Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Włoszczowa, Wrzosowa, Zawiercie, Żarki

Orient podbił Ostródę 20 osobowym składem :D

2 grudnia 2018r. w Ostródzie odbyły się Mistrzostwa Polski Północnej w Taekwon-do ZS PUT. 20 osobowa ekipa wywalczyła pierwsze miejsce w generalnej klasyfikacji medalowej, zdobywając 25 złotych, 18 srebrnych i 10 brązowych medali. Nasi zawodnicy wywalczyli również tytuł najlepszego zawodnika i zawodniczki zawodów: Bartłomiej Gardas i Victoria Jankowska. W zawodach wzięło udział 100 zawodników i zawodniczek oraz 18 sędziów z 5 klubów z całej
Polski.  Podczas zawodów została podsumowana akcja: „Walczymy mając ją w sercu – Polska Niepodległa” to hasło będzie z nami przez kolejne lata.

W rozwinięciu wyniki naszych zawodników.

 

dzieci

Wojciech Gajek
1 miejsce – dzieci, soft stick, 8lat (2010)
1 miejsce – dzieci, techniki specjalne, 8lat (2010)

Dawid Siwczyński
1 miejsce – dzieci, soft stick, 7lat (2011)
2 miejsce – dzieci, tempówki, 7lat (2011)
1 miejsce – dzieci, techniki specjalne, 7lat (2011)
3 miejsce – dzieci, touch contact, chłopcy

Maciej Błaszczyk
2 miejsce – dzieci, tempówki, 8lat (2010)

Marcin Bąkowski
3 miejsce – dzieci, tempówki, 7lat (2011)
3 miejsce – dzieci, techniki specjalne, 7lat (2011)

Oliwia Piwek
3 miejsce –  dzieci, techniki specjalne, +9lat (-2009)
3 miejsce – dzieci, touch contact, dziewczęta

Nikodem Kucharzewski
2 miejsce – dzieci, techniki specjalne, 4-5lat (2013-2014)

młodzik

Kosma Brzeżawski
3 miejsce – młodzik, ukł. formalne
2 miejsce – młodzik, tempówki, chłopcy, -140cm
2 miejsce – młodzik, techniki specjalne, chłopcy, -140cm
1 miejsce – młodzik, touch contact, chłopcy, -140cm

Paweł Chober
2 miejsce – młodzik, tempówki, chłopcy, -150cm
1 miejsce – młodzik, techniki specjalne, chłopcy, -150cm

Mateusz Sikora
1 miejsce – młodzik, tempówki, chłopcy, -155cm
1 miejsce – młodzik, techniki specjalne, chłopcy, -155cm
2 miejsce – młodzik, touch contact, chłopcy, -155cm

Mateusz Owczarek
1 miejsce – młodzik, tempówki, chłopcy, +155cm
2 miejsce – młodzik, techniki specjalne, chłopcy, +155cm
2 miejsce – młodzik, touch contact, chłopcy, +155cm

Victoria Jankowska
2 miejsce – młodzik, tempówki, dziewczęta, +145cm
1 miejsce – młodzik, techniki specjalne, dziewczęta, +145cm
1 miejsce – młodzik, touch contact, dziewczęta, +145cm
1 miejsce – młodzik, grand champion, dziewczęta,

Angelika Brunchard
3 miejsce – młodzik, tempówki, dziewczęta, +145cm
3 miejsce – młodzik, techniki specjalne, dziewczęta, +145cm
3 miejsce – młodzik, touch contact, dziewczęta, +145cm
2 miejsce – młodzik, grand champion, dziewczęta,

Klaudia Siwczyńska
2 miejsce – młodzik, techniki specjalne, dziewczęta, +145cm

Afroditi Livieri
2 miejsce – młodzik, touch contact, dziewczęta, +145cm

kadet

Bartłomiej Gardas
1 miejsce – kadet, ukł. formalne
1 miejsce – kadet, semi contact, chłopcy, -170cm
1 miejsce – kadet, light contact, chłopcy, +55kg
1 miejsce – kadet, grand champion, chłopcy

Oliwia Kołodziejczyk
2 miejsce – kadet, ukł. formalne
1 miejsce – kadet, semi contact, dziewczęta
1 miejsce – kadet, light contact, dziewczęta
2 miejsce – junior+senior, light contact, kobiety
2 miejsce – kadet+junior+senior, grand champion, kobiety

Piotr Chober
1 miejsce – kadet, light contact, chłopcy, -55kg

junior+senior

Maciej Kasprzyk
1 miejsce – junior+senior, ukł. formalne trad.
1 miejsce – junior+senior, semi contact, mężczyźni, -175cm
2 miejsce – junior+senior, light contact, mężczyźni, -70kg

Kacper Kołodziejczyk (KS „Orient”)
2 miejsce –  junior+senior, ukł. formalne trad.
1 miejsce – junior+senior, semi contact, mężczyźni, -180cm
3 miejsce – junior+senior, light contact, mężczyźni, -80kg

Julia Armatyńska
1 miejsce – junior+senior, semi contact, kobiety
1 miejsce – junior+senior, light contact, kobiety
1 miejsce – kadet+junior+senior, grand champion, kobiety

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2018 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa