Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Włoszczowa, Wrzosowa, Zawiercie, Żarki

Bardzo udany XI Puchar Orientu – turniej sportowy połączony z festynem.

28 października 2018 w Częstochowie odbył się XI Puchar Orientu Dzieci i Młodzików w Taekwon-do połączony z festynem rodzinnym. Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Częstochowa – Pana Krzysztofa Matyjaszczyka we współpracy z Urzędem Miasta Częstochowy w ramach „Inicjatyw Lokalnych”. Do zawodów zgłosiło się  246 zawodników i zawodniczek ze wszystkich sekcji Klubu Sportowego Orient.

Wśród uczestników turnieju znaleźli się najmłodsi zawodnicy KS ORIENT. Sportowe wyzwanie podjęły już 3-letnie dzieci! Sportowcy zmagali się w konkurencjach technik szybkościowych, technik specjalnych, walk soft-stick oraz walk touch contact. Na zwycięzców czekały medale odlewane specjalnie na tę imprezę, dyplomy oraz klubowe nagrody: szalik, ręcznik i worek. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplom uczestnictwa oraz klubową czapkę.

Poza emocjami sportowymi na dzieci czekało mnóstwo atrakcji rekreacyjnych, w których mogli wziąć udział wszyscy mieszkańcy Częstochowy. Organizatorzy przygotowali aż pięć dmuchańcy, fotobudkę, malowanie twarzy, stoisko z watą cukrową i popcornem, kolorowe balony dla każdego, malowanie twarzy, stoisko z klubowymi gadżetami, stoisko z cateringiem.

Dziękujemy wszystkim za udział. 
W rozwinięciu wyniki naszych zawodników.

 

dzieci

 

dzieci, soft stick, +9lat (-2009), dziewczęta

  1. Oliwia Piwek (KS „Orient”)
  2. Jagoda Pudzianowska (KS „Orient”)
  3. Agnieszka Konopa (KS „Orient”)

 

dzieci, soft stick, +9lat (-2009), chłopcy, -9 kup

  1. Piotr Olszowy (KS „Orient”)
  2. Bartosz Haberka (KS „Orient”)
  3. Oskar Pałka (KS „Orient”)

 

dzieci, soft stick, +9lat (-2009), chłopcy, +8 kup

  1. Mateusz Kidawa (KS „Orient”)
  2. Alan Muchin (KS „Orient”)
  3. Julian Blacha (KS „Orient”)

 

dzieci, soft stick, 7-8lat (2010-2011), dziewczęta

  1. Nadia Wilk (KS „Orient”)
  2. Lilianna Błaszczyk (KS „Orient”)
  3. Zofia Wysocka (KS „Orient”)

 

dzieci, soft stick, 7-8lat (2010-2011), chłopcy, +8lat (-2010), -10 kup

  1. Krystian Grela (KS „Orient”)
  2. Bruno Błaszczeć (KS „Orient”)
  3. Gabriel Jachna (KS „Orient”)

 

dzieci, soft stick, 7-8lat (2010-2011), chłopcy, +8lat (-2010), 9 kup

  1. Wojciech Gajek (KS „Orient”)
  2. Mateusz Go
  3. Piotr Żuczek (KS „Orient”)

 

dzieci, soft stick, 7-8lat (2010-2011), chłopcy, +8lat (-2010), +8 kup

  1. Juliusz Kopa (KS „Orient”)
  2. Dawid Rynkowski (KS „Orient”)
  3. Adam Grabara (KS „Orient”)

 

dzieci, soft stick, 7-8lat (2010-2011), chłopcy, -7lat (+2011), -10 kup

  1. Kamil Raczek (KS „Orient”)
  2. Remigiusz Kleszcz (KS „Orient”)
  3. Olaf Brzyski (KS „Orient”)

 

dzieci, soft stick, 7-8lat (2010-2011), chłopcy, -7lat (+2011), +9 kup

  1. Dawid Siwczyński (KS „Orient”)
  2. Hubert Milka (KS „Orient”)
  3. Piotr Grochowalski (KS „Orient”)

 

dzieci, soft stick, 6lat (2012), dziewczęta

  1. Emilia Pałka (KS „Orient”)
  2. Roksana Wojtowicz (KS „Orient”)
  3. Zuzanna Makowska (KS „Orient”)

 

dzieci, soft stick, 6lat (2012), chłopcy, -10 kup

  1. Kacper Bogusz (KS „Orient”)
  2. Dominik Łuczak (KS „Orient”)
  3. Marcel Małecki (KS „Orient”)

 

dzieci, soft stick, 6lat (2012), chłopcy, +9 kup

  1. Maksymilian Koszek (KS „Orient”)
  2. Leon Zemła (KS „Orient”)
  3. Adam Dąbek (KS „Orient”)

 

dzieci, soft stick, 5lat (2013)

  1. Wiktor Gajek (KS „Orient”)
  2. Izabela Kołodziejczyk (KS „Orient”)
  3. Jan Kowalczyk (KS „Orient”)

 

dzieci, soft stick, -4lat (+2014)

  1. Błażej Cieślak-Wiewiórowski (KS „Orient”)
  2. Antonina Grochowalska (KS „Orient”)
  3. Aleksander Kacprzak (KS „Orient”)

 

dzieci, tempówki, +9lat (-2009), dziewczęta

  1. Jagoda Pudzianowska (KS „Orient”)
  2. Agnieszka Konopa (KS „Orient”)
  3. Hanna Dąbek (KS „Orient”)

 

dzieci, tempówki, +9lat (-2009), chłopcy, -9 kup

  1. Tymoteusz Białoszewski (KS „Orient”)
  2. Oskar Całus (KS „Orient”)
  3. Piotr Olszowy (KS „Orient”)

 

dzieci, tempówki, +9lat (-2009), chłopcy, +8 kup

  1. Alan Muchin (KS „Orient”)
  2. Igor Matyjaszczyk (KS „Orient”)
  3. Wojciech Połys (KS „Orient”)

 

dzieci, tempówki, 7-8lat (2010-2011), dziewczęta

  1. Lilianna Błaszczyk (KS „Orient”)
  2. Maria Marciniak (KS „Orient”)
  3. Emilia Karoń (KS „Orient”)

 

dzieci, tempówki, 7-8lat (2010-2011), chłopcy, +8lat (-2010), -10 kup

  1. Bartosz Dorobisz (KS „Orient”)
  2. Ksawery Famuła (KS „Orient”)
  3. Franciszek Łuć (KS „Orient”)

 

dzieci, tempówki, 7-8lat (2010-2011), chłopcy, +8lat (-2010), 9 kup

  1. Maciej Kastek (KS „Orient”)
  2. Mateusz Go
  3. Piotr Żuczek (KS „Orient”)

 

dzieci, tempówki, 7-8lat (2010-2011), chłopcy, +8lat (-2010), +8 kup

  1. Adam Grabara (KS „Orient”)
  2. Maciej Błaszczyk (KS „Orient”)
  3. Mateusz Ojrzyński (KS „Orient”)

 

dzieci, tempówki, 7-8lat (2010-2011), chłopcy, -7lat (+2011), -10 kup

  1. Igor Kałużny (KS „Orient”)
  2. Remigiusz Kleszcz (KS „Orient”)
  3. Kacper Starczewski (KS „Orient”)

 

dzieci, tempówki, 7-8lat (2010-2011), chłopcy, -7lat (+2011), +9 kup

  1. Mateusz Kubasik (KS „Orient”)
  2. Piotr Grochowalski (KS „Orient”)
  3. Nikodem Bereda (KS „Orient”)

 

dzieci, tempówki, 6lat (2012), dziewczęta

  1. Zofia Witczak (KS „Orient”)
  2. Roksana Wojtowicz (KS „Orient”)
  3. Melisa Głąb (KS „Orient”)

 

dzieci, tempówki, 6lat (2012), chłopcy, -10 kup

  1. Wiktor Janik (KS „Orient”)
  2. Bruno Mikołajczyk (KS „Orient”)
  3. Cezary Jeziorski (KS „Orient”)

 

dzieci, tempówki, 6lat (2012), chłopcy, +9 kup

  1. Piotr Klepka (KS „Orient”)
  2. Michał Kasprzyk (KS „Orient”)
  3. Leon Zemła (KS „Orient”)

 

dzieci, tempówki, 5lat (2013)

  1. Wiktor Gajek (KS „Orient”)
  2. Erik Koziar (KS „Orient”)
  3. Izabela Kołodziejczyk (KS „Orient”)

 

dzieci, tempówki, -4lat (+2014)

  1. Błażej Cieślak-Wiewiórowski (KS „Orient”)
  2. Laura Wysocka (KS „Orient”)
  3. Zofia Ciupińska (KS „Orient”)

 

dzieci, techniki specjalne, +9lat (-2009), chłopcy, -9 kup

  1. Maksymilian Dzięcioł (KS „Orient”)
  2. Alan Jarząbek (KS „Orient”)
  3. Piotr Olszowy (KS „Orient”)

 

dzieci, techniki specjalne, +9lat (-2009), chłopcy, +8 kup

  1. Wojciech Połys (KS „Orient”)
  2. Szymon Musiał (KS „Orient”)
  3. Alan Muchin (KS „Orient”)

 

dzieci, techniki specjalne, +9lat (-2009), dziewczęta

  1. Agnieszka Konopa (KS „Orient”)
  2. Oliwia Piwek (KS „Orient”)
  3. Natalia Morawiec (KS „Orient”)

 

dzieci, techniki specjalne, 7-8lat (2010-2011), dziewczęta

  1. Julia Karolczyk (KS „Orient”)
  2. Maria Marciniak (KS „Orient”)
  3. Lilianna Błaszczyk (KS „Orient”)

 

dzieci, techniki specjalne, 7-8lat (2010-2011), chłopcy, +8lat (-2010), -10 kup

  1. Piotr Makowski (KS „Orient”)
  2. Gabriel Jachna (KS „Orient”)
  3. Bartosz Dorobisz (KS „Orient”)

 

dzieci, techniki specjalne, 7-8lat (2010-2011), chłopcy, +8lat (-2010), 9 kup

  1. Wojciech Gajek (KS „Orient”)
  2. Maciej Kastek (KS „Orient”)
  3. Oliwier Pisula (KS „Orient”)

 

dzieci, techniki specjalne, 7-8lat (2010-2011), chłopcy, +8lat (-2010), +8 kup

  1. Juliusz Kopa (KS „Orient”)
  2. Borys Janosz (KS „Orient”)
  3. Adam Grabara (KS „Orient”)

 

dzieci, techniki specjalne, 7-8lat (2010-2011), chłopcy, -7lat (+2011), -10 kup

  1. Igor Kałużny
  2. Kamil Raczek (KS „Orient”)
  3. Stanisław Karwat

 

dzieci, techniki specjalne, 7-8lat (2010-2011), chłopcy, -7lat (+2011), +9 kup

  1. Dawid Siwczyński (KS „Orient”)
  2. Hubert Milka (KS „Orient”)
  3. Igor Imielski (KS „Orient”)

 

dzieci, techniki specjalne, 6lat (2012), chłopcy, -10 kup

  1. Piotr Bęgziak (KS „Orient”)
  2. Konrad Mojek (KS „Orient”)
  3. Gabriel Mańka (KS „Orient”)

 

dzieci, techniki specjalne, 6lat (2012), chłopcy, +9 kup

  1. Leon Zemła (KS „Orient”)
  2. Borys Machnikowski (KS „Orient”)
  3. Piotr Klepka (KS „Orient”)

 

dzieci, techniki specjalne, 6lat (2012), dziewczęta

  1. Melisa Głąb (KS „Orient”)
  2. Karina Osińska (KS „Orient”)
  3. Amelia Ciszewska (KS „Orient”)

 

dzieci, techniki specjalne, 5lat (2013)

  1. Natalia Staśko (KS „Orient”)
  2. Nina Kołat (KS „Orient”)
  3. January Grela (KS „Orient”)

 

dzieci, techniki specjalne, -4lat (+2014)

  1. Błażej Cieślak-Wiewiórowski (KS „Orient”)
  2. Aleksander Kacprzak (KS „Orient”)
  3. Ewa Zatoń (KS „Orient”)

 

młodzik

 

młodzik, soft stick

  1. Wiktoria Szczepańczyk (KS „Orient”)
  2. Marcel Jederko (KS „Orient”)
  3. Wiktor Glama (KS „Orient”)

 

młodzik, tempówki, chłopcy, -140cm

  1. Adrian Duda (KS „Orient”)
  2. Jakub Ćwiklak (KS „Orient”)
  3. Tobiasz Dub (KS „Orient”)

 

młodzik, tempówki, chłopcy, -150cm

  1. Bartłomiej Ciura (KS „Orient”)
  2. Paweł Chober (KS „Orient”)
  3. Borys Pinis (KS „Orient”)

 

młodzik, tempówki, chłopcy, +150cm

  1. Bartosz Kozioł (KS „Orient”)
  2. Igor Przytocki (KS „Orient”)
  3. Mateusz Owczarek (KS „Orient”)

 

młodzik, tempówki, dziewczęta, -147cm

  1. Weronika Zawalska (KS „Orient”)
  2. Julia Bajek (KS „Orient”)
  3. Nadia Głąb (KS „Orient”)

 

młodzik, tempówki, dziewczęta, +147cm

  1. Natalia Zawalska (KS „Orient”)
  2. Emilia Kozioł (KS „Orient”)
  3. Victoria Jankowska (KS „Orient”)

 

młodzik, techniki specjalne, chłopcy, -140cm

  1. Adrian Olczyk (KS „Orient”)
  2. Michał Całus (KS „Orient”)
  3. Adrian Duda (KS „Orient”)

 

młodzik, techniki specjalne, chłopcy, -150cm

  1. Paweł Chober (KS „Orient”)
  2. Konrad Browarski (KS „Orient”)
  3. Igor Czernicki (KS „Orient”)

 

młodzik, techniki specjalne, chłopcy, +150cm

  1. Kacper Lasa (KS „Orient”)
  2. Bartosz Zegan (KS „Orient”)
  3. Bartosz Kozioł (KS „Orient”)

 

młodzik, techniki specjalne, dziewczęta, -147cm

  1. Klaudia Siwczyńska (KS „Orient”)
  2. Daria Ściślicka (KS „Orient”)
  3. Weronika Zawalska (KS „Orient”)

 

młodzik, techniki specjalne, dziewczęta, +147cm

  1. Natalia Zawalska (KS „Orient”)
  2. Emilia Kozioł (KS „Orient”)
  3. Victoria Jankowska (KS „Orient”)

 

młodzik, touch contact, dziewczęta, -147cm

  1. Weronika Zawalska (KS „Orient”)
  2. Daria Ściślicka (KS „Orient”)
  3. Nadia Głąb (KS „Orient”)

 

młodzik, touch contact, dziewczęta, +147cm

  1. Natalia Zawalska (KS „Orient”)
  2. Victoria Jankowska (KS „Orient”)
  3. Angelika Brunchard (KS „Orient”)

 

młodzik, touch contact, chłopcy, -140cm

  1. Adrian Duda (KS „Orient”)
  2. Bartosz Suliga (KS „Orient”)
  3. Adrian Olczyk (KS „Orient”)

 

młodzik, touch contact, chłopcy, -150cm

  1. Paweł Chober (KS „Orient”)
  2. Konrad Browarski (KS „Orient”)
  3. Igor Czernicki (KS „Orient”)

 

młodzik, touch contact, chłopcy, +150cm

  1. Bartosz Kozioł (KS „Orient”)
  2. Mateusz Owczarek (KS „Orient”)
  3. Krystian Szywacz (KS „Orient”)

 

młodzik, tempówki soft

  1. Wiktoria Szczepańczyk (KS „Orient”)
  2. Mateusz Dorobisz (KS „Orient”)
  3. Wiktor Glama (KS „Orient”)

 

młodzik, specjalne soft

  1. Piotr Janecki (KS „Orient”)
  2. Marcel Jederko (KS „Orient”)
  3. Mateusz Dorobisz (KS „Orient”)
Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2018 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa