Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Włoszczowa, Wrzosowa, Zawiercie, Żarki

Podsumowanie Mistrzostw Polski w Taekwon-do

W dniach 13-14 kwietnia 2019 w Częstochowie odbyły się XXVI Mistrzostwa Polski ZS PUT w Taekwon-do pod honorowym patronatem Prezydenta Częstochowy – Pana Krzysztofa Matyjaszczyka. Organizatorem zawodów był Klub Sportowy Orient oraz Związek Sportowy Polska Unia Taekwon-do. Do zawodów zgłosiło się 660 zawodników i zawodniczek z 33 klubów z całej Polski oraz Czech, Mołdawii oraz Litwy.
W klasyfikacji generalnej nasz klub zajął 1 miejsce zdobywając 43 złote medale, 35 srebrnych i 36 brązowych. Podczas zawodów wyłonieni zostali najlepsi zawodnicy, wśród nich znaleźli się również zawodnicy KS Orient. Tytuł najlepszego zawodnika zdobyli:
Wiktor Gajek 2/1/0 – kategoria dzieci, chłopiec
Nadia Głąb 2/1/0 – kategoria młodzik, dziewczynka
Michelle Maier 2/0/1 – kategoria junior, kobieta:

W rozwinięciu wyniki.

 

A oto wyniki naszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych:

DZIECI MŁODSZE – konkurencje poza rankingiem

Jakub Siwczyński – 1m. – soft stick, 4-5lat (2014-2015), chłopcy
– 1m. tempówki, 4-5lat (2014-2015), chłopcy
– 3m. techniki specjalne, 4-5lat (2014-2015), chłopcy

Igor Bilski – 2m. soft stick, 4-5lat (2014-2015), chłopcy
– 2m. techniki specjalne, 4-5lat (2014-2015), chłopcy
– 2m. tempówki, 4-5lat (2014-2015), chłopcy

Tymon Kwiecień – 3m. soft stick, 4-5lat (2014-2015), chłopcy

Ewa Zatoń – 2m. soft stick, 4-5lat (2014-2015), dziewczęta
– 2m. techniki specjalne, 4-5lat (2014-2015), dziewczęta
– 3m. tempówki, 4-5lat (2014-2015), dziewczęta

Antonina Grochowalska – 2m. tempówki, 4-5lat (2014-2015), dziewczęta
– 3m. soft stick, 4-5lat (2014-2015), dziewczęta
– 3m. techniki specjalne, 4-5lat (2014-2015), dziewczęta

Aleksander Kacprzak – 1m. techniki specjalne, 4-5lat (2014-2015), chłopcy
– 3m. tempówki, 4-5lat (2014-2015), chłopcy

DZIECI

Krystian Grela – 1m. techniki specjalne, +9lat (-2010), chłopcy, -9 kup
– 2m. soft stick, +9lat (-2010), chłopcy, -9 kup

Adam Grabara – 1m. soft stick, +9lat (-2010), chłopcy, +8 kup
– 2m. tempówki, +9lat (-2010), chłopcy, +7 kup

Mateusz Kubasik – 1m. soft stick, 8lat (2011), chłopcy, -9 kup
– 1m. tempówki, 8lat (2011), chłopcy, 9 kup

Piotr Grochowalski – 1m. soft stick, 8lat (2011), chłopcy, +8 kup

Cezary Zgrzebny – 2m. soft stick, 8lat (2011), chłopcy, +8 kup

Dominik Łuczak – 1m. soft stick, 7lat (2012), chłopcy, -10 kup

Kacper Bogusz – 3m. soft stick, 7lat (2012), chłopcy, -10 kup
– 2m. tempówki, 7lat (2012), chłopcy, -10 kup

Maksymilian Koszek – 1m. soft stick, 7lat (2012), chłopcy, +9 kup
– 2m. tempówki, 7lat (2012), chłopcy, +9 kup

Borys Machnikowski – 2m. soft stick, 7lat (2012), chłopcy, +9 kup
– 2m. techniki specjalne, 7lat (2012), chłopcy, +9 kup

Adam Dąbek – 1m. tempówki, 7lat (2012), chłopcy, +9 kup
– 3m. soft stick, 7lat (2012), chłopcy, +9 kup

Roksana Wojtowicz – 1m. soft stick, 7lat (2012), dziewczęta
– 2m. techniki specjalne, 7lat (2012), dziewczęta

Zofia Witczak – 3m. soft stick, 7lat (2012), dziewczęta

Wiktor Gajek – 1m. soft stick, 6lat (2013), chłopcy
– 1m. tempówki, 6lat (2013), chłopcy
– 2m. – techniki specjalne, 6lat (2013), chłopcy

January Grela – 3m. soft stick, 6lat (2013), chłopcy

Nadia Ryczek – 1m. soft stick, 6lat (2013), dziewczęta
– 1m. techniki specjalne, 6lat (2013), dziewczęta
– 2m. tempówki, 6lat (2013), dziewczęta

Izabela Kołodziejczyk – 2m. soft stick, 6lat (2013), dziewczęta
– 2m. techniki specjalne, 6lat (2013), dziewczęta

Piotr Makowski – 3m. tempówki, +9lat (-2010), chłopcy, -9 kup

Wojciech Gajek – 1m. tempówki, +9lat (-2010), chłopcy, 8 kup
– 1m. techniki specjalne, +9lat (-2010), chłopcy, 8 kup

Maciej Kastek – 2m. tempówki, +9lat (-2010), chłopcy, 8 kup
– 3m. techniki specjalne, +9lat (-2010), chłopcy, 8 kup
– 3m. touch contact, +9lat (-2010), chłopcy, +135cm

Piotr Żuczek – 3m. tempówki, +9lat (-2010), chłopcy, 8 kup

Maciej Błaszczyk – 1m. tempówki, +9lat (-2010), chłopcy, +7 kup

Filip Wojtkiewicz – 1m. tempówki, 8lat (2011), chłopcy, -10 kup
– 1m. techniki specjalne, 8lat (2011), chłopcy, -10 kup

Kamil Raczek – 3m. tempówki, 8lat (2011), chłopcy, -10 kup
– 3m. techniki specjalne, 8lat (2011), chłopcy, -10 kup

Nikodem Bereda – 2m. tempówki, 8lat (2011), chłopcy, 9 kup
– 3m. techniki specjalne, 8lat (2011), chłopcy, 9 kup
– 3m. touch contact, -8lat (+2011), chłopcy, -130cm

Hubert Milka – 2m. touch contact, -8lat (+2011), chłopcy, +130cm
– 3m. tempówki, 8lat (2011), chłopcy, 9 kup

Natalia Szymala – 2m. tempówki, 7lat (2012), dziewczęta

Jakub Kalarus – 1m. tempówki, 7lat (2012), chłopcy, -10 kup

Brunon Mikołajczyk – 3m. tempówki, 7lat (2012), chłopcy, -10 kup

Piotr Klepka – 3m. tempówki, 7lat (2012), chłopcy, +9 kup

Erik Koziar – 3m. tempówki, 6lat (2013), chłopcy

Nina Kołat – 1m. tempówki, 6lat (2013), dziewczęta

Maria Marciniak – 2m. techniki specjalne, +9lat (-2010), dziewczęta, +8 kup

Juliusz Kopa – 1m. techniki specjalne, +9lat (-2010), chłopcy, +7 kup

Kamil Skoczylas – 1m. techniki specjalne, 8lat (2011), chłopcy, 9 kup

Dawid Siwczyński – 1m. touch contact, -8lat (+2011), chłopcy, -130cm
– 2m. techniki specjalne, 8lat (2011), chłopcy, +8 kup

Łucja Czech – 3m. techniki specjalne, 7lat (2012), dziewczęta

Leon Zemła – 1m. techniki specjalne, 7lat (2012), chłopcy, +9 kup

Szymon Kołodziejczyk – 3m. techniki specjalne, 7lat (2012), chłopcy, +9 kup

Mateusz Ojrzyński – 3m. touch contact, +9lat (-2010), chłopcy, -135cm

Igor Kałużny – 1m. touch contact, -8lat (+2011), chłopcy, +130cm

MŁODZIK

Bartłomiej Ciura – 2m. ukł. formalne trad., chłopcy, +5 kup

Tobiasz Dub – 1m. tempówki, chłopcy, -7 kup, -145cm

Kosma Brzeżawski – 2m. tempówki, chłopcy, -7 kup, -145cm
– 2m. touch contact, chłopcy, -7 kup, -145cm

Jakub Ćwiklak – 3m. tempówki, chłopcy, -7 kup, -145cm

Konrad Browarski – 1m. tempówki, chłopcy, -7 kup, -150cm

Julian Blacha – 2m. tempówki, chłopcy, -7 kup, -150cm

Bartosz Haberka 3m. tempówki, chłopcy, -7 kup, -150cm

Igor Czernicki – 1m. touch contact, chłopcy, -7 kup, +150cm
– 2m. tempówki, chłopcy, -7 kup, +150cm

Wojciech Połys – 3m. tempówki, chłopcy, -7 kup, +150cm

Juliusz Gajek – 2m. tempówki, chłopcy, +6 kup, -145cm

Nadia Głąb – 1m. techniki specjalne, dziewczęta, -7 kup, -140cm
– 1m. touch contact, dziewczęta, -7 kup, -140cm
– 2m. tempówki, dziewczęta, -7 kup, -140cm

Daria Ściślicka – 1m. tempówki, dziewczęta, -7 kup, -145cm
– 1m. techniki specjalne, dziewczęta, -7 kup, -145cm
– 3m. touch contact, dziewczęta, -7 kup, -145cm

Agnieszka Konopa – 3m. tempówki, dziewczęta, -7 kup, -145cm
– 3m. techniki specjalne, dziewczęta, -7 kup, -145cm

Klaudia Siwczyńska – 1m. tempówki, dziewczęta, -7 kup, +145cm
– 2m. touch contact, dziewczęta, -7 kup, +145cm

Afroditi Liveri – 3m. tempówki, dziewczęta, -7 kup, +145cm

Weronika Zawalska – 1m. tempówki, dziewczęta, +6 kup, -145cm
– 2m. touch contact, dziewczęta, +6 kup, -145cm

Michał Całus – 3m. techniki specjalne, chłopcy, -7 kup, -145cm
– 3m. touch contact, chłopcy, -7 kup, -145cm

Konrad Browarski – 1m. techniki specjalne, chłopcy, -7 kup, -150cm

Bartosz Zegan – 3m. techniki specjalne, chłopcy, +6 kup, +145cm

Julia Bajek – 2m. touch contact, dziewczęta, -7 kup, -140cm

KADET

Victoria Jankowska – 3m. semi contact, dziewczęta, -155cm

Oliwia Kołodziejczyk – 3m. semi contact, dziewczęta, -160cm

Tymoteusz Kopa – 2m. semi contact, chłopcy, -175cm
– 2m. light contact, chłopcy, -58kg

Natalia Zawalska – 1m. light contact, dziewczęta, -47kg

Emilia Kozioł – 2m. light contact, dziewczęta, -47kg

JUNIOR

Bartłomiej Gardas – 2m. ukł. formalne trad., mężczyźni, -4 kup
– 2m. light contact, mężczyźni, -64kg
– 3m. semi contact, mężczyźni, -170cm

Mariusz Nowak – 1m light contact, mężczyźni, -58kg
– 2m. ukł. formalne trad., mężczyźni, +3 kup

Michelle Maier – 1m. techniki specjalne, kobiety, -160cm
– 1m. light contact, kobiety, +61kg
– 3m. semi contact, kobiety, -165cm

Piotr Chober – 3m. semi contact, mężczyźni, -175cm

Kacper Kołodziejczyk – 1m. semi contact, mężczyźni, -180cm
– 1m. light contact, mężczyźni, -76kg

Maja Popczyk – 1m. light contact, kobiety, -54kg
– 3m. semi contact, kobiety, -170cm

Magdalena Matyja – 2m. light contact, kobiety, -54kg

SENIOR

Mateusz Tatar – 3m. light contact, mężczyźni, -64kg

Artur Stefański – 1m. light contact, mężczyźni, +82kg

Naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2019 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa