Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Włoszczowa, Wrzosowa, Zawiercie, Żarki

Puchar Krakowa w Taekwon-do – wyniki

51 – osobowa ekipa z Orientu podbiła Kraków 18 maja 2019. Nasi najmłodsi adepci i ci starsi zaprezentowali się z najlepszej strony podczas konkurencji takich jak techniki specjalne, walki soft stick, touch contact, semi i light contact, tor przeszkód dla najmłodszych oraz techniki szybkościowe.

Dziękujemy za dobrą organizację i wysoki poziom zawodów.

W rozwinięciu wyniki naszych zawodników.

 

 

 

Wiktor Gajek :
I miejsce – Dzieci +2013, techniki specjalne
I miejsce – Dzieci +2013, techniki szybkościowe
I miejsce – Dzieci +2013, soft-stick, chłopcy

Nina Kołat :
II miejsce – Dzieci +2013, techniki specjalne
II miejsce – Dzieci +2013, soft-stick, dziewczęta

Jakub Siwczyński :
III miejsce – Dzieci +2013, techniki specjalne
III miejsce – Dzieci +2013, techniki szybkościowe

Maksymilian Koszek :
I miejsce – Dzieci 2012, techniki specjalne, chłopcy
II miejsce – Dzieci 2012, techniki szybkościowe, chłopcy
II miejsce – Dzieci 2012, soft-stick, chłopcy

Kacper Bogusz :
II miejsce – Dzieci 2012, techniki specjalne, chłopcy
III miejsce – Dzieci 2012, soft-stick, chłopcy

Gabriel Mańka :
III miejsce – Dzieci 2012, techniki specjalne, chłopcy
I miejsce – Dzieci 2012, techniki szybkościowe, chłopcy

Roksana Wójtowicz :
I miejsce – Dzieci 2012, techniki specjalne, dziewczęta
I miejsce – Dzieci 2012, techniki szybkościowe, dziewczęta
I miejsce – Dzieci 2012, soft-stick, dziewczęta

Amelia Ciszewska :
II miejsce – Dzieci 2012, techniki specjalne, dziewczęta
II miejsce – Dzieci 2012, techniki szybkościowe, dziewczęta

Zuzanna Makowska :
III miejsce – Dzieci 2012, techniki specjalne, dziewczęta
III miejsce – Dzieci 2012, techniki szybkościowe, dziewczęta
III miejsce – Dzieci 2012, soft-stick, dziewczęta

Szymon Kańtoch :
III miejsce – Dzieci 2012, techniki szybkościowe, chłopcy

Olgierd Kostańczyk :
I miejsce – Dzieci 2012, soft-stick, chłopcy

Dawid Siwczyński :
I miejsce – Dzieci 2011, techniki specjalne, chłopcy +9 cup
I miejsce – Dzieci 2011, soft-stick, chłopcy +9 cup

Hubert Milka :
II miejsce – Dzieci 2011, techniki specjalne, chłopcy +9 cup
III miejsce – Dzieci 2011, soft-stick, chłopcy +9 cup

Marcin Bąkowski :
II miejsce – Dzieci 2011, techniki szybkościowe, chłopcy +9 cup
III miejsce – Dzieci 2011, soft-stick, chłopcy +9 cup

Nikodem Bereda :
III miejsce – Dzieci 2011, techniki szybkościowe, chłopcy +9 cup
II miejsce – Dzieci 2011, soft-stick, chłopcy +9 cup

Piotr Makowski :
I miejsce – Dzieci 2010, techniki specjalne, chłopcy −9 cup
I miejsce – Dzieci 2010, techniki szybkościowe, chłopcy −9 cup

Juliusz Kopa :
II miejsce – Dzieci 2010, techniki specjalne, chłopcy +8 cup
III miejsce – Dzieci 2010, soft-stick, chłopcy +8 cup

Wojciech Gajek :
III miejsce – Dzieci 2010, techniki specjalne, chłopcy +8 cup
I miejsce – Dzieci 2010, soft-stick, chłopcy +8 cup

Adam Grabara :
II miejsce – Dzieci 2010, techniki szybkościowe, chłopcy +8 cup

Kosma Brzeżawski :
I miejsce – Młodzicy, układy tradycyjne, chłopcy 7 cup
II miejsce – Młodzicy, techniki szybkościowe, chłopcy −146 cm
I miejsce – Młodzicy, semi-contact, chłopcy −146 cm

Bartosz Zegan :
II miejsce – Młodzicy, techniki specjalne, chłopcy +146 cm
III miejsce – Młodzicy, techniki szybkościowe, chłopcy +146 cm
II miejsce – Młodzicy, semi-contact, chłopcy +146 cm

 

Daria Ściślicka :
I miejsce – Młodzicy, techniki specjalne, dziewczęta −142 cm
I miejsce – Młodzicy, techniki szybkościowe, dziewczęta −142 cm
II miejsce – Młodzicy, semi-contact, dziewczęta −142 cm

Weronika Zawalska :
III miejsce – Młodzicy, techniki specjalne, dziewczęta −142 cm
II miejsce – Młodzicy, techniki szybkościowe, dziewczęta −142 cm
I miejsce – Młodzicy, semi-contact, dziewczęta −142 cm

Afroditi Liveri :
II miejsce – Młodzicy, techniki specjalne, dziewczęta +142 cm

Antoni Jagoda :
II miejsce – Młodzicy, techniki szybkościowe, chłopcy −139 cm

Juliusz Gajek :
I miejsce – Młodzicy, techniki szybkościowe, chłopcy −146 cm
III miejsce – Młodzicy, semi-contact, chłopcy −146 cm

Konrad Browarski :
I miejsce – Młodzicy, techniki szybkościowe, chłopcy +146 cm
III miejsce – Młodzicy, semi-contact, chłopcy +146 cm

Agnieszka Konopa :
III miejsce – Młodzicy, semi-contact, dziewczęta −142 cm

Aleksandra Zegan :
II miejsce – Młodzicy, semi-contact, dziewczęta +142 cm

Tymoteusz Kopa :
I miejsce – Kadeci, techniki specjalne, chłopcy +160 cm
I miejsce – Kadeci, light-contact, chłopcy +52 kg

 
Aleksandra Woch :
III miejsce – Kadeci, techniki specjalne, dziewczęta −160 cm
III miejsce –  Kadeci, semi-contact, dziewczęta −160 cm

Kacper Milka :
II miejsce – Kadeci, semi-contact, chłopcy +160 cm

Michał Wlazło :
I miejsce – Kadeci, light-contact, chłopcy −52 kg

Piotr Jaworski :
I miejsce – Seniorzy, techniki specjalne, mężczyźni, kolorowe pasy
III miejsce – Seniorzy, semi-contact, mężczyźni, kolorowe pasy

Magdalena Matyja :
II miejsce –  Seniorzy, techniki specjalne, kobiety, kolorowe pasy
II miejsce – Seniorzy, semi-contact, kobiety, kolorowe pasy
I miejsce – Seniorzy, light-contact, kobiety, kolorowe pasy

 

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2019 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa