Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Włoszczowa, Wrzosowa, Zawiercie, Żarki

Relacja i wyniki z Drużynowych Mistrzostw Polski w Taekwon-do.

10 marca 2019 r. w Zawierciu odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski. Do zawodów zgłosiło się 351 zawodników i zawodniczek z 13 klubów z całej Polski.

Wszystkim zawodnikom,  startującym w Drużynowych Mistrzostwach Polski,  składamy gratulacje !

W rozwinięciu przedstawiamy wyniki naszych reprezentantów.

Dzieci 2013-2012:

Dziewczynki walki soft-stick

2 miejsce- Roksana Wojtowicz, Karina Osińska

3 miejsce – Emilia Pałka, Zuzanna Makowska

 

Dziewczynki techniki szybkościowe

2 miejsce- Zofia Witczak, Amelia Ciszewska

3 miejsce- Roksana Wojtowicz, Karina Osińska

 

Chłopcy walki soft-stick

1 miejsce- Olgierd Kostańczyk, Kacper Bogusz

2 miejsce- Szymon Kańtoch, Leon Jachna

3 miejsce- Wiktor Gajek, Maksymilian Koszek

 

Chłopcy techniki szybkościowe

1 miejsce- Wiktor Gajek, Maksymilian Koszek

2 miejsce- Adam Dąbek, Leon Zemła

3 miejsce- Oskar Nowacki, Szymon Kołodziejczyk

 

Dzieci 2011

Chłopcy walki soft-stick

1 miejsce- Dawid Siwczyński, Piotr Grochowalski

2 miejsce- Adrian Świderski, Igor Kałużny

3 miejsce- Hubert Milka, Nikodem Bereda

 

Chłopcy techniki szybkościowe

1 miejsce- Mateusz Kubasik, Marcin Bąkowski

2 miejsce- Hubert Milka, Nikodem Bereda

3 miejsce- Dawid Siwczyński, Piotr Grochowalski

 

Dzieci 2010

Dziewczynki walki soft stick

1 miejsce- Julia Karolczyk, Maria Marciniak

 

Dziewczynki techniki szybkościowe

2 miejsce- Julia Karolczyk, Maria Marciniak

3 miejsce- Liliana Błaszczyk, Emilia Karoń

 

Chłopcy walki soft stick

1 miejsce- Maciej Kastek, Wojciech Gajek

2 miejsce- Adam Grabara, Maciej Błaszczyk

 

Młodzicy

Dziewczynki touch contact -145 cm

1 miejsce- Weronika Zawalska, Daria Ściślicka

 

Dziewczynki techniki szybkościowe -145 cm

1 miejsce- Weronika Zawalska, Daria Ściślicka

 

Dziewczynki touch contact +145 cm

2 miejsce- Klaudia Siwczyńska, Afroditi Livieri

3 miejsce- Wiktoria Szczepańczyk, Julia Tatara

 

Dziewczynki techniki szybkościowe +145 cm

1 miejsce- Klaudia Siwczyńska, Afroditi Livieri

3 miejsce- Wiktoria Szczepańczyk, Julia Tatara

 

Chłopcy techniki szybkościowe -140 cm

3 miejsce- Alan Muchin, Kosma Brzeżawski

 

Chłopcy walki touch contact -150 cm

1 miejsce- Maksymilian Dzięcioł, Igor Czernicki

2 miejsce- Bartłomiej Ciura, Konrad Browarski

3 miejsce- Borys Pinis, Antoni Dołęgowski

 

Chłopcy techniki szybkościowe -150 cm

1 miejsce- Bartłomiej Ciura, Konrad Browarski

2 miejsce- Bartosz Suliga, Julian Blacha

3 miejsce- Maksymilian Dzięcioł, Igor Czernicki

 

Chłopcy walki touch contact +150 cm

2 miejsce- Bartosz Zegan, Mateusz Sikora

 

Chłopcy techniki szybkościowe +150 cm

2 miejsce- Bartosz Zegan, Mateusz Sikora

 

Układy formalne

2 miejsce- Kosma Brzeżawski, Mateusz Kidawa

 

Chłopcy techniki szybkościowe (grupa soft)

2 miejsce- Marcel Jąderko, Oskar Pałka

 

Kadeci

Tag team semi contact dziewczęta

2 miejsce- Natalia Zawalska, Emilia Kozioł

 

Tag team semi contact chłopcy

2 miejsce- Tymoteusz Kopa, Mateusz Owczarek

 

Double match light contact dziewczęta – 47 kg

1 miejsce- Natalia Zawalska, Emilia Kozioł

 

Double match light contact chłopcy -50 kg

3 miejsce- Bartosz Kozioł, Piotr Kubasik

 

Double match light contact chłopcy +58kg

2 miejsce- Tymoteusz Kopa, Mateusz Owczarek

 

Juniorzy

Tag team semi contact kobiet

1 miejsce- Michelle Maier, Maja Popczyk

2 miejsce- Magda Matyja, Aleksandra Gątkowska

 

Tag team semi contact mężczyźni

2 miejsce- Sebastian Duda, Piotr Jaworski

 

Tag team semi contact mężczyźni

3 miejsce- Kacper Kołodziejczyk, Maciej Kasprzyk

 

Double match light contact kobiety +55 kg

1 miejsce- Michelle Maier, Maja Popczyk

2 miejsce- Magda Matyja, Aleksandra Gątkowska

 

Double match light contact mężczyźni -62 kg

1 miejsce- Mariusz Nowak, Maciej Kasprzyk

2 miejsce- Piotr Jaworski, Piotr Chober

 

Double match light contact mężczyźni +70 kg

1 miejsce- Kacper Kołodziejczyk, Michał Dziechciarz

 

Seniorzy

Tag team semi contact kobiety

1 miejsce- Julia Armatyńska, Olimpia Grela

 

Double match light contact kobiety +58 kg

1 miejsce- Julia Armatyńska, Olimpia Grela

 

Drużyny kobiety

1 miejsce- Maja Popczyk, Julia Armatyńska, Olimpia Grela

2 miejsce- Magda Matyja, Michelle Maier, Aleksandra Gątkowska

 

Mężczyźni

1 miejsce- Mateusz Tatar, Maciej Kasprzyk, Michał Dziechciarz, Kacper Kołodziejczyk, Artur Stefański

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2019 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa