Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Włoszczowa, Wrzosowa, Zawiercie, Żarki

XII Gwiazdkowy Puchar Orientu – wyniki

W dniu 15 grudnia 2019 w Częstochowie odbył się XII Gwiazdkowy Puchar Orientu dla dzieci i młodzików połączony z festynem rodzinnym. Organizatorem zawodów był: KS Orient we współpracy z Urzędem Miasta Częstochowa. Do zawodów zgłosiło się 256 zawodników i zawodniczek z Klubu Sportowego Orient. Zawody sędziowało 25 sędziów ZS PUT. Sędzią Głównym Zawodów był Zbigniew Pawlak. Sekretarzem zawodów była Monika Cieślik. Protokół zatwierdził Sędzia Główny ZS PUT – Zbigniew Pawlak.

W rozwinięciu wyniki naszych adeptów.

dzieci

 

dzieci, soft stick 10-9.3 cup, +9lat (-2010), chłopcy

  1. Bartosz Dorobisz (KS „Orient”)
  2. Franciszek Łuć (KS „Orient”)
  3. Szymon Kotwa (KS „Orient”)

 

dzieci, soft stick 10-9.3 cup, +9lat (-2010), dziewczęta

  1. Lena Wcisło (KS „Orient”)
  2. Nadia Nowacka (KS „Orient”)
  3. Nadia Wilk (KS „Orient”)

 

dzieci, soft stick 10-9.3 cup, 8lat (2011), chłopcy

  1. Igor Kałużny (KS „Orient”)
  2. Piotr Ciepliński (KS „Orient”)
  3. Nikodem Bereda (KS „Orient”)

 

dzieci, soft stick 10-9.3 cup, 8lat (2011), dziewczęta

  1. Emilia Karoń (KS „Orient”)
  2. Oliwia Żelezik (KS „Orient”)
  3. Weronika Rozumek (KS „Orient”)

 

dzieci, soft stick 10-9.3 cup, 7lat (2012), chłopcy, -10 kup, -127cm

  1. Damian Golonka
  2. Natan Tyrek
  3. Szymon Chabło

 

dzieci, soft stick 10-9.3 cup, 7lat (2012), chłopcy, -10 kup, +127cm

  1. Wojciech Sikora (KS „Orient”)
  2. Jakub Płoszaj (KS „Orient”)
  3. Olgierd Kostańczyk (KS „Orient”)

 

dzieci, soft stick 10-9.3 cup, 7lat (2012), chłopcy, +9 kup

  1. Kacper Bogusz (KS „Orient”)
  2. Adam Dąbek (KS „Orient”)
  3. Szymon Kołodziejczyk (KS „Orient”)

 

dzieci, soft stick 10-9.3 cup, 7lat (2012), dziewczęta

  1. Roksana Wojtowicz (KS „Orient”)
  2. Zofia Witczak (KS „Orient”)
  3. Zuzanna Makowska (KS „Orient”)

 

dzieci, soft stick 10-9.3 cup, 6lat (2013), chłopcy, -120cm

  1. Wiktor Nems (KS „Orient”)
  2. Alex Dawczyk (KS „Orient”)
  3. Marcel Bujak (KS „Orient”)

 

dzieci, soft stick 10-9.3 cup, 6lat (2013), chłopcy, +120cm

  1. Wiktor Gajek (KS „Orient”)
  2. Kacper Siewnik (KS „Orient”)
  3. Adam Pałęga (KS „Orient”)

 

dzieci, soft stick 10-9.3 cup, 6lat (2013), dziewczęta

  1. Izabela Kołodziejczyk (KS „Orient”)
  2. Łucja Pustułka (KS „Orient”)
  3. Nicola Łyżwa (KS „Orient”)

 

dzieci, soft stick 10-9.3 cup, 5lat (2014), chłopcy

  1. Jakub Siwczyński (KS „Orient”)
  2. Aleksander Lasota
  3. Kajetan Bąbik (KS „Orient”)

 

dzieci, soft stick 10-9.3 cup, 5lat (2014), dziewczęta

  1. Joanna Moryń (KS „Orient”)
  2. Ewa Zatoń (KS „Orient”)
  3. Laura Wysocka (KS „Orient”)

 

dzieci, soft stick 10-9.3 cup, 4lat (2015), chłopcy

  1. Filip Horbatiuk (KS „Orient”)
  2. Szymon Grabara (KS „Orient”)
  3. Lucjan Pustułka (KS „Orient”)

 

dzieci, soft stick 10-9.3 cup, 3-4lat (2015-2016), dziewczęta

  1. Antonina Grochowalska (KS „Orient”)
  2. Sonia Wołowczyk (KS „Orient”)
  3. Iga Próchnicka (KS „Orient”)

 

dzieci, semi contact 8-5.3 cup, +9lat (-2010), -140cm

  1. Adam Grabara (KS „Orient”)
  2. Jan Ignasiak (KS „Orient”)
  3. Stanisław Kubik (KS „Orient”)

 

dzieci, semi contact 8-5.3 cup, +9lat (-2010), +140cm

  1. Juliusz Kopa (KS „Orient”)
  2. Wojciech Gajek (KS „Orient”)
  3. Dawid Rynkowski (KS „Orient”)

 

dzieci, semi contact 8-5.3 cup, 8lat (2011)

  1. Dawid Siwczyński (KS „Orient”)
  2. Marcin Bąkowski (KS „Orient”)
  3. Kamil Skoczylas (KS „Orient”)

 

dzieci, układy formalne tradycyjne

  1. Adam Grabara (KS „Orient”)
  2. Dawid Siwczyński (KS „Orient”)
  3. Piotr Grochowalski (KS „Orient”)

 

dzieci, soft – techniki specjalne, +9lat (-2010), chłopcy

  1. Krystian Grela (KS „Orient”)
  2. Jakub Leks (KS „Orient”)
  3. Ksawery Famuła (KS „Orient”)

 

dzieci, soft – techniki specjalne, +9lat (-2010), dziewczęta

  1. Zofia Wysocka (KS „Orient”)
  2. Nadia Wilk (KS „Orient”)
  3. Lena Wcisło (KS „Orient”)

 

dzieci, soft – techniki specjalne, 8lat (2011), chłopcy

  1. Hubert Milka (KS „Orient”)
  2. Nikodem Bereda (KS „Orient”)
  3. Jakub Wróbel (KS „Orient”)

 

dzieci, soft – techniki specjalne, 8lat (2011), dziewczęta

  1. Weronika Rozumek (KS „Orient”)
  2. Julia Muchin (KS „Orient”)
  3. Nadia Mielczarek (KS „Orient”)

 

dzieci, soft – techniki specjalne, 7lat (2012), chłopcy, -10 kup, -127cm

  1. Szymon Chabło (KS „Orient”)
  2. Kacper Wołowczyk (KS „Orient”)
  3. Oliwier Motyl (KS „Orient”)

 

dzieci, soft – techniki specjalne, 7lat (2012), chłopcy, -10 kup, +127cm

  1. Brunon Mikołajczyk (KS „Orient”)
  2. Olgierd Kostańczyk (KS „Orient”)
  3. Wiktor Janik (KS „Orient”)

 

dzieci, soft – techniki specjalne, 7lat (2012), chłopcy, +9 kup

  1. Maksymilian Koszek (KS „Orient”)
  2. Nikodem Motyl (KS „Orient”)
  3. Leon Zemła (KS „Orient”)

 

dzieci, soft – techniki specjalne, 7lat (2012), dziewczęta

  1. Roksana Wojtowicz (KS „Orient”)
  2. Zofia Witczak (KS „Orient”)
  3. Amelia Ciszewska (KS „Orient”)

 

dzieci, soft – techniki specjalne, 6lat (2013), chłopcy, -120cm

  1. Artur Worek (KS „Orient”)
  2. Daniel Mazurek (KS „Orient”)
  3. Wiktor Nems (KS „Orient”)

 

dzieci, soft – techniki specjalne, 6lat (2013), chłopcy, +120cm

  1. Kacper Siewnik (KS „Orient”)
  2. January Grela (KS „Orient”)
  3. Piotr Szyller (KS „Orient”)

 

dzieci, soft – techniki specjalne, 6lat (2013), dziewczęta

  1. Hana Bereda (KS „Orient”)
  2. Łucja Pustułka (KS „Orient”)
  3. Izabela Kołodziejczyk (KS „Orient”)

 

dzieci, soft – techniki specjalne, 5lat (2014), chłopcy

  1. Jan Jagodziński (KS „Orient”)
  2. Karol Wieczorek (KS „Orient”)
  3. Gabriel Kwoczaka (KS „Orient”)

 

dzieci, soft – techniki specjalne, 5lat (2014), dziewczęta

  1. Joanna Moryń (KS „Orient”)
  2. Ewa Zatoń (KS „Orient”)
  3. Nikola Puchała (KS „Orient”)

 

dzieci, soft – techniki specjalne, 4lat (2015), chłopcy

  1. Kazimierz Stępień (KS „Orient”)
  2. Lucjan Pustułka (KS „Orient”)
  3. Piotr Witczak (KS „Orient”)

 

dzieci, soft – techniki specjalne, 3-4lat (2016-2015), dziewczęta

  1. Sonia Wołowczyk (KS „Orient”)
  2. Maja Jurkiewicz (KS „Orient”)
  3. Iga Próchnicka (KS „Orient”)

 

dzieci, semi – techniki specjalne, +9lat (-2010), -140cm

  1. Borys Janosz (KS „Orient”)
  2. Lilianna Błaszczyk (KS „Orient”)
  3. Adam Grabara (KS „Orient”)

 

dzieci, semi – techniki specjalne, +9lat (-2010), +140cm

  1. Maria Marciniak (KS „Orient”)
  2. Maciej Kastek (KS „Orient”)
  3. Juliusz Kopa (KS „Orient”)

 

dzieci, semi – techniki specjalne, 8lat (2011)

  1. Dawid Siwczyński (KS „Orient”)
  2. Mateusz Kubasik (KS „Orient”)
  3. Marcin Bąkowski (KS „Orient”)

 

dzieci, soft – szybkościówki, +9lat (-2010), chłopcy

  1. Ksawery Famuła (KS „Orient”)
  2. Franciszek Łuć (KS „Orient”)
  3. Michał Kuś (KS „Orient”)

 

dzieci, soft – szybkościówki, +9lat (-2010), dziewczęta

  1. Nadia Wilk (KS „Orient”)
  2. Maja Paradowska (KS „Orient”)N
  3. adia Nowacka (KS „Orient”)

 

dzieci, soft – szybkościówki, 8lat (2011), chłopcy

  1. Nikodem Bereda (KS „Orient”)
  2. Igor Kałużny (KS „Orient”)
  3. Hubert Milka (KS „Orient”)

 

dzieci, soft – szybkościówki, 8lat (2011), dziewczęta

  1. Agata Ślęzak (KS „Orient”)
  2. Weronika Rozumek (KS „Orient”)
  3. Julia Muchin (KS „Orient”)

 

dzieci, soft – szybkościówki, 7lat (2012), chłopcy, -10 kup, -127cm

  1. Natan Tyrek (KS „Orient”)
  2. Eryk Tomczyk (KS „Orient”)
  3. Oliwier Motyl (KS „Orient”)

 

dzieci, soft – szybkościówki, 7lat (2012), chłopcy, -10 kup, +127cm

  1. Brunon Mikołajczyk (KS „Orient”)
  2. Jakub Płoszaj (KS „Orient”)
  3. Olgierd Kostańczyk (KS „Orient”)

 

dzieci, soft – szybkościówki, 7lat (2012), chłopcy, +9 kup

  1. Maksymilian Koszek (KS „Orient”)
  2. Adam Dąbek (KS „Orient”)
  3. Michał Kasprzyk (KS „Orient”)

 

dzieci, soft – szybkościówki, 7lat (2012), dziewczęta

  1. Zofia Witczak (KS „Orient”)
  2. Maria Kaźmierczak (KS „Orient”)
  3. Katarzyna Lis (KS „Orient”)

 

dzieci, soft – szybkościówki, 6lat (2013), chłopcy, -120cm

  1. Daniel Mazurek (KS „Orient”)
  2. Artur Worek (KS „Orient”)
  3. Nikodem Kucharzewski (KS „Orient”)

 

dzieci, soft – szybkościówki, 6lat (2013), chłopcy, +120cm

  1. Kacper Siewnik (KS „Orient”)
  2. Jan Kowalczyk (KS „Orient”)
  3. Igor Pietrala (KS „Orient”)

 

dzieci, soft – szybkościówki, 6lat (2013), dziewczęta

  1. Nicola Łyżwa (KS „Orient”)
  2. Łucja Pustułka (KS „Orient”)
  3. Hana Bereda (KS „Orient”)

 

dzieci, soft – szybkościówki, 5lat (2014), chłopcy

  1. Jan Jagodziński (KS „Orient”)
  2. Tymon Kwiecień (KS „Orient”)
  3. Gabriel Kwoczaka (KS „Orient”)

 

dzieci, soft – szybkościówki, 5lat (2014), dziewczęta

  1. Antonina Jeziorko (KS „Orient”)
  2. Joanna Moryń (KS „Orient”)
  3. Nikola Puchała (KS „Orient”)

 

dzieci, soft – szybkościówki, 4lat (2015), chłopcy

  1. Szymon Grabara (KS „Orient”)
  2. Kazimierz Stępień (KS „Orient”)
  3. Filip Horbatiuk (KS „Orient”)

 

dzieci, soft – szybkościówki, 3-4lat (2016- 2015), dziewczęta

  1. Antonina Grochowalska (KS „Orient”)
  2. Maja Jurkiewicz (KS „Orient”)
  3. Iga Próchnicka (KS „Orient”)

 

dzieci, semi – szybkościówki, +9lat (-2010), -140cm

  1. Adam Grabara (KS „Orient”)
  2. Adam Mazur (KS „Orient”)
  3. Jan Ignasiak (KS „Orient”)

 

dzieci, semi – szybkościówki, +9lat (-2010), +140cm

  1. Juliusz Kopa (KS „Orient”)
  2. Dawid Rynkowski (KS „Orient”)
  3. Wojciech Gajek (KS „Orient”)

 

dzieci, semi – szybkościówki, 8lat (2011)

  1. Dawid Siwczyński (KS „Orient”)
  2. Olaf Mastalerz (KS „Orient”)
  3. Piotr Grochowalski (KS „Orient”)

 

młodzik

 

młodzik, układy formalne tradycyjne

  1. Klaudia Siwczyńska (KS „Orient”)
  2. Bartłomiej Ciura (KS „Orient”)
  3. Daria Ściślicka (KS „Orient”)

 

młodzik, soft stick – 10-9.3 cup, chłopcy, -149cm

  1. Szymon Piłka (KS „Orient”)
  2. Wiktor Szal (KS „Orient”)
  3. Oskar Pałka (KS „Orient”)

 

młodzik, soft stick – 10-9.3 cup, chłopcy, +149cm

  1. Maksymilian Wcisło (KS „Orient”)
  2. Mateusz Dorobisz (KS „Orient”)
  3. Tymoteusz Ziaja (KS „Orient”)

 

młodzik, soft stick – 10-9.3 cup, dziewczęta

  1. Natalia Odelska (KS „Orient”)
  2. Olga Żelezik (KS „Orient”)
  3. Kaja Kostańczyk (KS „Orient”)

 

młodzik, semi contact – 8-5.3 cup, chłopcy, -150cm

  1. Antoni Jagoda (KS „Orient”)
  2. Mateusz Wcisło (KS „Orient”)
  3. Kosma Brzeżawski (KS „Orient”)

 

młodzik, semi contact – 8-5.3 cup, chłopcy, +150cm

  1. Konrad Browarski (KS „Orient”)
  2. Igor Czernicki (KS „Orient”)
  3. Bartłomiej Ciura (KS „Orient”)

 

młodzik, semi contact – 8-5.3 cup, dziewczęta

  1. Klaudia Siwczyńska (KS „Orient”)
  2. Oliwia Kozłowska (KS „Orient”)
  3. Wiktoria Szczepańczyk (KS „Orient”)

 

młodzik, soft – techniki specjalne, chłopcy, -149cm

  1. Alan Jarząbek (KS „Orient”)
  2. Oskar Pałka (KS „Orient”)
  3. Szymon Piłka (KS „Orient”)

 

młodzik, soft – techniki specjalne, chłopcy, +149cm

  1. Maksymilian Wcisło (KS „Orient”)
  2. Łukasz Rams (KS „Orient”)
  3. Mateusz Dorobisz (KS „Orient”)

 

młodzik, soft – techniki specjalne, dziewczęta

  1. Natalia Odelska 
  2. Karolina Brewka (KS „Orient”)
  3. Weronika Bayerlajn (KS „Orient”)

 

młodzik, semi – techniki specjalne, chłopcy, -150cm

  1. Alan Muchin (KS „Orient”)
  2. Michał Całus (KS „Orient”)
  3. Alan Włodarski (KS „Orient”)

 

młodzik, semi – techniki specjalne, chłopcy, +150cm

  1. Bartosz Zegan (KS „Orient”)
  2. Mateusz Sikora (KS „Orient”)
  3. Wojciech Połys (KS „Orient”)

 

młodzik, semi – techniki specjalne, dziewczęta

  1. Daria Ściślicka (KS „Orient”)
  2. Klaudia Siwczyńska (KS „Orient”)
  3. Agnieszka Konopa (KS „Orient”)

 

młodzik, soft – szybkościówki, chłopcy, -149cm

  1. Alan Jarząbek (KS „Orient”)
  2. Oskar Pałka (KS „Orient”)
  3. Szymon Piłka (KS „Orient”)

 

młodzik, soft – szybkościówki, chłopcy, +149cm

  1. Mateusz Dorobisz (KS „Orient”)
  2. Wiktor Glama (KS „Orient”)
  3. Marcel Jęderko (KS „Orient”)

 

młodzik, soft – szybkościówki, dziewczęta

  1. Natalia Odelska (KS „Orient”)
  2. Zuzanna Bzdęga
  3. Karolina Brewka (KS „Orient”)

 

młodzik, semi – szybkościówki, chłopcy, -150cm

  1. Michał Całus (KS „Orient”)
  2. Alan Muchin (KS „Orient”)
  3. Kamil Labocha (KS „Orient”)

 

młodzik, semi – szybkościówki, chłopcy, +150cm

  1. Igor Czernicki (KS „Orient”)
  2. Bartłomiej Ciura (KS „Orient”)
  3. Wojciech Połys (KS „Orient”)

 

młodzik, semi – szybkościówki, dziewczęta

  1. Daria Ściślicka (KS „Orient”)
  2. Julia Bajek (KS „Orient”)
  3. Klaudia Siwczyńska (KS „Orient”)
Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2020 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa