Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Włoszczowa, Wrzosowa, Zawiercie, Żarki

Mistrzostwa Polski Południowej zdobyte! Wracamy z 77 medalami.

W dniu 27 października 2019 w Świdnicy odbyły się Mistrzostwa Polski Południowej ZS PUT w Taekwon-do. Organizatorem zawodów był: UKS Taekwon-do Gryf, oraz Związek Sportowy Polska Unia Taekwon-do. Do zawodów zgłosiło się 246 zawodników i zawodniczek z 10 klubów z całej Polski. Nasz klub reprezentowało 67 zawodników i zawodniczek z sekcji Częstochowa Jagiellończycy, Częstochowa Północ, Będzin, Zawiercie i Łazy.

Nie było łatwo stanąć na podium ale pomimo dużej konkurencji byliśmy 29 razy na pierwszym miejscu, 26 na drugim i 22 na trzecim. Taki wynik pozwolił nam odebrać puchar za I miejsce w  Generalnej Klasyfikacji Medalowej Zawodów.

Wszystkim gratulujemy.

W rozwinięciu wiadomości wyniki naszych zawodników.

 

dzieci

Adam Grabara:
I miejsce – dzieci, soft stick, +8lat (-2011), -135cm
I miejsce – dzieci, tempówki, +8lat (-2011), chłopcy

Stanisław Kubik:
III miejsce – dzieci, soft stick, +8lat (-2011), -135cm

Maksymilian Koszek:
I miejsce – dzieci, soft stick, -7lat (+2012), -125cm
I miejsce – dzieci, techniki specjalne, -7lat (+2012), chłopcy

Gabriel Mańka:
II miejsce – dzieci, soft stick, -7lat (+2012), -125cm
I miejsce – dzieci, tempówki, -7lat (+2012), chłopcy
II miejsce – dzieci, techniki specjalne, -7lat (+2012), chłopcy
III miejsce – dzieci, tor przeszkód, -7lat (+2012), chłopcy

Konrad Mojek:
III miejsce – dzieci, soft stick, -7lat (+2012), +125cm
II miejsce – dzieci, tempówki, -7lat (+2012), chłopcy
II miejsce – dzieci, tor przeszkód, -7lat (+2012), chłopcy

Nikodem Bereda:
II miejsce – dzieci, tempówki, +8lat (-2011), chłopcy

Marcin Bąkowski:
III miejsce – dzieci, tempówki, +8lat (-2011), chłopcy

Maria Marciniak:
I miejsce – dzieci, tempówki, +8lat (-2011), dziewczęta
I miejsce – dzieci, techniki specjalne, +8lat (-2011), dziewczęta
III miejsce – dzieci, tor przeszkód, +8lat (-2011), dziewczęta

Amelia Ciszewska:
I miejsce – dzieci, tempówki, -7lat (+2012), dziewczęta
III miejsce – dzieci, techniki specjalne, -7lat (+2012), dziewczęta
I miejsce – dzieci, tor przeszkód, -7lat (+2012), dziewczęta

Roksana Wojtowicz:
II miejsce – dzieci, tempówki, -7lat (+2012), dziewczęta
II miejsce – dzieci, techniki specjalne, -7lat (+2012), dziewczęta
III miejsce – dzieci, tor przeszkód, -7lat (+2012), dziewczęta

Juliusz Kopa:
I miejsce – dzieci, techniki specjalne, +8lat (-2011), chłopcy

Dawid Siwczyński:
III miejsce – dzieci, techniki specjalne, +8lat (-2011), chłopcy

Zofia Wysocka:
II miejsce – dzieci, techniki specjalne, +8lat (-2011), dziewczęta
I miejsce – dzieci, tor przeszkód, +8lat (-2011), dziewczęta

Piotr Grochowalski:
III miejsce – dzieci, tor przeszkód, +8lat (-2011), chłopcy

Julia Muchin:
II miejsce – dzieci, tor przeszkód, +8lat (-2011), dziewczęta

młodzik

Klaudia Siwczyńska:
II miejsce – młodzik, ukł. formalne trad., +5 kup
I miejsce – młodzik, tempówki, dziewczęta, +150cm
III miejsce – młodzik, techniki specjalne, dziewczęta, +150cm

Kosma Brzeżawski:
III miejsce – młodzik, ukł. formalne trad., +5 kup
I miejsce – młodzik, touch contact, chłopcy, -150cm

Antoni Kisiel:
II miejsce – młodzik, tempówki, chłopcy, -140cm
III miejsce – młodzik, touch contact, chłopcy, -140cm

Alan Muchin:
III miejsce – młodzik, tempówki, chłopcy, -140cm
I miejsce – młodzik, techniki specjalne, chłopcy, -140cm

Juliusz Gajek:
I miejsce – młodzik, tempówki, chłopcy, -150cm

Konrad Browarski:
I miejsce – młodzik, tempówki, chłopcy, -150cm
I miejsce – młodzik, techniki specjalne, chłopcy, -150cm

Kamil Labocha:
III miejsce – młodzik, tempówki, chłopcy, -150cm

Igor Czernicki:
I miejsce – młodzik, tempówki, chłopcy, +150cm

Bartłomiej Ciura:
II miejsce – młodzik, tempówki, chłopcy, +150cm

Jagoda Pudzianowska:
II miejsce – młodzik, tempówki, dziewczęta, -140cm
I miejsce – młodzik, techniki specjalne, dziewczęta, -140cm

Weronika Zawalska:
II miejsce – młodzik, tempówki, dziewczęta, -150cm
I miejsce – młodzik, touch contact, dziewczęta, -150cm

Daria Ściślicka:
III miejsce –młodzik, tempówki, dziewczęta, -150cm
I miejsce – młodzik, techniki specjalne, dziewczęta, -150cm

Afroditi Liveri:
II miejsce – młodzik, tempówki, dziewczęta, +150cm
II miejsce – młodzik, techniki specjalne, dziewczęta, +150cm

Alan Jarząbek:
III miejsce – młodzik, techniki specjalne, chłopcy, -140cm
II miejsce – młodzik, touch contact, chłopcy, -140cm

Zuzanna Bzdęga:
II miejsce – młodzik, techniki specjalne, dziewczęta, -140cm

Agnieszka Konopa:
III miejsce – młodzik, techniki specjalne, dziewczęta, -150cm

Bartosz Zegan:
II miejsce – młodzik, touch contact, chłopcy, +150cm

Julia Bajek:
III miejsce – młodzik, touch contact, dziewczęta, -150cm

kadet

Emilia Kozioł:
I miejsce – kadet, techniki specjalne, dziewczęta, -160cm
I miejsce – kadet, semi contact, dziewczęta, -155cm
I miejsce – kadet, light contact, dziewczęta, -54kg

Oliwia Kołodziejczyk:
I miejsce – kadet, semi contact, dziewczęta, -165cm
I miejsce – kadet, light contact, dziewczęta, +54kg

Natalia Zawalska:
III miejsce – kadet, semi contact, dziewczęta, -165cm
I miejsce – kadet, light contact, dziewczęta, -47kg

Paweł Chober:
I miejsce – kadet, semi contact, chłopcy, -160cm
III miejsce – kadet, light contact, chłopcy, -46kg

Kacper Zaporowski:
III miejsce – kadet, semi contact, chłopcy, -160cm

Bartosz Kozioł:
II miejsce – kadet, semi contact, chłopcy, -165cm
I miejsce – kadet, light contact, chłopcy, -52kg

Tymoteusz Kopa:
II miejsce – kadet, semi contact, chłopcy, +170cm
I miejsce – kadet, light contact, chłopcy, +58kg

Kacper Milka:
III miejsce : kadet, light contact, chłopcy, +58kg

junior

Bartłomiej Gardas:
III miejsce – junior, ukł. formalne trad., +5 kup
II miejsce – junior, semi contact, mężczyźni, -175cm
I miejsce – junior, light contact, mężczyźni, -66kg

Magdalena Matyja:
II miejsce – junior, semi contact, kobiety
II miejsce – junior, light contact, kobiety

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2019 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa