Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Włoszczowa, Wrzosowa, Zawiercie, Żarki

Puchar Polski Północnej zdobyty!

22 lutego 2020r w Barczewie odbył się Otwarty Puchar Polski Północnej. Do zawodów zgłosiło się 132 zawodników i zawodniczek oraz 21 sędziów z 7 klubów z całej Polski. Nasz klub reprezentowało 30 zawodników i zawodniczek z sekcji z Będzina, Zawiercia, Łaz i Częstochowy, sędzia Karol Marcisz oraz trenerzy Monika Cieślik i Jakub Demuth. Zajęliśmy pierwsze miejsce w Generalnej Klasyfikacji Klubowej zdobywając 15 złotych, 16 srebrnych oraz 19 brązowych medali.

Gratulujemy wszystkim

W rozwinięciu wyniki naszych zawodników.

dzieci
Julia Muchin:
I miejsce – dzieci, soft stick, +9lat (-2011), dziewczęta
III miejsce – dzieci, tempówki, +9lat (-2011), dziewczęta

Natalia Szymala:
I miejsce – dzieci, soft stick, 8lat (2012), dziewczęta
I miejsce – dzieci, tempówki, 8lat (2012), dziewczęta

Nikodem Kucharzewski:
II miejsce – dzieci, soft stick, 7lat (2013), chłopcy
I miejsce – dzieci, tempówki, 7lat (2013), chłopcy

Nikodem Bereda:
III miejsce – dzieci, ukł. formalne otw.
III miejsce – dzieci, tempówki, +9lat (-2011), chłopcy

Dawid Siwczyńsi:
I miejsce – dzieci, tempówki, +9lat (-2011), chłopcy

Agata Ślęzak:
II miejsce – dzieci, tempówki, +9lat (-2011), dziewczęta
III miejsce – dzieci, touch contact, +9lat (-2011), dziewczęta

młodzik

Igor Czernicki:
I miejsce – młodzik, tempówki, chłopcy, -7 kup, -155cm
I miejsce – młodzik, semi contact, chłopcy, -7 kup, -155cm

Miłosz Zagdan:
III miejsce – młodzik, tempówki, chłopcy, -7 kup, -155cm
III miejsce – młodzik, semi contact, chłopcy, -7 kup, -155cm

Juliusz Gajek:
I miejsce – młodzik, tempówki, chłopcy, +6 kup, -145cm
II miejsce – młodzik, grand champion, chłopcy -145cm – konkurencja dodatkowa

Stanisław Kubik:
III miejsce – młodzik, tempówki, chłopcy, +6 kup, -145cm
III miejsce – młodzik, semi contact, chłopcy, +6 kup, -145cm

Kamil Labocha:
I miejsce – młodzik, tempówki, chłopcy, +6 kup, -155cm
III miejsce – młodzik, semi contact, chłopcy, +6 kup, -155cm

Juliusz Kopa:
III miejsce – młodzik, tempówki, chłopcy, +6 kup, -155cm
II miejsce – młodzik, semi contact, chłopcy, +6 kup, -155cm

Mateusz Sikora:
II miejsce – młodzik, tempówki, chłopcy, +6 kup, +155cm
II miejsce – młodzik, semi contact, chłopcy, +6 kup, +155cm
III miejsce – młodzik, grand champion, chłopcy +145cm – konkurencja dodatkowa

Daria Ściślicka:
I miejsce – młodzik, tempówki, dziewczęta, -7 kup, -150cm
I miejsce – młodzik, semi contact, dziewczęta, -7 kup, -150cm
III miejsce – młodzik, grand champion, dziewczęta – konkurencja dodatkowa

Agnieszka Konopa:
II miejsce – młodzik, tempówki, dziewczęta, -7 kup, -150cm

Nadia Głąb:
III miejsce – młodzik, tempówki, dziewczęta, -7 kup, -150cm
II miejsce – młodzik, semi contact, dziewczęta, -7 kup, -150cm
II miejsce – młodzik, grand champion, dziewczęta – konkurencja dodatkowa

Nikola Szymańska:
III miejsce – młodzik, tempówki, dziewczęta, +6 kup, -145cm
III miejsce – młodzik, semi contact, dziewczęta, +6 kup, -145cm

Oliwia Piwek:
III miejsce – młodzik, tempówki, dziewczęta, +6 kup, -155cm
II miejsce – młodzik, semi contact, dziewczęta, +6 kup, -155cm

Alan Jarząbek:
III miejsce – młodzik, semi contact, chłopcy, -7 kup, -145cm

Oskar Kolorus:
II miejsce – młodzik, semi contact, chłopcy, -7 kup, -155cm

Mateusz Wcisło:
II miejsce – młodzik, semi contact, chłopcy, +6 kup, -145cm

kadet

Afroditi Liveri:
I miejsce – kadet, light contact, dziewczęta, -52kg
III miejsce – kadet, semi contact, dziewczęta, +160cm

Kosma Brzeżawski:
II miejsce – kadet, semi contact, chłopcy, -155cm
II miejsce – kadet, light contact, chłopcy, -47kg

Kacper Lasa:
I miejsce – kadet, light contact, chłopcy, -47kg
II miejsce – kadet, semi contact, chłopcy, -165cm

Kacper Bakalarz:
III miejsce – kadet, semi contact, chłopcy, +175cm

Junior + Senior

Piotr Prauza:
I miejsce – JUN+SEN, semi contact, mężczyźni, -170cm
II miejsce – JUN+SEN, light contact, mężczyźni, -64kg

Kacper Wuczyński:
I miejsce – JUN+SEN, light contact, mężczyźni, -64kg

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2020 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa