Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Włoszczowa, Wrzosowa, Zawiercie, Żarki

Egzamin na stopnie uczniowskie w Częstochowie i Będzinie.

W rozwinięciu wiadomości zamieszczamy szczegółowy podział na grupy podczas zbliżającego się egzaminu. Prosimy o dokładne sprawdzenie, do której grupy należy dany zawodnik. Pod uwagę w kolejności wzięte zostały: grupa wiekowa oraz stopień, na jaki zawodnik zdaje egzamin.
Przypominamy, że zawodnik, który stawi się na egzamin spóźniony lub nie na swoją grupę, nie ma możliwości wzięcia udziału w egzaminie. Od tej zasady nie będzie żadnych wyjątków.

Egzamin odbywa się:
– SOBOTA – 01.02.2020 roku na sali w Częstochowie (ul. Brzozowa 2/8, C. H. Jagiellończycy, okrąglak 2 piętro) dla sekcji: Częstochowa Jagiellończycy, Częstochowa Północ, Blachownia, Radomsko, Włoszczowa.

– NIEDZIELA – 02.02.2020 roku na sali w Będzinie (ul. Piastowska 29, teren Zajezdni Tramwajowej) dla sekcji: Będzin, Łazy, Zawiercie, Rokitno, Kroczyce, Myszków i Żarki.

W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z instruktorami.

 

SOBOTA 01.02.2020 R – CZĘSTOCHOWA

sala treningowa CH Jagiellończycy, ul. Brzozowa 2/8, Okrąglak, II piętro

dla grup ćwiczących w sekcjach Częstochowa Jagiellończycy, Częstochowa Północ, Włoszczowa, Radomsko, Blachownia.

GR.1 – DZIECI STARSZE – ROCZNIKI 2011,2012,2013 – zdający na 10 cup (biały pas) – godz. 9.00

GR.2 – DZIECI MŁODSZE – ROCZNIKI 2015 I MŁODSI – wszystkie stopnie – godz. 10.00

GR.3 – DZIECI STARSZE – ROCZNIKI 2014 – wszystkie stopnie – godz.10.30

GR.4 – DZIECI STARSZE – ROCZNIKI 2011,2012,2013 – zdający na 9.1 cup (biały pas z jedną żółtą belką), 9.2 cup (biały pas z dwiema żółtymi belkami), 9.3 cup (biały pas z trzema żółtymi belkami) – godz. – godz. 11.00

GR.5 – MŁODZICY – ROCZNIKI 2008, 2009,2010 – zdający na 10 cup (biały pas) – godz.12.00

GR.6 – KICK BOXING – wszystkie stopnie – godz.12.15

GR.7 – MŁODZICY – ROCZNIKI 2008, 2009,2010 – zdający na 6 cup (zielony pas) – godz. 12.45

Gr.8 – MŁODZICY – ROCZNIKI 2008, 2009,2010 – zdający na 9.1 cup (biały pas z jedną żółtą belką), 9.2 cup (biały pas z dwiema żółtymi belkami), 9.3 cup (biały pas z trzema żółtymi belkami), 8 cup (żółty pas) – godz. 14.00

GR.9- DZIECI STARSZE – ROCZNIKI 2011,2012,2013 – zdający na na 8 cup (żółty pas), 7.1 cup (żółty pas z jedną zieloną belką), 7.2 cup (żółty pas z dwiema zielonymi belkami), 7.3 cup (żółty pas z trzema zielonymi belkami), 5.2 cup (zielony pas z dwiema niebieskimi belkami – godz.15.00

Gr.10. – MŁODZICY – ROCZNIKI 2008, 2009,2010 – zdający na 7.1 cup (żółty pas z jedną zieloną belką), 7.2 cup (żółty pas z dwiema zielonymi belkami), 7.3 cup (żółty pas z trzema zielonymi belkami) – godz. 16.30

GR.11 – MŁODZICY – ROCZNIKI 2008, 2009,2010 – zdający na 5.1 cup (zielony pas z jedną niebieską belką), 5.2 cup ( zielony pas z dwiema niebieskimi belkami) 5.3 cup ( zielony pas z trzema niebieskimi belkami), 3.3 cup (niebieski pas z trzema czerwonymi belkami) – godz. 18.00

GR.12 – KADET, JUNIOR, SENIOR – ROCZNIKI 2007 I STARSI – wszystkie stopnie – godz. 19.30

 

NIEDZIELA – 02.02.2020 R – BĘDZIN
teren zajezdni tramwajowej Będzin ul. Piastowska 29,
dla grup trenujących w sekcjach Będzin, Łazy, Rokitno, Kroczyce, Zawiercie, Myszków, Żarki

GR.1 DZIECI STARSZE – ROCZNIKI 2011,2012,2013 – zdający na 10 cup (biały pas) – godz. 9.00

GR.2 – DZIECI MŁODSZE – ROCZNIKI 2015 I MŁODSI – wszystkie stopnie – godz. 10.00

GR.3 – DZIECI STARSZE – ROCZNIKI 2014 – wszystkie stopnie – godz.10.30

GR.4 – DZIECI STARSZE – ROCZNIKI 2011,2012,2013 – zdający na 9.1 cup (biały pas z jedną żółtą belką), 9.2 cup (biały pas z dwiema żółtymi belkami), 9.3 cup (biały pas z trzema żółtymi belkami) –  godz. 11.00

GR.5 – DZIECI STARSZE – ROCZNIKI 2011,2012,2013 – zdający na 8 cup (żółty pas), 7.1 cup (żółty pas z jedną zieloną belką), 7.2 cup (żółty pas z dwiema zielonymi belkami), 7.3 cup (żółty pas z trzema zielonymi belkami), 6 cup (zielony pas), 5.2 cup (zielony pas z dwiema niebieskimi belkami – godz. 12.30

GR.6 – MŁODZICY – ROCZNIKI 2008, 2009,2010 – zdający na 10 cup (biały pas) – godz.13.45

Gr.7 – MŁODZICY – ROCZNIKI 2008, 2009,2010 – zdający na 9.1 cup (biały pas z jedną żółtą belką), 9.2 cup (biały pas z dwiema żółtymi belkami), 9.3 cup (biały pas z trzema żółtymi belkami) – godz. 14.30

Gr.8. – MŁODZICY – ROCZNIKI 2008, 2009,2010 – zdający na 8 cup (żółty pas), 7.1 cup (żółty pas z jedną zieloną belką), 7.2 cup (żółty pas z dwiema zielonymi belkami), 7.3 cup (żółty pas z trzema zielonymi belkami), 6 cup (zielony pas), 5.1 cup (zielony pas z jedną niebieską belką), 5.2 cup ( zielony pas z dwiema niebieskimi belkami) 5.3 cup ( zielony pas z trzema niebieskimi belkami), 4 cup (niebieski pas) – godz. 15.30

GR.9 – KADET, JUNIOR, SENIOR – ROCZNIKI 2007 I STARSI – zdający na 10 cup (biały pas), 9 cup (biały pas z żółtą belką), 8 cup ( żółty pas), 7 cup (żółty pas z zieloną belką) – godz. 17.00

GR.10 – KADET, JUNIOR, SENIOR – ROCZNIKI 2007 I STARSI – zdający na 6 cup (zielony pas), 5 cup (zielony pas z jedną niebieską belką), 4 cup (niebieski pas), 2 cup (czerwony pas) – godz. 18.15

GR.11 – KICK BOXING – wszystkie stopnie – godz.19.00

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2020 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa