Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Włoszczowa, Wrzosowa, Zawiercie, Żarki

Otwarty Puchar Polski Północnej Taekwon-do – podsumowanie

Dnia 16.02.2019 podczas Pucharu Polski Północnej Taekwon-do w Olsztynku w którym wzięło udział około 200 zawodników, nasz klub reprezentowała 15 osobowa ekipa. Po całym ciężkim dniu zmagań w konkurencjach tempówek, soft stick, touch contact, semi contact oraz light contact naszym zawodnikom udało się wywalczyć 11 – złotych medali, 9 – srebrnych medali oraz 7  – brązowych medali.
Wyniki naszych zawodników pozwoliły zdobyć naszemu klubowi 3 miejsce w klasyfikacji generalnej. Co do takiej liczby zawodników jest bardzo dobrym osiągnięciem.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i dziękujemy oraz życzymy dalszych sukcesów, co już będą mieli okazję osiągnąć na najbliższych zawodach drużynowych w Zawierciu.
TAEKWON
W rozwinięciu wiadomości poszczególne wyniki naszych zawodników.

 

 

Dzieci
Wojciech Gajek:
I miejsce – tempówki +9lat (-2010) chłopcy
II miejsce – soft stick +9lat (-2010) chłopcy

Maciej Błaszczyk:
III miejsce – soft stick +9lat (-2010) chłopcy
III miejsce – tempówki +9lat (-2010) chłopcy

Dawid Siwczyński:
II miejsce – soft stick 8lat (2011) chłopcy
II miejsce – tempówki 8lat (2011) chłopcy

Młodzik
Jędrzej Rudecki:
III miejsce – soft stick +145cm chłopcy
II miejsce – tempówki – 150cm chłopcy

Borys Pinis:
I miejsce – tempówki – 145cm chłopcy
II miejsce – touch contact – 145cm chłopcy

Oliwia Piwek:
II miejsce – tempówki – 140cm dziewczęta
I miejsce – touch contact – 140cm dziewczęta

Afroditi Liveri:
I miejsce – soft stick +145cm dziewczęta
I miejsce – tempówki +145cm dziewczęta
II miejsce – touch contact +145cm dziewczęta

Mateusz Sikora:
I miejsce – tempówki – 155cm chłopcy
I miejsce – touch contact – 155cm chłopcy

Igor Czernicki:
III miejsce – touch contact – 150cm chłopcy

Kadet
Tymoteusz Kopa:
III miejsce – semi contact – 175cm chłopcy
I miejsce – light contact – 58kg chłopcy

Junior + Senior
Sebastian Duda:
III miejsce – light contact – 60kg mężczyźni

Piotr Chober:
II – miejsce light contact – 60kg mężczyźni

Magdalena Matyja:
III miejsce – semi contact – 170cm kobiety
II miejsce – light contact – 50kg kobiety

Julia Armatyńska:
I miejsce – semi contact – 170cm kobiety
I miejsce – light contact – 57kg kobiety
I miejsce – Grand Champion kobiet

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2019 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa