:
3 miejsce – Młodzicy, semi-contact, dziewczęta +155 cm

 

Kadeci:

Natalia Zawalska:
3 miejsce – Kadeci, układy formalne, dziewczęta
1 miejsce – Kadeci, techniki specjalne, dziewczęta −160 cm
1 miejsce – Kadeci, semi-contact, dziewczęta −160 cm
1 miejsce – Kadeci, light-contact, dziewczęta −54 kg

Maja Mojek:
2 miejsce – Kadeci, techniki specjalne, dziewczęta −160 cm
2 miejsce – Kadeci, semi-contact, dziewczęta −160 cm
2 miejsce – Kadeci, light-contact, dziewczęta −54 kg

Nikola Trojak:
3 miejsce – Kadeci, light-contact, dziewczęta +54 kg

 

Juniorzy i Seniorzy:

Magdalena Matyja:
2 miejsce – Juniorzy i seniorzy, techniki specjalne, kobiety
1 miejsce – Juniorzy i seniorzy, semi-contact, kobiety
1 miejsce – Juniorzy i seniorzy, light-contact, kobiety −61 kg

Julita Mudyna:
3 miejsce – Juniorzy i seniorzy, techniki specjalne, kobiety
2 miejsce – Juniorzy i seniorzy, semi-contact, kobiety
2 miejsce – Juniorzy i seniorzy, light-contact, kobiety −61 kg

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2021 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa